фото збільшеного члена

  Психотерапевт Джой Девідсон сказав: «питання стосується не стільки розмірів, скільки того, наскільки чоловік підходить обраній їм жінці.»Поговоримо про жіночий розмір. Глибина і ширина піхви відрізняються у різних дам. Його параметри у однієї і тієї ж жінки протягом життя можуть змінюватись частіше збільшуватися (що, на жаль, зовсім не радує протилежну стать).

  Під час збудження піхву під впливом специфічних гормонів може розтягнутися до потрібних розмірів!

  У той же час, відомі випадки, коли власник великого пеніса під час сексу завдавав травму непідготовленою родили дівчині своїм статевим органом. Нерідко дами скаржаться на неприємні відчуття під час сексу з таким «гігантом».

  Пластичні хірурги стверджують, що з питання збільшення статевого члена звертаються не стільки пацієнти з вродженою микрофаллией, скільки чоловіки з нормальними розмірами органу. Ці пацієнти, будучи фізично здоровими, страждають від заниженої самооцінки — «психологічний мікропеніс».

  Великий розмір забезпечує глибоке проникнення члена в будь-якій позі і вплив на шийку матки, яка є ерогенною зоною. Якщо у власника такого фалоса ще й товста велика головка у вигляді гриба, він точно подарує партнерці чудові відчуття за рахунок додаткової стимуляції точки G.

  Зміст

  Розмір члена, секс.

  Останнім часом дуже популярним стало застосування чарівних таблеток, при вживанні яких протягом кількох місяців нібито відбудеться збільшення члена.

  Ольга ПАНКОВА, лікар-гінеколог.

  Дуже корисні для чоловічого здоров’я заняття в тренажерному залі. З метою збільшення чоловічої сили слід робити акцент на привідних м’язах стегна. Вправи, що активують роботу м’язів цієї області, значно покращують кровопостачання чоловічих статевих органів, збільшують сексуальний потенціал.

  Якщо ласки роблять благотворний вплив, а солодкість поцілунків зростає, це хороший показник збільшення позитивного потенціалу взаємин.

  Розмірковуючи про чоловічий розмір, безумовно, не можна не сказати про його товщині. Товстий статевий член впливає на всі рефлексогенні зони, завдяки чому запускається потужна ерогенна імпульсація, покликана подарувати жінці вищу насолоду.

  Про який розмір фантазують жінки? Чи існує ідеальний член? Уявімо жіночу точку зору на чоловіче питання.

  Розмір має значення?

  Читайте далі: міфи і факти про чоловічий розмір.

  Як гінеколог зауважу, що «фітнес для піхви» робить позитивний вплив і на жіноче здоров’я, так як сприяє поліпшенню кровообігу і зміцненню зв’язкового апарату внутрішніх геніталій, профілактиці та лікуванню опущення статевих органів, збереженню сексуальної енергії.

  Для збільшення статевого члена, чоловічої сили і потенції стародавні китайці кілька тисячоліть тому розробили спеціальний комплекс вправ і самомасажу, що дозволяє зміцнити лонно-копчиковую (ЛК) м’яз. Усередині цього м’яза заховано підставу пеніса. Під час оргазму відбувається ритмічне її скорочення. Тренування ЛК-м’язи дозволяє збільшити кровонаповнення кавернозних тіл пеніса, що сприяє кращій ерекції.

  При мікрофалліі часто застосовують спеціальні апарати-розтяжувачі: Andro-Penis, Jes Extender, Pro Extender Vimax Extender, PenisPlus+ та ін.

  Вибираючи собі супутника, оцінюйте не тільки його розмір, але і запах, голос, відчуття від дотиків і обіймів коханого. Найважливішу інформацію несуть ласки і поцілунки.

  При ритмічному стисканні члена «тренованим» піхвою чоловік отримує додаткову стимуляцію ерогенних зон і, як результат, більш яскравий оргазм.

  Завдяки регулярному ЛК-білдингу поліпшується кровообіг статевих органів чоловіка, що підсилює ерекцію, збільшує обсяг еякуляції і забезпечує здоровий стан передміхурової залози. Дана техніка докладно описана в книгах Мантека Чіа, популяризував даоські практики на Заході.

  З багатьма любительками «гарячого» так і відбувається! Однак не всі дами вражаються побаченим видовищем. Крім того, нерідко у партнерки можуть виникати неприємні відчуття під час фрикцій, особливо при наявності великих імплантів.

  Коли справа стосується інтимного життя, то багато хто з нас опиняються в полоні стереотипів і вигаданих фактів. Найпопулярніший міф — про величину чоловічої гідності. Про те, що зі сформованих уявлень — факти, а що-міфи, Passion.ru розповідає лікар-гінеколог.

  За розміром (в стані ерекції) лікарі розрізняють: нормальні розміри пеніса (5-20 см), зменшені — менше 5 см (мікропеніс, або микрофаллия), збільшені — більш 20-23 см (макропенис).

  Чоловіків-учасників дослідження також просили відповісти, як вони ставляться до свого тіла. Відповіді розподілися наступним чином:» у мене ідеальне тіло « — 6%,» у мене хороше тіло «— 47%, «у мене звичайне тіло» — 36%, «у мене некрасиве тіло» — 11%.

  Чоловікам властиво асоціювати свій член з мужністю, а його розмір — з сексуальною потенцією. Значні розміри статевого органу зміцнюють впевненість власника в своїй зовнішній привабливості, чоловічій силі, наділяють його здоровим чоловічим»его».

  Найбільший член довжиною 33,5 см і 15 см в діаметрі був описаний на початку XX століття доктором Робертом Л. Дикинсоном. В даний час володарем найбільшого чоловічого органу вважається Іона Фалькон з Великобританії, розмір пеніса якого становить 34,5 см.

  Це може бути наслідком:

  «Невелика» проблема.

  різке схуднення, адже якщо дієта не супроводжується фізичним навантаженням, то організм, в першу чергу, зменшує м’язову масу, в результаті більше інших атрофуються приховані від наших очей інтимні м’язи;

  Розмірковуючи про чоловічу гідність, думаю, висловлю думку більшості жінок, що розмір розміром, але, головне, вміння ним користуватися! Якщо володаря статевого органу значних розмірів вистачає всього на кілька сексуальних рухів, то жінка при всьому бажанні не встигне скористатися і 1% потенціалу свого партнера.

  Наявність гармонії між чоловіком і жінкою посилює їх бажання перебувати разом. В іншому випадку взаємний магнетизм швидко виснажується. Ці процеси не залежать від чоловічого розміру!

  Збільшити розмір члена можна за допомогою пластичної операції. Спектр хірургічних втручань в цій області досить обмежений: подовження пеніса шляхом висічення підвішуючої зв’язки статевого члена, підшкірні ін’єкції аутогенного жиру, аутотрансплантація фрагментів власних м’язів під шкіру статевого члена.

  Микрофаллия: що робити?

  Більшість жінок, які ніколи не займалися сексом з чоловіком, що має дійсно великий член (більше 20-22 см), марять про це в своїх сексуальних фантазіях. Але зізнається в цьому не кожна!

  Міфи і факти про чоловічий розмір.

  У багатьох представниць прекрасної статі великий член викликає сильне збудження, так як символізує міць, силу і чоловічу енергію. Однак, опинившись наодинці з таким партнером, багато з них (не всі. ) лякаються і навіть непритомніють від неждано нахлинув «щастя».

  Відео — фото збільшеного члена (Відео)

  «Хотіли б ви збільшити член?»

  Для таких чоловіків хотілося б повідомити, що пластика статевого члена, як будь-яке оперативне втручання, пов’язане з ризиком розвитку різних ускладнень (деформація пеніса, порушення чутливості, біль, келлоідні рубці, імпотенція тощо).

  Припинення вживання зазвичай значно зменшує рівень природних чоловічих гормонів, в результаті погіршується ерекція і знижується лібідо.

  Часто статевий акт з таким чоловіком буває нетривалим через біль і призводить до розривів входу в піхву. І, звичайно, не позаздриш любителькам анального сексу – опинившись наодинці з володарем мегапениса, варто тверезо зважити всі «за» і «проти» нестандартного підходу у цій ситуації — з ТАКИМ впоратися буде непросто!

  Більше розмір — більше впевненості?

  66% чоловіків оцінили розмір свого члена як середній, 22% — великий, 12% — маленький. Приблизно 45% чоловіків заявили, що хотіли б збільшити свій пеніс, і тільки 0,2% — зменшити. Крім цього, було виявлено зв’язок між розміром члена і впевненістю в собі.

  Чи впливає розмір взуття або зростання на розмір пеніса, який його середній розмір, і чому у спортивних чоловіків член більше? Результати наукового дослідження.

  Чоловікам з нормальними розмірами статевого органу слід грунтовно подумати, перш ніж вирішуватися на подібні дії.

  Зміцнення інтимних м’язів, відновлення їх тонусу і природної еластичності можливо з допомогою спеціальних вправ з нефритовими яйцями і вантажем.

  Микрофаллия (мікропеніс) – це вроджене недорозвинення статевого члена (менше 5 см) при збереженні його нормальної форми і анатомічної будови. Дана патологія частіше виявляється в дитячому віці. Важливо не пропустити захворювання, так як тільки на ранніх стадіях можлива ефективна гормональна корекція.

  Як лікар можу сказати, що ефективність подібних препаратів вельми сумнівна, а шкода для чоловічого організму незаперечний. Тривалий прийом цих препаратів може серйозно порушити роботу гормональної системи.

  Заклопотаність своїм тілом.

  менопаузи-внаслідок зниження секреції жіночих статевих гормонів і зменшення м’язової маси тіла.

  Просто попереджаю: щоб уникнути можливих неприємностей при сексуальному спілкуванні з великим чоловічим органом слід особливо ретельно підготуватися до того моменту, як він увійде в вас — не варто нехтувати тривалої прелюдією!

  Дослідження University of California говорить про те, що лише 9% жінок заявили про те, що їм важливий виключно розмір члена, тоді як 67% погодилися з тим, що «уміння користуватися» — техніка партнера і його ставлення до процесу — однозначно більш важливі (1) .

  25% відповіли, що відчувають себе впевнено на пляжі в трусах; 59% — що вони не ідеальні, але це не заважає їм оголюватися; 17% відповіли, що їм некомфортно поява на пляжі. Очевидно, що ці чоловіки стурбовані не тільки тілом, але і розміром. Хороша новина в тому, що накачатися до літа дуже просто.

  Навіть якщо ваші статеві органи ідеально підходять один одному, і партнер чудово володіє своїм пенісом, а між вами немає магічної зв’язку, флюїдів, що підсилюють вашу енергію і почуття, стосунки навряд чи принесуть радість і будуть довгими.

  Вплив комплексів на оцінку.

  природних пологів, особливо неодноразових, так як м’язи, які під час пологів виконували функцію родових шляхів, під час здійснення своєї місії травмуються, а потім втрачають колишню еластичність і пружність;

  Проведене в 2006 році дослідження University of California , яке полягало в опитуванні 52 тисяч учасників, показало, що 85% жінок відповіли задоволені розміром пеніса свого партнера, проте лише 55% відповіли чоловіків задоволені власним розміром (1) .

  Через силікон у Штунца більше не буває ерекції, а якщо вона і трапляється, то не особливо помітна. Коли 20 років тому Міша вирішив що-небудь зробити для збільшення органу, він почав з вакуумної помпи. Ефект його вразив, але йому захотілося більшого. Чоловік прочитав про ін’єкції силікону, які тоді тільки входили в моду і робилися виключно в Лондоні . Але Штунц не здався: замість того, щоб звернутися за допомогою до професійних лікарів, він знайшов студента-медика, який зробив йому чотири уколу.

  Я ні в якому разі не відмовляю жінок від інтимних відносин з чоловіком — власником мегапениса: в житті треба спробувати все — навіть таке!

  Яка статура приваблює дівчат найбільше? Чому рельєфний прес і чиста шкіра важливіше накачаних м’язів?

  Впевнена, в даному питанні мене підтримає більшість жінок: товстий член-це приємно! Як гінеколог можу сказати, що це ще й корисно, так як при хорошому розтягуванні піхви і достатньому тиску на рефлексогенні зони створюються ідеальні умови для досягнення вагінального оргазму, так необхідного для жіночого здоров’я!

  Часто «круті» хлопці роблять імплантацію (введення) під шкіру члена різних предметів: зірок, кульок, кілець, ребер жорсткості і т. д. Це створює незвичайний зовнішній вигляд статевого органу. Серед чоловіків побутує думка, що такий перетворений член справить на жінку сильне враження і доставить їй більшу насолоду.

  Сексуальна сумісність.

  Згідно з вимірювальним дослідженнями, середній розмір ерегированного члена становить 13,5 см: 68% чоловіків мають розмір 11,7-15,2 см; 13,5% — 9,7-11,4 см; 13,5% — 15,5-17,3 см; і лише 2,5% вимірювань показали довжину понад 17,5 см і менше 9,4 см (2) .

  Житель Берліна Міша Штунц став володарем найбільшого пеніса в світі: для того, щоб обзавестися видатним чоловічим достоїнством, 45-річний німець пройшов через серію операцій. Епопея зі збільшенням тривала цілих 20 років, і в підсумку його статевий орган тепер важить від 3 до 4,3 кілограмів — в залежності від стану. Довжина пеніса становить 22,8 сантиметра. Для збільшення органу Миша використовував різні способи, в тому числі ін’єкції силікону. Чоловік повідомив журналістам, що в цілому він задоволений результатом. Правда, займатися сексом традиційним способом він не може, але при цьому натякає, що його сексуальне життя від цього не страждає, повідомляє Daily Mail.

  Існують і інші дослідження, які підтверджують, що чоловіки, скромно оцінюють свою зовнішність, фігуру і обличчя, схильні так само скромно оцінювати і розмір власного члена. Але сказати однозначно, що є причиною, а що наслідком, не можна.

  Маються на увазі саме заяви учасників і їх думки з приводу власного тіла — ті, хто з причини зайвої ваги соромиться залишитися без одягу перед дівчиною, схильні ставитися до себе критично, перекладаючи побоювання і на розмір власного пеніса.

  Середня величина члена.

  Ймовірно, справа не стільки в розмірі (іноді вважається, що більший розмір забезпечує більшу впевненість), а саме у ставленні до себе, оскільки це ж дослідження показує, що з віком занепокоєння про розмір пеніса зменшується.

  Мені підходить лигаментотомия?

  Чи пов’язані розмір взуття і члена?

  Якщо говорити про розмір, то важливо відзначити різницю між результатами безпосередніх вимірів, і так званих «клеймовых» досліджень, коли чоловік повідомляв свій розмір без перевірки. Природно, в другому випадку розмір був істотно вище.

  — В принципі, я досить сором’язливий хлопець і не люблю підвищеної уваги, — запевняє Олег. І додає: він боїться, що його тепер будуть любити тільки за фізичні дані, а не за тонку душу і багатий внутрішній світ.

  Ряд антропологічних робіт показують, що немає ніякого зв’язку між розмірами взуття, довжиною пальців рук чоловіка і величиною його статевого члена (3) . З іншого боку, дослідження показують певний зв’язок між зростанням і довжиною пеніса.

  За словами Штунца, він живе цілком звичайним життям: ходить в магазини, в кіно і в бари. Правда, є і свої мінуси: чоловік незмінно відчуває труднощі, підбираючи собі нижню білизну. Так само йому постійно доводиться носити спеціальний бандаж, щоб не привертати уваги перехожих. Зате на всіляких фестивалях еротичного плану він, навпаки, підкреслює свою стати, надягаючи спеціальний костюм з латексу. Його улюблене захід — берлінський фестиваль Folsom Europe Festival, на якому щорічно зливаються в екстазі європейські любителі садо-мазо і рольових ігор.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ.

  Підсумовуючи результати, можна сказати, що учасники з меншим рівнем підшкірного жиру заявляли про те, що розмір статевого члена більше середнього і навпаки — учасники з великим рівнем жиру говорили про те, що їх розмір менше середнього.

  Чи важливий дівчатам розмір?

  Призначення дня операції.

  Судячи з усього, чим вище чоловік, тим більший шанс того, що його розмір вище середнього — це логічно, оскільки він в принципі має довші кінцівки. Цікаво, але більш товсті випробовувані в ряді випадків мали менший розмір.

  Теорія пеніса (5 фото)

  Нарешті можна заспокоїти чоловіків, які переживають з-за своїх розмірів. У дослідженні, опублікованому британськими вченими в міжнародному урологічному журналі BJUI взяли участь 15 тисяч чоловіків від 17 до 90 років із Європи , Азії , Африки та США (подробиці).

  Для реалізації природної сексуальності жінки, а також підтримання її здоров’я важливий не тільки розмір «чарівного жезла», а й уміння їм керувати, свідомо контролювати еякуляцію з тим, щоб доставити найбільшу насолоду коханої. Як гінеколог можу сказати, оргазм – одна з найважливіших складових жіночого здоров’я. Наше завдання — навчитися регулярно досягати оргазму незалежно від чоловічого розміру!

  Розглянемо найефективніші засоби (не рахуючи операції) і дізнаємося, як можна збільшити член в домашніх умовах на 2-3 і навіть 5-6 див.

  Стурбованість з приводу сексуальної привабливості часто включає і заклопотаність з приводу малого розміру пеніса. Більш впевнені в собі і своєму тілі чоловіки, що займаються спортом, схильні розглядати свій розмір як більший.

  45-річний Міша з Берліна став володарем найбільшого пеніса в світі.

  Як проводиться збільшення пеніса?

  ‘Does size matter? Men’s and women’s views on penis size across the lifespan’ by Lever, Janet; Frederick, David A.; Peplau, Letitia Anne, source Templer, D. I. (2002). Is size important? Pittsburgh, PA: CeShore. Facts and Myths About the Human Penis, source ‘ Four Penis Myths-Busted!’by Madeline Haller, source.

  Аналізи можна здати як в клініці АНА-КОСМО, так і в будь-якій зручній для Вас лабораторії. З результатами аналізів також важливо пройти консультації терапевта і анестезіолога нашої клініки.

  Житель Берліна Міша Штунц став володарем найбільшого пеніса в світі. Фото: кадр телеканалу «Vice»

  І сьогодні чоловіки деяких племен в Новій Гвінеї носять котеки-своєрідні Футляри для пеніса, які візуально додають їм розмір. koteka-papuajaya.

  13 квітня 2015 16:15 574.

  Більшість жінок схильне розглядати розмір пеніса свого партнера як » середній — — так відповіло 67% жінок. 27% оцінюють розмір партнера як «більше середнього», і тільки 6% — менше середнього. І тільки 2% хотіли б, щоб цей розмір збільшився.

  Пропоную вам почитати цікаву теорію про видатному статевому органі.

  Мікро-розмір пеніса Бажання пацієнта збільшити нормальний за анатомічним стандартам член.

  У всіх інших приматів в членах є кісточки. Коли самець шимпанзе чує самку, його тонкий, як олівець, пеніс злітає вгору, як на картинці з Penthouse. Майже всім рухомим частинам вашого тіла потрібні кістки. Навіть така тонка річ, як вухо, потребує твердого хряща, щоб не обвиснути.Завдяки ж вибору жінок самці Homo sapiens в членах кісток не мають. Людський пеніс-надувна кров’яна куля. Щоб підняти шматок плоті без кістки і утримувати його піднятим, потрібна серйозна гідравліка. Нічого так не лякає чоловіків, як вихід з ладу цієї гідравліки. Чоловіки не впевнені в своїх пенісах, тому що інстинктивно розуміють, що, як і павичі хвости, ерекція — найчесніший індикатор нашого здоров’я. Якась дрібниця не заладиться — і прощай, ерекція! Не буду вдаватися в подробиці, тому що боюся себе наврочити.Найменша проблема, і жінки відразу помічають це на «первинному індикаторі придатності». «Дивіться, — кричить пеніс-хвалько. — Я встану навіть без кістки, піднявши вагу в десять разів більше мого і забравши половину крові у мозку!» Нормально функціонуючий пеніс – знак самиці, що ось він я, здоровий самець, готовий для розмноження і для видобутку їжі для неї.Тому самки раз за разом і вибирають гени самців з більш видатним пенісом. Ще мільйон років, і самець Homo sapiens перетвориться в один великий член з невеликими кінцівками.

  Дійсно є пристрої (помпи), креми, мазі, гелі, вправи, масаж для збільшення члена, які можуть реально допомогти Вам стати власником великого статевого органу, якщо зараз він у Вас маленький? Звичайно, так!

  Креми, що збільшують пеніс — це велика надія для чоловіків з маленьким розміром. Але давайте з’ясуємо, чи можна збільшити розмір члена і яким інструкціям при цьому потрібно слідувати.

  Про те, як йому живеться з найбільшим пенісом у світі, чоловік повідав в інтерв’ю телеканалу «Vice».

  «Раніше я вважав себе відмінним коханцем, був упевнений, що мої 15 см-це більш ніж. Дівчата завжди залишалися задоволені мною (мені так здається)… але після того, як я побачив рекламу цього крему в інтернеті і подумав, чому б не спробувати за таку смішну ціну (всім відомо, що вартість збільшення члена хірургічно дуже висока). За 1 місяць щоденного використання я подовжив свою гідність на 3 див. Також мені вдалося збільшити член в діаметрі (в ширину) і він став помітно твердіше!»

  Ще один символ мужності в середньовічній моді-пулени, довгі черевики з гострим носом, який як би натякав на розмір чоловічої гідності: чим довше носок черевиків, тим мужніше чоловік.

  Близько 80-90% чоловіків хоча б раз задавалися питанням, як збільшити розмір статевого члена . Операційне втручання навряд чи когось приваблює (хірургічне збільшення пеніса в клініка), тому в першу чергу хлопці і чоловіки різних віків намагаються знайти уроки (відео), як збільшити член і дивляться спеціальні методики збільшення пеніса. Але правда в тому, що більша частина з них-це втрата часу. Але є і ряд перевірених методів додавання декількох сантиметрів своєму дітородних органів (способи збільшити член на 2-4 см). Однак будьте уважні і остерігайтеся підробок!

  — Не знаю, скільки він важить точно, — розповів Міша, — Іноді мої кухонні ваги показують три кілограми, а іноді і більше. Якщо жінки збільшують груди, і це подобається оточуючим, чому чоловіки не можуть робити щось подібне?

  Між тим, експерти в області чоловічого здоров’я попереджають: ін’єкції силікону в статевий член надзвичайно небезпечні і можуть завдати організму непоправної шкоди.

  Вчені вирахували нормальний розмір пеніса.

  Збільшення пеніса: довжини, обсягу (наскільки сантиметрів стане довше член, залежить від поточного стану і анатомічних особливостей, тому на це питання вам зможе відповісти доктор тільки при огляді)

  — Подібні ін’єкції можуть занести інфекцію, яка викличе запальний процес і спотворює орган, — прокоментував інтерв’ю Штунца уролог з Берліна Ареф Ель Саїф, — в гіршому випадку це може привести навіть до смертельного результату.

  Рекомендується використання протягом місяця, максимум двох. Але Ви не тільки побачите, але і відчуєте ефект з перших днів застосування. Найважливіше – це немає небезпеки для здоров’я, на відміну від менш безпечних способів, таких як підвішування вантажу, використання помпи для збільшення пеніса або хірургічної операції. Якщо Ви ще сумніваєтеся, чи можна збільшити статевий член кремом, то ми впевнено говоримо: Так, можна!

  Лигаментотомия (збільшення пеніса)

  Чи може збільшення статевого члена стати не примхою, а необхідністю? Як збільшити член самостійно ? Дуже багато чоловіків задаються цими питаннями. Сьогодні на цю тему ведуться розмови як на прийомах у лікаря, так і в телевізійних передачах, форумах, блогах. І навіть у розмовах з друзями.

  В АНА-КОСМО використовують кращі методики лигаментотомии. І, незважаючи на марне занепокоєння чоловіків, пластика члена – нескладна операція. Перший тип операції (подовження члена) – класичне хірургічне збільшення члена, під час якого хірург використовує приховану частину органу, виводячи її назовні хірургічним шляхом з допомогою кількох розрізів в області так званої підвішуючої зв’язки чоловічої гідності, витягає, а потім фіксує його в новому положенні. Другий метод спрямований на потовщення члена статевого органу. Це – ліпофілінга, тобто потовщення з допомогою ін’єкцій власного жиру пацієнта (ефект зберігається до двох років, потім процедуру необхідно повторити) або спеціального препарату-філера (ефект – до 8 місяців). Така операція вважається швидше процедурою і проводиться під дією місцевого анестетика. При використанні власного жиру пацієнта хірург попередньо робить забір жирової тканини іншій області тіла (це процедура також робиться під місцевим знеболенням)

  Як збільшити пеніс в домашніх умовах — Крем для члена та ін.

  Засоби, які сприяють тому, як збільшити статевий член – дуже популярні в онлайн інтернет-магазинах. Практично всі чоловіки і жінки знають, що зараз можливо збільшити член, але також дуже важливо те, як Ви його використовуєте! Тим, не менш, сильна стать від природи схильний до змагань: чоловіки з гідністю великим в діаметрі цікавляться тим, як збільшити довжину члена; в той же час хлопці з довгими пенісами хочуть знати, як збільшити товщину члена. Існує думка, що дітородний орган — це символ мужності, тому багато хто шукає засіб для збільшення пеніса, щоб відчувати себе впевненіше.

  2 тижні. Сприяє тому, як збільшити товщину статевого члена (пеніса), а також відбувається вирівнювання форми. Тривалість статевого акту стрімко зростає вгору на 60-70%!

  Крем, гель, мазь: збільшити член (пеніс) просто!

  1 тиждень. Чутливість і тривалість «стояка» статевого члена підвищується в 1,5-2 рази. Перший ефект — збільшення розміру члена в довжину: 1-1,5 см.

  Купити крем для збільшення члена (пеніса) можна тут:

  В середньому за статистикою розмір члена в ерегованому стані становить 13-15 см. але часто цього не достатньо, щоб повністю задовольнити дівчину. Не кажучи вже про тих жінок, які народжували. В наш час кремом можна збільшити член на 4-5 см і це ще не все! Ваша ерекція стане більш тривалою, а тривалість статевого акту з легкістю зможе досягати 3-х годин без перерви!

  Він у мене просто здоровенний. Божевільних розмірів, якщо порівнювати з людиноподібними мавпами. Поруч з двометровою горилою навіть чувак на найбільшому позашляховику буде здаватися собі супергігантом. Пеніс дорослого самця горили досягає 3-х (. ) сантиметр. Пеніс орангутана, смішно говорити, досягає 5-ти сантиметрів. У шимпанзе, статевого монстра серед мавп, – 8 сантиметрів. Пеніс Homo sapiens має середньостатистичну довжину 12 сантиметрів. Але найцікавіше не його видатні серед приматів розміри, а те, що матінка-природа прифигачила його на саме видне місце. Деякі біологи вважають, що ми стали прямоходячими, щоб хвалитися ним. Так для чого еволюція наділила самця Homo sapiens настільки видатним статевим органом? «Теорією пеніса», найбільш вражаючою теорією після «Теорії великого вибуху» , я відповім на це питання. З точки зору практичності, видатний людський пеніс абсолютно марний. Ви коли-небудь чули, щоб мисливець вразив косулю своїм пенісом? Я теж ні. У інших приматів пеніс надійно прихований. Їх крихітні причиндали надійно заховані, як цінні прикраси. Геніталії завжди поміщені в задній частині тварини, ближче до спини, де їх важко відбити у бійці. Але пеніс прямоходячої Homo sapiens до непристойності помітний: пучок волосся, що оточує його, привертає увагу, та й розташований він на рівні зубів гієни. Здається, що він просто кричить: «Гей, гей, Вкуси мене тут!»Чому ж найбільш чутливий і важливий для відтворення орган самця Homo sapiens майорить за вітром? Чому, покоління за поколінням, природний відбір робить раз за разом ставку на примірниках з більш великим пенісом? Відповідь проста. Тому що жінки люблять його. Саме вибір жінки сформував чоловічий пеніс зразок того, як вибір пави визначив вид павиного хвоста. Надмірно великі члени, з точки зору природного відбору не мають сенсу. Коли ви бачите на самці тварини щось безглузде, можете тримати парі, що це вибір самок. Пеніси, як і всі риси, що виникли в результаті сексуального відбору, призначені для того, щоб хвалитися тим, як багато енергії вони можуть витратити. Як і павині хвости, пеніси викликають у самок сильну реакцію, будь то огиду, збудження або згубний байдужість. Все це говорить про те, що людський пеніс створений вибором жінок. Саме тому чоловіки завжди намагалися прикрасити своє господарство. Одним з найбільш модних аксесуарів середньовічного чоловіка був гульфик — частина чоловічих панталон, пристібати спереду до пояса і прикриває геніталії (або часто перебільшено підкреслює їх). Щоб захистити геніталії і надати їх власникові значимість, гульфики набивали тирсою або шматками матерії. Нерідко гульфики виготовляли у збільшеному розмірі, чому пеніс в ньому виглядав ерегованим.

  Розмір таки має значення! Лигаментотомия – можливість збільшити пеніс з допомогою пластичної хірургії (Київ).

  Яким кремом збільшити член.

  Рекомендується чоловікам і хлопцям, які хочуть, але не знають, як збільшити член в обсязі, отримати тверду і швидку ерекцію, яка збережеться на тривалий період часу. Але, на жаль, теж не назавжди. Мазі, як і гелі, надають лише тимчасовий ефект на розмір члена.

  Нам обіцяють, що всього за 3 тижні ми отримаємо приблизно такий результат:

  1.Ретельно помити пахову область з милом, 2.Витерти рушником і дочекатися повного висихання, 3.Взяти мазь для збільшення члена, 4.Нанести невелику кількість на статевий орган і втирати 5 хв, 5.Повторювати процедуру вранці і ввечері.

  Також одним з позитивних моментів в цьому способі є те, скільки коштує збільшення пеніса! Ціна крему з доставкою по Росії, Україні, Білорусії, Казахстану, Вірменії, Киргизії та інших країн СНД коштує всього близько 1000 рублів. Швидка і зручна доставка. А головне-абсолютно анонімна!

  Важливий момент! Багато хто стверджує (або просто думають), що член є м’язовим органом. Ха! Ці люди не мають ні найменшого уявлення про його будову. Кавернозні і запалі тіла-ось основи пеніса, які розширюються за рахунок припливу крові (при порушенні). Таким чином, маємо висновок, що швидко збільшити пеніс (член) в першу чергу допомагають швидше гелі, а не вправи.

  Джелкінг-це збільшення чоловічого члена, а точніше робота, яка виконується з статевим органом. Досвід вказує нам на те, що реальні результати цей метод дозволяє отримати не швидше, ніж за 3-4 місяці тренувань.

  3 тижні. Дозволяє збільшити довжину пеніса на 4-5 см! В рази поліпшується якість сексу. Оргазм стає більш потужним і триває до 5-7 хвилин. А жінки божеволіють.

  Для збільшення органу Миша використовував різні способи, в тому числі ін’єкції силікону. Фото: соцмережі.

  Насправді, покупка мазі для збільшення пеніса являє собою серйозний і відповідальний крок. Переконайтеся, що у Вас немає алергії і протипоказань!

  А ось один з відгуків про крем для збільшення члена (пеніса) хлопця 28 років:

  Не забувайте про наявність такого фактора, як психологічна і енергетична Сумісність.

  Після одержання аналізів і проходження консультації лікарів АНА-КОСМО, пластичний хірург визначить день операції, враховуючи Ваші побажання і свій графік. Ви можете запланувати збільшення пеніса практично без відриву від діяльності (в залежності від методики операції).

  Ефект багато в чому схожий з тим, що і при використанні синтетичних препаратів – надання допомоги у розширенні капілярів пеніса. Настає приплив крові, і пеніса стає простіше стати більш твердим.

  На консультації Вам буде призначений для здачі стандартний перелік аналізів, щоб упевнитися, що Ви здорові і операція по збільшенню статевого члена можлива під загальним наркозом.

  Провідні сексологи мають свою думку, відзив: « Збільшення статевого члена (пеніса) кремом на сьогоднішній день є єдиною альтернативою пластичної хірургії. Позитивний результат Ви отримуєте всього за кілька тижнів. Звертаючи до статистики, можна сміливо стверджувати, що крем для збільшення члена допоміг 95-98% чоловіків, які його використовували!»

  Зважаючи на велику кількість підробок рекомендуємо бути уважними і користуватися тільки оригіналом!

  Ще один важливий плюс використання крем для збільшення пеніса (статевого члена) — це мінімум часу, необхідний для процедури. У вас піде не більше хвилини, щоб правильно намазати орган. При цьому засіб абсолютно не залишає слідів на одязі, а також не має будь-якого запаху. Тому про ваш «сеанс» ніхто не здогадається.

  Існує безліч типів і видів масажу, які використовує людина, щоб розслабитися або оздоровитися. Я розповім 2 способи, як збільшити розмір члена за допомогою масажу:

  Просто важливо підібрати правильний засіб і спосіб. Хочете максимально швидше результат і не боїтеся «лягти під ніж»? Тоді хірургічне збільшення члена саме те, що Вам потрібно! Операція проходить безболісно і досить швидко. Є, звичайно, і мінуси. Про них поговоримо нижче.

  В клініки часто звертаються з питань подовження або потовщення статевого члена. В одних випадках потрібне хірургічне втручання, в інших немає. Найчастіше чоловікам просто здається, що у них маленький член. Безумовно, бувають і зворотні випадки, коли операція дійсно потрібна, і люди йдуть до лікаря на прийом. Якщо ви потрапляєте в цю категорію, то я рекомендую розпитати на форумах, де збільшують член у Вашому місті. У таких спільнотах люди дають дійсно слушні поради і діляться досвідом. Викладають фото збільшеного пеніса і розповідають свої відчуття до, під час і після операції. Пишуть відгуки про лікарів і самих клініках. Маса корисної інформації, а найголовніше-правдивою!

  Гель для збільшення пеніса (члена):

  Головний мінус операції на збільшення члена (пеніса) ціна. Потрібно дуже досвідчений хірург, що володіє пристойним багажем знань, навичок і умінь. Отже, скільки коштує операція по збільшенню члена? Орієнтовні ціни: 100-200 тис. рублів (актуальні для Москви на 2015-2016 рік). Є пропозиції дешевше, але я б не ризикнув.

  Практично кожен чоловік (скажімо, 9 з 10), якщо його запитати, скаже «хочу збільшити член», а також додасть «але до лікаря не піду!».

  Як збільшити член: крем для збільшення члена (пеніса) в домашніх умовах!

  Рубець після лігаментотомії (хірургічний метод) практично невидний, а під зростаючим волоссям – тим більше. При пластиці члена ліпофілінгом або препаратом слідів від ін’єкцій і зовсім не залишається. Фахівці АНА-КОСМО рекомендують обмежити статеві контакту мінімум на 3 тижні після операції. Також в післяопераційний період вам необхідно буде кілька разів приїхати в клініку на огляд. Небажано носити тісну нижню білизну кілька тижнів після операції.

  Виконуючи ці два простих вправи, Ви зможете збільшити зростання члена і отримати непогані результати орієнтовно через 1-2 місяці. Не лінуйтеся, підходите до таких тренувань серйозно і все вийде.

  Другий спосіб-потрібно збудитися, щоб пеніс «встав». Виконуйте руху вгору і вниз уздовж пеніса, обхопивши його великим і вказівним пальцями. Далі обхопи статевий член біля основи (також великим і вказівним пальцями). Акуратно і при цьому сильно тягни пеніс вниз, ковзаєте пальцем до самої головки. Після того, як упретеся — продовжуйте тягнути вниз. Знову проробляйте цей рух від самої основи члена. Цей спосіб особливо хороший для збільшення головки члена. Рухи (ковзання) потрібно виконувати дуже повільно!

  Там же детальніше Ви зможете прочитати про крем, знайти відгуки фахівців (лікарів) і людей, які його вже спробували і написали про це!

  Всі корисні інгредієнти ретельно збираються вручну і проходять якісну обробку на спеціальному обладнанні. Люди, тестуючі такі гелі на основі трав стверджують, що це засіб для збільшення члена (пеніса) дійсно дає результат, але лише тимчасовий. Відбувається набухання органу на кілька годин. Для тривалого ефекті слід використовувати інші препарати для збільшення пеніса.

  Популярні методи збільшення пеніса (члена) в даний час — це використання різних гелів і інших засобів, які потрібно наносити на статевий орган і втирати. Раз ви потрапили на наш сайт, то, швидше за все, теж цікавитеся якою-небудь інформацією про мазі і гелях. І, напевно, хочете отримати відповідь на питання, чи реально збільшити член самому, використовуючи такий засіб.

  Гелі досить безпечні. Основний склад — натуральні компоненти (наприклад, трави — афродизіаки). І як збільшити член за допомогою трав, запитаєте ви? Властивості спеціальних трав, які ефективно впливають на потенцію, застосовувала ще давно шведська компанія, яка виробляла товари для секс-шопів.

  Пам’ятайте! До складу мазі можуть входити речовини, що викликають свербіж, печіння і алергічну реакцію в залежності від індивідуального організму. Тому, настійно рекомендуємо ознайомитися зі складом і способом застосування до того, як задатися точною метою, як збільшити член народними засобами.

  Тоді постає ще одне питання, на скільки можна збільшити член? Зазвичай ця цифра не більше 1-2 сантиметрів. Статистика показує, що за рік занять статевий орган може вирости на 3 см.але навряд чи більше.

  І виходить, що витрачаючи всього 2-3 хвилини в день на цей процес, Ви вже через місяць (і навіть раніше) порадуєте і здивуйте будь-яку дівчину і жінку якісним, тривалим сексом! Ефективне збільшення члена в домашніх умовах тепер доступно. І немає необхідності в дорогому лікуванні, пластики і походів до лікарів.

  Мазь для збільшення пеніса чоловікам:

  Як збільшити член масажем на 2-4 см.

  Хірургічна методика полягають в збільшенні, так званого, «висячого відділу пеніса» за рахунок зменшення промежинного відділу. Досягається це завдяки перетину ряду зв’язок статевого органу, що утримують його безпосередньо в промежині. При цьому розміри члена залишаються незмінними, але довжина ефективно перерозподіляється в сторону «висячої» області пеніса.

  Якщо ж ви все для себе вирішили на 100% і заняття такою фіз. підготовкою повністю влаштовують Вас, то попередньо уважно вивчіть відео, як збільшити статевий член (пеніс) будинку. Повністю дотримуйтесь порад і рекомендацій інструкторів (професіоналів), що склали методику. Дотримуйтеся одного з головних правил — побільше мастила і ніяких хворобливих відчуттів. Воно є практично в кожному відео, де представлена методика збільшення члена. І пам’ятайте, це не просто м’яз, а головний м’яз чоловічого тіла. Бережіть її. І вже скоро Ви отримаєте бажані позитивні результати!

  Спосіб, як збільшити пеніс будинку:

  Перший спосіб-робимо погладжують руху уздовж органу, не використовуючи мастила. Здійснюючи рухи, необхідно тягнути шкіру, а не ковзаєш пальцями по ній. Шкірні клітини повинні розтягуватися, збільшуючись по довжині. Бажано робити це вранці, поки рівень тестостерону в цей період дня максимальний. Дуже простий, але в той же час дуже ефективний спосіб збільшення пеніса (члена).

  Наскільки довгим/потовщеним стане Ваш пеніс, може сказати тільки лікар після огляду і індивідуально підібравши під потреби методику пластики члена.

  Не забудьте проконсультуватися з лікарем, перш ніж приступите до занять. Пам’ятайте, навантаження повинні бути в міру! Ретельно зважте всі «за» і «проти», вивчіть позитивні і негативні моменти. Обговоріть вправи, що збільшують пеніс, зі своєю дівчиною. Можливо, Вам зовсім не обов’язково цим займатися.

  Висновок: якщо Ви хочете домогтися постійних, стабільних результатів, і реально збільшити статевий член в домашніх умовах, то у Вас 2 перевірених шляху: крем для члена або операція. Комплексний вплив речовин, які входять до складу крему для пеніса , дозволяє отримає очікуваний, бажаний результат в короткі строки, та ще й вдома (в домашніх умовах).

  Масаж і вправи для збільшення пеніса в домашніх умовах.

  Збільшити член операцією — Скільки коштує?

  Пару раз ми отримували питання від читачів, як правильно дрочити, щоб збільшити член. Відповідь, на жаль, ніяк! Набагато ефективніше стабільні і тривалі статеві акти з реальним партнером.

  Збільшення статевого члена-Гель, мазь, крем для пеніса.

  У тому ж дослідженні аналітичне агентство YouGov просило Four in ten female millennials have been sent an unsolicited penis photo респондентів позначити своє ставлення до дикпикам. Жінок — описати свої почуття, чоловіків — вгадати реакцію жінок.

  Перш за все розрахунок йде на регулярні заняття і за спеціальними методиками. Ми вже писали раніше, що величезного ефекту досягти не вийде. Але це не означає, що його не буде зовсім! Отже «на питання » чи можливо збільшити член будинку?»Ми знову відповімо — «так».

  Кожна частина тіла людини (чоловіки або жінки) вимагає постійного догляду, уваги і роботи над собою. Чоловічий статевий член — не виняток! Тільки подумайте, адже він є одним з найважливіших органів чоловіка, що вимагає постійної уваги. Хіба не так?

  Все можливо, адже за вікном 21 століття! Століття технологій і прогресу, в тому числі в медицині. Існує досить багато різних методик, як збільшити член без кремів, без мазей, без таблеток і без інших препаратів.

  Чому чоловіки роблять це.

  Лайфхакер розібрався, як на це реагують жінки, чи можна заробити штраф і як бути, якщо дуже хочеться відправити фоточку.

  Як чоловіки і жінки сприймають дикпики.

  Чоловіків, у яких статевий орган (пеніс) ідеально розвинений (має великий розмір і пряму форму), дуже мало. І пов’язано це з тим, що більшість людей їм просто не займаються! А тепер уявіть, що було б з дівчатами, якби вони перестали стежити за своєю зовнішністю. Розумієте аналогію?

  Брак правдивої, а головне професійної, медичної інформації в цій області породжує помилкові думки серед чоловічого населення, стосовно цього органу. Реальне збільшення члена самому в наш час давно доступно! Незалежно від віку і розміру статевого органу. Чи можна збільшити пеніс в 30-35 років? Звичайно!

  Хірургічне та домашнє (без операції) збільшення пеніса.

  Як збільшити член вправами і якими?

  Наостанок хочу Вам показати, як збільшити чоловічий член (збільшення члена, відео з Youtube.com):

  Якщо ви хочете дізнатися, як збільшити член за тиждень, то далі можете не читати Термін не малий, але абсолютно безкоштовний і нічого не буде Вам коштувати. Потрібно лише знайти серію вправ і виконувати їх щодня у вільний час.

  Чоловіки діляться на 3 типи: задоволені розміром свого члена, не дуже задоволені і зовсім незадоволені.

  1. Відчувають невпевненість у своїх геніталіях.

  Яка статистика.

  За словами The Guy who’s Trying to Reinvent the Dick Pic самого Суча, за перші дві доби сайтом скористалися майже 200 000 осіб. На хвилі успіху з’явився Vagina Code для жінок, в якому також можна вибрати форму своїх грудей.

  Американська художниця і професор фотографії Іветта Спредлін (Ivette Spradlin) часто просить Women Are Posing for Photos that Re-Create Dick Pics They Find on Craigslist студентів осмислювати гендерну нерівність у своїх знімках. У якийсь момент справа дійшла до дикпиков. У проекті «Випадкові зустрічі» жінки підручними предметами заповнювали відсутність пеніса і позували в типових для дикпика позах.

  Залишилося розповісти ще пару моментів на одну з найважливіших тем для багатьох чоловіків. Ми вже розглянули основні способи, як збільшити член (пеніс) в домашніх умовах . З’ясували, що найшвидший спосіб — це операція. Найоптимальніший (на мій погляд) — це крем для члена. Але думаю ви також чули про різного роду засоби, що збільшують член: продукти, таблетки, помпа, насадки, вакуумне збільшення пеніса і багато іншого. Ці питання ми більш детально зможемо розглянути в інших статтях, тому що зараз не маємо достатньої кількості інформації та відгуків про них.

  Жінки наносять удар у відповідь винахідливо і спільно. Гасло опору: «Я про це не просила» (I didn’t Ask for This). Часто до справи підходять з гумором і витончено висміюють непрохані картинки. Однак і у цього є негативна сторона.

  Людині важливо співвідносити своє тіло з нормою і уявленням про красиве. Відносно геніталій справа значно ускладнюється.

  Якщо говорити про жінок, які самі просили відправити їм фото пеніса, то таких виявилося всього 12%. У 94% випадків, тобто майже завжди, їх бажання були виконані.

  Наука не знає. Але чесно намагається з’ясувати. Судячи з усього, першим дослідженням феномена стала робота Вченої з Австралії. Андреа Волінг з Австралійського Центру досліджень сексу, здоров’я і суспільства вирішила почати шукати справжні причини дікпіків після суперечки в радіоефірі. Ведуча наполягала, що єдина причина, по якій чоловіки це роблять, — сексуальне пригнічення жінок. Волінг не погодилася: доказів-то немає. І вирішила підійти до питання грунтовно.

  Я не ненавиджу членів і не ненавиджу чоловіків. Я люблю хороший пеніс. Я просто не люблю домагання. Ця виставка потрібна, щоб почати помічати їх. Всі ці фотографії геніталій — непрошені.

  Про можливість і ефективність збільшення пеніса (статевого члена) кремами ми вже поговорили вище. А що на рахунок спеціалізованих клінік і лікарів? Розміри чоловічого статевих органів у всіх відрізняються. Є довше, але тонше. А є коротше, але товщі. Що краще? Швидше друге!

  Дикпик (від англ. dick pic) дослівно перекладається як «фото пеніса». І про це варто поговорити хоча б тому, що чоловіки часто відправляють такі знімки знайомим і незнайомим жінкам. Без приводу і без попиту. Це нагнітає і так потужне непорозуміння між статями. Жінки відчувають, що їх третирують: від дікпіків не сховатися нікуди. Чоловіки іноді не розуміють, в чому проблема. Навіщо це роблять одні і як це впливає на почуття інших, — ось питання, якими варто задатися.

  Як часто люди отримують і відправляють дікпікі, сказати складно. Британське агентство дослідження громадської думки YouGov на початку 2018 року опитало Four in ten female millennials have been sent an unsolicited penis photo близько чотирьох тисяч осіб і з’ясувало, що приблизно 40% жінок у віці від 18 до 36 років коли-небудь отримували дикпики, про яких нікого не просили. Кожен п’ятий чоловік зізнався, що відправляв такі фото за згодою жінки. І лише кожен двадцятий зазначив, що робив це раптово для адресата.

  3. Намагаються зробити комплімент.

  Забавно, що на створення проекту Белл надихнув бажаний дикпик. Фото свого члена їй відправив хлопець, з яким вони зустрічалися. Фотографія була така хороша, що захотілося повісити її в музей. Приблизно так з’явилася ідея зібрати дікпікі в окрему галерею.

  Як збільшити член без операції (безопераційні способи)

  За його словами, маса досліджень довели, що чоловіки і в цілому не дуже добре визначають, наскільки жінки зацікавлені в сексі й еротичному уваги. Особливо якщо мова йде про незнайомки.

  За дикпики штрафів поки не виписують ні в Росії, ні за кордоном.

  Коли я відправляю дикпик незнайомій людині, завжди переживаю, що це виявиться на Tumbler. Сервіс Dick Code ж безкоштовний, анонімний і набагато краще описує картину.

  Дисгармонія з геніталіями — кумедна тема лише на перший погляд. У реальності, відчуття того, що частина твого тіла «соромна» « «брудна» або «неправильна», може серйозно травмувати особистість.

  Виявилося, що між очікуваннями і реальністю величезна прірва. 44% чоловіків назвали такі фото сексуальними і з ними погодилося всього 14% жінок, які коли-небудь отримували дикпики. Половині чоловіків фото їх геніталій, крім того, здаються кумедними. З ними згодні менше третини жінок. Цікаво, що, незважаючи на ці розбіжності, і ті й інші вважають дикпики жестом грубим і дурним.

  Я підозрюю, що найбільш вірогідне пояснення полягає в неправильній оцінці чоловіками інтересу жінок до фотографій їх «прибамбасів».

  «З любов’ю — — це про мою політику бути нейтральною в оцінці розмірів чийогось члена і відмову соромити тіло того, хто надсилає мені фото. Але мій блог не для того, щоб сюсюкати і балувати. Я не соромлю себе в словах, коли хтось надсилає мені бездумно зроблене фото, ледаче. Однак і в цих випадках намагаюся бути конструктивною і надихає.

  2. Самостверджуються за рахунок інших.

  Проблема в тому, що і чоловіки, і жінки стикаються зі складнощами в розумінні того, чи нормальні їх зовнішні статеві органи. Одне з небагатьох засобів подивитися на еталонні геніталії, щоб помістити себе в контекст, — порно.

  Люди порівнюють себе з тим, що бачать в еротичних відео: з ерегованими і великими пенісами, з акуратними вагінами, що пройшли ретельний кастинг. Так народжуються комплекси і сумніви.

  Ще один альбом порнографічного змісту. Тут ви побачите фотографії з красивими писями крупним планом, а також знімки членів в листі дуже крупно. За даними багатьох опитувань якраз макро зйомка, тобто збільшене зображення статевих органів користується величезною популярністю, як серед молоді так і серед дорослого населення. Вивчити будову піськи своєї дружини або дівчини можна звичайно, наприклад-роблячи кунілінгус, але вона одна, а хочеться побачити їх багато! Точно так само неповторний член хлопця, кожен має свій розмір і свою форму, навіть свій колір і співвідношення довжина-товщина. Головка статевого члена так само є дуже бажаним для огляду органом, враховуючи з яким апетитом дівчата смокчуть і з яким прагненням, природно хочуть зробити мінет, хоча б трохи симпатичного хлопця. А може бути справа в тому що сперма дуже смачна? У деяких можливо, але швидше цікавий сам процес володіння дуже відвертим, що ховається поза сексу, дуже збуджує і сприяє хорошій сексуальної розрядки. Ми намагаємося публікувати по можливості фотографії в хорошій HD якості. Вподобані фото жіночих і чоловічих писок крупним планом можеш скачати онлайн безкоштовно на телефон або комп’ютер без реєстрації і смс.

  Що таке дикпик.

  а тебе в рот виебу.

  Дікпік: чому чоловіки Шлють дівчатам фото свого пеніса і вважають це крутим.

  Олександра Туетен (Alexandra Tweten) зібрала End unsolicited dick pics on Facebook майже 20 000 підписів під своєю петицією на адресу соціальної мережі Facebook. Документ просив налагодити систему блокування відвертих зображень від незнайомців. Це було 2 роки тому. Зараз Facebook тренує Leaked Documents Show Facebook’s Struggles With Dick Pics своїх співробітників за новим методичками, що враховують проблему дикпиков.

  Теги до статті (tags): «як можна збільшити член», «як правильно збільшити член», «як збільшити головку члена», «препарати збільшують член», «як збільшити член мазь», «збільшити член таблетками», «методи як збільшити член», «як можна збільшити статевий член», «збільшити член з допомогою крему», «як збільшити пеніс», «як збільшити розмір пеніса», «як можна збільшити пеніс», «реальне збільшення пеніса», «статевий член збільшення», «вправи для збільшення члена», «методика збільшення члена», «замовити збільшення члена»

  Роблять виставки.

  Чому дикпики так популярні, сказати складно. Але ясно одне: завжди погано робити це без попиту. Жінкам це не подобається, це агресія. Не соромно хотіти відправити фото свого члена. Соромно робити це проти чужої волі. Компроміс для тих, кому несила, — психотерапія або спеціальні сервіси на зразок блогу Медлін Холден і конструктора Dick Code.

  Як відповідають жінки.

  Образ жінки, яка боїться подивитися на свої геніталії, став в деякому роді легендарним міським мотивом. На цю тему проводять флешмоби, їй присвячена одна з серій «Сексу у великому місті». Можливо, мальований конструктор геніталій, яким можна не соромлячись поділитися з друзями, — дійсно вихід з положення. Себе показати, на інших подивитися, але без агресивних відвертих непрошених фото.

  Розробник Суч, однак, на відміну від письменниці Холден, проблеми в тому, щоб відправляти фото своїх геніталій незнайомцям, не бачить. На створення Dick Code його надихнуло власне розчарування: він відправляв стороннім свої фото, але люди давали нецікавий фідбек. Крім того, чоловіка не залишав страх, що хтось викладе ці фото в публічний доступ.

  Яна вайбер 89048988118 пиши.

  Пошук фідбек — бажання зрозуміле, але очікувати від незнайомки благодушних коментарів не варто. Назустріч тим, хто несамовито хоче отримати оцінку своїх геніталій, пішла What i’ve Learned From My Side Job Critiquing Dick Pics Медлін Холден (Madeleine Holden) і створила блог «Розкритикуй мій дикпик». Туди будь-який бажаючий може надіслати фото свого пеніса і отримати коментар-з любов’ю. Схема проста. Акцент зроблений на тому, що автор критикує самі фото, а не члени.

  Інший спосіб оцінити свій член в контексті чужих придумав 28-річний керівник агентства по розробці цифрового продукту з Угорщини Гергі Суч (György Szűcs). Він розробив Dick Code — сайт, який дозволяє вибрати з декількох запропонованих варіантів той, що відповідає користувачеві. Якщо бути точним: колір, форму, гнучкість, швидкість і частоту еякуляції власного члена. Результатом у вигляді мальованої ілюстрації «Це мій член» можна поділитися в соціальних мережах.

  Американка Уїтні Белл (Whitney Bell) з Лос-Анджелеса зібрала This Woman Turned Her Collection of Unsolicited Dick Pics into an Art Show на своїй експозиції всі дикпики, які їй доводилося отримати за своє життя (200 штук). Художниця відтворила інтер’єр власної квартири і розвісила на стінах фотографії в акуратних домашніх рамках. Метою було створити гнітючу атмосферу, в якій жінка навіть вдома відчуває себе вразливою, розкрити принцип дії сексуального пригнічення і домагань, частиною яких часто стають дикпики.

  Це не вкладається в голові, але багато чоловіків, судячи з усього, дійсно думають, що дікпік, відправлений незнайомці або колезі, а не романтичному партнеру, — це комплімент. Про це говорить Why So Many Guys Send Unsolicited Photos of Their Manhood to Women доктор психології Джастін Лемиллер (Justin J. Lehmiller).

  Хто покаже свої принади в панчохах. Вайбер 89048988118.

  Знімають відео.

  Цікаво, що раніше часто карали одержувачів, а не відправників. В основному це відбувалося тому, що, захищаючись, жінки постили отримані дикпики, щоб викрити порушника. Це вже підпадало під поширення відвертих зображень.

  Дикпик як явище — дитя технологій і символ нового простору інтимності. Якщо раніше, щоб оголитися на людях або перед конкретною людиною, треба було ризикнути, то тепер це не коштує нічого. Індустрія намагається підлаштуватися і пише нові правила, щоб захистити користувачів від ексгібіціонізму. Поки не дуже вдало.

  Як письменниця з Нової Зеландії і програміст з Угорщини допомагають з цим впоратися.

  Відправляють чужі дикпики у відповідь.

  Свій 27 см я б тобі вставив.

  Якщо жіночим геніталіям в порно приділено лише другорядне увагу, статевий член зазвичай стає центром того, що відбувається. Крім того, пеніс розглядається в кадрі часто окремо від чоловіка, якому він належить. Загадкова популярність дикпиков повністю вписується в цю естетику.

  Дослідник Андреа Волинг (Andrea Waling), дослідивши масу обговорень дикпиков в інтернеті, автор першої наукової статті за темою, вказує The world’s First Dick-Pic Researcher , що висміювання дикпиков применшує проблеми з ними пов’язані. Непрохані інтимні фото від незнайомців можуть почати рідше сприйматися як форма сексуальних домагань.

  Чоловіки приймають жіночий гормон естроген і антиандрогени. В результаті зменшується мускулатура, шкіра стає більш гладкою і м’якою, тілесний жир розподіляється «по-жіночому», зменшується (але не зникає) волосяний покрив на тілі. Вигляд стає більш жіночним.

  Її робота в 2017 році вийшла ‘C’ mon, No One Wants a Dick Pic’: exploring the cultural framings of the ‘Dick Pic’ in contemporary online publics у великому науковому журналі і отримала назву, яке можна перевести як «»Камон, ніхто не хоче дикпик»: досліджуючи культурні обрамлення дикпика в современнной публічної онлайн-середовищі». Хто б міг подумати, що це дійсно так серйозно. І дивно, що явище досі не зафіксовано в «Вікіпедії».

  Таким був Френк Мелоуні до перетворення.

  Одним почуттям уразливості розсилку дикпиков пояснити не можна. Якщо придивитися до ситуації, то стане ясно, що це звичайний ексгібіціонізм. Тільки без ризику отримати в обличчя кулаком і потрапити у відділення поліції. За публічне оголення адміністративний кодекс передбачає «Кодекс Російської Федерації про адміністративні правопорушення» від 30.12.2001 N 195-ФЗ штраф від 500 до 1 000 рублів або адміністративний арешт до 15 діб.

  Телкі я хочу вас.

  Туетен тим часом продовжує боротьбу і веде Instagram-аккаунт ByeFelipe, в якому збирає абсурдні повідомлення, що додаються до дикпикам. Проект вийшов успішним і зібрав більше 400 000 передплатників. Туетен також випустила книжку про різні примхи сучасних побачень.

  Я відчуваю себе як Бейонсе. Мені прийшло так багато повідомлень з усього світу, включаючи Німеччину, Нідерланди і навіть Арубу. Люди казали: «Ти моє натхнення! Ти перемогла інтернет». Мені писали і чоловіки, які вибачалися від імені всіх чоловіків. Я в шоці.

  «Виростити» чоловічу гідність. Як проходить операція по зміні статі.

  Шрамів після операції не видно: вони або заховані в складках шкіри, або приховані під лобковими волоссям, що залишилися після гормональної терапії. Кажуть, що в разі успішної операції навіть гінеколог нібито не відрізнить транссексуала від звичайної жінки.

  Пишуть петиції.

  Перетворити чоловіка в жінку технічно простіше і дешевше, ніж навпаки. Такі операції проводяться набагато частіше і їх результати більш вдалі. Але за визнанням чоловіків на тематичних форумах «це все одно «болюча процедура».

  А ви знаєте, що одну з перших операцій зі зміни статі провели в СРСР? До неї в світі було описано лише чотири випадки. На початку 1970-х Ризький хірург Віктор Калнберз успішно перетворив жінку на ім’я Інна в чоловіка Інокентія. Хоча психіатрична комісія підтвердила необхідність такого втручання для пацієнтки і був дозвіл міністра охорони здоров’я Латвії, хірургу згодом влаштували рознос в Москві » за проведення калічить операції, що не відповідає пристрою та ідеології держави».

  Британка Саманта Моудсли (Samantha Mawdsley) стала відома Woman on Facebook gets unsolicited penis pic, fights back in kind після того, як, отримавши непрошений дикпик, почала закидати відправника у відповідь чужими фотографіями членів, приписуючи: «Мій більше». Справа була знову в Facebook, і дівчину на час забанили. Випадок широко висвітлювався в ЗМІ, і саме він, судячи з усього, призвів до активної розробки нової стратегії по боротьбі з дикпиками в соціальній мережі.

  Але в будь-якому випадку ці ціни немаленькі – від кількох десятків до півтори сотні тисяч доларів. А самі процедури непрості і хворобливі. Anews дізнався, через що проходять люди, які вирішили змінити стать.

  Зі співчуттям до проблеми підійшов YouTube-блогер Дейві Вейві (Davey Wavey) і зняв відео, в якому дівчата розповіли, що відчувають, отримуючи дікпікі. Ролик набрав більше 8 мільйонів переглядів. Основна думка: «Нам не подобається!»

  Якихось яскравих результатів робота Волінг не дала, але Вченої вдалося показати, як сприймають і трактують дикпики різні люди, давши основу для подальших досліджень. Наступним етапом повинна стати масивна серія інтерв’ю з чоловіками, яка дозволить вивчити їх мотивацію. Проте ряд причин, які вже лежать на поверхні, позначити можна.

  Яна хотілося б дізнатися вас ближче.

  Яночка подзвони мені 0977705035.

  В. Калнберз з охоронцем Фіделя Кастро, якому він повернув » чоловіче здоров’я»

  У наші дні, за даними аналітичного центру Vademecum, в Росії щорічно проводиться не менше 800 операцій по корекції статі. У США, за статистикою Американського товариства пластичних хірургів, – більше 3 тисяч. І в рази більше-в Таїланді, який вважається світовою Меккою для трансгендерів через більш доступні ціни.

  ой хоча б га….він не пиздел у нього 27см це мова у тебе дебіла такий.

  Мені теж вставляли.

  Хірург відокремлює клітор від місця кріплення, так що він опускається, і фіксує шкіру підстави, щоб він не втягнувся назад. За допомогою залишку слизової піхви, а також клаптиків зовнішньої стінки вагіни подовжують уретру і виводять її отвір на головку майбутнього неофаллоса.

  Згідно зі стандартами Всесвітньої Професійної асоціації по здоров’ю трансгендерів (WPATH), насамперед пацієнт зобов’язаний обстежитися у психіатра і пройти спеціальну комісію. Якщо ставиться діагноз «розлад гендерної ідентичності» або «гендерна дисфорія», то можна починати замісну гормональну терапію під контролем лікаря.

  Спосіб 1. «Виростити» власний пеніс.

  Ще до генітальної операції більшість жінок-трансгендерів вставляють грудні імплантати. Деякі роблять дві операції одночасно, але, за відгуками, після цього відчувають пекельний біль. Крім того, колишні чоловіки часто додатково оперують голосові зв’язки, щоб голос був вище, прибирають кадик, роблять пластику обличчя.

  Спочатку доведи, що ти «іншої статі»

  Про оргазм.

  Багатьом колишнім чоловікам після хірургічної зміни статі стає дуже важко або неможливо досягти оргазму. Одним вдається «навчитися» цьому після довгих спроб, інші ж користуються збереженими чоловічими рисами.

  Красиві писи крупним планом, член в писе (85 фото)

  Королева і фіналістки конкурсу краси серед трансгендерів / транссексуалів в Паттаї, 2015 Р. Reuters.

  Інша жінка-транс на ім’я Джессіка сказала порталу Truth Speak Project, що навчилася відчувати оргазми навіть гостріше, ніж раніше: тепер це і жіноче задоволення «всім тілом», а не тільки одними геніталіями, і чоловіче – завдяки стимуляції простати. Її, як і куперови залози, не видаляють, але вона сильно зменшується в розмірах через гормонів.

  Незважаючи на суто естетичний мінус мікро-фалоса, багато транссексуали вибирають саме цей спосіб, тому що, по-перше, він простіше і в рази дешевше, ніж той, про який розповімо нижче, проводиться в один етап і займає 3-5 годин. А по-друге, тут «все своє», тому в операції набагато менший травмує ефект і низький відсоток можливих ускладнень.

  Але головне завдання гормонів, як пояснює лікар Фред Эттнер, в тому, щоб «переналаштувати» мозок. Якщо раніше пацієнт мучився від невідповідності фізичного і психічного статі, то після гормональної терапії він відчуває себе «правильно».

  Операція проходить під загальним наркозом і триває близько 4 годин.

  Причому поки людина помітно змінюється зовні, він не повинен ні від кого ховатися. Більше того, WPATH вимагає, щоб трансгендер не менше року відкрито жив як представник протилежної статі і навіть представив хірурга докази, що не тільки лікарі, але і інші люди знають його саме таким.

  Операція: з чоловіка в жінку.

  Наприклад, Келлі Мелоуні, колишній боксерський промоутер і менеджер Леннокса Льюїса, раніше відомий як Френк Мелоуні, жив як жінка-трансгендер протягом півтора років до операції.

  Незважаючи на відсутність медичних показань деякі чоловіки хочуть збільшити розмір статевого члена, інші – задоволені обсягами органу, а треті вважають, що потребує корекції і те, і інше. У сучасній пластичній хірургії існує кілька методик для вирішення даної проблеми.

  Нью-йоркська співачка-транссексуал Номі Руїс , яка зробила операцію в 2011 році, розповіла журналу Vogue, що спочатку під час сексу нічого не відчувала і почала панікувати, думаючи, що після операції абсолютно втратила чутливість. Але виявилося, що все залежало від техніки і особистих навичок партнера.

  Так звана фаллопластика проводиться і чоловікам, що мають власний орган, наприклад, для його збільшення або відновлення потенції. А в разі транссексуалів мова йде про протезування.

  Неофаллос, створений цим способом, здатний до ерекції, оскільки всередині жіночого клітора є ті ж печеристі тіла, що і в пенісі (хоча і набагато меншого розміру) – вони забезпечують наповнення органу кров’ю. Однак довжина такого неофаллоса в витягнутому стані становить в середньому всього лише 4,5-5 см. це робить його нездатним до проникнення.

  Що може пластика?

  З пеніса і мошонки знімається шкіра, самі ці органи видаляються із збереженням нервових відгалужень і кровопостачання, а також зберігається невеликий чутлива ділянка головки для формування клітора. Уретра (сечовивідний канал) коротшає і виводиться окремо, розташовуючись там же, де у звичайної жінки.

  А так повноцінна дівчина Андрія Пежич виглядає зараз.

  Однак реконструйоване піхву не володіє чутливістю природного і не виділяє мастило, принаймні, в достатній кількості. У жінки-транссексуала при сильному збудженні може виділятися трохи предеякулята-чоловічого мастила, оскільки чоловічі куперові залози з організму не видаляються.

  Зі шкіри мошонки і пеніса формують статеві губи і піхву. По суті, спорожнілий «рукав» пеніса вивертається всередину, як рукав пальто. Для цього в належному місці роблять розріз і створюють порожнину між внутрішніми органами. Щоб забезпечити довготривалу функціональність піхви, його зазвичай роблять глибиною 15 см, але розмір варіюється в залежності від розмірів чоловічих статевих органів пацієнта: чим вони більші, тим більше шкіри можна використовувати. У деяких варіантах вагінопластики додатково беруться тканини кишечника.

  Тільки після цієї довгої і публічної підготовки призначається операція по зміні геніталій. За даними лікарів, через неї проходить від сили третина пацієнтів. Причини нерішучості різні, але багатьом вона просто недоступна по грошах.

  Додаткові операції.

  Це куди більш складний, багатоступінчастий, дорогий і ризиковий процес. При вдалому розкладі пацієнт отримує статевий член, максимально схожий на справжній. Однак він не здатний до самостійної ерекції, а генітальний оргазм не гарантований. Чутливість забезпечується в основному за рахунок кліторальної тканини, яка спеціально зберігається біля основи імплантату.

  Мікрохірург скручує донорський клапоть у форму пеніса і з невеликої смужки плоті формує «головку». Цей поки що «порожній» фалос з’єднують з уретрою і кліторальною тканиною. При цьому подовження уретри і формування нового сечівника, який дозволить чоловікові-транссексуалу мочитися стоячи, – це складна частина операції.

  У перші півроку-рік після операції новоявленій жінці потрібно регулярно використовувати дилататори-розширювачі для вагінального отвору, яке в іншому випадку просто затягнеться. Згодом, при регулярному сексі, необхідність в цьому відпадає. А якщо статевих контактів немає, то потрібно обов’язково застосовувати Розширювач не рідше разу на тиждень.

  Шер і Честіті в 1998-м.

  У 22 роки боснійська манекенник Андрій Пежич , який з успіхом брав участь і в чоловічих, і в жіночих показах, зробив операцію по зміні статі.

  Що роблять гормони.

  Сама по собі операція по подовженню пеніса-нескладна. Справа в тому, що пеніс спочатку на 4-5 сантиметрів довше, ніж ми бачимо. Ця прихована частина розташована під лобковою кісткою. Утримується пеніс в такому стані особливою підвішує зв’язкою. Структура її така, що, розтягнувшись, зв’язка на довгий час такою і залишається. Скоротившись – теж. Завдання лікаря – послабити зв’язку так, щоб вивільнити приховану частину члена. Це досягається шляхом надрізу зв’язки, яка потім розтягується. В цьому новому для себе стані вона випускає ті самі 3-5 сантиметрів члена.

  Деякі не вірять в реальність збільшення члена хірургічним шляхом. Це пов’язано з засиллям різного роду «вакуумних шахраїв» і продажів чудодійних пігулок. Як ви розумієте, ці напівмістичні засоби відмінно діють тільки на уяву. Тоді як зарекомендувала себе за десятиліття роботи в усьому світі Пластична хірургія може пред’явити реальні результати.

  Анатолій я тебе в очко виебу.

  Ну і тепер при оргазмах немає сперми, так як після видалення мошонки її виробництво припиняється.

  Жінки , навпаки, приймають андрогени, завдяки яким у них грубіє голос, змінюється силует і починають рости волосся на обличчі і тілі. В принципі, одна лише терапія здатна радикально змінити зовнішність людини. Погляньте на нью-йоркського музиканта Джеймі Вілсона до і після 2-річної тестостеронової терапії.

  Якщо результати відповідають нормі, призначається дата операції. Як завжди, є напередодні забороняється — на операцію потрібно йти з порожнім шлунком. У постопераційному періоді не рекомендується приймати алкоголь, який погано впливає на відновлення.

  Екстендер носиться не весь час, а за певною схемою, причому ви самі регулюєте силу витягнення. Головне, щоб було комфортно і відчувалося легке потягування.

  Перед зміною геніталій проводиться окрема операція з видалення матки і яєчників. Слизову піхви теж видаляють, за винятком невеликої ділянки, який потім стане в нагоді для уретропластики (створення нового сечівника). Піхву вшивають. І лише потім приступають створенню «неофаллоса».

  Як проходить операція лигаментотомия.

  Фаллопластіку вибрав свій час Баліан Бушбаум , німецький тренер зі стрибків з жердиною, якого світ колись знав як Івонну Бушбаум, чемпіонку 1999 року серед європейських юніорів.

  Потовщення пеніса – природний обсяг.

  До речі, у того самого радянського транссексуала Інокентія, за його словами хірурга, все склалося вдало, хоча в 70-е процедура і технології були куди грубіше.

  Шер і Чез в 2017 році.

  Розсічення підтримуючої зв’язки. Бічна проекція.

  Після операції на пеніс надівається спеціальний прилад-екстендер, який до післяопераційних плюс 1-2, 5 см до довжини пеніса додасть ще півтора-два.

  Ось таким відгуком поділився пацієнт нашої клініки:

  Такі імплантати дуже дорогі, як і сама операція, однак у них недовгий термін служби – вже через 3 роки може знадобитися заміна. Також висока ймовірність механічної поломки пристрою. А ще надзвичайно високий ризик ускладнень: при установці деяких серій імплантатів 50% довелося незабаром видалити. Нарешті, існує ризик відторгнення протеза і некрозу тканин.

  Спосіб 2. Штучний пеніс з помпою.

  Скільки сантиметрів може додати вашому члену пластична операція.

  стрижні в стовбурі пеніса, що імітують запалі тіла; резервуар зі стерильним фізіологічним розчином, який розміщується в черевній порожнині; помпа в мошонці.

  Для транссексуала Сіда Ізбелла Ця операція тривала 7 годин і коштувала 100 тисяч доларів. Вона пройшла у вересні 2015 року. Подальше загоєння зайняло 9 місяців. Тільки після цього, якщо не настає ускладнень, проводиться вживлення самого протеза.

  Для початку потрібно створити форму під майбутній протез. Для цього потрібні великі клапті чутливої шкіри і тканин з інших частин тіла, наприклад з тильного боку передпліччя. Клапоть зрізають разом з частиною жирового шару і накривають цю ділянку іншим шкірним клаптем, взятих з поверхні стегна пацієнта.

  Чез Боно, єдина дитина співачки Шер, що народилася дівчинкою на ім’я Честіті, з 2010 року офіційно зареєстрована як чоловік. У 2012 році він зізнався журналу Rolling Stone, що подумує про метоидиопластике. Однак досі залишається трансгендером, так і не зважившись на операцію.

  Збільшення статевого члена.

  Якщо ви вперше у пластичного хірурга, то, звичайно, варто заздалегідь знати, як відбувається підготовка до операції і сам операційний процес.

  Організму потрібен час на загоєння післяопераційних рубців і ран, тому рекомендується утриматися від сексу протягом 3 тижнів при подовженні члена, 4 тижнів – при потовщенні його, і протягом 1,5 місяців – при поєднанні обох операцій.

  Реально гігантський член для милої блондинки.

  Одержаний орган обертають клаптем зі шкіри малих статевих губ. А з великих статевих губ створюється мошонка, куди імплантують протези яєчок.

  Операція проходить під загальною анестезією і займає в середньому 1 годину. За цей час проводиться перетин поверхневої підтримуючої зв’язки. Друга, більш потужна і глибоко лежить зв’язка, – пращевидная – надалі буде відповідати за утримання члена.

  Схожі відео.

  Готуємося до операції.

  Як не дивно, це можливо завдяки схожому розвитку жіночих і чоловічих геніталій на ембріональній стадії. Процедура називається метоидиопластика . Пеніс (або, точніше, його мікро-подоба) створюється з клітора, збільшеного в результаті гормональної терапії (зазвичай до 4-5 см, але зрідка буває і до 8-10 см).

  При натиску рукою на помпу рідина переміщається в стрижні і призводить фалос в стан ерекції. При повторному впливі на помпу рідина переміщається назад в резервуар, і орган приймає звичайне положення. При цьому він ніяк не змінюється в розмірах.

  Після операції важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Після зміни габаритів ерекція залишиться колишньою, а в деяких випадках навіть поліпшиться. Але залишається одне з головних питань: скільки триває утримання після втручання?

  Головка статевого члена Поверхнева підтримуюча зв’язка (lig.suspensorium penis) Вектор розсічення зв’язки Лобкова кістка Сечовий міхур, Передміхурова залоза Глибока пращевидная зв’язка (lig.fundiforme penis)

  Існує ще кілька методик потовщення члена. Наприклад, ін’єкційне введення філерів (гелів), в основі яких лежить гіалуронова кислота. Однак ефект від таких процедур недовговічний, триває близько 1 року. Після чого потрібні повторні ін’єкції.

  Важливо знати, при яких захворюваннях операція не проводиться:

  Ліпофілінг пеніса-абсолютно натуральний метод, ефект від якого, на відміну від філерів, зберігається на все життя.

  Операція проводиться під загальним наркозом і триває не більше 1 години. Післяопераційні враження приблизно такі ж, як якщо б вам зашили великий поріз – трохи саднить і свербить. При дотриманні всіх запропонованих гігієнічних процедур процес загоєння проходить швидко – через два-три тижні слідів практично не залишиться.

  Цим заявляю: — Визнання порнографічного характеру цього сайту. — Наявність правової зрілості згідно із законами моєї країни, яка дозволяє мені отримати доступ до цього сайту, і що він має право надавати мені такі дані. — Не буду шокований цим сайтом, і я даю гарантію не переслідувати редактора за зміст, представлене тут. — Я уважно прочитав цей текст, і я погоджуюся з ним, натиснувши на кнопку «Увійти».

  Доступ до сайту забороняється неповнолітнім.

  Заживають зв’язки швидко, безболісно, і якщо утримувати їх у «довгому» стані досить довго, місяці два-три, то вони назавжди зафіксується в такому положенні.

  Більше схильні до травм члена чоловіка з довжиною члена 15-16 сантиметрів і стійкою ерекцією. На думку деяких фахівців, власники пенісів довжиною від 22 сантиметрів не так схильні до переломів: через можливу нестачу артеріальної крові у них не буває твердої ерекції.

  хронічні інфекції; серцево-судинні захворювання, хвороби легенів, нирок, печінки; цукровий діабет.

  Операція: з жінки в чоловіка.

  Для початку обговорюються можливості по збільшенню або потовщенню члена. Потім приходить здача аналізів: важливо знати, чи немає в організмі прихованого запалення, наскільки високий гемоглобін, впорається серце з наркозом і так далі. Список аналізів включає і клінічний біохімічний аналіз крові, аналізи на СНІД, гепатити В і С, аналіз крові на групу і резус-фактор; огляд уролога та інші аналізи.

  Оскільки жирова тканина належить самому пацієнту, відторгнення не відбувається – вона відмінно приживається, не викликаючи неприємних відчуттів.

  При введенні в місце скупчення жирової тканини, вона розсовує кровоносні судини і нерви, не пошкоджуючи їх. Під впливом вакууму в шприці жирові клітини відриваються і всмоктуються в шприц.

  Ліпофілінг статевого члена ( Потовщення статевого члена)

  Найчастіше перелом статевого член закритий. П’ятдесят вісім відсотків всіх переломів відбуваються під час занять сексом, причому найнебезпечніша в цьому відношенні поза — це поза наїзниці. Також пеніс може зламатися під час занять сексом за межами спальні (наприклад, в автомобілі) або активної мастурбації.

  S-базовий: 4-3 см в ширину; M-середній: 5 см в ширину; L-великий: більше 5 см в ширину; XXXL, Extra Large: більше 6,2 см в ширину в області головки і більш ніж 5 см в ширину біля основи статевого члена.

  Цей веб-сайт призначений тільки для дорослих і інформує громадськість, відповідаючи всім правилам. Він містить тексти, фотографії та відео порнографічного змісту, які можуть образити почуття деяких людей.

  У 2014 році 625 москвичів отримали перелом статевого члена.

  Ліпофілінг члена – це процедура потовщення статевого члена, при якій жир за допомогою шприца і товстої порожнистої голки – канюлі – спочатку викачується з однієї ділянки, а потім закачується в інший, формуючи додатковий обсяг. Жирова тканина береться з тих місць, де її, як правило, надлишок: живіт, стегна, поперек. Акуратний паркан жирової тканини безболісний і нешкідливий, тому що канюля має спеціальну конструкцію з заокругленим кінчиком.

  Пеніс після операції стане товщі на 0,5-1,5 сантиметра, чого цілком достатньо. Тонкі проколи заклеюються хірургічним пластиром і швидко затягуються так, що не залишається ніяких слідів.

  При бажанні збільшити обсяг пеніса не вийде витягнути сантиметри за рахунок зв’язки. Але існує інша безкровна процедура, при якій використовуються тільки тканини власного організму. Називається ця операція «ліпофілінг пеніса».

  На скільки сантиметрів можна збільшити пеніс в обсязі?

  Презерватив занадто щільно сидить на голівці статевого члена. Презерватив сидить занадто щільно біля основи пеніса. Презерватив зісковзує при статевому акті.

  Ціни на операцію збільшення і потовщення статевого члена.

  Диво природи: 10 фактів про клітора, які ви могли не знати.

  Зараз в більшості випадків використовуються трикомпонентні синтетичні імплантати, здатні змінювати жорсткість. Три компоненти – це:

  Ну а тепер перейдемо до розмірів презервативів. Важливо пам’ятати, що вони розрізняються як довжиною, так і шириною. Як не дивно, але саме від ширини залежить зручність презерватива, так як середня довжина презерватива — 18 сантиметрів. Тому класифікація така:

  З-за цього багато пацієнтів приховують травму, і називають неправдоподібні причини, такі як удар статевим членом про бензобак мотоцикла, удар м’ячем під час гри футбол, падіння з коня на статевий член.

  Рамки цензури не дозволяють демонструвати фото до і після ліпофілінга статевого члена. Однак відгуки задоволених пацієнтів говорять самі за себе – їх можна почитати у відповідному розділі на сайті.

  Потім переносяться в потрібне місце і вводяться під шкіру, формуючи нові солідні обсяги пеніса.

  У момент розриву тканин тріскається білкова оболонка-чітко чути характерний хрускіт. Чоловік відчуває різкий біль, зникає ерекція; в місці розриву утворюється гематома, яка розростається, пеніс сильно опухає і стає синьо-фіолетовим. В особливо важких випадках, коли відбувається розрив сечівника, чоловік не може спорожнити сечовий міхур.

  Лікування травми хірургічне: потрібно зшити пошкоджені тканини, також необхідні операції по корекції форми статевого члена. Якщо трапився перелом, необхідно накласти тугу пов’язку і лід, і якомога швидше доставити потерпілого в хірургічне урологічне відділення.

  УВАГА САЙТ ПОРНОГРАФІЧНОГО ЗМІСТУ.

  «Жіноче щастя-товщиною з зап’ясті» або вони дійсно більшого розміру!

  Як довго не можна займатися сексом після ліпофілінга статевого члена?

  Медицина довгий час була «проти» клітора.

  Щоб бути в усі зброї в незнайомій країні, важливо знати стандарти. В Америці, наприклад, в якості одиниці виміру використовують дюйми (2,54 мм). Тому слід, що стандартні американські розміри — це 49 , 51 (2 дюйми) або 54 мм. А в Європі, зокрема в таких країнах як Англія, Німеччина, Голландія діапазон номінальної ширини становить від 49 до 56 мм. Тому в Європі зазвичай випускають презервативи наступних 3-х розмірів: 49, 52 та 56 мм. найпоширеніший з них — це 52-й. Якщо ширину перевести в діаметр, то відповідно отримуємо 31 мм, 33 мм і 35 мм

  Текст: Анастасія Травкіна.

  Розміри презервативів.

  А маркування цих презервативів не бреше — ширина 57, довжина 220. Тепер докладно про характеристики.

  2. Хороший лубрикант. Але я рекомендую все ж використовувати лубрикант з тюбика додатково — пошкодуйте дівчину, з такими розмірами!

  як правильно вибрати свій презерватив.

  Клітор може бути дуже різного розміру.

  На сьогоднішній момент існує багато досліджень на тему того, що не всі люди можуть правильно вибрати потрібний розмір презерватива . Скажімо, багато чоловіків користуються презервативами, які не відповідають їх розмірам. Тому часті скарги на зісковзування або дискомфорт — звичайна справа при зверненні до лікаря. До речі, серед опитаних людей так само існує проблема досягнення оргазму і це відбивається на одержанні задоволення. І про це варто задуматися — проблема досить серйозна і обмеження сексуальної активності може спричинити за собою ряд проблем. Тому грамотний вибір презерватива допоможе не тільки поліпшити статеве життя, але і зменшить ризик подальших проблем. А ми допоможемо вам у цьому.

  Стандарти презервативів.

  Стандартні розміри презервативів складають приблизно 18 сантиметрів завдовжки, 4 см в ширину біля основи, і трохи більше 4 сантиметрів на кінчику. Такі презервативи мають свої переваги, але у них є і ряд недоліків, які можуть істотно вплинути на процес:

  На російському ринку не так-то просто придбати презервативи великого розміру. Купуючи коробку з написами «XXL», «збільшеного розміру», «великі» та ін. легко напоротися на маркетинговий хід «Ці презервативи всього 2 мм більше, а дівчина -фармацевт вже збуджена і хоче накинутися на тебе — ти ж купив пачку з маркуванням XXL. «Тому ми з чоловіком намучилися — будь здоров.

  Вартість операції починається від 145 000 рублів. Все індивідуально і залежить від безлічі факторів. Остаточну ціну в Санкт — Петербурзі, Москві і Великому Новгороді ви можете дізнатися на консультації.

  Клітор эрегирует.

  Якщо говорити про довжину контрацептиву, то вона не має вирішального значення. Презервативи мають властивості добре розтягуватися і ризик того, що презерватив порветься через нестачу довжини, вкрай малий. Оскільки у більшості чоловіків статевий член у збудженому стані довжиною від 13 до 18 сантиметрів, можна сміливо використовувати презерватив при розмірі пеніса, наприклад, у 21 див. До того ж, якщо презерватив трохи більше, можна просто не розкочувати його до кінця, та й занадто довгий презерватив все одно не зісковзне. А якщо дивитися на більш широкі презервативи, то під час статевого акту вони можуть зісковзнути, а вузькі відповідно порватися. Ось чому більше значення має вибір презерватива потрібної ширини.

  Сьогодні на ринку існує величезна кількість різноманітних презервативів на будь-який розмір. Тому щоб грамотно підібрати свій, потрібно дотримуватися простих правил, при яких вимірюється ширина і довжина пеніса. Щоб правильно виміряти довжину пеніса необхідно, коли він знаходиться в стані повної ерекції, опустити його вниз таким чином, щоб він становив прямий кут з тілом. Вимірювати необхідно від основи статевого члена до його кінчика. Слідом, варто виміряти довжину кола члена у самої товстої частини основна при повній ерекції.

  Доктор Елізабет Ллойд проаналізувала дані більш ніж тридцяти різних досліджень і прийшла до висновку, що 75 відсотків жінок не можуть досягти оргазму під час проникнення без стимуляції клітора. Світ вже відмовився від ідеї Фрейда про те, що кліторальне задоволення — ознака незрілої сексуальності. Жінкам довго намагалися нав’язати думку про те, що секс їм належить тільки для зачаття дітей. Сьогодні ж стало ясно, що клітор — найважливіша частина жіночої сексуальності.

  Очевидно, що клітор не потрібен для продовження роду. Не призначений він і для сечовипускання, всупереч все ще існуючому міфу: уретра, по якій йде сеча, розташована під ним. Вчені ніяк не можуть з’ясувати, яку еволюційну роль грав клітор в ролі людства, чи має він відношення до адаптації або репродуктивної функції. Поки вважається, що у клітора є тільки одна, але дуже важлива робота — приносити жінці задоволення.

  Як пише «Московський комсомолець», половина москвичів, що зламали орган в 2014 році, стали імпотентами. Перелом статевого члена-не єдина травма, яка може статися під час занять сексом.

  Всупереч чуткам, розмір клітора не пов’язаний зі здатністю жінки відчувати сексуальне збудження. У найбільш явних випадках, коли клітор наближається за розміром і формою до пеніса, можна говорити про феномен интерсексности — статевої приналежності, що не вписується в опозицію «чоловік — жінка». Значне збільшення клітора в дорослому віці може бути пов’язано з гормональним дисбалансом, наприклад синдромом полікістозних яєчників. Клиторомегалия також може зустрічатися на тлі прийняття стероїдів (наприклад, спортсменками) або у трансгендерних чоловіків на тлі гормональної замісної терапії.

  Клітор по суті аналогічний пеніса.

  Вибір правильної ширини для презерватива дуже важлива дія, так як при неправильному виборі може виникнути прослизання або надмірна герметичність. Наприклад, якщо презерватив облягає пеніс, то під час статевого контакту він може лопнути. Важливо пам’ятати, що виробники вказують ширину презервативів на упаковці, причому як правило вказуються розміри презервативів в плоскому стані. Тому це число можна сміливо множити на 2, що і дасть вам потрібні розміри в окружності. Не варто і говорити, що презерватив правильного розміру це кращий спосіб максимально захистити себе і свого партнера під час статевого акту. Так що варто витратити трохи часу і як слід вивчити питання.

  Кільця і насадки.

  До 1990-х років ніхто не знав, як насправді влаштований клітор. Уролог Хелен о’коннелл з Королівського госпіталю Мельбурна провела дослідження микроиннервации клітора з допомогою магнітно-резонансної томографії і в 1998 році опублікувала отримані результати. Чи треба говорити, що аналогічні дослідження для чоловіків із застосуванням МРТ були зроблені ще в 1970-х роках. Тільки в 2005 році Американська асоціація урологів видала один зі звітів О’коннелл про будову клітора. Незважаючи на вражаючі результати досліджень, підручники все ще не містили описи будови клітора або зображували його тільки зовні. При цьому пенісу були присвячені цілі глави-репродуктивна парадигма як вона є.

  Не варто турбуватися, що кільце на пеніс надто сильно перетягне шкіру, викликавши перебої в кровообігу! товар спрацьований таким чином, щоб колечко одночасно міцно трималося на «осі», але притому не тиснуло на член, викликаючи неприємне відчуття оніміння. Зняти такий виріб можна навіть однією рукою – без будь-якого праці. Разом з тим, не варто боятися, що насадка раптово зіскочить в процесі злягання: її зручна форма перешкоджає зісковзуванню штучки.

  У клітора є тільки одна функція-приносити задоволення.

  Для чого потрібні насадки, що збільшують член? Було б необачно вважати, що ними користуються виключно закомплексовані чоловіки, незадоволені розміром своєї гідності! Насправді, покупка таких виробів – прерогатива досвідчених і уважних коханців, які прагнуть доставити максимум задоволення своїй партнерці! Насадка для збільшення члена дозволяє дістатися до найпотаємніших куточків жіночого тіла, не вдаючись до допомоги вібратора або фалоімітатора. Якщо ваша дівчина давно вже натякає, що не проти спробувати щось новеньке в ліжку, ви можете без докорів совісті запропонувати їй подібний експеримент!

  Жіночий оргазм не «складніше» чоловічого.

  За словами Леоненка, голова кооперативу поставив йому ультиматум: або вступити в кооператив, або залишатися без електрики. Могилевчанин написав листа до міськвиконкому, де йому сказали, що «світло відключили тимчасово, через відсутність лічильника». В результаті світло йому знову підключили. Однак через рік ситуація повторилася.

  Медична література доводить зневажливе ставлення науки до жіночої фізіології. Починаючи з II століття нашої ери клітор нескінченно знаходили і» втрачали » вчені з різних країн. Мало того — за останні триста років накопичилися тисячі згадок про операції на пенісі і практично жодного про хірургічних маніпуляціях з клітором, за винятком декількох випадків захворювання шкіри або раку. Всі ці століття питання про повернення клітору чутливості, схоже, не стояло перед вченими. У той же час, різні калічать операції на жіночих статевих органах, покликані позбавити жінку оргазму — у тому числі видалення голівки клітора — були поширені по всьому світу і зустрічаються в наші дні.

  Клітор підірвав репродуктивну картину світу.

  1. Дійсно збільшеного розміру. Якщо порівнювати зі збільшеними марки Contex, то Contex коротше на 3см, та й надіти їх складніше. Але чоловікові в діаметрі все одно замалі (і який ідіот придумав, що «жіноче щастя — товщиною з зап’ясті»?)

  Сьогодні хірурги по всьому світу вже проводять операції, що допомагають відновити чутливість клітора жінкам, які зазнали калічать втручань. Проте до цих пір більшість підручників, особливо ті, що видані до 1998 року, страждають недостатністю навіть елементарних даних про клітор, в основному підносячи його як тільки голівку і ігноруючи той факт, що еректильна тканина клітора в десять разів більше, ніж те, що часто представлено на анатомічних моделях в кабінетах лікарів і в книгах по анатомії.

  Клітор набагато більше, ніж здається.

  Кліторальні цибулини, розташовані під шкірою малих статевих губ, при збудженні також наповнюються кров’ю і охоплюють отвір піхви — тоді воно розширюється, його чутливість підвищується. Оргазмічні спазми виводять кров з цибулин, але якщо оргазм не настає, то процес звільнення від зайвої крові може тривати до декількох годин.

  3. Відчуття з тонкими презервативами краще.

  — Моя ситуація нагадує мені масову колективізацію 30-х років, коли Сталін точно так само заганяв усіх насильно в колгоспи. Я так не хочу.

  Родоначальник наукової анатомії Андреас Везалій звинувачував шукають клітор сучасників в містифікації та пропагував думку про те, що пеніс і вагіна — дзеркальні репродуктивні органи, призначені один для одного (і для відтворення виду). Клітор зламав цю картину світу не менше Коперника, що підірвав геоцентричну модель епохи Відродження. А в 2009 році французька дослідниця Оділь Бюиссон і доктор П’єр Фольде оприлюднили перші результати УЗД стимульованого клітора і виявили зв’язок печеристих тіл і чутливості піхви. Це революційне відкриття поклало кінець протистоянню кліторального і вагінального оргазмів.

  В даному розділі ви можете купити насадка на пеніс, виготовлену з нейтрального матеріалу, нешкідливого для слизової і не викликає алергію. Деякі кільця для сексу забезпечені додатковими «вусиками», які проходяться по внутрішній стороні вагіни, викликаючи приплив крові до точки G. Всі вироби пройшли необхідні перевірки на надійність і показали чудові результати.

  У звіті 1924 року вона вивела так зване правило великого пальця (насправді, це правило однієї фаланги великого пальця). Згідно йому, якщо клітор розташований менш ніж в 2,5 сантиметра від входу в піхву, жінці легко пережити оргазм при проникненні. Чим більша ця відстань, тим далі фрикції від основного вузла нервової тканини і тим важче досягти вагінального оргазму. У 2010 році доктор Кім Уолл і доктор Елізабет Ллойд опублікували детальний звіт про перевірку експерименту Марі Бонапарт і підтвердили її висновки про короткому шляху до оргазму.

  При виборі презерватива головне не забувати дивитися розмір на пачці. Тільки не на лицьовій стороні, де написано, Large, XXL і щось подібне. Адже XXL – поняття відносне, а ось 52 мм, шириною – точніше не придумаєш. Тому варто звернути увагу на задню сторону упаковки. І пам’ятайте — головне, щоб презервативи були завжди під рукою і вчасно. А вчасно, це in Time.

  Порнографія не навчить звертатися з клітором.

  Анатомічно клітор є аналогом чоловічого пеніса. Видима і сама чутлива частина клітора теж називається головкою, як і відповідна частина пеніса у чоловіків. Однак жіноча головка, хоча і в багато разів менше, чутливіше чоловічий приблизно в два рази. У голівці члена близько 4 тисяч чутливих нервових волокон, а в голівці клітора — все 8 тисяч. Цим пояснюються часто виникають у чоловіків труднощі з розумінням, наскільки легка стимуляція іноді може приводити жінку до оргазму.

  Втім, клітор може бути самого різного розміру — і при цьому залишатися в межах норми. Можливо отримувати оргазм незалежно від форми, розміру або кольору клітора: домінування одноманітних зображень у Мережі пов’язано з диктатом порнорынка, а не реальним станом справ. Багато жінок можуть відчувати невпевненість в собі через те, що їх статеві органи далекі від «канону». Сміливі дівчата борються з цим, викладаючи фотографії своїх кліторів і вивчаючи чужі зображення: це допомагає усвідомити різноманітність форм і розмірів.

  Чутливість клітора різних жінок різниться в залежності від його розміру і від того, наскільки клітор закривається шкірою. Жінкам з відкритим і чутливим клітором пряма стимуляція може заподіяти біль, а ті, у кого капюшон крайньої плоті великий, часто не відчувають очікуваних відчуттів. У першому випадку можна просто легше поводитися з клітором, а в останньому на допомогу приходять досягнення медицини. Жінки роблять операцію на зразок чоловічого обрізання, щоб звільнити клітор з-під шкірного капюшона.

  Як було сказано, збудження викликає приплив крові до печеристих тіл клітора: він набрякає і збільшується разом з оточуючими його м’якими тканинами. Це називається ерекцією клітора. У деяких жінок ерегований клітор збільшується в три рази, у той час як у інших практично не змінює розміру. Реакція на стимуляцію клітора значно повільніше, ніж у чоловічого пеніса: він пожвавлюється тільки через 20-30 секунд після початку впливу. Після оргазму клітор поступово приймає колишні розміри.

  Правда, перед тим як приступити до розгнузданому сексу, необхідно вирішити, яку саме насадку вибрати? Чи потрібна вам та модель, яка значно потовщує член, завдяки чому ваша кохана зможе випробувати неймовірні емоції від проникнення збільшеного пеніса всередину Вагіни? А може бути, вам більше сподобаються насадки на статевий член, істотно подовжують фалос – які здатні компенсувати природні розміри органу? Але найчастіше замовники набувають спеціальні вібраційні кільця і пристосування, що надягають прямо на член! Всередині піхви такі мініатюрні іграшки здатні доставити неповторні відчуття, адже така стимуляція відбувається спільно з фрикціями чоловіки, а це забезпечує подвійний ефект!

  Презервативи Durex Comfort XL — відгук.

  Як саме ви хочете поліпшити пеніс?

  Більше… Ще більше… Насадки для збільшення члена.

  Олексій ВОРОБЙОВ змушений купувати презервативи величезного розміру.

  Вагінальний оргазм залежить від розташування клітора.

  За словами пенсіонера, побудував гараж на вулиці Симонова його батько в 1987 році — він отримав таку можливість як ветеран Великої Вітчизняної війни. У гараж сім’я сама провела електрику. Після смерті батька Леоненко успадкував нерухомість, а в 2004 році утворився гаражний кооператив.

  Василь Леоненко вже подав заявку в міськвиконком. Він хоче провести одиночний пікет 16 лютого в дозволеному для масових заходів місці — на стадіоні по вулиці Челюскінців. Укладати договори з міліцією, швидкою і комунальниками пенсіонер не збирається.

  У співака проблема з вибором виробів №2.

  Знімок носить ілюстративний характер. Фото: Іван Ярівановіч, TUT.BY.

  Пенсіонер бачить у публічному виступі єдину можливість протидіяти «насильницького», як він називає, вступу в гаражний кооператив.

  Згідно російському ГОСТу під номером 4645-81 передбачається, що стандартні розміри презервативів диктуються таким чином: довжина 178 +/- 2 мм, ширина– 54 +/- 2 мм. Товщина коливається в межах допустимих 0,02 — 0,08 мм Наприклад, in Time FINE має товщину 0.05 мм і це вважається особливо тонкими презервативами. Адже найчастіше товщина має своє значення для відчуттів. Крім цього бувають особливо тонкі поліуретанові презервативи з товщиною стінок всього лише в 0,02 мм.

  Кільця на член бувають різних форм і відтінків. Їх поверхня здається трохи бархатистою на дотик і злегка нагадує матеріал, з якого виготовляються новомодні смартфони і планшети. В цілому, це дивовижне пристрій виглядає настільки солідно і дорого, що його можна без сорому подарувати добре знайомому партнера або чоловіка. Тим більше, що навіть якщо ви захочете придбати насадки на член найвищого класу – це обійдеться вам в смішну суму навіть у комплекті з лубрикантом, презервативами та іншими корисними дрібницями. Якщо ж ви уважно стежите за новинами нашого магазину, то інформація про прийдешні знижки і бонуси не пройде повз вас-і ви зможете роздобути бажану річ ще дешевше.

  — Світло мені відключили, сказавши, що я можу вступити в кооператив. Але я не хочу! Так примушують усіх, більшість згодні, але я вирішив боротися, — каже Василь Леоненко.

  Велика частина порнографії показує маніпуляції з клітором як вельми формальну прелюдію або як посткоїтальне лоскотання, а не як найважливіший шлях до жіночого оргазму або необхідну для багатьох частину проникнення. Навіть ті ролики, в яких бере участь виключно жіночий склад, дають хибне уявлення про призначення клітора. Іноді його натирають так, ніби хочуть розвести вогонь — на ділі це часто виявляється занадто грубо. Взагалі, вчитися по порнографії-згубна справа: вона не тільки ігнорує психофізичні особливості реальних людей і їх сексуальних практик, але і формує помилкові уявлення про бажання і потреби учасників акту.

  Для початку змастіть долоню і зробіть кілька поступальних рухів від тіла до голівки члена. Потім використовуйте тільки великий і вказівний пальці, м’яко, але рішуче тягніть пеніс вниз і злегка розгортайте його назовні, спочатку в одну сторону, потім в іншу поперемінно. Робіть ритмічні рухи, а після виконання вправ, підніміть пеніс двома пальцями і 25-50 разів активно потрясіть його вгору-вниз, злегка б’ючи. Це допоможе розслабити м’язи після «доїння». Після вправ бажано прийняти теплий душ і трохи відпочити. У перші дні ви будете відчувати деяку хворобливість і помітите припухлість члена. Це не є перешкодою для продовження занять, просто дійте обережно. Якщо ж порахуєте, що вам занадто боляче, припиніть заняття до повної відсутності хворобливих проявів.

  Олексій Воробйов зі своєю партнеркою по «льодовому шоу» (а, може, і не тільки по шоу) Тетяною Навкою. Фото: 7dn.ru.

  За указом № 43, ГАРАЖНИЙ кооператив-добровільне об’єднання громадян, створюваний на основі членства для будівництва та ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ або автомобільних стоянок. Власники гаражів на території кооперативу можуть не вступати до нього, але зобов’язані укласти договір з ГСК і оплачувати витрати на його утримання, так як користуються його інфраструктурою. При цьому розмір плати за користування об’єктами загального користування кооперативу не може бути нижче розміру членських внесків члена кооперативу, збільшеної у 2 рази.

  Перший французький психоаналітик, принцеса Марі Бонапарт, не могла досягти оргазму ні зі своїм чоловіком, ні з чотирма коханцями, але легко оргазмировала при мастурбації. З положенням речей вона не змирилася просто так і провела широкомасштабне дослідження, вимірявши вагіни двохсот п’ятдесяти жінок у пошуках зв’язку їх пристрої зі здатністю жінки отримувати задоволення від проникнення.

  У Могильові пенсіонер подав заявку на проведення одиночного пікету. Василь Леоненко протестує проти примусового вступу в гаражний кооператив, пише mspring.online.

  Безпека і розумність – перш за все!

  Вивчення людського тіла налічує не одну тисячу років: за цей час ми встигли побувати на Місяці і відкрити чорні діри в космосі, але реальна будова клітора виявили всього двадцять років тому. Більш того, 3D-зображення цього органу були вперше зроблені тільки в 2009 році. Отримана вченими картина не просто перевернула уявлення про жіночу анатомію, а й поставила хрест на репродуктивній риториці, в рамках якої роль сексу в житті жінки зводиться до продовження роду. Саме час ближче познайомитися з клітором.

  Гумові вироби артист набуває з запасом.

  «Його довжина на 10 мм, а ширина на 2 мм більше, ніж у звичайного презерватива. Вам нема про що більше турбуватися, ви теж захищені. Навіщо терпіти чи ризикувати? Не слід використовувати презервативи збільшеного розміру для самоствердження. Занадто великий розмір може призвести до зісковзуванню презерватива під час статевого акту, небажаної вагітності або зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом», — йдеться в анотації до цього продукту. Варто тільки порадіти за артиста, якого природа обдарувала таким «королівським» розміром. Та й його подрузі, зрозуміло, пощастило.

  «Раніше мені не доводилося працювати з бездзеркальними камерами. Приємно здивував компактність і вага оптики в порівнянні з дзеркальною технікою. Ергономіка камери теж сподобалася, добре сидить в руці, оскільки передня панель прогумована.

  Примітка: вправи не рекомендується виконувати під час ерекції, тому що можуть бути пошкоджені судинні вени. Член повинен бути тільки трохи збуджений. Крему або вазеліну повинно бути достатньо, інакше можна отримати потертості і садна. Після виконання вправ навіть в розслабленому стані пеніс стає довшим і товщі, через 2-3 місяці» доїння » збільшення пеніса буде вже задовольняти вас.

  На питання про те, що таке клітор, більшість людей скажуть, що це невеликий горбок у верхній частині статевих губ. Однак це тільки менша частина клітора — інше знаходиться всередині таза. Головка, видима над статевими губами і частково або повністю закрита шкірою крайньої плоті, переходить в тіло внутрішнього клітора. Він розходиться на два печеристих тіла — губчасті органи, за формою нагадують ріжки. Вони аналогічні печеристим тілам пеніса, але менше за розміром. У збудженому стані печеристі тіла клітора наливаються кров’ю і щільно охоплюють піхву з обох сторін — саме звідси приємні відчуття при проникненні.

  Співак Олексій ВОРОБЙОВ, який не так давно публічно оголосив про свою любов до партнерки по льодовому шоу Тетяни НАВКИ (подробиці тут), явно не обділений в інтимній сфері. Артист зовсім недавно заявляв про те, що розлучився зі своєю дівчиною. Однак, як переконалися папараці, йому явно є з ким проводити час.

  Пеніс – це всього лише м’язи. І якщо збільшення члена досі не хвилювало вас, то, швидше за все, ваш любовний інструмент буде добре реагувати на правильні стимули, як і будь-який інший м’язовий орган. Варто обмовитися, що на швидке збільшення пеніса за допомогою масажних вправ більше всіх можуть розраховувати молоді чоловіки. З віком результатів домагатися складніше, і це зажадає від вас більше часу і наполегливості. Збільшення м’язів не може бути результатом тижневих тренувань, але якщо практикувати вправи 5 днів в тиждень, то за місяць можна збільшити член настільки, що результати сильно надихнуть вас на продовження занять. Фізичні вправи корисні, вони реально покращують чоловіче здоров’я і нарощують обсяг і довжину пеніса.

  У перші тижні необхідно стежити за рубцями, міняти пов’язки, вчасно приймати антибіотики, якщо це прописано лікарем. Потім, коли сексуальне життя увійде в норму, всі обмеження можна зняти.

  «Перші враження від камери: цікавий і компактний дизайн, принаймні, для просунутої камери. Основні функції камери, безумовно, очевидні, навіть якщо ви не працювали з камерами OLYMPUS до цього. На мій погляд, E-M1 оптимальна для travel, жанрової та вуличної фотографії. З моєї точки зору, можна виділити 5 головних переваг камери: компактність, прийнятна вага (з урахуванням металевого корпусу), ергономіка, пило і вологозахист, відмінний оптичний стабілізатор».

  Поширене переконання про те, що жінкам важче досягти оргазму, ніж чоловікам. З точки зору фізіології жіночого організму це не так. За даними досліджень доктора Альфреда Кінсі, 45 відсотків жінок, мастурбуючи, могли отримати оргазм в межах трьох хвилин — а це не довше, ніж дані опитування чоловіків. Це означає, що причина труднощів у досягненні оргазму з партнером не загадкова жіноча фізіологія, а недолік знань, експериментів конкретної пари або групи партнерів і психологічних чинників, які не дають жінці розслабитися.

  Коли після кількох місяців тренувань пеніс досягне бажаних розмірів, вправи можна виконувати лише час від часу, щоб не втратити форму (не рідше 1 рази в тиждень). Зробіть це своєю звичкою, і ваш збільшений член буде завжди в тонусі, і ви будете себе прекрасно почувати. Багато цікавої інформації про те, як збільшити пеніс, ви можете знайти за цим посиланням.

  Олексій Воробйов воліє презервативи величезного розміру.

  До складу Союзмолоко входить близько 200 компаній з Росії, Білорусії, Естонії, Італії, Голландії, які виробляють 70% молока і молочної продукції Росії, а також техніку, технології і готові рішення для ферм, корми, пакувальні матеріали та ветеринарні препарати для галузі.

  Павло Мороз фотографує вже більше 5 років. Важливим моментом у творчості будь-якого фотографа Павло вважає освіту. Сам він вважає за краще вивчати роботи інших фотографів з художньої точки зору. Павло активно знімає і на мобільний телефон, прагнучи поділитися своїми емоціями і враженнями з аудиторією. Своїми джерелами натхнення він називає природу і оточуючих людей.

  Пенсіонер, за його словами, знову почав звертатися до чиновників: у міськвиконком, облвиконком, суд, але йому скрізь відмовляли. Пікет він називає своїм останнім шансом відстояти своє право не вступати в кооператив:

  — Я беру на себе зобов’язання по забезпеченню громадського порядку і безпеки при проведенні масового заходу власними силами. Також я сам забезпечу прибирання території після проведення пікету, — заявив пенсіонер.

  У цьому розділі ви можете ознайомитися з товарами і послугами, які представляють члени Союзмолоко.

  Кваліфікований член FEP, The European Photographer (EP) qualification, член Гільдії рекламних фотографів Росії, Катя Рашкевич навряд чи потребує представлення. Її роботи знають і люблять далеко за межами нашої країни. Вона проводить лекції та майстер-класи, впевнена в тому, що в розвитку будь-якої творчої людини важлива як самокритика, так і вміння адекватно сприймати критику оточуючих.

  Шість незалежних фотографів по черзі тестують камеру OLYMPUS OM-D E-M1 і протягом трьох місяців діляться своїми враженнями, демонструючи аудиторії нашого журналу всі її функціональні, технічні і творчі можливості.

  Наталія Драчинская впевнена, що відчути дітей може будь-який фотограф, а от відчути батьків — тільки той, хто сам став ним, відкриває таку грань сімейної фотографії, якої багато авторів у розмові з нами не стосуються. Початківцям авторам Наталія радить нічого не боятися і більше практикуватися. Працюючи сімейним і дитячим фотографом, вона встигає проводити майстер-класи, подорожувати і відкривати для себе нові жанри фотографії.

  В перші дні «доїння» необхідно виконувати не менше 100 разів. Поступово, до кінця місяця потрібно довести до 200 повторень за 1 раз. Тренувати пеніс потрібно 1 раз в день 5 днів на тиждень. Приблизно через місяць вправи можуть виконуватися більш активно, стовбур стає міцніше і можна з силою відтягувати його (Сполучні м’язи на той час вже будуть натреновані і для них це добре). Головка збільшеного члена набрякне і стане червоною, це нормально, тому що до цієї області просто приливає кров.

  Фото установки тут: https://cloud.mail.ru/public/EqVb/tLDZYJomm.

  Джелкінг. Метод «доїння»

  Нещодавно ВОРОБЙОВ розлучився зі своєю дівчиною Анною ЧИПОВСКОЙ. Фото: 7dn.ru.

  Павло Мороз.

  © ТОВ «Експрес газета» 2018 Вікова категорія сайту: 18+

  Наталія Драчинская.

  Економіст за професією, Ольга завжди любила фотографувати. Жанр сімейної та дитячої фотографії вона відкрила для себе після народження дочки. ДО РЕЧІ, найпершою камерою Ольги була звичайна мильниця OLYMPUS. Ользі вдається гармонійно поєднувати роботу і сімейне життя. Вона впевнена, що в хорошій фотографії ідея відчувається «на рівні відчуттів». Активно беручи участь у конкурсах, Ольга постійно самовдосконалюється, плануючи вийти на міжнародний рівень.

  OLYMPUS OM-D E-M1 нагороджена премією в галузі промислового дизайну iF product design awards, званнями «Краща системна камера 2013 року» і «Продукт року 2013».

  Ольга Нікішкіна.

  Розміри клітора визначаються генетикою і рівнем статевих гормонів. Клітор і пеніс розвиваються з однієї і тієї ж ембріональної тканини: що в підсумку вийде, залежить від статевого визначення ембріона. При підвищеній вироблення чоловічих гормонів клітор може збільшуватися в широких межах, що може ускладнювати визначення статі ембріона: ось чому часто передбачені на УЗД хлопчики народжуються дівчатками. Відмінність розміру пеніса і клітора у дорослих людей пов’язано виключно з тим, що у пеніса є функція доносити генетичний матеріал чоловіки, сперму, в глибину піхви, а клітор для проникнення не призначений та може дозволити собі бути мініатюрним.

  Збільшити пеніс можна за допомогою нескладних фізичних вправ.

  ТОВ «МолСиб» реалізує зі складів в Новосибірську і Новосибірської області продукцію виробництва ВАТ «Молкомбінат Утянский»;

  Обладнання призначене для пакування продукту в жорстку упаковку з додаванням газового середовища (вакуум/газ). Кількість циклів до 15 тактів в хвилину. Є дві форми укладання продукту. Рік виробництва-2015 року. Офіційне обслуговування інженерами Ulma Packaging.

  Протягом багатьох століть чоловіки прагнуть збільшити пеніс різними способами. Це обумовлено тим, що саме з допомогою цього органу чоловік здатний прямо висловити своє емоційно-фізіологічний стан. Цілком виправдане бажання багатьох зробити свій інструмент любові більше і об’ємніше, і, безсумнівно, що збільшення статевого члена дозволяє отримувати більше ласки, емоцій і збільшує чутливість під час статевого акту. Для того, щоб використовувати перевірену методику, чоловік, охочий відчутного збільшення свого пеніса, повинен перестати бути ханжею і ледарем. Тільки тоді особливі вправи гарантують йому більш потужний і великий сексуальний пеніс.

  Катя Рашкевич.

  Надійність: • довговічний, зносостійкий шнек, армований карбідом вольфраму.

  Машина може бути використана як для пакування сиру, так і для пакування м’яса і ковбас.

  Фотографи про флагман OLYMPUS OM — D E-M1.

  — У 2008 році вийшов президентський указ № 43, завдяки чому Могилевський міськвиконком через адміністрацію Жовтневого району зміг надати землю для гаражної забудови. Однак я в кооператив не вступив. У 2012 році мені вперше відрубали електрику, — каже чоловік.

  Коротко про переваги камери. Модель створена за стандартом Мікро 4/3, оснащена поліпшеною сенсором Live MOS і графічним процесором TruePic VII, новітнім надшвидким автофокусом DUAL FAST AF, розширеними можливостями управління по Wi-Fi.

  Витрачайте в два рази менше часу на перемішування! Перекачуйте на 20% швидше, ніж Ви звикли! Витрачайте всього 50% від колишніх енерговитрат!

  Контролюйте ваші дощувальні машини віддалено! — Здійснюйте секторне програмування при русі півот в будь-якому напрямку, керуйте роботою кінцевих водометів і додаткових виходів. — Використовуйте супутниковий зв’язок там, де немає покриття мобільних операторів. — Вбудовуйте в системи управління дощувальних машини компаній-конкурентів. — Розподільна коробка гарантує захист пристрою від конденсату. — Безпрецедентна надійність: тестування продукту проводилося за участю 20 дилерів і 40 клієнтів. — Повна інтеграція з хмарним сховищем RainCloud.

  Камера нагадує дзеркалку не тільки зовні, але і за відчуттями. Сподобався відкидний екран, з його допомогою можна вибирати нестандартні ракурси. Передачу кольору даної моделі можу назвати природною. Постобробка — мінімальна. Пару робіт, знятих на неї, опублікував журнал Italia Vogue».

  Основний напрямок Марини Львової — фотожурналістика. Будучи учасником Russian Photo club, вона активно відвідує великі міські події, вистави, фестивалі. При цьому Марина не перестає вдосконалюватися, відвідуючи майстер-класи, воркшопи та лекції відомих майстрів.

  Днями після чергової репетиції Олексій відправився прямо в аптеку, в якій довго і наполегливо вибирав презервативи. Здавалося б, зараз таке велике розмаїття кондомів, що купити потрібний не складає проблеми. Але у випадку з Воробйовим все набагато складніше. Виявилося, співакові не будь-який гумовий виріб за розміром. В аптеці артист, нарешті, знайшов відповідні презервативи з написом Extra Large і взяв цілих дві великі упаковки. Мабуть, про запас, припускають Папараці.РП.

  • Зниження експлуатаційних витрат: – для перекачування рідкої фракції застосовуються звичайні насоси без подрібнювача; – можлива транспортування самопливом по тонким шлангах і трубах; – перемішування лише перед внесенням на поля , а не щотижневим триразовим прогоном всього обсягу необхідним для неподіленого гною; – значна економія ПММ за рахунок скорочення дальності транспортування.

  Продається у зв’язку з плановою заміною на більш продуктивну і функціональну модель. Ціна термоформера — 20 мільйонів рублів. Знижка обговорюється.

  Послуги та вакансії членів Союзу.

  Так, дійсно, цей метод перевірений століттями. Перед тим як почати збільшення пеніса, засвойте, що ЦЕ НЕ неприємно і НЕ втомлює. Дійте у ванній перед дзеркалом. Ви повинні бути оголені, принаймні, оголена повинна бути нижня частина тулуба. У приміщенні повинно бути тепло. Для масажу знадобитися трохи жирного крему або вазеліну.

  Можливості OLYMPUS OM — D E-M1 очима учасників Russian Photo club.

  У учасника Союзмолоко є необхідність продати обладнання:

  Марина Львова.

  Всі мішалки і насоси є в наявності в широкому асортименті по потужності і продуктивності, а також мають різноманітні способи монтажу та експлуатації – від заглибних до пересувних систем.

  — масло вершкове «Селянське» масова частка жиру -72,5% продукція виготовлена відповідно до: ГОСТ 32261-2013 «Масло вершкове.Технічні умови.» Код ТН ЗЕД ТЗ 0405, серійний випуск.

  Шнекові сепаратори Біокомплекс.

  Надпотужні насоси для пропонун і флеш-флюму.

  Сайт: http://sistema-orosheniya.ru.

  Шнекові сепаратори компанії Біокомплекс — це: Ефективність: • вологість твердої фракції на виході – від 70% до 60% (не капає, не тече); • відділення всій вільної рідини без додаткового зневоднення.

  Сайт: http://nasos-navoz.ru/oborudovanie/shnekovyjj-separator-dlya-razdeleniya-navoza/

  «На травневі свята ми всією сім’єю їздили в Таллінн. Хотілося поїхати в невеликий старий і затишне містечко, щоб переліт був не надто довгим і в самому містечку було чим зайнятися з двома дітьми трьох і чотирьох з половиною років. І ще я вирішила провести експеримент — не брати з собою звичайний набір з важкої полнокадровой дзеркалки, об’єктивів і ноутбука, а спробувати в дії компактний і легкий OLYMPUS OM-D EM-1 з функцією wi-fi, яка дозволила б передавати кадри на телефон і оперативно ділитися ними в Instagram».

  Надпотужні насоси Nuhn.

  Насоси для гною Cri-Man, пропоновані компанією Біокомплекс, відрізняються вхідним отвором великого діаметру з багатоканальним робочим колесом відкритого типу, оснащений потужним подвійним ріжучим і измельчающим механізмами. Конструкція насосів спеціально розроблена для перекачування дуже концентрованих, агресивних і важких рідин, які вимагають попереднього подрібнення твердих складових матеріалу, що містився у перекачуваної рідини.

  Термоформер Ulma TFS-600.

  • Період витримування гною скорочується з 12 місяців до 6-9 місяців. • Обсяг лагун зменшується в 1,5 – 2 рази; • Лагуни не замулюються і не вимагають інтенсивного перемішування; • Значно знижується інтенсивність запахів (в 2 рази скорочується санітарно-захисна зона); • Продуктивність перекачування шланговому системою збільшується на 30 – 40% • Можливе внесення без оранки; • Обсяг внесення може досягти 300 м3/га в рік;

  Переваги поділу гною на рідку і тверду фракції:

  Занурювальні насоси Cri-Man використовуються на фермах ВРХ, свинокомплексах для перекачування гною. За допомогою великого приймального отвору і подрібнюючого і ріжучого механізму насос подрібнить всі тверді складові гною, що випали в осад в резервуарі, і відкачає гній повністю без осаду. Різне сміття (нашийники, вушні бирки та ін.), що випадково потрапив в резервуар, не стане причиною виходу насоса для гною з ладу, оскільки ріжучий механізм подрібнювачі сміття і не дозволить йому заклинити вал і робоче колесо насоса для перекачування гною.

  Здійснюємо проектування, поставку обладнання та монтаж від простих насосних установок до автоматичних перекачувальних насосних станцій.

  Зверніться в нашу компанію і дізнайтеся про інвестиційно-привабливе, високотехнологічному і високорентабельної напрямку! Спільно з одним з провідних виробників обладнання для теплиць компанією Kingpeng та іншими зарубіжними партнерами, нами розроблені типові рішення для тепличних комплексів, які забезпечать скорочення енерговитрат до 50% у порівнянні з конкурентними рішеннями. Зверніться в компанію «Біокомплекс», і ми:

  Біокомплекс пропонує спеціальне насосне та перемішувальне обладнання фірми Cri-Man S. R. L. (Італія) для сільськогосподарських і тваринницьких підприємств, очисних споруд і КНС.

  Насоси та Мішалки для гною: сільськогосподарських і тваринницьких підприємств, очисних споруд та КНС.

  Рухома сепараційні установка (Мобільний сепаратор) – це автоматично конфігурується обладнання в режимі «включай і працюй», яке можна легко перевозити, встановлювати і готувати до експлуатації протягом короткого часу.

  «Я дуже часто знімаю на вулиці. При зйомці людей віддаю перевагу природному світлу. Дуже подобається знімати пейзажі, в тому числі міські. Якщо зйомку людей я можу назвати своєю професією, то зйомка пейзажів — це улюблене хобі. Відразу скажу, що фотоапарат дуже добре лежить в руках. З настройками камери розібралася досить швидко, але, можливо, таке враження склалося через те, що при зйомці мені важливі лише два критерії: якість зображення і світловий малюнок, який я хочу відобразити. Все інше я роблю на етапі постобробки. Тому на самому початку мені цілком вистачило того, що я розібралася з виставленням параметрів ISO, балансу білого, витримки і діафрагми. Всі інші принади камери Я пізнавала вже в процесі зйомки. Дуже порадував поворотний сенсорний екран. Дуже незвично і при цьому дуже зручно. Я впевнена, що незабаром системні камери прийдуть на зміну дзеркалкам. Принаймні, я вже практично дозріла для цього серйозного кроку».

  Переваги мобільного сепаратора гною:

  — молоко сухе знежирене масова частка жиру не більш як 1,5%, — молоко незбиране масова частка жиру — 26%, продукція виготовлена відповідно до: ГОСТ Р 52791-2007 «КОНСЕРВИ МОЛОЧНІ.МОЛОКО СУХЕ.Технічні умови.» Код ТН ЗЕД ЄАЕС 0402, серійний випуск.

  Характеристики: — продуктивність — до 350 м3/год.; — напір — до 21,5 м; — потужність двигуна — 0,75…18,5 кВт; — вихідний отвір — o 80…150 мм.

  Насоси для перекачування гною ріжучого типу Cornell 6NHTB.

  Система віддаленого управління для будь-яких брендів дощувальних машин.

  Сайт: https://biokompleks.ru.

  Відкрийте для себе вигідний бізнес прямо зараз!

  — Є гнучкою системою – зберіть установку з сепараторами і насосами саме тих габаритів і потужностей, які потрібні для вашої задачі. — Довгий і поворотний конвеєр-завантажуйте тверду фракцію в великій робочій зоні, саме там, де Вам зручно. — Універсальна установка (з можливістю установки сепараторів і насосів різних габаритів)

  — Конструкція з трьома виходами забезпечує високу продуктивність при вдвічі менших енерговитратах — Суцільнолита равлик — Надійні карбід-вольфрамові ущільнення для максимального захисту від піску — Унікальна конструкція агітатора забезпечує рух кожного сопла на 220° по горизонталі і 160° по вертикалі (опція). — Діаметри напірних відводів: 100, 150 і 200 мм — Довжина – від 1,5 до 6 метрів. — Продуктивність-до 32 м3 / хв. — натиск до 25 метрів. — Потужність – від 3,5 до 55 кВт.

  Сайт: http://nasos-navoz.ru.

  Компанія Reinke представила систему віддаленого управління широкозахватними дощувальними машинами, яка може працювати з зрошувальними системами більшості конкурентів.

  – ОПРАЦЮЄМО всі питання, пов’язані з реалізацією проекту будівництва, реконструкції і модернізації Вашого тепличного комплексу; – ВИКОНАЄМО попередню посадку культур ВАШОГО підприємства; – ПІДГОТУЄМО укрупнені розрахунки: — капітальних витрат; — виробничої програми; — бюджету витрат; — енергетики, газу, водопостачання та каналізації.

  Контрактне внесення гною (відкачка гною)

  Серія насосів Роватти Green Line включає в себе насоси для чистої води з вмістом твердих включень до 40 г/м3. Це найширша лінійка насосів у виробничій програмі Rovatti яка включає в себе: — свердловинні насоси — насоси з подовженим валом, — консольні і моноблочні насоси, — вертикальні і горизонтальні багатоступінчасті насоси високого тиску, — також велика частина сільськогосподарських насосів з вільним валом.

  Обладнання має самоочисні ріжучими і подрібнюють механізмами, редукторами і надійними кронштейнами з нержавіючої сталі, а також безпечними автоматичними щитами управління.

  Насоси та Мішалки для гною.

  • Вигода від реалізації органічних добрив (рідкої фракції).

  Вигода: • система самоочищення, не вимагає додаткової подачі води; • автоматичний режим роботи, що не вимагає оператора; • можливість експлуатації поза приміщенням, навіть в холодну пору року; • мінімальне споживання електроенергії.

  Мішалка-аератор на понтоні, PMX-1-30,0-2.

  Забезпечуємо гарантійне, післягарантійне та сервісне обслуговування.

  Технічний опис: Подача: 70 л / с напір: 185 м Потужність електродвигуна: 132 кВт.

  Насоси для гною Cri-Man.

  Фахівці компанії Біокомплекс на підставі гідродинамічних розрахунків та напрацьованого роками досвіду підберуть для вас насоси для перекачування гною з оптимальними параметрами, які підходять саме для ваших навозонакопителей, прийомних резервуарів для гною.

  Компанія Біокомплекс надає тваринницьким підприємствам комплексні послуги по контрактному внесення гною.

  Сайт: http://irrigationparts.ru.

  Насоси фланцеві насоси багатоступінчасті насоси Капрари модель MEC MG, MEC-AG Фланцеві багатоступінчасті відцентрові насоси Caprari призначені для роботи з дизельними двигунами. Завдяки компактним розмірам і міцності, насоси ідеально підходять для зрошувальних, протипожежних систем і дизельних насосних станцій.

  — Тип насоса — відцентровий. — Максимальний розмір включень – 50 мм. — Система всмоктування — електричний вакуумний насос. — Витрата (номінальний) 200-700 м3/год — Напір (номінальний) 80-140 м — Максимальний ККД насоса 72%

  Наявністю необхідного дорогого перекачивающего і перемішують обладнання (заглибного насоса, дизель-насосної станції середньої або високої потужності в залежності від відстані перекачування, проміжної станції для перекачування на велику відстань, лагунной помпи для гомогенізації гною). Наявністю дорогих основних елементів шланговому системи (магістрального і буксируваного шланга, транспортувальників шлангів, навісного або причіпного обладнання пригрунтового або внутріпочвенного внесення з контролером норми внесення органічних добрив), а також не основних (компресори, муфти, струбцини і т. д.) Наявністю кваліфікованого, злагодженого і вільного від інших робіт персоналу для обслуговування шланговому системи.

  Все насосне та перемішувальне обладнання (насоси і мішалки) фірми Cri-Man спеціально розроблено для експлуатації в особливо важких сільськогосподарських і промислових умовах.

  Мішалка на понтоні забезпечує якісне перемішування гноєсховищ (лагун) незалежно від їх розмірів.

  Характеристики насосів: Витрата: 36 м3/год — 300 м3/год Напір: 160 м — 225 м Потужність: 14 кВт — 120,7 кВт.

  Компанія Біокомплекс забезпечує гарантійне та сервісне обслуговування встановленого обладнання в максимально стислі терміни, оскільки вироблення гною на свинокомплексах та фермах ВРХ не припиняється ні на хвилину.

  Так само Ви завжди можете замовити у нас запасні частини для будь-яких іригаційних систем: — спрінклери — спаны — регулятори тиску — панелі управління — редуктори — зрошувальні вузли та інші запчастини для зрошувальних систем.

  Ремонт насосів здійснюється із суворим дотриманням технології ремонту.

  Дизельні насосні станції Caprari.

  Всі насоси для перекачування гною повністю адаптовані до експлуатації в нашій країні.

  В ціну входить вартість монтажних робіт, навчання персоналу Замовника.

  Сайт: https://biokompleks.ru.

  Насоси Cornell 6NHTB.

  Багатоступінчасті насоси високого тиску з фланцем для установки на ДВС (двигун) стандарту SAE. Напірний і всмоктуючий патрубки — з фланцевим приєднанням до магістралі. Напірний патрубок — поворотний.

  Компанія Біокомплекс здійснює продаж, сервісне обслуговування, гарантійний і післягарантійний ремонт, а також постачання запасних частин (торцеві ущільнення, імпеллера, робочі колеса, сальники, підшипники, равлики, статори, ротори та інше) до насосів Cornell 6NHTB та іншим маркам. Також здійснюється обслуговування насосів Cornell (ін. виробників) встановлених на дизель-насосних станціях інших брендів-виробників як Cadman, Irriland, VANDEN BUSSCHE та ін.

  На спеціальних умовах проводиться модернізація дощувальних машин марки Фрегат. • Гарантійне, сервісне обслуговування та ремонт обладнання. • Монтаж обладнання по всій Росії своїми монтажними бригадами • Розробка технологічних рішень під ваші задачі • Проектування зрошувальних систем • Агрономічний супровід • Поставка запасних частин • Навчання персоналу.

  Відкачування гною з гноєсховищ (лагун) з подальшим внесенням на поля з метою утилізації гною або використання в якості органічного добрива представляє певні складності для тваринницьких підприємств, пов’язані з:

  Запчастини і ремонт дощувальних машин.

  Основні етапи діагностики та ремонту обладнання: — мийка обладнання; — детальний огляд та аналіз механічної насоса; — обстеження і аналіз електричної частини; — розбирання насоса і його дефектування – покрокове фотографування; — з’ясування причин несправності з складанням детального Акта огляду для Замовника із зазначенням причин несправності, рекомендації та фотографії; — підбір необхідних запасних частин наявності на складі (торцеві ущільнення, імпеллера, робочі колеса, сальники, підшипники, равлики, статори, ротори та ін); — усунення поломки; — перевірка на випробувальному стенді.

  Плаваюча мішалка на понтоні призначена для перемішування великих гноєсховищ (лагун) для запобігання накопичення донних опадів, і, при необхідності, одночасної аерації перемішуваній середовища.

  Так само наші інженери проводять ремонт ДНС (Дизельних насосних станцій) інших марок і виробників: — Cadman — ПСМ — Nettuno — Сельхозпроект — Abono — Rovatti — Scova.

  Процедура на різних частинах тіла з фото.

  Кваліфіковані фахівці Біокомплекс здійснюють якісний ремонт дизельних насосних станцій (ДНС) інших марок і виробників: — Cadman — ПСМ — Nettuno — Сельхозпроект — Abono — Rovatti — Scova.

  В якості транспортної платформи для монтажу сепаратора може використовуватися серійна двовісний тракторна візок 2ПТС-4 (4,5) для транспортування тракторами типу МТЗ-80.

  Також необхідна консультація терапевта і анестезіолога.

  Запчастини для насосів Caprari: — MEC-AG 4/100B, — MEG-AG 5-100/B, — MEC-MG 80/2 I, — MEC-MG 80/2 SAE3, MEC-MG 80/3 SAE3, MEC-MG 80-4/3 SAE3, MEC-MG80-4/4A SAE3, — MEC-MG 100/2 SAE3, MEC-MG100/3 SAE3, — MEC MG 100/2А, — MEC MG 100-1/2F, — MEC-MG 100-1/2 SAE3, MEC-MG100-1/3 SAE3, — MEC-MG 100-2/2 SAE3, MEC-MG100-2/3 SAE3, — MEC-MG 100HT/2A SAE3, — MEC-MG 125HT/2A SAE3, — Насос тракторний (ВМО) відцентровий Caprari MEC-D 2/40, — Насос тракторний (ВМО) відцентровий Caprari MEC-D 3/50, MEC-D 3/65, МІС-D 03/101, — Насос тракторний (ВМО) відцентровий Caprari MEC-D 04/80.

  Основні етапи діагностики та ремонту обладнання: — мийка обладнання; — детальний огляд та аналіз механічної; — обстеження і аналіз електричної частини; — розбирання насоса і його дефектування – покрокове фотографування; — з’ясування причин несправності з складанням детального Акта огляду для Замовника із зазначенням причин несправності, рекомендації та фотографії; — підбір необхідних запасних частин наявності на складі (торцеві ущільнення, імпеллера, робочі колеса, сальники, підшипники, равлики, статори, ротори та ін); — усунення поломки; — перевірка на випробувальному стенді.

  Група крові і резус-фактор. віл-інфекція. Гепатит В,С. Сифіліс. Розгорнутий загальний аналіз крові. Розгорнутий біохімічний аналіз крові. Коагулограма. Загальний аналіз сечі. Флюорографія. ЕКГ.

  — встановлена під навіс, погодозащитный капот, блок-контейнер, на шасі або лижі (санчата) — збірка на базі зарубіжного двигуна: Doosan, Volvo Penta, Iveco — оснащена автоматизованою системою управління на базі контролера Deif — пристрій для заповнення насоса від вихлопної труби — електричний пристрій для заповнення насоса — паливний бак збільшеного об’єму — кронштейн для забірних труб — підсвічування — кришка паливного баку з замком — шумоізоляція — оцинкована рама — пристосування для внесення добрив — металевий піддон двигуна.

  Кожна жінка хоче виглядати молодше свого віку. З проблемою старіння всі боряться по-своєму: ходять в салони краси, п’ють Бади, звертаються за допомогою до пластичних хірургів, роблять ін’єкції ботокса або диспорту. Сучасна медицина не стоїть на місці, і найбільш популярним методом омолодження є ліпофілінг .

  Запчастини для ДНС і ремонт дизельних насосних станцій.

  Висококваліфіковані співробітники Біокомплекс мають великий досвід ремонту: — насосів марок Cri-Man, Cornell, Bauer, Pioneer, LJM, Caprari, Rovatti та ін…

  Запасні частини поставляються зі свого складу для ремонту.

  ДНС в базовій комплектації: — сучасними дизельний двигун John Deere потужністю від 150 до 400 л. с — Відцентровий насос виробництва Caprari (виробництво Італія) — Загальна рама — Запірною арматурою із з’єднувальними фланцями та S-подібної напірної трубою з швидкознімними сполуками для кріплення шлангів; — Діаметр всмоктувального отвору – 150 мм; — Діаметр напірного отвори – в залежності від типу станції (65-100 мм); — З’єднання двигуна і насоса — заводським карданним валом.

  Характеристика насоса для гною Cornell 6NHTB:

  Великий досвід ремонту і сучасне діагностичне обладнання дозволяють забезпечити високоякісний ремонт обладнання в найкоротші терміни.

  Базове сервисноле обслуговування: — Огляд півот і електроустаткування — Мастило підшипника центру півот — Перевірка анкерів і ланцюгів — Контроль затяжки гайок і болтів — Перевірка системи холостого ходу — Перевірка заземлення — Підкачування шин (буксирувані моделі) — Візуальний огляд заземлення устаткування — Огляд элекрооборудования (дроти, панель, з’єднання) — Перевірка запобіжників і багато іншого.

  Компанія біокомплекс проводить ремонт і сервісне обслуговування дощувальних машин:

  Показаннями до даної процедури: мімічні зморшки, корекція форми обличчя, збільшення грудей, усунення зморшок на кистях рук, збільшення губ.

  Запчастини для насосів і ремонт насосного обладнання.

  Кваліфіковані фахівці Біокомплекс здійснюють якісний ремонт насосного обладнання (насоси, консольні насоси, дизельні насосні станції (ДНС), ремонт насосів для перекачування води, ремонт насосів для перекачування гною, ремонт насосів для перекачування харчових продуктів);

  Зап.частини для насосів Rovatti: — F33K100/2 SAE3, F33K100/3 SAE3, F33K100/4-CF SAE3, F33K100H/2 SAE3, F33K100H/3 SAE3, — F33K65/3 SAE3, F33K65/4 SAE3, — F33K80/2 SAE3, F33K80/3 SAE3, F33K80/4 SAE3, — F34K125/2 SAE3, F34K125/2A SAE3, F34K125/2A-CF SAE3, F34K125/2-CF SAE3, — F34K125/3 SAE3, F34K125/3A SAE3, F34K125/3A-CF SAE3, F34K125/3-CF SAE3, — F34K150/2 SAE3, F34K150/2A SAE3, F34K150/2A-CF SAE3, F34K150/2-CF SAE3, — F34K150/3 SAE3, F34K150/3A SAE3, F34K150/3A-CF SAE3, F34K150/3-CF SAE3, — F43P100KE — Багатоступінчастий насос F34K150/2L SAE3 — SN4EC100 з електродвигуном 160 кВт в зборі з системою підкачки — Насоси тракторні (ВМО) відцентрові Rovatti T4-100, Rovatti TR4-125.

  Плюси і мінуси.

  © 2008-2019 Національна спілка виробників молока.

  Компанія Біокомплекс виробляє дизель насосні станції Caprari які призначені для перекачування води, зрошення, розділеного гною і інших рідин.

  Що таке ліпофілінг статевого члена, інших інтимних зон, а також кистей рук? Особливості процедури.

  Ремонт насосної станції здійснюється із суворим дотриманням технології ремонту.

  — Все литі частини (в тому числі, лопаті і диффузер) виготовлені з високоміцного чавуну — напірний патрубки в будь-якому напрямку — Зручність монтажу завдяки муфтам особливої конструкції — Легкий доступ до всіх елементів насоса — З’єднання з двигуном внутрішнього згоряння без перехідників.

  На час реабілітації пацієнти приймають антибіотики 10 днів.

  Запасні частини поставляються зі свого складу для ремонту: — насосів, у тому числі торцеві ущільнення, імпеллера, робочі колеса, сальники, підшипники, равлики, статори, ротори та ін.

  Безпека. Простота виконання. Не викликає алергічних реакцій. Не вимагає загального наркозу. Відсутність шрамів після ін’єкцій. Тривалий ефект. Немає ускладнень.

  Статевий член.

  Забір жирової тканини за допомогою спеціального шприца із зони живота мул колін. Обробка жиру. Жирову тканину очищають від домішок і крові, а потім обробляють. Введення жиру. Готову тканину ін’єкційно вводять в область під судинами і над ними. Ін’єкції роблять невеликими порціями лінійно.

  Залежно від вимог і завдань ДНС з багатофункціональним насосом Капрарі може бути:

  Протипоказання: цукровий діабет, гострі та хронічні захворювання внутрішніх органів, інфекційні захворювання, захворювання крові і судин, онкологія.

  Привелегированная: Включає повний сервіс базової програми плюс: — Огляд півот і електроустаткування — Візуальний огляд контакторів на предмет іскріння — Огляд щіток колекторного кільця — Огляд стану стояка труби і прокладки — Перевірка стану ременя приводу генератора — Огляд спана і системи вирівнювання — Візуальний огляд болтів і гайок структурних елементів — Перевірка рульових тяг — Візуальний огляд контакторів розподільної коробки.

  Ліпофілінг кистей рук — що це таке? Цю процедуру проводять для усунення таких проблем, як пігментні плями (із-за порушення синтезу меланіну), витончення шкіри (вікове зміна, пов’язане з тим, що шкіра гірше утримує вологу), складки і зморшки( також вікове зміна пов’язане з истончением жирового прошарку).

  Великі статеві губи.

  Асиметрія корегованих ділянок. Зниження чутливості шкіри. Гематоми, сіроми. Горбистість шкіри. Інфекційне ускладнення. Запальне розростання тканин (гранульома);

  Забір жиру з області сідниць, живота або внутрішньої поверхні стегон за допомогою канюль. Обробка жирової тканини. Її очищають від домішок і крові і обробляють. Введення жирової тканини в основу пеніса і рівномірний її розподіл.

  При недотриманні всіх правил протягом 3 тижнів, можливі ускладнення , усунути які зможе лікар і часто тільки хірургічним шляхом.

  Аналізи та обстеження.

  Перед процедурою ліпофілінга лікар проводить повний огляд пацієнта , а також призначає здачу аналізів:

  Скільки тримається ефект?

  Чоловіки вдаються до даної маніпуляції при відсутності ерекції, незадоволеність об’ємом статевого члена, асиметрія, незадоволеність статевим актом. Дана процедура проводиться під загальним наркозом і вимагає госпіталізації на 1 добу .

  Компанія Біокомплекс здійснює постачання та гарантійне обслуговування дощувальних машин Reinke, а так само сервісне обслуговування, постачання комплектуючих для виробників наступних дощувальних машин: Western, Precise, Bauer, Nelson, Alkhoraef, Agrico, Irriland, Rainfine, West, Chamsa, RKD, 2IE, Pierce Corporation, Zimmatic, Valley, ОРСИС.

  Результатом є зволожена шкіра рук, зморшки зникають, шкіра розгладжується, кровоносні судини ховаються, а суглоби стають не такими помітними. Процедура не вимагає госпіталізації. Протягом 12 годин може відчуватися поколювання і пульсація в місці ін’єкції. На час реабілітації не варто напружувати руку і перебувати на сонці.

  Ліпофілінг— це корекція вікових змін тіла, яка заснована на пересадки власної жирової тканини з однієї області в іншу. Застосовують його в косметології для того, щоб надати тілу або окремим зонам колишню пружність. Ліпофілінг робиться в основному після 40 років. Ефект від таких ін’єкції більш тривалий, ніж від того ж ботулотоксину. До того ж після ін’єкцій немає алергічний реакцій і ускладнень.

  Тривалість ефекту залежить від індивідуальних особливостей організму. Чим менше швидкість резорбції, тим довше буде видно результат. Не маловажну роль відіграє і місце, яке піддалося корекції. Певні ділянки тіла мають свою швидкість обміну речовин, що безпосередньо впливає на кількість всмоктуваного жиру. Також на тривалість дії впливають набір ваги або ж дієти, так як змінюється обсяг жирової тканини.

  Забір жиру з області лобка, живота або внутрішньої поверхні стегон за допомогою канюль. Обробка жирової тканини. Її очищають від домішок і крові. Введення жиру в великі статеві губи за певними правилами.

  Пластику такої інтимної зони, як статеві губи проводять для того, щоб приховати малі статеві губи за допомогою збільшення великих статевих губ, при їх асиметрії, корекція форми і розміру, усунення вікових змін, в’ялість, зниження тонусу, атрофичность, відсутність вагінального оргазму.

  Про розміри презервативів або іноді XXL лише букви.

  Візьміть звичайний сантиметр і заміряйте обхват вашого міні-альтер-его. Те, що вийшло, поділіть на два. Підсумковий результат в міліметрах і є ваш розмір. Той самий який РЕАЛЬНО має значення.

  Така пластика вперше з’явилася ще в 19 столітті, але не знайшла свого застосування, оскільки корекція тіла без скальпеля і загального наркозу вважалася неможливою. Тільки в 20 столітті пластичні хірурги і косметологи відзначили перевагу липофилинга. Його техніка постійно вдосконалюється і залишає позаду себе ін’єкції ботокса, диспорту , різні підтяжки і пластичні операції. Він зводить до мінімуму сліди оперативного втручання і є малотравматичним методом корекції як особи, так і всього тіла.

  Виявляється, в різних країнах одна і та ж марка і найменування можуть мати зовсім різні розміри. Орієнтованість на ринок така.

  З’являється легка набряклість в місцях ін’єкцій. Можливе утворення пігментних плям. Результат видно тільки через 2 -3 тижні.

  місця ін’єкцій не можна мочити водою;робити масаж збільшеного ділянки; прикладати холод; водити автомобіль; займатися спортом; пити «Ібупрофен»; пити зелений чай; вживання продуктів, які сприяють розсмоктуванню жиру; палити.

  Мені так вдалося знайти цікаві речі.

  Ліпофілінг роблять в клініках пластичної хірургії. Для отримання хорошого результату варто з безлічі клінік і лікарів вибрати кращу. У мережі Інтернет є багато інформації по них, а також відгуки пацієнтів, їх слід уважно вивчити.

  В інеті можна знайти інформацію, що, мовляв, у кондомів розміри як у одягу, ранжуються від S до XL.. Причому розбіг в межах одного такого «розміру» досягає сантиметра. Ну це ж не справа. Якщо помилка в Міліметри може все зіпсувати, що вже говорити про сантиметр.

  Вигода від розділення гною на рідку і тверду фракції: • Зниження витрат на будівництво накопичувачів (лагун): – за рахунок зменшення їх розмірів і застосування недорогих, швидкомонтованих плівкових лагун, а не бетонних гноєсховищ, обов’язкових для неподіленого гною.

  Детальні описи і характеристики різних марок презервативів і, увага, КАЛЬКУЛЯТОР розмірів і МОДЕЛЕЙ! (начебто так кажуть, моделі презервативів, чи ні?)

  Після будь-якого ліпофілінга на місце ін’єкції накладають асептичну пов’язку або пластир. Слід утриматися від статевих контактів на 1 місяць, а також лікар призначить спеціальні препарати.

  У країнах Європи стандартний розмір Дюрекс — 52 мм, а в Росії — 56!

  Розміри презервативів. Таких постів не зустрічала якщо тільки не про натягування кондомів на всякі не призначені для цього місця.

  Ось наочна картинка, створена невідомою доброю людиною.

  Інший спосіб — ви, будучи справжнім хиккомори, врослим попою в крісло перед компом (хоча навіщо вам тоді кондоми?) можете почати свої пошуки в інеті.

  Є шикарний сайт Позиціонує себе як «Все про презервативи і контрацепції в одному місці». І там дійсно купа шикарних статей на різні теми. Від плюсів і мінусів різних способів контрацепції до відповіді що з вами буде якщо не будете їх використовувати.

  Ціна процедури прямо залежить від місця корекції, наприклад середня стоимоть липофилинга кистей рук-15 000 рублів, статевих губ – 40 000 рублів, пеніса – 60 000 рублів.

  Процедура займає 1 годину і поводиться в 3 стадії:

  а потім вони побіжать судорожно перебирати весь асортимент, виглядаючи дрібні буковки на коробках. Хоча напевно в особливо великих сексшопах Москви і Пітера все інакше, хто знає. Але скрізь можна спробувати замовити, може навіть і вийде.

  А тепер, мої улюблені.

  Правда, є деякі різночитання в методі вимірювання. Органи ж бувають нерівномірної товщини. Одні кажуть що міряти треба в найширшому місці, Інші що потрібно знайти середнє арифметичне самого широкого і самого вузького місця. Я схиляюся швидше до другого варіанту. Правда, тільки якщо мова йде про латекс, який добре тягнеться. Але про це пізніше.

  Це My size, німецькі. Розміри від 47 до 69, є де розвернутися і тим, у кого більше середнього і тим, у кого менше. На офіційному сайті марки можна скачати і роздрукувати лінійку, за допомогою якої можна дізнатися свій розмір конкретно для цієї марки.

  А ще ви виявите, що більшість презервативів 58 розміру чомусь поліуретанові.

  По-третє, вони дорогі. ДОРОГОЮ. ДУЖЕ.

  Ліпофілінг— універсальний метод боротьби зі старінням шкіри, дефектами і «родзинками» тіла, який відкритий як для жінок, так і для чоловіків.

  Так що, перед курортними романами, в місцевих аптеках закуповувати уважно, інакше все може закінчитися сумно.

  Але тут доля послала подаруночок — сестра з за кордону привезла (прям як в радянський час з Прибалтики) аж три великі пачки Дюрекс Еліт. Ми радісно понеслися їх тестувати але на жаль. Не надягали. Тобто після довгих тужних зусиль їх все ж вдавалося натягнути (не робіть так!), але на той час ерекція вже слабшала і від того що орган був весь перетягнутий вже нікому нічого не хотілося.

  Ще одним плюсом є те, що жирова тканина несе в собі стовбурові клітини, які сприяють омолодженню шкіри , а не просто візуально приховує дефекти. Чим раніше його зробити, тим довше буде триматися ефект.

  І з’ясоване я принесла вам.

  При пересадці жирової тканини приживається тільки 50-70% від введеної кількості жиру. З-за цього на шкірі можуть з’явитися горбистість, нерівномірність і асиметрія, тому корекцію можна робити через 3 місяці.

  Іноді зустрічаються в сексшопах, трохи частіше в інтернет магазинах, в аптеках просто ніколи. Мені пощастило знайти їх в магазині чоловічої нижньої білизни. Хтось закуповує на Амазоні, хтось на Авито. Повірте, вони варті того, щоб їх шукати і налагоджувати закупівлю.

  Або взагалі дізнаєтеся що бувають такі. Тому детальніше.

  МАРКИ, ОРІЄНТОВАНІ НА РІЗНОМАНІТНІСТЬ РОЗМІРНОЇ ЛІНІЙКИ.

  Ускладнення.

  Пост довгий як самизнаетечто пикабушника.

  І наостанок, для тих щасливчиків, хто живе в Москві і близько до неї. Інтернет магазини з великим вибором різноманітних презервативів на різні смаки. Не реклама, тому без посилань, тільки назви. Ну да ладно, знайти їх легко. «Презервативна «(шкода не» Презервативічна») і»Кондомшоп». Навіть назви говорять.

  Одного разу почалися у мене після довгої перерви відносини (ура-ура). Ну і задумалися ми про запобігання. Тоді якраз в країні заборонили Durex, а інші фірми довіри не викликали.

  Ви можете діяти як в старі добрі часи і особисто піти по аптекам, сексшопам, горах і долам і шокувати продавців питаннями.

  Після такого фіаско постало питання, що робити. Здавалося б, можна сходити в аптеку і взяти яких-небудь Контексів або обоже, гусарських. Але вони, як з’ясувалося, теж 52 мм. доведеться викручуватися як то інакше. І ми почали з’ясовувати.

  Вірус папіломи людини може викликати рак статевого члена.

  Отже, у вас є цифра і ви нею пишаєтеся. (або просто маєте на увазі). Але при цьому вона не вміщається в стандарт — від 52 до 56. Більше або менше. Що ж далі?

  Серйозно, це буває досить весело. Якщо прийти в магазин 18 + і запитати продавця про конкретний розмір презервативів, у них спочатку буде ось така особа:

  Серйозно, ви можете ввести свій розмір, бажаний матеріал і форму і сайт видасть вам список потрібних моделей. Шикарно.

  Так ви з’ясуєте, що Vizit OVERTURE Large, Sico XXL, Jumbo, які вам намагалася пропхати продавщиця з коментарем «ну написано що збільшені» — всього лише 54 міліметри! Менше стандартних Дюрекс. І тільки Contex XXL все таки хоча б 57. Все це назавжди розчарує вас в маркетинговому понятті «збільшені» і XXL. Назавжди.

  Щас розповім як правильно. Штангенциркуль відкладіть відразу.

  Механічні пошкодження препуція і статевого члена.

  Рани крайньої плоті (різані, клаптеві, забиті) вимагають хірургічної обробки методом повного видалення. Важка завдання терапії ран з відривом великих клаптів препуції, де показано пластичне заміщення дефекту тканин. Ця операція, як і загоєння без використання її, часто ускладнюється фімозом.

  Випускають пачки по 3, по 10 і по 36. останні напевно для шалено щасливих » нарешті то я знайшов нормальні презики!»людей, які прагнуть, поки чудова збулася мрія не пропала, швидше набрати побільше.

  По-перше, прозорість, нерозтяжність і відсутність запаху викликає у деяких людей асоціацію з поліетиленовими пакетиками, і, як наслідок, неприязнь.

  А ДАЛІ Є ДВА ШЛЯХИ.

  ЯК ДІЗНАТИСЯ РОЗМІР?

  У биків відмінною особливістю постита є утруднення сечовипускання вже Е ранньому періоді захворювання внаслідок набряку і звуження вихідного отвору препуції (рис. 43), сеча виділяється тонким струменем або краплями; переповнення сечового міхура супроводжується коліками; іноді спостерігаються випадки розриву його. В якості важкого ускладнення виникає некроз крайньої плоті.

  Ось така ось пачки на 2 штуки (2 штуки, Карл!) стоять в районі 300 рублів! 150 рублів за пот*ахаться. Але, я думаю, раз в житті з інтересу спробувати варто. А тим, кому вони потрібні через алергію залишається тільки поспівчувати.

  Чого не варто робити після операції?

  Якість просто чудове, приємні тактильно, не різкий запах, хороша мастило, після контексів і недодюрексов просто рай для душі. Зустрічала відгук, в якому хлопець радив навіть людям зі стандартним розміром їх спробувати, щоб перейнятися якістю.

  54-річний пацієнт звернувся до лікарів з полипоидной масою на голівці пеніса, що розвивалася протягом 8 місяців. Новоутворення свербіло, були гнійні виділення. Також у пацієнта намацувався збільшений паховий лімфатичний вузол праворуч, а за останні 6 місяців він втратив 9 кілограмів.

  У Росії поліуретанові презервативи можна зустріти двох фірм. Той самий Vizit і Sagami. Другі значно дорожче, можливо і якісніше. Але є скарги, що вони короткуваті. Азіатські, однак.

  Вірус папіломи людини – одна з відомих причин розвитку раку шийки матки у жінок. Цей же вірус, виявляється, викликає рак статевого члена у чоловіків, який, правда, зустрічається рідше, ніж рак шийки матки. Для профілактики обох видів раку фахівці рекомендують поширювати інформацію про безпечний секс і про шляхи запобігання зараження ВПЛ.

  Про другу марку TheyFit мало що можу сказати, знаю що вони Британські, теж можна з сайту роздрукувати лінієчку. Розмірний ряд від 45 до 69, але називаються розміри чомусь буковками. У Росії їх не знайти. Якщо хтось знаходив, відпишіться.

  Запалення крайньої плоті.

  Рани статевого члена характеризуються наполегливою кровотечею. Зупинка його здійснюється лігуванням судин а ушиванням кетгутом раневого краю печеристих тел. в післяопераційному періоді статевий член утримують в препуціальному мішку, звужуючи його отвір провізорним швом, або фіксують в горизонтальному положенні суспензорієм.

  На сайті журналу можна подивитися звіт лікарів про випадок і фотографію ракового утворення ( обережно, по ссылке графічне фото, яке деяким людям може здатися неприємним ).

  Тоді лікарі провели біопсію новоутворення на голівці члена і збільшеного лімфовузла, що допомогло їм діагностувати плоскоклітинний рак статевого члена з присутністю вірусу папіломи людини (ВПЛ) 18 серотипу. Пухлина була вирізана, невелика пластична операція допомогла прикрити косметичний дефект після цього. Про подальшу долю пацієнта, однак, поки невідомо.

  Спочатку вони були придумані для тих, у кого алергія на латекс. Є такі нещасні люди. такі презервативи втричі тонше латексних (уявіть, як це позначається на відчуттях), не тягнуться, не смердять гумкою. І гіпоалергенні. Але при всіх цих плюсах, мінусів теж вистачає.

  Кожен з нас почав вже думати що щось з ним не так, але після роздратованого гугленья і розглядання пачки з буквами іспанською був знайдений відповідь.

  Парафімоз-обмеження статевого члена препуціальним кільцем-спостерігається у жеребців( рідше у меринів), биків, псів, боровів.

  Лікарі з’ясували, що пацієнт часто займався незахищеним сексом з численними партнерами. Його перевірили на різні інфекції, що передаються статевим шляхом, в тому числі і на ВІЛ, однак результати аналізів були негативними.

  Фімоз.

  У практиці важливо враховувати неминучість фімозу у коня після ампутації статевого члена з уретростомией на кінці короткої кукси, а не в промежині, як рекомендується в цьому випадку. Утруднене виведення статевого члена як тимчасове явище виникає іноді в зв’язку з бурхливо наростаючим набряком його після травмування. Такий стан окремі автори називають (без належних підстав) запальним фімозом. Те ж слід зазначити щодо поняття «фімоз пухлинної», коли розростання бластоми обмежує виведення статевого члена. У меринів обмежена зміщуваність атрофованого статевого члена супроводжується скупченням смегми у великих кількостях. З плином часу вона стає все більш густою, просочується солями розкладається сечі і перетворюється в скам’янілу масу (смегмоліти).

  АНДРОЛОГІЯ.

  У собак постить протікає найбільш наполегливо і часто рецидивує. В запущеному випадку, як і у тварин інших видів, відзначається звуження препуціального отвори. З нього постійно виділяється слизовий ексудат з зеленуватим відтінком. У каудальному відділі препуціального мішка слизова оболонка густо всіяна набряклими, червонуватими лімфатичними фолікулами. Л\естами при розпаді їх утворюються дрібні виразки.

  Етіологія. У послекастрационном періоді у коней найголовнішою причиною захворювання служить набряк внутрішнього препуціального листка. У стані набряку цей листок представляється масивним валиком, що обмежує втягування статевого члена в препуціальний мішок. З плином часу зазначена пухка манжетка ущільнюється внаслідок розростання в ній сполучної тканини-і перешкоджає штучного вправленню статевого члена навіть із застосуванням значних зусиль. Набряк статевого члена і препуції, спостережуваний при механічних пошкодженнях (забій, грубо виконується катетеризація, травмування при злучці тощо), є також основним чинником, що обумовлює виникнення парафімозу. В подальшому додатковою причиною парафімозу виступає ослаблення оттягивателя статевого члена — m. retractor penis і його нервових волокон, що є неминучим явищем при тривалому свисании обтяжливого внаслідок набряку органу.

  Діагноз. Вирішальне значення має клінічний метод дослідження, при якому виявляють характерні для даного захворювання ознаки. Необхідно парафімоз диференціювати від випадання статевого члена при паралічі, відмороженні, а також у зв’язку з новоутвореннями.

  В цьому розділі розглядаються патологічні процеси сім’яників та їх придатків, статевого члена і крайньої плоті, придаткових статевих залоз, уретри, а також сечокам’яна хвороба (паралельно з терапією внутрішніх незаразних захворювань). У практичному відношенні найбільший інтерес представляють важкі наслідки механічних пошкоджень, порушень крово — і лімфотоку, неспецифічної (гнійної), специфічної (бруцельозної) інфекції, неоплазматичних та інших процесів. У більшості випадків при цих захворюваннях самець стає безплідним або підлягає кастрації. Звідси збиток у зв’язку з вибраковкой високоцінних виробників в молодому віці дуже значущий.

  Закриті механічні пошкодження зовнішніх статевих органів самців зазвичай виникають, коли статевий член знаходиться в стані ерекції або в момент сечовипускання. Із числа механічних ушкоджень легко протікають удари, навіть в тому випадку, коли в тканинах крайньої плоті значні крововиливи супроводжуються формуванням гематоми. Більш тяжкі наслідки спостерігаються при крутому вигині статевого члена в стані ерекції, коли відбувається розрив кавернозних тел. Виникаюча в цьому випадку масивна гематома виліковна без особливих труднощів шляхом застосування пункції на 4. 5-й день, але подальше рубцювання в більшості випадків веде до викривлення статевого члена, що утрудняє використання тварини в природній злучці і при штучному отриманні сперми. До важких пошкоджень відноситься перелом кісточки статевого члена у собак (неминуча ампутація). У интеркурентном періоді розглянутих ушкоджень іноді виникає необхідність застосування катетеризації у зв’язку з утрудненням сечовипускання, що обумовлено здавленням уретри в ділянці формування гематоми.

  Фото збільшеного члена.

  Вірус папіломи людини (ВПЛ) може привести до розвитку не тільки раку шийки матки, але і раку статевого члена. Про це повідомляють вчені з Іспанії, які представили випадок зі своєї практики в науковому журналі The New England Journal of Medicine.

  У кнурів при постите спостерігаються такі ж явища, як і у биків, крім того, у них в передньому відділі препуції на фоні подовженого припухання чітко контурируется округле ущільнення дивертикула.

  До речі, про азіатських. Ті, що експортуються до нас як звичайні, насправді в їхніх країнах «збільшені». Тому, якщо через Інтернет купуєте безпосередньо звідти, робіть поправку, інакше, купивши класичні, є всі шанси нарватися на»зменшені».

  (Orchitis et epididymitis)

  Звістка процес триває не більше 40 хвилин. Процедура також проходить в 3 стадії:

  Запалення препуції, його внутрішнього покриву зазвичай протікає одночасно з таким же процесом зовнішнього покриву статевого члена. Захворювання спостерігається у тварин всіх видів, найбільш часто у биків і собак.

  (Postitis)

  Етіологія. Найголовнішою причиною поститу є скупчення в препуціальному мішку смегми і затримання в ньому сечі. Їх суміш, піддаючись гнильному розпаду, викликає роздратування, мацерацію, руйнування епітелію. Сприяють розвитку цього захворювання багато факторів. У числі їх заслуговують згадки анатомічні особливості препуційного мішка, а саме: у биків він довгий, вузький і статевий член при сечовипусканні часто залишається в його наповнюючу сечею порожнини; у меринів такий стан зумовлено атрофією статевого члена, коли він не виступає назовні при сечовипусканні. Те ж має місце при фімозі. У кнурів рясне скупчення смегми спостерігається в дивертикулі крайньої плоті, розташованому на верхній стінці, поблизу вузького вихідного отвору. У них цим зумовлено постійне затримання сечі в препуціальному мішку.

  Іноді запалення внутрішнього покриву крайньої плоті і покрова статевого члена (балано-постить) супроводжується інфікуванням волосяних цибулин і сальних залоз у вихідного отвору препуції. Формуються при цьому дрібні вогнища нагноєння, зливаючись, перетворюються в гнійні порожнини більш значних розмірів. При постійному інфікуванні загоєння каналів розкритих вузликів протікає уповільнено, з утворенням щільних рубців, що звужують препуційний отвір.

  Клінічні ознаки. Відзначаються деякі особливості протягом процесу у тварин окремих видів. Улошадей постить характеризується тим, що з наростанням запального набряку препуції помітно звужується його вхідний отвір. Одночасно з поститом розвивається запалення головки статевого члена — balanitis. При цьому його головка відтягується в глиб препуціального мішка, набухає, стає болючою. У більш пізньому періоді, з розпадом епітелію внутрішнього покриву препуції, виникають пишно гранулирующие вогнища виразки, подальше рубцювання яких веде до фімоз.

  Фімозом називається звуження крайньої плоті, при якому неможливо виведення статевого члена. Спостерігається фімоз у коней (частіше у меринів), биків і собак.

  Клінічні ознаки. Яскравими симптомами фімозу є наповнення сечею препуційного мішка, виділення її тонким струменем, часті позиви, болючість сечовипускання. Поряд з цим відзначається набряклість препуції, більше виражена в його краніальному ділянці, звуження, яке в окремих випадках буває настільки сильним, що не пропускає зонд з пуговкою 4. 5 мм в діаметрі.

  Вже до 3. 4-му дню відзначається набряк препуція, що тягнеться в подальшому на вентральну стінку живота, іноді до підгрудка, що пов’язано з порушенням лімфовідтоку. Такий стан обумовлений запаленням всієї системи вузлів (поверхневих і глибоких пахвинних, аортальних), що приймають лімфу, а в цьому випадку також і продукти життєдіяльності мікробів від тканин мошонки, загальної піхвової оболонки, насінника, його придатка і сім’яного канатика. До 6. 8-му дню настає абсцедування: численні дрібні вогнища нагноєння зливаються між собою і формують флуктуирующие гнійні вогнища З. 4смв діаметрі і більше, нерідко утворюються поодинокі вогнища нагноєння.

  Неминучий наслідок гнійного запалення насінника та його придатка — широкі спайки загальної та власної піхвових оболонок, в першу чергу за рівнем формування більш поверхневих вогнищ нагноєння. Ними визначена важлива роль захисту від поширення процесу в черевну порожнину; канали самовільного прориву гнійних вогнищ відкриваються зазвичай в ділянках спайок.

  Клінічні ознаки. Випавший з препуція статевий член (рис. 45) мимовільно не вправляється. Чутливість його повністю втрачена або прогресивно згасає. В області промежини шкіра також нечутлива, що важливо в диференціації паралічу від інших процесів, наприклад від парафімозу. Через кілька днів від початку захворювання відзначається розвиток набряку статевого члена внаслідок утруднення відтоку лімфи і крові (здавлювання на вигині біля виходу з препуції, втрата тонусу вазоконстрикторів, травмування при русі тварини, при лежанні на грубій підстилці). Проліферація сполучної тканини і пов’язане з нею ущільнення пасивно звисає статевого члена в цьому випадку протікають повільно; прогресує виразка, у більш віддаленому періоді з’являється атрофія статевого члена.

  Клінічні ознаки. Симптоматика залежить від клінічного варіанту хвороби, ускладнень і відповідних захворювань.

  У меринів істотним в етіології парафімозу слід відзначити скупчення смегми в препуціальному мішку. При великих морозах вона в короткий час сечовипускання набуває з поверхні вигляд скоринки і перешкоджає зморщування складок препуції в процесі його втягування. Коли тварини виснажені, виснажені в роботі, цього іноді буває достатньо для виникнення парафімозу.

  Тривало існуючий парафімоз, відмороження статевого члена і крайньої плоті з набряком, виснаженість коней у важкій роботі вельми часто ведуть до розвитку парезу і паралічу срамного нерва.

  Травматичний орхіт і епідидиміт, що виникають внаслідок удару, грубого здавлювання насінника і його придатка і інших подібних пошкоджень, характеризуються раз ривами тканин і судин з утворенням гематом. Припухання насінника і його придатка, що розвивається відразу після травми, наростає в наступні 2. 3 дні у зв’язку з буркою запальною інфільтрацією, що тягнеться іноді на насіннєвий канатик. Болючість збільшеного в обсязі, ущільненого насінника та його придатка настільки значна, що тварина в спокої тримає відведеної відповідну тазову кінцівку і неохоче пересувається короткими кроками при понуканні. При розтрощенні насінників на широкому протязі і утворенні масивних гематом захворювання супроводжується резорбтивною лихоманкою, пригніченням тварини.

  Лікування. У початковому періоді, коли вдається вивести статевий член для ретельного очищення препуційного мішка і рясного зрошення його емульсією (антибіотиків, ксероформу, іхтіолу), обмежуються цим консервативним способом лікування. Зазвичай ж доводиться вдаватися до розширення входу в препуціальну порожнину шляхом розрізу вентральної її стінки з накладенням швів, кооптують шкіру і внутрішній покрив; в післяопераційному періоді виробляють зрошення препуціальної порожнини емульсіями; ділянки виразки припікають нітратом срібла.

  Параліч срамного нерва.

  Таке визначення процесу обгрунтовано патогенетично, враховуючи, що порушення скорочувальної здатності м’язів-mm. retractor penis, bulbocavernosus, ischiocavernosus при поперечному перерізі або резекції по їх довжині не веде до випадання статевого члена з препуції. Однак глибоке переродження м’язів при паралітичної миогемоглобинурии може стати причиною пасивного звисання статевого члена.

  Діагноз. Клінічна картина дуже характерна і дає підставу поставити правильний діагноз.

  Запалення власної серозної оболонки яєчка.

  Етіологія. Срамні нерви частіше пошкоджуються у коня в ділянці сідничної вирізки. Тут вони лежать на кістковій основі, на віддалі 2. 3 мм один від іншого, на глибині 2. 3 см. у жуйних тварин обидва нерви зазвичай травмуються у S-образного вигину статевого члена. Рідше корінці срамного нерва пошкоджуються при переломах крижів, у зв’язку з забоями поперекового відділу спинного мозку, при стисненні його. Кастрація крипторхидов, грубе натяг статевого члена при виведенні його з препуції, деякі інфекційні хвороби (митий, инфлуэнца, контагіозна плевропневмонія та ін) в окремих випадках ускладнюються паралічем сороміцького нерва.

  (Phimosis)

  Гнійний орхіт і епідидиміт протікають з чітко вираженою клінічною картиною. З першого дня яскраво вимальовуються симптоми тяжкого гнійного процесу: підвищення температури тіла, почастішання пульсу і дихання, зміни з боку крові, характерні для гнійної інфекції (див. підручник з загальної хірургії). Бурхливо наростає набухання насінника, його придатка і насіннєвого канатика. Вони в значній мірі деконтуровані в зв’язку із запальним набряком загальної вагінальної оболонки і тканин стінки мошонки. Пальпація їх утруднена також внаслідок сильної хворобливості.

  У биків, боровів і псів обмеження статевого члена може бути пов’язано з обплітанням його при ерекції довгим волоссям препуція. Вхід препуції при цьому укручується всередину з утворенням дуплікатури стінки, що охоплює статевий член.

  Прогноз. При паралічі сороміцького нерва, що виник у зв’язку з ураженням спинного мозку, прогноз несприятливий; при великих некротичних дефекти на статевому члені (виразки) прогноз також несприятливий, так як неминуча ампутація пошкодженого органу; при паралічі, обумовленому інфекційною хворобою, прогноз залежить від перебігу останньої; при периферичному паралічі своєчасним лікуванням вдається домогтися лікування, і тому прогноз сприятливий.

  Лікування. Очищають препуціальний мішок від смегми шляхом промивання його теплим розчином натрію гідрокарбонату або мильною водою. Щоб полегшити цю процедуру, роблять сакральну анестезію або анестезію статевого члена по І. І. Магда — у коня, по І. І. Вороніну — у бика. Після промивання препуціальний мішок зрошують розчином перманганату калію, етакрідіна лактату, фурациліну, стрептоциду або сульфату цинку. Раціонально чергувати зрошення і припудрювання слизової оболонки препуційного мішка борною кислотою, йодоформом, стрептоцидом, сумішшю його з антибіотиками. Більш стійке дію надає застосування зазначених вище речовин у формі емульсій з подальшим припудриванием слизової оболонки препуції. У всі періоди захворювання з успіхом використовується паранефральна і епіплевральна новокаїнові блокади, а при запальних процесах в шкірі і виразкоутворенні-новокаїн-антибіотикова інфільтрація тканин ділянки ураження, застосовуючи її методом короткої блокади. У запущених випадках і при рецидивуючих процесах зсуву регенерації сприяє тканинна терапія.

  Клінічні ознаки. Перші дні звисаючий статевий член чутливий, теплий на дотик. З наростанням порушень відтоку лімфи і крові вже до 3-го дня визначається яскраво виражений набряк, у коней з’являється манжетоподобное освіта в зв’язку з набуханням внутрішнього препуціального листка; воно охоплює згинається каудально статевий член з дорсальной боку і з боків. При значному набряку чутливість набряклих тканин згасає; вони стають холодними, покриваються кірками просочується назовні, засихаючої лімфи. Вже на 3-му тижні відзначається ущільнення набряклих тканин внаслідок склерозу. Сухі покриви набряклих тканин тріскаються, прогресивно виразки. Неприємними ускладненнями парафімозу є поранення защемленого органу та крововиливи з утворенням гематом; спостерігаються випадки захворювання на правець у зв’язку з травмуванням (забиті рани, розриви) набряклих тканин.

  Запальні процеси в насіннику і його придатку зазвичай розвиваються спільно, частіше з одного, рідше з обох сторін. Протікають вони по-різному, а саме: асептично — при закритих механічних ушкодженнях; з абсцедуванням — при неспецифічної гнійної інфекції; з нагноєнням — при ранах або у вигляді специфічної інфекції (бруцельоз, сап, митий, петехіальний гарячка, туберкульоз, актіномікоз, случная хвороба та ін).

  Лікування. У свіжих випадках застосовують консервативні способи лікування: примочки з в’яжучих речовин (буровська рідина, танін, сульфат марганцю); поєднання цієї процедури з масажем і накладенням еластичного бинта; накладення суспензория, утримуючого статевий член у вентральної черевної стінки. Повторними прийомами зазначеного лікування в більшості випадків домагаються зменшення набряку в такій мірі, що статевий член, обгорнутий марлею, рясно просоченої рідкою маззю, без великих зусиль вправляється в .препуціальний мішок. Для утримання статевого члена в природному положенні надійним є накладення двох-трьох швів, що зближують стінки входу в препуцій. Між швами залишають проміжок, достатній для виливу сечі. (Застосування ватно-марлевих валиків при користуванні товстим шовком для шва обмежує прорізування набряклих тканин натягнутою ниткою.) Шви знімають на 3. 4-й день.

  (Paralysis nervi pudendalis)

  (Hydrocele)

  Бруцельозні процеси насінників і їх придатків спостерігаються у биків, баранів, кнурів в господарствах, неблагополучних по цій інфекції. Клінічно вони схожі з неспецифічними гнійними процесами, по ряду ознак: збільшення сім’яників в обсязі, болючість і ущільнення їх, зрощення оболонок; формування вогнищ нагноєння (вони невеликих розмірів); іноді виникає тотальний некроз з формуванням секвестру в щільній отграничительной капсулі, утвореної оболонками. Суттєвою особливістю гранулем процесів є хронічний перебіг їх без ознак початкового бурхливого розвитку, що характерно для гнійної інфекції, і без утворення свищів, якщо не настає секундарное інфікування.

  Етіологія. Фімоз зазвичай виникає в зв’язку з хронічним запаленням внутрішнього покриву препуціального мішка, що супроводжується розростанням рубцевої тканини. У числі сприяють цьому факторів важливе значення має скупчення в препуціальному мішку смегми. В суміші з сечею смегма викликає подразнення тканин, розпад епітелію і утворення виразок, в першу чергу біля виходу з препуціального мішка. Одночасно в запальний процес втягується статевий член.

  При сприятливих умовах (неускладнений перебіг, своєчасне застосування лікарських засобів) відмічені симптоми зникають протягом двох-трьох тижнів. У разі важких пошкоджень до зазначеного терміну намічаються явища атрофії насінника в зв’язку з облітерацією судин, розпадом гермінативного епітелію, проліферацією сполучної тканини.

  При гнійноїнфекції, що супроводжується утворенням обмеженого вогнища (абсцесу) в насіннику, у племінних тварин роблять розріз, зазвичай ж видаляють уражений насінник разом із загальною вагінальної оболонкою.

  Заслуговує уваги і такий причинний фактор парафімозу, спостережуваний в практиці, як защемлення статевого члена у жеребців притискним кільцем штучної вагіни, коли вона зісковзує і охоплює статевий член зазвичай в каудальної частини. Випадання його з препуціального мішка відзначається вже до кінця першого дня; надалі прогресує некроз тканин статевого члена, іноді з утворенням свища уретри. До 4-го дня під кільцем залишається вузький місток тканини, не забезпечує кровопостачання і лімфоток набряклих тканин.

  Діагноз. Діагностика проводиться на підставі клінічної картини.

  У випадках широкого виразки, грубого травмування препуції і статевого члена, змертвіння великих клаптів показана ампутація статевого члена з уретростомией в промежині або на культі, в залежності від показань у кожному окремому випадку.

  Діагноз. Зважаючи незвичайної яскравості клінічних проявів встановлення діагнозу не представляє труднощів. Однак необхідно мати на увазі, що у биків подібна клінічна картина може спостерігатися при трихомоноз і вибриозе.

  Скупчення транссудату в порожнині загальної піхвової оболонки спостерігається у жеребців і кнурів, а також у кастрованих тварин цих видів.

  Діагноз. Клінічні ознаки дуже характерні, що є підставою для встановлення діагнозу. Однак слід враховувати, що аналогічні симптоми можуть спостерігатися і при бруцельозному ураженні насінників і їх придатків. У зв’язку з викладеним питання діагностики вирішуються з урахуванням результатів серологічних і алергічних реакцій, даних бактеріологічних досліджень.

  У грыженосителей порушення лімфовідтоку виникає внаслідок здавлення лімфатичних судин сім’яного канатика і загальної піхвової оболонки вмістом грижового мішка; при сетариозе таке порушення спостерігається, коли велика кількість гельмінтів нагромаджується в серозної щілини цієї порожнини; у крипторхидов гідроцеле виникає, коли сім’яник вклинюється в паховий канал. У пізньому періоді розвиваються склеротичні зміни стінок порожнини, особливо інтенсивно при наявності нашарувань фібрину.

  Варикозне розширення вен сім’яного канатика.

  З гнійних процесів у баранів спостерігається диплококковый епідидиміт, збудником якого є факультативний анаероб — Diplococcus genitalis ovis. Він часто мешкає в статевих шляхах клінічно здорових вівцематок і стає патогенним, коли проникає в тканини придатка насінника. Виникаючі тут вогнища абсцедування характеризуються скупченням серозно-гнійного ексудату, який в подальшому внаслідок мляво протікає у цьому випадку лизирования тканин і уповільненої прориву стає казеозним. Барани при диплококковом епідидиміт частіше втрачають здатність запліднювати, ніж при неспецифічному гнійному орхито-епідидиміт.

  Етіологія. Основним причинним фактором гідроцеле служить травмування загальної піхвової оболонки з подальшим розвитком в ній асептичного запального процесу.

  У некастрованих тварин основним моментом в механізмі утрудненого всмоктування продуктів сецернування черевного покриву насінника і загальної вагінальної оболонки є облітерація лімфатичних синусоїдів (»всмоктувальні люки«,»лімфатичні смоктала»). Такий стан виникає в зв’язку з напластованіем фібрину на їх поверхні (рис. 46).

  Рідше виникає гідроцеле внаслідок порушення лімфовідтоку, що спостерігаються після кастрації, коли зміщується кукса сім’яного канатика до пахового каналу, при сетариозе, грыженосительстве та інших процесах.

  Лікування. У ранньому періоді перебігу асептичного орхіту і епідидиміту застосовують холод у формі примочок з використанням суспензорія. Вельми ефективна паранефральна новокаїнова блокада. З метою профілактики гнійної інфекції перші 3. 4 дні після травми застосовують антибіотики. З вщуханням запальних явищ роблять масаж з іхтіоловою маззю, додаючи до неї 5% анестезину, або з камфорним спиртом. У тварин всіх видів раціональні опромінення лампою інфрачервоних променів або солюкс.

  При травмуванні (забій, укол) мошонки пошкоджується мережа каудальной гілки зовнішньої срамной артерії в шкірі і мускульноеластіческой оболонці. Просторово обмежені крововиливи супроводжуються в цьому випадку утворенням підшкірної гематоми. У рідкісних випадках така екстравагінальна (у визначенні окремих авторів) форма гематоцеле загрожує ускладненнями з боку порожнини загальної вагінальної оболонки і насінника (див. підручник загальної хірургії.)

  Оперативні способи створення нових шляхів всмоктування транссудату в прилеглі до загальної піхвової оболонки тканини (висічення її широкого клаптя, підшивання вікна посіченою оболонки до пухким тканин мошонки, вивертання розсіченою оболонки з виведенням оголеного насінника в навколишні пухкі тканини за рівнем розрізу) у тварин не знайшли застосування. Основним способом радикального втручання у них є кастрація закритим способом. У післякастраційному періоді потрібне видалення наповненою транссудатом оболонки з відсіканням її і кукси насіннєвого канатика в предпаховому відділі, що зазвичай виконується емаскулятором.

  Лікування. Рухи тварини допускаються тільки кроком; цим обмежується травмування статевого члена. Вправлення його в препуцій і накладення швів на зовнішній отвір останнього дає хороший ефект. Однак треба уникати сильного натягу ниток, що утрудняє струм сечі. Раціонально також накладення суспензорія, що забезпечує утримання статевого члена в горизонтальному положенні біля стінки живота і часткове вправлення його з подальшим утепленням в зимовий час. Поряд з цим рекомендуються масаж, обмивання статевого члена теплою водою з подальшим змазуванням його борним вазеліном, ін’єкції тонізуючих речовин (вератрин, стрихнін). У виснажених тварин Показані введення глюкози, рясне годування. При ампутації статевого члена краща промежинна уретростомия. Спосіб фіксації статевого члена в природному положенні тасьмою, відтягує статевий член каудально, широкого застосування в практиці не має; його ефективність обмежена.

  У випадках порушення відтоку в паховому каналі і прилеглих ділянках (вроджена вузькість щілини, рубцеві розростання, сетариоз зі скупченням гельмінтів навколо сім’яного канатика), а також при ослабленні функції зовнішнього і внутрішнього кремастеров, м’язової-еластичної оболонки характерні зміни виявляються в основному в ділянці мошонки.

  Постить нерідко розвивається у вигляді ускладнення себорреи, при якій зазвичай відзначається інтенсивне виділення смегми; він можливий при подразненні слизової оболонки крайньої плоті сечовим піском, а також після травмування її виникнення і умов, що сприяють розвитку мікрофлори.

  Лікування. Консервативні способи терапії (повторні пункції порожнини, відсмоктування транссудату і зрошення стінок порожнини спиртовим розчином йоду, розчинами фенолу (5%-ним), цинк хлориду (1. 2% — ним) або люголевским розчином) застосовні тільки в тому випадку, коли є достовірні дані про зарощення вагінального каналу. При відсутності такого не виключається можливість проникнення введеного розчину у черевну порожнину і частіше не в момент ін’єкції, а при подальшому масажі, виробленому з метою домогтися спайок серозних покривів на всьому протязі порожнини загальної піхвової оболонки і всій окружності насінника; при частковій її облітерації скупчення транссудату триває.

  (Paraphimosis)

  Діагноз. Діагностика гідроцеле в більшості випадків грунтується на клінічних ознаках. Гідроцеле слід диференціювати від пахово-мошоночной грижі, гематоцеле, нагноєння, що супроводжується скупченням ексудату в порожнині.

  Клінічні ознаки. Гострий серозно-фібринозний периорхит характеризується яскраво вираженими симптомами: збільшення обсягу мошонки; напруга шкіри зі згладжуванням її складок; наявність випоту в порожнині (флуктуація); сильна болючість, з якою пов’язано обережне переступлення з відведенням в сторону відповідної тазової кінцівки.

  (Varicocele)

  Лікування. При асептичному периорхите на початку захворювання застосовують тепле укутування з використанням суспензория, спиртові компреси; пізніше рекомендується опромінення лампою солюкс, інфрачервоними променями, втирання камфорною, іхтіолової мазей, тканинна терапія. У ранньому періоді ефективна паранефральна новокаїнова блокада. При гнійному періорхіті виробляють кастрацію закритим способом. У цьому випадку важливим є видалення ураженої порожнини з семенником після відділення та перев’язування загальної піхвової оболонки в предпаховом відділі, як це ми рекомендуємо у випадках гнійної інфекції кукси сім’яного канатика (див. «Послекастрационные ускладнення», с. 203).

  У коня при значному набряку тканин з помітним ущільненням внутрішнього препуціального листка раціонально відсікання його з наступним накладенням вузликового шва (рис. 44). Вхід в препуцій розширюють розрізом, коли це необхідно. Довге волосся вкорочують.

  Водянка загальної вагінальної оболонки.

  Новоутворення насінників.

  Запалення насінників і придатків.

  З утиханием відзначених явищ, якщо в значній мірі порушений крово-, лімфовідтікання, що в даному випадку обумовлюється розростанням і ущільненням сполучної тканини в стінках порожнини і сім’яного канатика, розвивається гідроцеле (див. с. 189). Обмежене за протягом зрощення серозного покриву насінника і загальної піхвової оболонки клінічно не визначається; невеликі спайки виявляються зазвичай в момент кастрації. Адгезії на великих ділянках, що супроводжуються обмеженням рухливості насінника в порожнині, виявляються клінічно.

  Патогенез. Найголовнішим моментом в патогенезі захворювання є порушення лімфовідтоку з утрудненням всмоктування транссудату з порожнини загальної вагінальної оболонки. Такий стан у кастрованих тварин може бути обумовлено організацією великої кількості груд фібрину на серозному покриві порожнини з облітерацією коренів лімфатичних судин на всьому її протязі. При цьому неминуче також здавлювання відвідних лімфатичних судин кукси сім’яного канатика, особливо у верхньому відділі, де рубцеве звуження каналу буває настільки сильне, що іноді ускладнює введення пуговчатого зонда середнього калібру. У подібному випадку транссудат вдається перемістити в черевну порожнину тільки шляхом натискання рукою на мошонку, коли піднятий тазовий відділ тіла тварини. Механізм розвитку гідроцеле після кастрації пов’язаний з напластованием фібрину і подальшим рубцюванням, внаслідок чого порожнину загальної піхвової оболонки повністю відмежовується від черевної і накопичення в ній транссудату супроводжується значним напруженням її стінки. Подібний механізм зумовлює виникнення гідроцеле при користуванні щипцями Н. Бурдиццо у жеребців. У них спайки покривів насіннєвого канатика і загальної піхвової оболонки, що зумовлюють відмежування її порожнини, лягають циркулярно за рівнем розтрощення тканин.

  При гнійному периорхите запальні явища з боку мошонки доповнюються поширенням набряку на препуций, вентральній стінку живота і область промежини, а також характерними для гнійної інфекції общеорганическими порушеннями (пригнічення, пропасниця, зміни крові тощо). Не виключається можливість розвитку септичного перитоніту.

  Етіологія. Вісцеральний листок вагінальної оболонки втягується в запальний процес при орхіті і епідидиміті (див. с. 186). Механічні пошкодження (забій, поранення) часто служать причиною періорхіту. Захворювання важко протікає в разі ускладнення процесу гнійною інфекцією. Запалення серозного покриву насінника і загальної вагінальної оболонки виникає у жеребців при сетаріозі. М. А. Мальцев спостерігав в одному випадку 235 гельмінтів в цій порожнині.

  чаються в значно більшому числі випадків у порівнянні з доброякісними (міксома, ліпома, фіброма, дермоїдні кісти). Вельми рідко первинно уражається придаток насінника. Семіноми бувають двосторонніми, всі інші пухлини вражають один сім’яник. Особливо часто і переважно злоякісний ріст відзначається у крипторхидов і в эктопированных сім’яниках.

  Хворобливість мошонки відсутня, за винятком рідкісних випадків утиску ураженого насіннєвого канатика, що супроводжується нападами кольок. Пальпаторно визначається напруга потовщеного канатика, місцями контуріруются вузли додаткових дуг венозного сплетення, часто виявляється флуктуація, так як варикоцеле супроводжується (зазвичай обмеженою) транссудацією в порожнину загальної піхвової оболонки. У більш пізні періоди іноді настає атрофія насінника, варикозні вузли імпрегнуються солями.

  Суворої диференціації вимагають також хронічні гранульоматозні процеси насінників, що супроводжуються утворенням свищів і виразок у однокопытных тварин, коли виникає підозра в захворюваності сапом.

  Клінічні ознаки. При гідроцеле відзначається збільшення обсягу мошонки, зазвичай одностороннє (рис. 47). Болючість, підвищення місцевої температури, інфільтрація тканин мошонки відсутні. Напруга стінки загальної вагінальної оболонки досягає значною мірою, коли її порожнину відмежована в зв’язку з облітерацією в предпаховому відділі. В окружності насінника визначається флуктуація. Пунктат — прозора, жовтувата рідина. Насінник поступово атрофується.

  (Periorchitis)

  Клінічні ознаки і Діагноз . У ранні періоди клінічно визначаються явища — збільшення обсягу насінника, відсутність запальних явищ, осередкове або розширене ущільнення в семеннике, рухливість його в порожнині загальної піхвової оболонки — не дають підстави диференціювати доброякісний і злоякісний ріст. Пізніше, з розростанням пухлини по поверхні насінника та обмеженням рухливості її внаслідок фіксації пухлини до загальної піхвової оболонки, можна з більшою часткою ймовірності говорити про злоякісному рості. Поява метастазів в поперекових лімфатичних вузлах (регіонарна система насінника), в глибоких пахвинних (регіонарні загальної піхвової оболонки), поверхневих пахових (регіонарні мошонки) служить достовірним обґрунтуванням канцерного (ракового) ураження відповідних тканин. Саркома росте значно швидше ракових пухлин, метастазує кровоносним шляхом і дуже рідко по лімфатичних судинах.

  Крововилив в мошонці.

  Діагноз. Клінічна картина дуже характерна і дає підставу для встановлення діагнозу.

  Клінічні ознаки. Характерні симптоми варикоцеле яскраво виражені, коли тварина знаходиться в стоячому положенні. При цьому встановлюється збільшення обсягу мошонки в довжину, з викривленням її в бік. У диференціально діагностичному відношенні цей симптом кардинальний; інші захворювання в даній області (орхіт і періорхіт, гематоцеле, гідроцеле) супроводжуються рівномірним розширенням порожнини мошонки більше в поперечних Іке.

  Парафімоз.

  У собак альвеолярна саркома зазвичай розростається на слизовій оболонці дна препуції та прилеглої ділянки статевого члена (рис. 48). Рідше початок пухлинного росту відзначається на його голівці. Первинні яскраво-рожеві острівці бородавчастих розрощень поступово зливаються, утворюючи грона, випинені над поверхнею слизової оболонки. Спостерігаються випадки суцільного ураження слизової оболонки препуції; на статевому члені залишаються острівці, вільні від пухлинного росту, більш широкі з вентральної сторони і в околі отвору уретри. Виділення невеликої кількості крові (домішка до зеленуватого ексудату) з препуціального мішка є єдиним симптомом початкового періоду захворювання. Зі збільшенням обсягу острівців пухлинного росту з боку препуції визначається припухлість; в ділянках її ущільнення, ні болючості не відмічається. Стан тварини не змінюється навіть у разі широкого ураження.

  Клінічні ознаки. Відзначається швидке наповнення порожнини мошонки, що опускається своїм дном значно нижче нормального рівня. Шкіра мошонки напружена; чітко визначається флуктуація. Згортання крові, як зазвичай при крововиливі в серозні порожнини, сповільнено.

  (Haematocele)

  Новоутворення статевого члена і препуція.

  Лікування. В перші 4. 5 днів тварині надають спокій; путають тазові кінцівки, якщо тварина часто переступає ними або б’є по животу; на мошонку застосовують холод у вигляді примочок з використанням суспензория. Пункцію мошонки виробляють на 5. 6-й день. В подальшому призначають масаж, тепле укутування, опромінення лампою соллюкс, паранефральну новокаїнову блокаду. Вона раціональна також в ранньому періоді, з моменту тромбування пошкоджених судин. При нагноєнні виробляють кастрацію.

  Лікування. Єдиним раціональним методом лікування у тварин є кастрація закритим способом з використанням лещеток у жеребців, надійної лігатури — у биків.

  Етіологія. Ненормальне розширення plexus venosus pampiniformis, яке спостерігається на всьому протязі від місця впадання внутрішньої сім’яної вени в ниркову — до насінника, внаслідок утруднення відтоку у зв’язку з розростанням пухлин, абсцедуванням лімфатичних вузлів ниркової області, з стійким підвищенням внутрішньочеревного тиску, а також внаслідок посиленого припливу крові при частих злучка.

  Доброякісні пухлини зовнішньої поверхні крайньої плоті порівняно часто спостерігаються у биків (папілома, фіброма), рідше у тварин інших видів. Злоякісні пухлини зустрічаються у багато разів частіше: у коней — рак статевого члена, меланобластома препуції; у собак — альвеолярна саркома, рак; у тварин інших видів рідкісне явище — рак статевого члена.

  Вроджені аномалії сім’яників.

  Лікування. Видалення ураженого насінника. При показаннях (проростання пухлини за межі власної вагінальної оболонки) січеться також мошонка. З виявленням метастазів тварина підлягає вибраковуванню.

  Клінічні ознаки. Захворювання супроводжується утрудненням сечовипускання, запорами. Ректальним дослідженням встановлюється збільшення залози, болючість; вона слабо виражена при хронічному процесі. З уретри виділяється каламутний ексудат; кількість його зростає в зв’язку з актом сечовипускання.

  Діагноз. Його встановлюють на підставі клінічних ознак. Уточнюють діагноз шляхом огляду при виведенні статевого члена. У собак це легко здійсненно, якщо надати тварині спинне положення, зі зведеними попарно грудними і тазовими кінцівками.

  У кнурів черевної лівосторонній крипторхізм спостерігається в 50. 59 % випадків, правосторонній-в 40 %, двосторонній в 6. 10 %. Паховий крипторхізм у кнурів-явище виключно рідкісне.

  На шкірі мошонки часто виявляються папіломи. Первинне розростання фіброми також відбувається з боку шкіри. Рак мошонки в початковий період розростається в шкірі, в подальшому інфільтративно проникає в глиб ткайей, при цьому вогнище зростання стає обмежено рухомим, смещаемым спільно з м’язової-еластичної і загальної піхвової оболонками; первинний метастаз раку виникає в поверхневих пахових лімфатичних вузлах. Первинні вогнища саркоми в стінці мошонки спостерігаються досить рідко.

  Відсутність насінників одно — або двостороннє спостерігається виключно рідко. Відносно частіше, зокрема у кнурів, виявляється поліорхізм, з нормальним насінником з одного боку і двома, зазвичай меншого розміру, насінниками в протилежній порожнині мошонки; вони зрощені або підвішені на роздвоєному насіннєвому канатику.

  Гематоцеле являє собою крововилив в порожнину загальної вагінальної оболонки, що пов’язано з пошкодженням внутрішньої насіннєвої артерії або її придаткової гілки.

  Лікування. Обраним методом лікування є кастрація. В ході операції нерідко виникають труднощі з виведенням насінників у кнурів; в окремих випадках у них сім’яник фіксований безпосередньо біля каудального краю нирки і вивести його в розріз черевної стінки неможливо; доводиться подовжувати розріз і накладати лігатуру або эмаскулятор, маніпулюючи в порожнині живота. Цілком обгрунтовано судження про раціональність видалення у крипторхидов нормально опустився насінника; нерідко вже на 2 — му, 3-му місяці після цієї операції з пахового каналу виступає інший насінник.

  По друге, якщо ви помилитеся з розміром то, знову ж таки тому, що такі презервативи погано тягнуться або вони порвуться або будуть відчуття як в кульку.

  Злоякісні новоутворення насінника у собак зазвичай супроводжуються атрофією протилежного, гіпертрофією сосків і передміхурової залози, зменшенням статевого члена, потягом до псів та іншими проявами фемінізації.

  Пухлини статевих органів самців.

  Діагноз. Діагностують гематоцеле в більшості випадків на підставі клінічних ознак. Гематоцеле необхідно диференціювати від водянки загальної вагінальної оболонки і паховомошоночной грижі. Уточнюють діагноз пункцією мошонки. Цю операцію вільно використовують, коли виключено наявність кишкових петель в порожнині мошонки.

  Аденома передміхурової залози.

  В більш пізні періоди, з організацією фібрину на стінках порожнини мошонки, обсяг і форма останньої мало змінюються, а вміст її порожнини згущується, перетворюючись на коричневу масу лизирующихся згустків фібрину. Загальна піхвова і власна піхвова оболонки ущільнюються у зв’язку з проліферацією сполучної тканини; сім’яник поступово атрофується; у багатьох ділянках він зростається із загальної піхвової оболонкою (адгезивний периорхит).

  Клінічні ознаки. У коней рак зазвичай виявляють у віці 8. 10 років і пізніше. Переважно уражається головка статевого члена. Протягом двох-трьох місяців інфільтративний ріст захоплює широкий ділянку; пухлина випинає в формі кольорової капусти; пізніше стає утрудненим виведення статевого члена або вправляння його після сечовипускання. Здавлювання і руйнування уретри призводить до порушення сечовиділення (напрямок струменя в сторону, розбризкування сечі, виділення її краплями). Поверхня пухлини постійно забруднена смердючим виділенням препуціального мішка і продуктами тканинного розпаду. Такі прояви папілярного раку. Плоскоепітеліальна карцинома характеризується горбистістю, ущільненням головки статевого члена, виразкою.

  Зсув насінників спостерігається у псів, кнурів, биків. В цьому випадку насінник, дещо зменшений (в зіставленні з протилежним), виявляється в клітковині вентральної черевної стінки, збоку від препуція, на внутрішній стороні стегна, в промежині.

  Етіологія. Везикуліт у тварин зазвичай виникає внаслідок поширення процесу з боку суміжно лежать органів і часто має характерні особливості, що залежать від первинного захворювання. При аденомі передміхурової залози, коли ускладнюється евакуація вмісту насіннєвих бульбашок, частіше розвивається катаральний везикуліт. Інфікування сім’яних пухирців з боку уретри, а також гнійне запалення придатка насінника передміхурової залози зазвичай обумовлює гнійний везикуліт. Лімфогенний і гематогенний шляхи інфікування насіннєвих бульбашок з навколишніх органів, в тому числі з прямої кишки, часто ведуть до везикуліту, що супроводжується інтенсивною інфільтрацією навколишнього пухкої тканини. При закупорки вивідної протоки залози або облітерації його в ході хронічного запального процесу утворюються кісти сім’яних пухирців, рідше виникає в одянка, емпієма. Тривале звуження вивідного протоку залози і обумовлений цим застій вмісту при катаральному запаленні її іноді супроводжується утворенням каменів з карбонатів і фосфатів. Специфічний інфекційний (туберкульозний — у биків, бруцеллезний — у кнурів, биків, коней) везикуліт зазвичай поєднується з процесом такої ж природи в передміхуровій залозі або в придатку насінника.

  Серед домашніх тварин пухлинної зростання в сім’яниках найбільш часто спостерігається у собак, рідше у коней, великої рогатої худоби, дуже рідко у дрібних жуйних і свиней. Злоякісні пухлини (рак, його різновид — семинома, саркома) вітрі-

  Запалення передміхурової залози.

  Діагноз. Клінічна картина дуже характерна, і тому встановлення діагнозу не становить труднощів.

  Клінічні ознаки і Діагноз . Відзначається недорозвиненість мошонки з боку, де пальпаторно не виявляється сім’яник; у пахового каналу, куди він може зміщуватися (у жеребців особливо сильно) внаслідок рефлекторного скорочення кремастера, сім’яник також не виявляється. Не прощупується і культя насіннєвого канатика, наявність якої підтверджує видалення насінника при кастрації. Виявлення рубця на мошонці не є достовірною ознакою виконаної кастрації, так як сім’яник міг бути виведений в розріз протилежного боку мошонки. Крім того, рубець може бути наслідком нанесення розрізу з метою виявлення насінника. (Іноді, по недосвідченості, зміщують в розріз зігнутий статевий член, що буває в практиці кастрації жеребців з недосвідченим насінником.) При односторонньому крипторхізмі помітно гіпертрофований нормальний сім’яник. Однак і ця ознака не може мати істотного діагностичного значення.

  Крипторхізм (Kryptorchismus)

  Лікування. У разі нагноєння і ураження ектопованого насінника пухлиною показана кастрація.

  Діагноз. Всі перераховані вище симптоми можуть з’явитися підставою для встановлення діагнозу. Підтверджують його ректальним дослідженням, при якому визначають болючість збільшених в обсязі пузырьковидных залоз; їх значне уплот нання при обмеженій хворобливості в хронічних випадках; згладжування контурів залоз інфільтратом, скапливающимся в їх кола.

  (Spermatocystitis vesiculitis seminalis)

  Клінічні ознаки. Майже постійним симптомом є наростаюче утруднення сечовипускання, обумовлене здавленням уретри. Пізніше відзначається порушення акту дефекації: тварина, натуживаясь, стогне. Ректально визначається значне збільшення передміхурової залози. Вона рівномірно ущільнена, безболісна, має гладку поверхню, на якій в нормальних межах зміщується прилежащая стінка прямої кишки.

  У жеребців, за даними обліку 4065 випадків, черевної лівобічний крипторхізм становив 34 %, правобічний — 17 %, паховий правобічний — 18,5 %, лівобічний — 12 %, двосторонній — 6,6 %; рідко (3,5 %) реєструється черевної крипторхимз на одній стороні, паховий — на іншій.

  Паховий крипторхізм у жеребця легше ніж у тварин інших видів, визначається в лежачому положенні: пальцями, занурюваними в паховий канал, пальпується сім’яник або його придаток, не мають чітко заокруглених контурів.

  Гнійний простатит протікає з підвищенням температури тіла. Високий ступінь хворобливості, що спостерігається в цьому випадку, ускладнює руху тварини. Тканини промежини — в стані набряку. Ректально визначається значне, нерівномірне в різних ділянках збільшення залози; в більш пізньому періоді іноді чітко виділяються вогнища флуктуації. Важливою ознакою є витікання гнійного ексудату з уретри в момент здавлювання або масажу залози. Як ускладнення гнійного простатиту нерідко виникають свищі в області промежини, сідниці; іноді вони відкриваються в пряму кишку, в сечовипускальний канал. Не виключається можливість розвитку перитоніту.

  Діагноз. Розпізнавання аномалії не викликає труднощів; відсутність слідів розрізу з метою кастрації на стороні ектопії при виявленні нормального насінника на іншій стороні є важливим додатковим діагностичним ознакою. Повторне травмування зазвичай веде до збільшення і ущільнення ектопованого насінника. Хворобливість спостерігається в гострому періоді запалення його, супроводжується утрудненням виносу відповідної тазової кінцівки.

  Патологоанатомічні зміни при черевному і паховому крипторхізмі виражені в однаковій мірі. Не опустився в мошонку насінник менше (іноді в кілька разів) нормального. Просвіт насіннєвих канальців вузький; в них зазвичай відсутні спермін. Часто насінник і придаток не пов’язані своїми стінками і іноді відстоять один від іншого на 10. 15 див. В такому стані яскраво виступають ознаки недорозвиненості органу; він м’який, як гумовий мішечок, наповнений пухкими грудками, дуже часто уражається пухлинами (семинома, тератобластома), кістозно перероджується, що пов’язують з перегріванням в черевній порожнині, де температура вища, ніж в мошонці.

  Тут розглядаються лише дві, що відносяться до хірургічної практики, клінічні форми сечокам’яної хвороби — камені сечового міхура і сечівника.

  форму полого мішка; добре розвинені у кнура, у нього в тканини залози є 6. 8 тонкостінних проток; у жуйних, як і у кнура, в товщі залози мішкоподібні порожнини відсутні; у всеїдних пузырьковидные залози не розвинені. Таке розмаїття в структурі пузырьковидных залоз суперечить уявленням про роль цих залоз як вмістилище для зберігання готового насіння (А. Ф. Клімов). Секрет їх — прозора, без запаху, лужна рідина — є розчинником середовища, забезпечує харчування і рухливість сперміїв всередині залози і в піхву.

  При оперативному лікуванні злоякісних пухлин мошонки потрібно враховувати наступне: неоплазматический вогнище в шкірі, смещаемый щодо підлягають тканин, може бути успішно экстирпирован; при розростанні пухлини в загальну піхвову оболонку передбачається висічення ураженої ділянки мошонки і видалення насінника; наявність пухлинного метастази вважається неоперабельним.

  Клінічні ознаки. Процес утворення каменів в сечовому міхурі протікає у тварин окремих видів з деякими особливостями. У жеребців і меринів, а також у лошат до 3-місячного віку виявляються іноді у великій кількості дрібні (масою до 30 г) каміння; великі камені досягають маси від 2 до 16 кг. Початковим симптомом захворювання є прискорене, хворобливе сечовипускання під час роботи. З розвитком циститу болючість під час сечовипускання зростає і відзначається також в спокої. Коли сеча виділяється слабким струменем або краплями при сильній напрузі черевного преса, зі стогонами, з нападами кольок, є підстави думати про закупорці сечових шляхів. Шийку сечового міхура у дорослої коня, осла обтурируют камені діаметром до 3 см. По ходу уретри більш дрібні, округлі камені виявляють на рівні сідничної вирізки, на межі передньої і середньої третини статевого члена, рідше у зовнішнього отвору. Закупорка уретри каменем частіше виникає в задньо-нижньому відділі S-образного вигину, рідше в передньо-верхньому вигині, у головки статевого члена, в тазовому відділі. Домішка крові до сечі свідчить про пошкодження каменем гиперемированной слизової оболонки.

  Найбільш істотні дані у жеребців дає ректальне дослідження. При цьому дослідженні, якщо сім’яник видалений, встановлюється занурення в паховий канал судинної складки, коли помічник відтягує мошонку, а з нею і кукси сім’яного канатика. При наявності насінника визначаються його розміри, форма, рухливість щодо черевної стінки, суміжно лежачих органів. Натискання на насінник супроводжується занепокоєнням тварини. У кнура, барана, пса діагноз крипторхізму підтверджується при лапаротомії.

  Сечокам’яна хвороба (Uralithiasis) протікає хронічно, проявляється спорадично або масово, частіше спостерігається у овець, кіз, буйволят (при ранньому відлученні від матерів) і норок, рідше у быковпроизводителей і кастратів, коней, собак і кішок.

  Простатит зустрічається у собак, рідко у тварин інших видів. Спостерігаються катаральний (гострий і хронічний) і гнійний простатит.

  Розростання залозистої тканини, описуване в минулому під назвою гіпертрофії передміхурової залози, спостерігається у старих собак, рідко у коней і ослів.

  Клінічні ознаки. Відзначається утруднення сечовипускання: часті позиви, тривале перебування тварини у відповідній позі до початку виділення сечі, що обумовлено звуженням уретри в ділянці здавлювання її пузирковидними залозами, переповненими скупченням їх в’язкого виділень. Хворий самець не здатний запліднити при нормальній або, що часто спостерігається, підвищеної статевої збудливості. Еякулят виділяється в невеликій кількості в порівнянні з нормою або ж повністю відсутній у зв’язку з облітерацією або закупоркою вивідної протоки однієї або обох залоз. В кінці статевого акту відзначається занепокоєння хворого самця; іноді хворобливість проявляється коліками. Домішка гною в еякуляті є важливою діагностичною ознакою; іноді в ньому виявляється також кров.

  Лікування. У всіх випадках гострого перебігу захворювання застосовуються антибіотики. Паранефральна новокаїнова блокада високоефективна в початковому періоді. При хронічному перебігу захворювання застосовують масаж через пряму кишку з іхтіолової маззю або емульсією антибіотиків.

  Зсув насінників (Ectopia testis )

  Розрив сечового міхура настає на 3. 4-й день від моменту припинення струму сечі.

  Парні пузиркоподібні залози-насіннєві бульбашки-лежать попереду передміхурової залози, по сторонах залозистої частини семяпровода, в складці серозної оболонки. У коня вони мають.

  (Prostatitis)

  Новоутворення мошонки.

  Лікування. Хворому тварині дають рідкий корм. Запори усувають проносними засобами. Щодня 3. 4 рази роблять теплі мікроклізми. З ослабленням хворобливості виробляють масаж передміхурової залози. При гнійному простатиті широко використовують антибіотики, сульфаніламіди. Флюктуирующий вогнище спорожняти пункцією з боку прямої кишки, ретельно промивають і після відсмоктування використовуваного препарату (кращий стрептоцид), не зміщуючи голки, помірно наповнюють порожнину розчином антибіотиків. Повторно виробляють пункцію через 3. 4 дні, якщо в цьому виникає необхідність.

  Лікування. Оперативне видалення вогнищ альвеолярної саркоми проводиться шляхом висічення ураженої слизової оболонки. Важливо враховувати розташування її овальних і ромбовидних дефектів, створюваних в ході операції, в різних напрямках: поздовжньо, поперек, під кутом до статевого члена і стінки препуція. Цим забезпечується закриття їх швами без надмірного натягу зближуються клаптів. До вогнищ пухлинного росту, розташованим в каудальному відділі препуціального мішка, раціональний використовуваний нами доступ шляхом його поздовжнього розрізу по серединній лінії. Виведенням статевого члена в цей розріз полегшується виконання основних прийомів операції. Розріз закривається швами. Довгі нитки швів слизової оболонки виводяться в препуційний отвір рівномірним натягом їх. На 8. 10-й день шви видаляються без глибокого травмування свіжих рубців. При великому ураженні слизової оболонки виробляють видалення статевого члена і препуції; сечовипускання забезпечується промежинної уретростомией.

  Діагноз. При діагностиці захворювання мають на увазі викладені вище Клінічні ознаки. У диференціально діагностичному відношенні беруться до уваги простатит (див. с. 198), кісти передміхурової залози.

  Прогноз. При катаральному простатиті прогноз обережний, а при гнійному запаленні, що протікає з зазначеними вище ускладненнями, — несприятливий.

  Етіологія. Перехід запального процесу з органів, анатомічно пов’язаних з передміхурової залозою (сечовий міхур, уретра) і суміжно лежать (пряма кишка, клітковина тазова). Тому цистит, уретрит, обтурація уретри камінням, парапроктит часто служать причиною простатиту. Інфекція (митий — у коней, бруцельоз — у кнурів, туберкульоз — у биків), метастази септичні процеси іноді ускладнюються запаленням передміхурової залози.

  Лікування. Проводять катетеризацію з метою спорожнення сечового міхура. У ранньому періоді вдається обмежити зростання аденоми застосуванням андрогенів (спермін, тестостерон, тестолизат і ін.). Вельми ефективна кастрація (Ф. І. Сініцин); зменшення передміхурової залози іноді відзначається вже через два тижні після операції.

  Як правило, коли представники сильної половини людства потребують в ньому, вони стрімголов мчать до найближчого кіоску або аптечного пункту і беруть перше, що їм дають в руки. Але вже потім, коли підходить час надягання презерватива, з’ясовується, що він короткий, вузький, занадто великий або з вичерпаним терміном придатності.

  Етіологія. Більшість дослідників вважає, що причиною цього процесу є порушення регуляції в ендокринній системі (статеві залози, наднирники, гіпофіз). Підтвердженням цьому служить позитивний лікувальний вплив кастрації.

  Серед домашніх тварин крипторхізм дуже часто (до 35 %) відзначається у безрогих м’ясо-шерстних баранів. Важливо відзначити, що крипторхізм усувається в стадах овець, де припиняється злучка з такими баранами. Цим підтверджується передача пороку у спадок.

  Діагноз. Він ґрунтується на виявленні характерних клінічних ознак і на даних ректального дослідження.

  Камені сечового міхура можуть утворитися в ньому або опускаються з ниркової балії і сечоводів. Тут вони, поступово збільшуючись в обсязі і кількості, нерідко не викликають клінічно певних ознак захворювання протягом тривалого часу, а іноді залишаються не діагностованими в течевие всього життя тварини. Важкий перебіг захворювання розвивається, коли наявність каменів в сечовому міхурі ускладнене циститом, і в разі закупорки камінням уретри.

  Наслідки неправильного підбору розміру презерватива наступні:

  Довжина і ширина презерватива.

  Що ще потрібно знати про презервативи.

  У собак більші поодинокі або кілька сечових каменів зазвичай лежать вільно в порожнині сечового міхура. Дрібні камені і сечовий пісок скупчуються в складках слизової оболонки. З розвитком циститу вимальовуються, як і у тварин інших видів, характерні ознаки захворювання: почастішання позивів до сечовипускання, гематурія, занепокоєння. Вклинювання каменю в шийку сечового міхура або обтурація уретри (непосред ственно у задньої межі кісточки статевого члена) супроводжується лихоманкою; тварина часто змінює позу (лягає на живіт, спину, шкребе кінцівками); занепокоєння надалі слабшає в міру наростання уремії.

  Також досить цікавий той факт, що іноді не вымеряй, але попадеться стандартний розмір, який відразу ж може нівелювати всі припущення і тим самим дещо ввести в оману.

  Запалення насіннєвих бульбашок.

  У дрібної рогатої худоби в сечовому міхурі виявляють пісок і дрібний гравій. Виділення його при сечовипусканні супроводжується раптовим припиненням струму сечі внаслідок закупорки уретри. У її отвори і в окружності отвори препуція скупчується пісок. Часто припиняється жуйка і розвивається тимпанія рубця.

  Специфічний інфекційний сперматоцистит протікає хронічно, без клінічних ознак захворювання, що ускладнює його розпізнавання, особливо у кнурів. В цьому випадку вирішальним в діагностиці є серологічне і бактеріологічне дослідження; без цього помилки в діагнозі (бактеріоносійство!) неминучий.

  Етіологія. Сечокам’яна хвороба полиэтиологична. В її виникненні істотну роль відіграє наявність великої кількості солей кальцію в кормах та воді; обумовлений цим алкалоз сприяє підвищенню кристалізації солей вапна. Велика кількість фосфору в раціоні (зерновий корм, висівки) і пов’язаний з цим ацидоз супроводжується посиленим виділенням фосфатів з сечею і освітою фосфатних каменів. Порушення проміжного обміну веде до формування цистинових каменів. У травоїдних тварин сечові камені складаються переважно із фосфату і карбонату кальцію, карбонату магнію, оксалату; у свиней — з фосфату кальцію; у м’ясоїдних — з солей сечової кислоти і в меншій кількості — із фосфату і карбонату кальцію. Крім нераціонального годування, розвитку сечокам’яної хвороби у великій мірі сприяють водне голодування, гіповітаміноз A, D, С, В, недолік йоду, кобальту, марганцю, надлишок в кормах і воді молібдену, барію, магнію.

  поява всіляких невеликих пошкоджень на статевому члені; зісковзування; значну втрату чутливості; скорочення тривалості статевого акту; шкірні висипання; небажану вагітність і різні ЗПСШ, які виникають внаслідок розриву презерватива.

  Щоб контрацепція була дійсно надійною і безпечною, треба дотримуватися певних правил її застосування. Як використовувати презервативи, знає кожен чоловік, але далеко не кожен вміє правильно підібрати розмір. Що потрібно враховувати, щоб визначити відповідний розмір презерватива, читайте далі.

  Сечові камені.

  Лікування. При кристалізації сульфатів призначають кислоти (соляну, фосфорну); освіта оксалатовых каменів обмежують дачею вуглекислої магнезії; коли випадають переважно урати, задають бікарбонат натрію. Сформувалися камені не розчинні. Вклинювання каменю в шийку сечового міхура усувається у самців великих тварин через промежностную уретростомию. Створюваний цією операцією укорочений прямий шлях до сечового міхура забезпечує можливість зрушити камінь катетером в порожнину міхура. Потім виробляються дроблення каменю і видалення його уламків шляхом промивання сечового міхура. У дрібних тварин ефективним способом лікування є цистомия. При закупорці уретри камінь видаляється через поздовжній розріз останньої по серединній лінії. Розріз уретри можна залишити відкритим для загоєння по вторинному натягу. Ми вважаємо за краще накладення на уретру швів без проколювання слизової оболонки, ніж обмежується обсяг рубця, що утворюється при загоєнні рани.

  Також до цих параметрів відносяться і товщина його стінок, яка найчастіше становить 0,06 мм. Звичайно, бувають дуже тоненькі з товщиною 0,02 мм

  Патогенез. Центром кристалізації зазвичай служать відокремилися клітини епітелію, сечові циліндри. Камені, що утворюються під впливом перерахованих факторів порушеного обміну речовин, називають первинними. У тому випадку, коли в числі факторів каменеутворення певна роль властива запального процесу сечових шляхів, їх називають вторинними. Центром кристалізації в цьому випадку можуть бути грудку випав фібрину, клітини випоту і т. п.

  В першу чергу варто відзначити, що ширина грає велику значимість під час підбору презерватива, ніж довжина. І це зовсім не дивно, адже мало кому сподобається, коли нещодавно придбаний презерватив постійно зісковзує з статевого члена або, навпаки, сильно здавлює і натирає його. Саме тому для того, щоб дізнатися його розмір рекомендується попередньо виміряти довжину свого статевого члена.

  Презервативи-надійний і якісний захист, який не підведе в найвідповідальніший момент. Але, незважаючи на уявну простоту застосування такого засобу контрацепції, вибрати його правильно не так легко.

  Сподіваюся, мій довгопіст виявився для кого то корисний. Всім котиків!

  Для тих, хто хоче поліпшити параметри члена, створили вакуумні помпи для чоловіків . Сучасна чоловіча помпа збільшить діаметр і довжину члена. Вона перетворюється в тренажер, який підвищує еректильність, обсяги пеніса і чутливість. Чоловіча вакуумна помпа занадто популярна, щоб обійти його увагою.

  Для того щоб не губитися в здогадах з приводу величини придбаного презерватива, рекомендується заздалегідь дізнатися розмір свого пеніса. Так, це дозволить дізнатися, чи є необхідність вибирати презервативи збільшеного розміру або зовсім навіть навпаки.

  Багато виробників презервативів з метою залучення клієнтів створюють презервативи, що відрізняються текстурою:

  Вимірюємо розмір члена правильно.

  Небезпека неправильного вибору.

  Щоб підібрати розмір презерватива, який би повністю відповідав всім покладеним на нього очікуванням, потрібно з’ясувати, на які критерії потрібно звертати увагу.

  Діагноз. Діагностика захворювання в більшості випадків грунтується на клінічному дослідженні. Уточнюють діагноз ректальним дослідженням (при спорожненні сечового міхура вдається пальпувати більші камені), рентгеноскопією. Виявлення сечового піску і великої кількості кристалів в сечі також підтверджує діагноз. Місце обтурації сечівника без труднощів визначається катетером або металевим зондом; вищерозміщений, розтягнутий сечею ділянку сечівника флюктуирует. У самок, мають завжди пряму і відносно широку уретру, сечові камені у великому числі випадків виходять назовні, не супроводжуючись явищами утрудненого сечовипускання.

  Важливо! У більшості випадків подібні написи відображені досить дрібним шрифтом, але краще витратити трохи часу і напружити свій зір, ніж потім шкодувати про витрачені кошти.

  Ефект від тренування з вакуумної та гидропомпой.

  Що потрібно знати про розміри презерватива.

  Вакуумні і гідро помпи.

  У биків при наявності каменів в сечовому міхурі ознаки захворювання з’являються пізніше, ніж у коней, і в основному в зв’язку з виникненням циститу. Тварина часто лягає, а піднявшись, ставить грудні кінцівки вперед, тазові — назад, повертає голову до живота. Часті позиви до сечовиділення; при цьому відзначається пульсація уретри донизу від сідничної вирізки; кольки слабо виражені. В сечі, що витікає малими порціями або краплями, виявляються сліди крові. Волосся окружності препуціального отвори склеєні слизом в суміші з гнійним ексудатом.

  До основних з них відносять:

  Але варто відзначити, що для того щоб отримані цифри були точні, необхідно дотримуватися наступних умов. Так, в першу чергу потрібно пам’ятати, що розмір члена визначається тільки в ерегованому положенні і від самої основи і до кінчика головки. Також бажано утримувати його при цьому під кутом в 90 градусів.

  І це вже не кажучи про те, що нездатність підібрати оптимальний розмір цього засобу контрацепції призводить до незадоволення в сексі не тільки чоловіка, але і його партнерку.

  Більш рідкісні в продажу презервативи зі шкіри. Але в чому сенс їх виготовлення сказати досить складно, так як їх рівень захисту від ЗПСШ дорівнює 0.

  Вакуумна і гідропомпа-це тренажер і одночасно масажер, який використовуються для збільшення розміру статевого члена.

  Що стосується затверджених величин, то в Європі довжина презерватива не повинна перевищувати 17 см., а ширина варіюватися в діапазоні від 4., 4-5, 6 см. вітчизняні стандарти дещо відрізняються від зарубіжних у бік збільшення. Так, довжина повинна становити 17,8 см (+/- 2мм) з шириною в діапазоні від 5,4 см (+/- 2мм).

  В першу чергу хотілося б відзначити поліуретан, який, якщо порівнювати з латексом, має незаперечну перевагу в міцності і теплопровідності. Тому якщо є можливість вибрати такий засіб контрацепції з вищевказаного матеріалу, то не слід роздумувати.

  Вакуумна помпа для чоловіків.

  Що стосується останніх трьох позицій, то вони ще можуть варіюватися між собою, але от перші 2 вимагають до себе підвищеної уваги. Особливо це стосується моменту, коли необхідно вибрати презервативи великих розмірів.

  Крім того, дуже важливо звертати увагу і на той розмір презерватива, що вказаний на його упаковці. Як правило, найчастіше вони бувають відображені на її лицьовій поверхні. Так, наприклад, презервативи великого розміру відзначаються написом XXL, а презервативи маленького розміру — L.

  Чи дійсно помпа для збільшення працює?

  Гладкими, як правило, це звичайнісінькі. Облягаючими, що володіють анатомічною формою і повністю повторюють обриси тіла. Текстурованими, що мають покриття у вигляді всіляких реберець, кілець пухирців або спіралей. З різними насадками. Як правило, власники такого презерватива рідко ним користуються, а необхідний він їм більше для створення персональної колекції або щоб справити враження на дівчину.

  Крипторхізм-аномалія розвитку, що характеризується затриманням яєчка на шляху опускання його в порожнину мошонки. Розрізняють черевний крипторхізм, коли яєчко затримується в порожнині від каудального полюса нирки (його початкове положення) до внутрішнього пахового кільця, і крипторхізм паховий, коли яєчко, його придаток або виток сім’яного канатика опускається в паховий канал і тут затримується в недорозвиненому, не досягає дна мошонки вагінальному відростку (рис. 49).

  Як вибрати розмір презерватива: корисні поради.

  Завдяки відео про помпу — Ви побачите, як користуватися і чому вона по-справжньому діє. Особливість використання вакуумної помпи для чоловіків — її потрібно застосовувати, коли сім’явиверження вже сталося. Фалос повинен бути повністю розслабленим перед тренуванням. Не забудьте ознайомитися з переліком протипоказань. Клієнти з проблемами серцево-судинної системи, діабетом та захворюваннями крайньої плоті, уретритом і ускладненнями печінки повинні утриматися від користування.

  Даний масажер є відмінним допоміжним засобом по відновленню ерекції. Вакуумні і гідропомпи дозволяють активно розтягувати фасції статевого члена. Результат не змусить себе довго чекати. Ви зможете побачити різницю протягом пару місяців. Зазвичай у разі регулярних занять, статевий член може збільшиться на 3-4 см в довжину і на кілька см в діаметрі. Цей тренажер дозволить вам відмовитися від прийняття будь-яких таблеток для підвищення потенції.

  З негативних моментів потрібно відзначити високу вартість.

  Більшість презервативів виготовляються з латексу, але існують і інші матеріали, використовувані для виробництва. Розглянемо, які вони бувають.

  Сьогодні настали часи, коли хлопці надзвичайно піклуються про зовнішній вигляд інтимних зон і намагаються збільшувати можливості в ліжку з коханими жінками. Останні дослідження довели сексологам, що категоричне більшість чоловіків незадоволені розміром статевого члена, що на психосоматичному рівні впливає на пролонгацію акта. Цей момент сильно впливає і на впевненість чоловіка під час сексу.

  Стимуляція вакуумної помпою для чоловіків підвищить чуттєвість рецепторів, в різних частинах статевого органу. Кров наповнює ті капіляри, які не використовувалися і робить фалос міцним під час акту. Знищуються дегенеративні ефекти в карвенозних тілах, що дозволяє подарувати члену здоров’я.

  Кому потрібна Вакуумна помпа.

  Так, можна скористатися найбільш простим шляхом, який полягає в постійному придбанні різних презервативів великого або маленького розміру до тих пір, поки не буде підібраний ідеальний. Але не можна не відзначити, що до того часу поки це не станеться, доведеться випробувати деякі незручності, пов’язані із застосуванням невідповідного презерватива.

  При порушенні приплив крові посилюється в 6-8 разів, а насос посилить цю цифру до 8-13 разів. Експерти вже відзначили, що тривалість сексу збільшується після періодичного масажу 3 рази в тиждень по 10-15 хв. Її дія покращує еластичність судин, розташованих в фалосі, в результаті еректильної дисфункції або інших проблем статевого характеру людина отримає лікувальний ефект. Адже тривалість, сила і якість ерекції збільшиться в кілька разів. Помпа стає тренажером в руках умілого чоловіка, який прагне бути справжнім ловеласом.

  Відсутність насінників (Agenesia testis, Anorchismus)