вправи для члена

  Введення в техніку збільшення члена.

  Тут знаходяться вправи на товщину, що виконуються при наявності ерекції. Будьте обережні при тренуваннях з ерекцією і звертайте увагу на ваші тілесні ознаки. Також тут знаходяться більш інтенсивні розтяжки. Не переходьте до цього рівня, якщо ви не отзанимались мінімум 4 повних місяці.

  Теорія з якою дуже бажано ознайомитися перш ніж приступите до тренувань.

  Звичайно, потрібно мати в нормальному робочому стані сам орган. Але найголовніше-потрібно розуміти, що для досягнення результату потрібен час і регулярні заняття, пише sexpreparat.ru.

  Як прогрівання оптимально використовувати гарячі компреси, однак важливо вибирати комфортну температуру, щоб не завдати шкоди здоров’ю або тим більше не отримати опік.

  Як збільшити товщину члена (191138) Вправи для збільшення статевого члена (82062) Просунуті вправи для члена (77116) Вправи кегеля для чоловіків (67907) Як збільшити довжину члена (58304) Розтяжка члена (42612) Тренування щодо збільшення члена (39532) Основна просунута програма для члена (38395) Поради по збільшенню статевого члена (37769) Мастило для статевого члена (36919) Як випрямити кривий член (34125) Час потрібний для збільшення члена (33979) Просунуті вправи Кегеля (27362) Техніка джелкінга (27322) Анатомія статевого члена (27307)

  Ці вправи зручні тим, що ви можете робити їх кілька разів в день. Не соромтеся повторювати їх два-три рази щодня. Метою цієї техніки є створення напруги в печеристій тканині шляхом розтягування шкіри пеніса, що знаходиться в збудженому стані. Це не тільки робить шкіру пеніса більш еластичною, але збільшує обсяг камер пеніса, так званих corpora cavernosa. Збільшення обсягу приливає крові автоматично тягне за собою збільшення загальної маси вашого пеніса.

  Важливо відзначити, що для будь-яких вправ найважливіше – це регулярність виконання. Тільки якщо ви займаєтеся суворо щодня, від 15 до 30 хвилин кожен раз, можна розраховувати на реальне досягнення ефекту.

  Які бувають вправи для збільшення статевого члена?

  Зміст

  Завершення вправ.

  Рівень інтенсивності 1.

  Вправи для збільшення члена.

  Що потрібно для того, щоб домогтися результатів збільшення члена?

  Вважається, що досягти потовщення пеніса реально за рахунок тривалого утримання штучної ерекції, коли попрацювати над довгою можна тільки за допомогою механічних вправ (витягування). На сьогоднішній день найбільш ефективними визнані класичні мануальні методи.

  Уникайте тих вправ, які доставляють вам хворобливі відчуття або дискомфорт. Вони не тільки не доставлять користі, але і можуть заподіяти реальну шкоду.

  Наступні поради допоможуть вам правильно завершити ваші тренування. Тепло і масаж поліпшать результати. Ваші яєчка намагаються підтримувати температуру в 34 градуси, щоб забезпечити життєздатність насіння. Прогрівання допоможуть вам відновити будь-які проблеми з нервами і чутливістю, які могли виникнути внаслідок ваших занять по збільшенню. Після тренування акуратно помасажуйте ваш пеніс протягом декількох хвилин. За бажанням, ви можете при цьому використовувати трав’яний зволожуючий крем.

  Добре подумайте перш ніж починати «тренуватися». Вправ для зменшення розмірів немає. Також рекомендуємо вам проконсультуватися у свого лікаря (зайва обережність не завадить).

  Просунуті вправи для статевого члена поділяються на дві категорії: вправи на довжину і вправи на товщину (за винятком трьох просунутих вправ Кегеля). Просунуті вправи на довжину в основному пов’язані з розтяжкою, в той час як вправи на товщину пов’язані з розширенням вашого члена. Вправи на потовщення вашого члена працюють, зупиняючи відтік крові від вашого члена, змушуючи його розширюватися.

  Просунуті вправи для члена.

  mediklend.ru.

  Включає в себе додаткові вправи на товщину, що виконуються при наявності ерекції, а також додаткові інтенсивні розтяжки. Не переходьте до цього рівня, якщо ви не отзанимались вправами для члена мінімум 6 повних місяців.

  Існують різні вправи, одні з яких спрямовані на збільшення товщини, інші – на зміну довжини. Причому крім вправ, в яких знадобляться тільки власні руки, є і маса інших, в яких використовується додатковий інвентар – наприклад, вакуумні насоси або вантажі.

  Вправи для збільшення члена.

  Щоб бути успішним в ліжку, чоловікові важливо не тільки підтримувати здорову потенцію, але і попрацювати над розмірами свого органу, якщо є якісь сумніви на тему того, що мати-природа дала не по максимуму. Важливо розуміти, що будь-які вправи діють не за день і не за тиждень, і у вас попереду кілька місяців регулярних занять, завдяки яким можна дещо збільшити природні параметри. У відкритих джерелах можна знайти інформацію про те, що можна додати до трьох сантиметрів в довжину.

  Вправи для збільшення розмірів члена: плюс 3 см за 3 місяці.

  Після масажу ви можете ще раз накласти зігріваючий компрес або ж опустити свій пеніс у ванну з теплою водою на кілька хвилин. Ці зігрівальні процедури поліпшать кровообіг і допоможуть вашому пеніса відновитися після вправ. Ретельно витріть пеніс рушником після процедури.

  Міф: вправи для члена шкідливі.

  Найпоширеніша помилка у чоловіків, тренують свій член, наступне: якщо ви займаєтеся по 10 хвилин в день і досягнете гарних результатів, то займаючись за 60 хвилин в день, можна досягти ще більш значних розмірів. Вправи для члена так не працюють, і занадто великі навантаження можуть привести до еректильної дисфункції. На щастя, статевий член — це стійкий орган, і всі ознаки еректильної дисфункції майже завжди зникають після декількох днів. У будь-якому випадку, коли чоловік приходить до лікаря і говорить, що у нього почалися проблеми з ерекцією, лікар часто автоматично називає причиною розладу саме вправи для члена.

  Зверніть увагу: вправи для росту члена можна використовувати строго після повного обстеження і консультації лікаря, оскільки в протилежному випадку ви можете отримати травму або погіршити ситуацію. Ставитися до таких вправ потрібно дуже серйозно, обов’язково контролюючи рівень навантаження і інтенсивності впливу.

  Всупереч розхожій думці, «накачати» статевий член неможливо, а ось забезпечити ефект зростання з допомогою спеціальних вправ — легко.

  Просунуті вправи для збільшення статевого члена допомогли багатьом чоловікам в досягненні їх цілей. Вони допомогли тим, кому важко і повільно дається поповнення в розмірі. Все тому, що, використовуючи різні вправи і постійно їх змінюючи, ви перестаєте слідувати одній і тій же формулі (Джелкінг, розтяжка, кегелі). Ця різноманітність не дозволяє вашому члену встигати адаптуватися до різних навантажень, тим самим сповільнюючи своє зростання.

  Сядьте, широко розставивши ноги. Нанесіть на пеніс мастило. Розімніть головку пеніса великими пальцями рук протягом 3 — 5 хвилин. «Джелкінг». Стоячи, розставивши ноги, максимально витягнутий до лобка пеніс потрібно утримувати в такому положенні 15 секунд підряд, потім відпустити. Дайте собі перепочити і повторіть витягування. Починати варто з меншої кількості секунд і з невеликого числа повторень, проте надалі варто довести їх до 100 разів. У тому ж положенні приведіть пеніс в стан, коли він злегка ерегирован. Обхопіть його долонею і робіть махи в сторони в одному темпі. Повторюйте 3 – 5 хвилин. Повторіть попередню вправу, але витягайте пеніс у напрямку до сідниць. Сядьте, широко розставивши ноги. Рясно змастіть член мастилом і приведіть його в стан ерекції. Міцно обхопіть його однією рукою і, зберігаючи середній натиск, ведіть рукою від основи до голівки. Коли рука дійшла до головки, повторіть той же рух іншою рукою. Повторюйте 3 – 5 хвилин.

  Не починайте просунуті вправи завчасно, звичайно комусь потрібно більше часу, а комусь менше. У будь-якому випадку, існує ризик перетренуватися, якщо ви приступите до просунутих вправ відразу ж. А це, як вам вже відомо, загрожує деякими поганими наслідками, такими як тимчасова еректильна дисфункція, наприклад. Так що звертайте увагу на рекомендований час, це дозволить вам збільшити ваші успіхи і мінімізувати ризик ускладнень.

  РІВНІ ІНТЕНСИВНОСТІ ПРИ ВИКОНАННІ ВПРАВ ДЛЯ УВЛЕЛІЧЕНІЯ СТАТЕВОГО ЧЛЕНА.

  Потроху збільшуйте швидкість рухів, не послаблюючи при цьому захоплення. Ви повинні відчути збудження. Добийтеся повної ерекції. Досягнувши стовідсоткової ерекції, знову захопіть великим і вказівним пальцями пеніс біля основи і постарайтеся утримати кров в печеристих тканинах члена.

  Наведена тут техніка ідеально підходить для тих, кому катастрофічно не вистачає часу, щоб присвячувати щодня не менше години регулярних тренувань. Ці вправи заберуть у вас не більше 5 хвилин, але зможуть збільшити ваш член на 3 см за кілька місяців.

  Відео — вправи для члена (Відео)

  Чи потрібно вам збільшення статевого члена?

  Після закінчення вправи, послабте захоплення біля основи статевого члена. Ви повинні відчути, як кров почне кидати. У цю мить може статися еякуляція. Запам’ятайте, що рясне мастило і міцне захоплення-це основні запобіжні заходи. Ні в якому разі ваш захоплення не повинен перешкоджати кровообігу. Ця техніка не повинна доставляти вам ніяких хворобливих відчуттів або дискомфорту. Якщо в ході вправ ви відчуєте біль, вам слід перервати заняття, знову уважно прочитати інструкцію.

  Той факт, що вправа є просунутим, ще не означає, що воно здатне поліпшити ваші результати, особливо якщо ви почнете використовувати його занадто рано. Не обов’язково використовувати всі просунуті вправи. Більш того, ви можете взагалі їх не використовувати.

  Факт: як і будь-які інші вправи, вправи для члена є корисними. Багато людей помилково вважають, що вправи для статевого члена є небезпечним заняттям. В основному це пов’язано з тим, що багато чоловіків не знають і не розуміють, як правильно тренувати свій член, в результаті чого вони перевантажують його. Цього можна легко уникнути, якщо слідувати деяким вказівкам, про які ви дізнаєтеся в другій частині даної книги.

  ПРОСУНУТІ ВПРАВИ НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВИМИ.

  Тільки після цієї підготовки можна переходити безпосередньо до вправи для збільшення довжини або товщини члена.

  ? великі розміри члена (як в ерегованому, так і в м’якому стані);

  Деякі чоловіки збільшували розміри на кілька сантиметрів, займаючись тільки джелкінгом і розтяжкою. Швидше за все, і вам це вдасться, якщо ви будете збільшувати інтенсивність різними способами.

  Підготовка до вправ для статевого члена.

  Не секрет, що для того, щоб бути у формі, ваші м’язи необхідно постійно тренувати. Так само йде справа і з вашим членом.

  Кожен раз, повертаючись до основи пеніса, трохи підсилюйте захоплення, щоб затримати якомога більше крові в пеніс. Потім повторюйте рух від основи до голівки.

  Деякі вправи більш інтенсивні, ніж інші. Ви можете додати кілька просунутих вправ в вашу програму відразу ж, в той час як інші не рекомендується використовувати, поки ви не отзанимаетесь шість місяців. Для того щоб ви могли зрозуміти, наскільки інтенсивним є кожне з вправ, я класифікував їх за рівнями інтенсивності. Рівні змінюються від 1 до 5 (1 — найменша інтенсивність, 5 — найбільша інтенсивність).

  Найбільшу потовщення досягається в ерегованому стані, саме тому більшість просунутих вправ на збільшення товщини виконуються при наявності ерекції. У цьому випадку збільшується ризик виникнення різних травм, так що ставитеся до цих вправ серйозно.

  Відео — вправи для члена (Відео)

  Навіщо це потрібно?

  ? більш здорова простата, що, можливо, зменшує шанси на розвиток раку простати та інших захворювань;

  Інструкції з вправ.

  Давайте розглянемо приклад. Завданням вашого серця є перекачування крові по організму. Будь-які вправи, які спрощують роботу вашого серця і роблять її більш ефективною, неодмінно є корисними для вас і вашого організму. Тепер давайте розглянемо роботу вашого статевого члена. Член повинен бути досить твердим для того, щоб ви могли займатися сексом з метою отримання задоволення або для твору потомства. Все, що робить роботу вашого члена більш простою і ефективною, є для нього корисним. Тобто ми приходимо до того, що вправи для статевого члена, так само корисні, як і щоденні пробіжки для вашого серця.

  На сьогоднішній день існує безліч способів збільшити статевий член. Це можна зробити як за допомогою медикаментів, так і з застосування хірургічного втручання. Однак не кожен зважиться на такі радикальні заходи, тому самим простим і безпечним способом вважаються вправи, за допомогою яких кожен може збільшити розмір статевого члена.

  Поки ви використовували лише кілька основних вправ, тепер, коли настав час рухатися далі, ваш вибір сильно збільшиться.

  РІЗНІ ПРОСУНУТІ ВПРАВИ.

  Якими вправами можна цього досягти?

  ? більш сильні і тривалі ерекції;

  Головна → Як збільшити пеніс → Просунуті вправи для члена.

  Від розміру головного чоловічої гідності також залежить самооцінка, і навіть якість життя представника сильної статі, так як його значні розміри зраджують чоловікам впевненість в собі.

  Найбільш популярні записи.

  Утримуючи захоплення біля основи члена, іншою рукою захопіть його біля основи головки. Постарайтеся розтягувати член наскільки можливо, не відчуваючи дискомфорту. Розтягніть його направо і затримайте на 10 секунд. Потім прямо, затримка — 10 сек. Тепер наліво, затримка 10 сек. І, нарешті, нахиліть статевий член вниз і знову затримайте на 10 сек. Повторіть всі чотири фази вправи по чотири рази з затримкою на 10 сек. На всю вправу вам знадобиться не більше 5 хвилин.

  ? більш тривалий секс;

  Поки я писав цю книгу, я встиг поспілкуватися з сотнями чоловіків, виконують вправи для статевого члена. Крім того, я прочитав незліченну кількість відгуків і коментарів з даного питання. Більшість чоловіків пишуть про користь, яку ви отримуєте від вправ: крім того, що статевий член збільшується в розмірах, спостерігаються також посилення твердості, більш приємні відчуття від занять сексом, більш яскраво виражені оргазми і багато іншого. Наведемо нижче список деяких з цих численних «бонусів», про які говорять чоловіки:

  ? більш сильні оргазми;

  Використання мастила дуже важливо для деяких вправ. Для цього непогано підійдуть лубриканти. При виборі мастила потрібно орієнтуватися на її ефективність, а також час, протягом якого вона забезпечує належний ефект.

  ? збільшена інтенсивність при еякуляції;

  Кожен раз, коли повертаєтеся до основи пеніса потрібно трохи посилювати захоплення. Це дозволяє затримати максимальну кількість крові в пенісі. Після чого повторюється рух до голівки від основи.

  Завершення.

  ? велика впевненість у собі;

  З чого почати?

  Для початку потрібно знати і вміти застосовувати деякі процедури.

  При виконанні даної вправи не повинно виникати ніяких больових відчуттів і дискомфорту. Якщо в процесі вправи виникли відчуття болю або дискомфорту потрібно негайно перервати заняття і заново перелічити інструкцію.

  ? збільшений обсяг эякуляционный;

  ? більш здоровий стан статевого члена і його судинної системи.

  Як збільшити член?

  ? в цілому більш здоровий сексуальний досвід;

  Розтягування сидячи.

  ? зменшений або повністю усунений вигин статевого члена;

  Зігрівання – дуже важлива частина всієї програми , їй не варто нехтувати.

  ? більш приємні відчуття як для людини, так і для його сексуального партнера;

  збільшити довжину і діаметр статевого члена; надати йому бажану форму; виправити кривизну; підвищити сексуальну витривалість; посилити статевий потяг; уникнути вікових проблем з ерекцією; підвищити контроль над еякуляцією; зробити оргазм яскравіше і триваліше; скоротити час, необхідне, щоб відновитися для наступних статевих актів.

  Джелк вправи.

  ? більш сильне лібідо;

  За допомогою простих вправ можна домогтися таких результатів:

  Вправи для збільшення статевого члена. Способи і методика.

  Бажання чоловіків збільшити розмір свого члена пов’язано, перш за все, з бажанням догодити жінці.

  Якщо ви будете слідувати інструкціям, витратите на вправу належну кількість часу і будете вірити в результат, ви неодмінно підете по правильному шляху до більш здорового і великим члену, що дозволить вам випробувати багато з перерахованих плюсів на собі.

  І на завершення кілька вправ на відео, як збільшити член.

  Зігрівання.

  Для початку потрібно запастися рушником, мастилом або лубрикантом . Для того щоб записувати результати знадобляться лінійка і блокнот. І, природно, не обійтися без робочого чоловічого статевого органу.

  Змазування.

  Далі потрібно не поспішаючи сісти на пеніс, щоб він в такому положенні так само розтягнувся. Ефективність цієї вправи, на жаль, підтвердити ми не можемо.

  Це основа просунутих вправ. На цьому рівні 3 нових вправи Кегеля, два нових види розтяжки (вправи на довжину) і два нових вправи на товщину. Ви можете приступати до цих вправ, як тільки відчуєте себе готовим.

  Рівні інтенсивності.

  Для правильного зігрівання потрібно дотримуватися наступних етапів:

  Існує багато технік, які обіцяють збільшити пеніс, і багато в чому всі вони схожі. Але це зовсім не означає, що деякі з них менш ефективні. Результат забезпечує тільки регулярність занять .

  Для початку необхідно змастити пеніс . Влаштувавшись на краю ліжка, обхопіть великим і вказівним пальцями і погладжуйте його.

  Рівень інтенсивності 5.

  шматок м’якої тканини слід намочити гарячою водою і віджати; для перевірки комфортності температури необхідно прикласти тканину до живота; далі весь стовбур пеніса потрібно обернути тканиною, залишивши відкритим тільки голівку пеніса; залишити тканину на 5 хвилин; прибрати тканина; протерти пеніс м’яким рушником.

  Правильне завершення тренування також має велике значення. Масаж в комплексі з теплом допоможе поліпшити результат. Життєздатність насіння забезпечують яєчка, підтримуючи температуру в 34 градуси . В ході занять по збільшенню пеніса можуть виникнути проблеми з чутливістю і нервами, прогрівання допоможуть уникнути цих проблем.

  Не послаблюючи захоплення, поступово збільшуйте швидкість. Таким чином, необхідно домогтися повної ерекції. Після її досягнення потрібно захопити вказівним і великим пальцями член біля основи і постаратися утримувати кров в пенісі.

  Коли вправа закінчено, необхідно послабити захоплення біля основи члена. При цьому повинно виникнути відчуття як кров відливає з пеніса. У цей час можлива еякуляція. Головне в цій вправі це рясна мастило і сильне захоплення. Але потрібно пам’ятати, що захоплення не повинен порушувати кровообіг .

  Просунуті вправи поділяються на дві категорії: вправи на довжину і вправи на товщину (за винятком трьох просунутих вправ Кегеля). Просунуті вправи на довжину в основному пов’язані з розтяжкою, в той час як вправи на товщину пов’язані з розширенням вашого члена. Вправи на потовщення вашого члена працюють, зупиняючи відтік крові від вашого члена, змушуючи його розширюватися.

  Найкраще в просунутих вправах — це те, що ви постійно можете використовувати різні їх комбінації та варіації, підбираючи той комплекс, який найкраще підходить саме вам. Єдине, чого вам варто уникати — це занадто швидкого збільшення інтенсивності.

  Рівень інтенсивності 2.

  Різні просунуті вправи.

  Утримуючи, таким чином, основу пеніса іншою рукою необхідно захопити його біля основи головки , при цьому намагаючись якомога сильніше розтягувати член. Але при цьому не повинен відчуватися дискомфорт .

  ОСНОВНА ПРОСУНУТА ПРОГРАМА.

  При цьому потрібно максимально розтягувати шкіру, утримуючи тверде захоплення, рухаючись від основи до голівки.

  Інший приклад: розтягуйте свій член довше, ніж 30 секунд. Ви можете робити розтяжки так довго, як вам це комфортно — до двох, трьох і навіть п’яти хвилин.

  Наведена нижче техніка підійде чоловікам, які не можуть дозволити собі годинами займатися тренуваннями. Ці вправи рекомендується робити кілька разів на день.

  Але не зациклюйтеся на розтяжках, виконуйте і інші вправи у всіх напрямках. Займайтеся джелкінгом вгору, вниз і в сторони. Міняйте, пробуйте весь час щось нове.

  Включає в себе основні вправи, які ви вже знаєте (кегелі, Джелкінг, основна розтяжка).

  Для виконання вправи пеніс повинен досягти 60-80% ерекції. Пальцями правої руки потрібно скласти знак «ОК» і біля основи міцно стиснути член. Далі повільно » доїть «(тягніть) протягом 2-3 секунд у напрямку до голівки.

  Рівень інтенсивності 3.

  ? 5 хвилин вправ на товщину.

  Додавайте нові вправи тільки тоді, коли впевнені в собі і своїх силах. Ваша мета — налаштуватися на один лад з вашим членом, його бажаннями і його потребами. У цьому вам допоможуть вимірювання і тілесні ознаки.

  Змастіть свій пеніс. Сидячи на краю дивана або ліжка, почніть погладжувати його, обхопивши навколо великим і вказівним пальцями. При русі руки від основи члена до голівки утримуйте тверде захоплення, намагаючись максимально розтягувати шкіру.

  Всі просунуті вправи і відповідні їм рівні інтенсивності ви знайдете в додатку Б. Додатково до цього в додатку Б представлено керівництво з вправам, в якому є колонка «рекомендована кількість місяців перед використанням» для кожного пункту. Не починайте вправи завчасно, зазначеного в цій колонці. Звичайно ж, це керівництво — не панацея, комусь потрібно більше часу, а комусь менше. У будь-якому випадку, існує ризик перетренуватися, якщо ви приступите до просунутих вправ відразу ж. А це, як вам вже відомо, загрожує деякими поганими наслідками, такими як тимчасова еректильна дисфункція, наприклад. Так що звертайте увагу на рекомендований час, це дозволить вам збільшити ваші успіхи і мінімізувати ризик ускладнень.

  Включає в себе більше розтяжок і дві нові різновиди джелкінга, які ефективні для збільшення товщини і виправлення природної кривизни члена. Не приступайте до цих вправ до тих пір, поки ви не отзанимались принаймні 3 повних місяці. Це означає, що якщо ви, наприклад, займалися 3 тижні, потім влаштували собі місячний перерву, а потім знову отзанимались тиждень, то в підсумку ви займалися рівно місяць. У цьому випадку вам слід отзаниматься ще принаймні два повних місяці, перш ніж переходити до вправ цього рівня.

  До того ж напевно будуть ті вправи, які з якихось причин вам не сподобаються. Нічого страшного, просто не виконуйте їх. Вам буде з чого вибрати — ви дізнаєтеся більше тридцяти нових вправ.

  4 дні на тиждень робіть наступне.

  Збільште рівень вашої ерекції. Чим сильніше набух ваш член, тим інтенсивніше стають вправи. З плином часу ви можете займатися джелкінгом і розтяжками при більш високому рівні ерекції. Не забувайте, що джелкінг при високому рівні ерекції корисний для збільшення товщини, в той час як джелкінг при більш низькому рівні ерекції добре позначається на збільшенні довжини.

  Рівень інтенсивності 4.

  Додайте кегели. Заняття вправами Кегеля під час виконання інших вправ часто збільшують інтенсивність всього тренування, особливо коли ви розтягуєтеся вгору. Це пов’язано з тим, що кегели скорочують м’язи діафрагми таза, які знаходяться біля основи вашої внутрішньої частини члена, в результаті кегели додають навантаження при заняттях розтяжкою. Уявіть, що ви тягнете ваш член в протилежних напрямках (в одному напрямку — вашою рукою, а в іншому — скорочуючи м’язи діафрагми таза). Заняття вправами Кегеля при виконанні вправ на товщину збільшують приплив крові до вашого члену і тому теж є корисними, так як змушують ваш член збільшуватися ще більше.

  Просунуті вправи.

  Для прикладу, один джелк займає від 2 до 3 секунд. Якщо ви будете виконувати джелкі довше, скажімо по 5-6 секунд на один джелк, Ви збільшите ефект від заняття цією вправою. Для того щоб отримати максимум від занять джелкінгом, виконуйте кожен джелк приблизно 10 секунд.

  Кегели. Поки займайтеся кегелінгом по 5 хвилин в день 4 рази на тиждень. Ви можете використовувати будь-які вправи Кегеля, включаючи просунуті, які ви знайдете в додатку Б. Ви можете спробувати збільшити час виконання кегелей до десяти хвилин. Проте більшість чоловіків стверджують, що 5 хвилин 4 рази на тиждень-це більш ніж достатньо для підтримки м’язів діафрагми тазу в хорошій фізичній формі.

  Ви можете змінити інтенсивність використовуваних вами вправ, трохи змінивши свій підхід до їх виконання, знову-таки роблячи це поступово, а не відразу.

  При досягненні головки без зволікання повторюйте ту ж вправу лівою рукою. Повторюйте рухи ритмічно, не торкаючись тільки верхньої частини головки пеніса . Така вправа займе близько 5 хвилин або 100 «доїнь».

  Збільшення інтенсивності вправ.

  Проте у вас можуть бути конкретні цілі, яких не вийде домогтися без використання просунутих вправ. Хороший приклад у цьому випадку наступний: якщо вашою основною метою є збільшення товщини члена, а в процесі ваших тренувань ви додаєте в основному до довжини, то вам слід додати у вашу програму кілька просунутих вправ на збільшення товщини.

  Збільште прикладається силу і тиск. Тут все просто: збільшення сили хвата при джелкинге, розтяжках та інших вправах — це вірний спосіб збільшити їх інтенсивність.

  Ця глава описує основну просунуту програму, яка триває з того моменту, де зупинилася основна програма новачка.

  Ця вправа виконується при 30-40% ерекції. Розтягуйте пеніс якнайдалі у напрямку до сідниць.

  Навантаження під різними кутами впливають на різні частини вашого члена, тим самим збільшуючи потенціал вашого зростання. Наприклад, розтяжки вгору добре впливають на внутрішню частину члена, а розтяжки вниз піддають навантаженню ваші зв’язки.

  Довжина. Тепер у вас є 3 види розтяжок, з яких можна вибирати: основна розтяжка, розтяжка-маятник і вращающая розтяжка (останні дві ви знайдете в додатку Б). Міняйте розтяжки. З часом додавайте до тренувань додаткові вправи на довжину згідно керівництву по вправам у додатку Б.

  Збільште час на виконання кожного підходу. Чим більше часу ви витрачаєте на одне повторення кожного з вправ, будь то розтяжка, джелкінг або стискання, тим інтенсивніше стає саме вправу.

  Багато чоловіків замислюються, як накачати інтимні м’язи. Вправи для члена допоможуть збільшити розмір чоловічої гідності і вплинути на еректильну функцію. Такі методи сприяють сексуальній активності. Всього 10 хвилин занять в день допоможуть зберегти чоловіче здоров’я.

  Просунуті вправи не є обов’язковими.

  Ці процедури спрямовані на поліпшення кровообігу і кращого відновлення після вправ.

  Робіть вправи під різними кутами. Розтягуйтеся і займайтеся джелкингом під різними кутами. Найважливіше розтяжка: розтягуйтеся у всіх можливих напрямках: вгору, вниз, вправо, вгору по діагоналі і т. д.

  Безпосередньо в запалі тіла артеріальна кров надходить з парних глибоких артерій статевого члена і відходять від них спіральних артеріол. Однак під час нормальної ерекції не порушується живлення статевого члена — відбувається деякий постійний венозний відтік, достатній для нормального функціонування тканин статевого члена.

  Напружуйте ваш прес. Коли ви напружуєте прес під час розтяжок, це посилює силу розтяжки. Особливо ефективно ця техніка працює при розтяжках вниз. Це пов’язано з тим, що петлевидні зв’язки, які знаходяться біля основи вашого члена, пов’язані з м’язами вашого преса. Як і у випадку з вправами Кегеля, при розтяжках напруга вашого преса дозволяє вам розтягувати ваш член в двох напрямках.

  Джелкінг. До кінця другого місяця тренувань ви можете починати міняти Джелкінг. Пробуйте виконувати джелкі вгору і в сторони. Ну а поки поступово збільшуйте інтенсивність джелків, прикладаючи більше сили і збільшуючи час.

  Ерекція — це складна нервова і судинна реакція чоловічого пеніса на сексуальне збудження. Але іноді збільшення статевого органу буває мимовільним. Це нічна ерекція або ранкова, вона являє собою своєрідний тест організму.

  Основна просунута програма.

  Використовуйте тренажери. Перші шість місяців я раджу вам використовувати лише ваші руки, а з часом, коли ваш член стане фізично більш витривалим, ви можете використовувати різні пристосування для збільшення члена, щоб збільшити інтенсивність ваших тренувань. Багато чоловіків кажуть, що використання подібних пристосувань дійсно допомагає. У післямові до даної книги є розділ «пристосування для збільшення члена», там ви зможете знайти детальну інформацію про різні види пристосувань.

  ? 5 хвилин вправ Кегеля.

  Для збереження сексуального збудження відбувається закриття дренуючих вен. Контроль еректильної функції здійснюється центральною нервовою системою. Досягнення повної ерекції залежить від повноцінного функціонування як вегетативної (симпатичної і парасимпатичної), так і соматичної нервової системи.

  У будь-який час в день тренування.

  Збільшуйте інтенсивність. Продовжуйте збільшувати інтенсивність, узгоджуючись з вашими тілесними ознаками. Робіть це, збільшуючи час, додаючи нові вправи і збільшуючи інтенсивність тих вправ, які вже використовуєте.

  У питанні про те, як збільшити член, вправи часто зводяться до так званого «джелкингу», який являє собою максимальне розтягування не ерегованого, а потім і ерегованого статевого члена. Ми розглянемо різні варіанти вправ, і це в тому числі.

  Фізичні навантаження позитивно впливають на сечостатеву систему і лікують безліч захворювань. Спеціальна терапія допоможе не тільки відновити приплив крові до статевого органу, але і збільшити наповнюваність кавернозної порожнини. Різні методики використовують для лікування захворювань передміхурової залози, імпотенції і урогенітальних патологій.

  Гімнастика тільки доповнює основне лікування. Прописують прокачування пеніса пацієнтам, які страждають не тільки від еректильної дисфункції, але і від передчасної еякуляції. Вправи допоможуть при млявою потенції.

  ? 20 хвилин джелкінга.

  Розігрівати. Продовжуйте розігріватися протягом 10 хвилин, якщо хочете, але після перших п’яти тижнів 5 хвилин буде достатньо, просто робіть розминку більш ретельно.

  ? 10 хвилин вправ на довжину (розтяжки)

  ? Виконуйте «Кегели старт/стоп» при кожному поході в туалет.

  Механізми ерекції.

  Відбувається розширення судин статевого члена. При цьому збільшується відтік крові до органів малого тазу, що сприяє наповненню кавернозного тіла. Викид оксиду азоту. Це призводить до розслаблення гладкої мускулатури. Така реакція допомагає наповнити печеристе тіло чоловічого члена в більшій чи меншій мірі. Блок системи відтоку крові з печеристих тел. Реакція призводить до збільшення опору венозного відтоку і швидкому наповненню печеристих тіл статевого члена кров’ю.

  Чи можна вправами посилити ерекцію.

  ? 5-ти хвилинна розминка.

  Виконувати масаж може як сам чоловік, так і його партнерка. Часто такий спосіб терапії пари використовують як сексуальну гру в ліжку. Досить 1-2 хвилини впливу на простату, щоб викликати ерекцію.

  Поки чотири рази в тиждень. Займайтеся 5 днів на тиждень, як тільки відчуєте, що ви і ваш член готові. Вашому члену буде вимагатися менше відпочинку в міру його звикання до вправ.

  Під час сексуального збудження відбувається наповнення області кавернозного тіла артеріальною кров’ю. При цьому починається вивільнення оксиду азоту, що сприяє розслабленню гладкої мускулатури.

  лікування гострого та хронічного простатиту типу; усунення застою секрету простати; відновлення функціональності передміхурової залози; нормалізація кровообігу органів малого тазу.

  Потенція — це фізіологічна реакція організму. Були розроблені безліч комплексів вправ, що впливають на ерекцію. Але чи працюють вправи для пеніса? Розберемося докладніше, як впливають тренування на фізіологічні процеси організму.

  Провокаторами імпотенції можуть бути ендокринні та психічні захворювання, порушення обміну речовин, травми спинного мозку. В такому випадку за лікуванням варто звернутися до лікаря-андролога.

  Товщина. На наступні два місяці у вас буде 2 вправи на товщину. Поступово збільшуйте їх інтенсивність відповідно до керівництва по вправах. Зрештою у вас накопичиться близько десяти вправ на товщину.

  Додатково варто відмовитися від шкідливих звичок, нормалізувати режим дня, збалансувати харчування. Рекомендується стежити за рівнем вживаних білків, жирів і вуглеводів. Відмовтеся від шкідливих страв і фастфуду.

  Щоб масаж допоміг, слід проводити процедуру мінімум 2-3 рази в тиждень. Вже через місяць пацієнт помітить збільшення сексуального бажання, член стане швидше реагувати на порушення. Через 2-3 місяці усуваються симптоми імпотенції.

  Впливають на потенцію не тільки фізичні вправи, але і інвазивні методи лікування імпотенції. Підвищити сексуальний інтерес чоловіка можна за допомогою масажу передміхурової залози і фізіотерапії.

  Переваги вправ для статевого члена:

  Вправи для члена: види і техніка.

  Освоїти методику виконання складно, так як техніка застосовується рідко. Заснований джелк на спеціальному утворенні мікротравм тканин. Дія, спрямована на збільшення члена, можна порівняти з ростом м’язів: при тренуванні м’язові волокна травмуються, а під час відпочинку на їх місці утворюються інші м’язові волокна, але вже більші, ніж попередні.

  Якщо чоловік відчуває психологічний дискомфорт, то можна випробувати техніку неінвазивного масажу. Знадобиться тенісний м’яч. Чоловік сідає на стілець, укладаючи між мошонкою і анальним отвором круглий предмет. Варто перекочуватися, натискаючи м’ячиком на область простати.

  Гімнастика для інтимних м’язів та інші види вправ допоможуть усунути делікатні проблеми в ліжку. Прописують фізіотерапію в якості додаткового лікування. За медичним призначенням рекомендується звернутися до лікаря.

  Синтезування тестостерону. Фізична активність в цілому позитивно впливає на організм людини. При заняттях спортом прискорюється обмін речовин, що підвищує вироблення андрогенних гормонів. Загальне зміцнення. Привести організм в тонус можна спеціальними вправами. Спеціальна гімнастика для члена сприяє розслабленню гладкої мускулатури, що лікує еректильну дисфункцію. Відновлення процесу кровообігу. Від наповненості кавернозної порожнини залежить сила і твердість ерекції. Чим швидше мікроциркуляція, чим краще і швидше реагує член на сексуальне збудження. Підвищення рівня серотоніну. Тестостерон впливає на сексуальне бажання більшою мірою. Однак існують серотонін, дофамін і ендорфіни — гормони щастя, які підвищують настрій і усувають сором чоловіки, підтримуючи нормальний психологічний стан. Підвищення витривалості. Це ще одна причина, щоб зайнятися спортом і виконувати вправи для зміцнення статевого органу. Чоловік стає більш витривалим в сексі, продовжується статевий акт і збільшується задоволення.

  Поки ви використовували лише кілька основних вправ, тепер, коли настав час рухатися далі, ваш вибір сильно збільшиться. Просунуті вправи допомогли багатьом чоловікам в досягненні їх цілей. Вони допомогли тим, кому важко і повільно дається поповнення в розмірі. Все тому, що, використовуючи різні вправи і постійно їх змінюючи, ви перестаєте слідувати одній і тій же формулі (Джелкінг, розтяжка, кегелі). Ця різноманітність не дозволяє вашому члену встигати адаптуватися до різних навантажень, тим самим сповільнюючи своє зростання.

  Інтимна зарядка і регулярне виконання комплексів допоможуть побороти імпотенцію, збільшити розмір статевого органу. Це станеться через поліпшення наповнення кавернозних тел. Підвищиться якість ерекції, що візуально збільшить розмір на кілька сантиметрів.

  збільшується інтерес до сексу, якщо він пропадав; відновлюється нічна і ранкова ерекція; з’являється твердість члена, необхідну для здійснення статевого акту; спостерігається загальне відновлення чоловічого здоров’я.

  Збільшення статевого органу тренуваннями.

  Вимийте руки. Краще обрізати нігті і обробити вказівний палець спеціальним знезаражувальним засобом. Використовуйте мастила. Лубрикант позбавить від неприємних відчуттів. Для запобігання від інфікування використовують спеціальний маленький презерватив. Прийміть правильну позу. Чоловік повинен лягти на бік і підігнути ноги до себе. Глибина проникнення. Не потрібно глибоко вставляти вказівний палець. Досить проникнути в пряму кишку на 3-5 см. Намацайте простату. Передміхурова залоза розміром з волоський горіх. Це невелика щільна освіта. Натискайте на тканини. На щільні ділянки натискайте сильніше, м’які — акуратно погладжуйте.

  Як впливає накачування члена на потенцію, за відгуками чоловіків:

  Масаж є методом лікування еректильної дисфункції у чоловіка. Фізіотерапію проходять в кабінеті лікаря. Спеціаліст проводить процедуру протягом 2-3 хвилин. Ерекція настає дуже швидко.

  Теплий душ. Водні процедури не повинні бути гарячими. Прийміть душ комфортної температури, близько 37 градусів. Такий вплив допоможе впоратися із застоями. Слід направити струмінь води між яєчками і анальним сфінктером, і нагрівати область протягом декількох хвилин. Після процедури надіньте теплу бавовняну білизну, щоб зберегти ефект. Компрес. Для процедури знадобиться бавовняна тканина і тепла вода. Вимочіть шматочок матерії в теплій воді, в яку можна додати ромашковий відвар. Нанесіть тканину на область промежини, уникаючи яєчок. Компрес прикладають між мошонкою і прямою кишкою. Коли тканина охолоне, можна витерти мокре місце і одягнутися. Ванна. Це найпростіший спосіб не тільки допомогти чоловічому здоров’ю, але і отримати задоволення. Приготуйте теплу ванну. Можна для аромату додати кілька крапель ефірного масла у воду. Приймайте водні процедури не менше 15 хвилин.

  виконуйте вправи регулярно, бажано щодня; зарядка не повинна приносити дискомфорту або болю; поступово збільшуйте навантаження; ведіть здоровий спосіб життя.

  Можна виконувати не тільки спеціалізовану гімнастику, але і займатися прокачуванням преса, м’язів ніг і стегон. Фізична активність сприяє боротьбі із зайвою вагою і ожирінням. Виконуючи нескладні вправи кожен день, можна домогтися приголомшливого результату: збільшення розміру статевого члена, виправлення видимих анатомічних дефектів, поліпшення потенції.

  Процес сексуального збудження відбувається під контролем центральної нервової системи і ендокринної. Саме через гормону тестостерону статевий орган чоловіка збільшується в розмірі.

  Види впливу.

  Показання для проведення гімнастики Кегеля:

  післяопераційна реабілітація; геморой; захворювання передміхурової залози (простатит, доброякісна гіперплазія простати); проблеми з сечовипусканням; еректильна дисфункція.

  збільшення довжини і обхвату статевого члена; підвищення наповнюваності області кавернозних тіл; підвищення якості ерекції (твердість і щільність); усунення застоїв сперми.

  При виконанні комплексу Кегеля не можна напружувати інші м’язи, крім інтимних. Рекомендується робити зарядку щодня. Гідність методики в тому, що проводити гімнастику можна, не відходячи від робочого місця. Ніхто і не помітить, що зараз у вас тренування.

  При серцево-судинних захворюваннях можна пропустити кардіотренування. Замінити її рекомендується на розтяжку: нахили вперед, в сторони або повороти. Для досягнення ефекту досить виконувати комплекс всього з трьох вправ щодня.

  Дотримуючи правила гігієни і запобіжні заходи, можна вилікувати еректильну дисфункцію вдома самостійно. Однак при ракових ураженнях і аденомі простати не рекомендується застосовувати масаж. При виникненні неприємних відчуттів слід перервати процедуру.

  Гімнастика Кегеля.

  Проводити часто водні методи лікування не потрібно. Досить приймати ванни 1 раз в тиждень. Занадто часте перегрівання статевих органів може негативно позначитися на якості насінної рідини і знизити активність сперматозоїдів.

  Вправи на розтягнення.

  Вода, згідно народній медицині, допомагає витягати з людини негативну енергетику. Традиційна терапія дотримується схожої думки. Водні процедури застосовуються в якості додаткового лікування імпотенції.

  Подбайте про мастило. Обов’язково використовуйте лубрикант в процесі джелкінга. Добийтеся невеликої ерекції. Не потрібна повна сексуальна реакція, але і невеликої щільності буде мало. Потрібно підняти статевий орган на 50-70%. Виконуйте вправу стоячи, щоб статевий орган був паралельно підлозі. Якщо виник стояк під прямим кутом до тіла, то саме такої реакції потрібно було домогтися. Обхопіть член кільцем. Стисніть рукою пеніс, щоб великий палець дістав до вказівного. Не послаблюючи хватку, за кілька секунд на середній швидкості дійдіть до головки. Коли ліва рука (перша) досягне крайньої плоті, можна поставити наступну руку біля основи. Знову утворіть кільце, і повторіть вправу.

  Лікарі рекомендують чоловікам стежити за своєю спортивною формою. Відвідування спортзалу тільки вітається. Однак є невеликий комплекс, що допомагає накачати саме інтимні м’язи.

  Розроблено безліч методик для збільшення статевого органу: гімнастика, прилади і помпи для члена, різні креми. Деякі чоловіки готові лягати під ніж хірурга, щоб зробити більше розмір органу на 3-5 см.

  Протипоказань до виконання немає, ці вправи може робити кожен. Гімнастика також збільшує кровообіг в органах малого тазу, підвищує дію медикаментозної терапії. Як прокачати член, і які вправи виконувати — дивіться в таблиці.

  Рекомендації щодо способу життя.

  Вплив теплом.

  Слід тільки дотримуватися ряду правил, щоб збільшити ефективність процедур:

  Водні процедури.

  Джелкінг заснований на збільшенні порожнини кавернозного тіла, тобто стає великим простір для наповнення артеріальною кров’ю. Тренування протипоказана, якщо є аномалії будови статевих органів. Регулярне застосування методики допоможе усунути статеву дисфункцію.

  Що можна спробувати, щоб збільшити потенцію:

  Знаменита методика Кегеля допомогла багатьом жінкам впоратися з післяпологовим розтягуванням м’язів. Така гімнастика статевих органів спочатку призначалася саме для представниць прекрасної статі. Потім був розроблений комплекс вправ спеціально для чоловіків.

  Як проходить стимуляція простати:

  При необхідності можна додати мастила.

  Всі ці фактори обумовлюють нормальну ерекцію. Проводити процедуру можна і в домашніх умовах, але рекомендується проконсультуватися з лікарем, він підкаже всі нюанси проведення масажу.

  Ефективне тренування на розтягнення інтимних м’язів:

  Прийняття ванни. Наберіть теплу, навіть трохи гарячу ванну. Приймайте її протягом 15-20 хвилин. Закінчити процедуру можна прохолодним душем. Таке контрастне вплив розганяє кров по всьому тілу. Але уникайте прямого попадання холодного струменя на статеві органи, може виникнути переохолодження. Сидяча ванна. Дуже цікавий метод лікування еректильної дисфункції. Для цього знадобиться тазик з теплою водою і кілька крапель ефірного масла апельсина або інших цитрусових. Поставте ємність на стілець і занурте туди п’яту точку, приймайте ванну, поки вода не охолоне. Ця процедура не тільки підвищує потенцію, але і має антибактеріальні властивості. Обтирання. Процедура заснована на нормалізації процесу теплообміну. Обтирання краще проводити вранці і перед сном. При цьому в приміщенні повинна бути комфортна температура і повна відсутність протягів. Для процедури використовується звичайна губка, яка змочується в холодній воді. Нею потрібно обтирати все тіло. Скипидарні ванни. Ще один метод терапії, що допомагає впоратися з чоловічими проблемами. Додайте у ванну близько 20-60 мл скипидару. Перші процедури тестові: краще використовувати невелику кількість емульсії. Приймайте ванну протягом 20 хвилин. Такий вплив відбивається позитивно не тільки на еректильної здатності, але і активує процес сперматогенезу, підвищуючи рухливість сперматозоїдів.

  Безумовно, лікування потенції не полягає лише в постійному вживанні лікарських засобів, що підвищують ерекцію. Чоловікам лікарі пропонують комплекс вправ, який сприяють підвищенню ерекції. Ці вправи не дуже складні і цілком легко їх можна проводити в домашніх умовах.

  Хід виконання мокрого вправи:

  Виконуйте тренування 2 рази на тиждень. При наступній ерекції пеніс повинен бути стати великим.

  Виконувати вправи потрібно, дотримуючись таких правил:

  Продукти підвищують ерекцію.

  У кожного чоловіка в його сексуальному досвіді бували невдачі. Але ми іноді сприймаємо їх з посмішкою на вустах. Але коли мова йде про постійну відсутність .

  Комплекс потрібно повторювати щодня, щоб досягти максимальної ефективності. Не перетруждайтесь, стежте за ступенем розтяжки. Сенс тренування не сісти на шпагат, а підвищити еластичність судинної системи органів малого таза. Всього 10 хвилин в день допоможуть зміцнити чоловіче здоров’я.

  Небезпека методики в тому, що можна сильно травмувати пеніс.

  Жаба. Лягайте на спину. Притягніть коліно лівої ноги до себе, при цьому права нога зберігається прямий. Затримайтеся в такому положенні і змініть ногу. Повторюйте в повільному темпі протягом 2-3 хвилин. Відведення ноги. Початкове положення-лежачи на спині. Випряміть ліву ногу уздовж підлоги, а праву зігніть в коліні, уперши стопу в підлогу. Опускайте коліно паралельно підлозі, утримуючи сідницю притиснутою. Повторіть вправу 10 разів. Змініть ногу. Метелик. Це дитячої гімнастичне вправу, яке допоможе зміцнити м’язи статевих органів. Сідайте по-турецьки на підлогу. Коліна розведіть максимально в сторону і махайте ними, імітуючи політ метелика. Виконуйте рухи протягом 2-3 хвилин. Для рівноваги можна притиснутися спиною до стіни.

  Китайські таблетки для потенції.

  Лікарі кажуть, що ефективні вправи для підвищення ерекції у чоловіків, допомагають не тільки у вирішенні цієї проблеми. Гімнастика зміцнює хребет, біг розвиває м’язи всього тіла, що сприяє підняттю тонусу тощо, Але найбільш ефективними для підвищення потенції вважаються спеціальні вправи.

  Чоловіки досить часто шукають панацею від усіх хвороб, в тому числі і від імпотенції, десь за кордоном, в крутих лікарнях за величезні кошти. Вони.

  Комплекс фізичних вправ для підвищення ерекції найбільш успішним був для чоловіків, які мали такі симптоми: 1. Відсутність інтересу до сексу, причому причин цього явища ніхто не міг знайти; 2. Відсутність ранкової і спонтанної ерекції; 3. Млявість статевого члена під час статевих зносин; 4. Слабка ерекція, яка при статевому акті не дозволяє введенню статевого члена у піхву.

  Відмова від куріння. Нікотин порушує еластичність судин і процес кровообігу. Ерекція відновиться, якщо відмовитися від сигарет. Відмова від алкоголю. Спиртні напої можуть спровокувати еректильну дисфункцію, так як уповільнюють психомоторні реакції. Нормалізація психологічного стану. Уникайте стресу, нервової роботи, збагачуйте своє життя позитивними емоціями. Контроль ваги. Харчуйтеся правильно, відмовтеся від смажених, солоних і копчених страв. Вживайте більше свіжих овочів і фруктів. Не приймайте ліки без призначення. Медикаментозна терапія повинна проходити під суворим наглядом фахівця.

  Відмовитися від фізичних навантажень потрібно в разі, якщо у пацієнта в анамнезі є хронічні захворювання у важкій формі.

  Фізіопроцедури з використанням води дуже прості і приносять тільки задоволення. Протипоказань практично немає. Але у деяких пацієнтів можуть виникати реакції індивідуальної непереносимості на скипидар.

  Вся проблема в тому, що кров не досягає печеристих тіл пеніса і не відбувається процес набухання члена. Тому він і не знаходить достатньої твердості. Які вправи існують для підвищення ерекції у чоловіків?

  разогрейтесь перед комплексом, варто виконати невелику кардиотренировку (достатньо 5-10 хвилин); не поспішайте, робіть зарядку в звичному і комфортному для вас темпі, щоб не збивалося дихання; завжди стежте за правильністю виконання вправи, точність — головна умова для отримання позитивного ефекту; відпочивайте, якщо відчуваєте дискомфорт.

  Багато хто чув про те, що підвищена температура тіла може негативно позначитися на активності сперматозоїдів. Лікарі рекомендують уникати перегріву. Але якщо правильно застосувати тепло, то воно допоможе впоратися з чоловічими проблемами.

  Після спортивної гімнастики рекомендується:

  Щоб комплекс максимально допоміг, потрібно дотримуватися техніки виконання вправ. Для гімнастики Кегеля немає особливих рекомендацій. При джелкинге варто робити перерви, щоб мікротравми тканин встигли затягнутися.

  Як викликати ерекцію.

  Джелкінг (джелк) — відносно новий вид тренувань для члена. Це стародавня арабська методика, яка допомагає не тільки усунути мляву потенцію, але і збільшити розмір статевого органу.

  Вплив теплом допомагає підвищити кровообіг і сексуальну активність. Припливи можна відчути вже під час процедури. Але у такого методу безліч протипоказань, слід проконсультуватися з лікарем. Не можна приймати ванни і робити компреси при простатиті та інших запальних захворюваннях, а також при атеросклерозі.

  Поєднання всіх рекомендацій допоможе домогтися максимального посилення потенції в короткі терміни. Щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю, рекомендується попередньо узгодити домашню терапію з лікарем.

  Підвищити ефективність медикаментозної терапії і домашньої гімнастики від імпотенції допоможе правильний спосіб життя. Чоловікові слід відмовитися від шкідливих звичок і змінити свій режим харчування.

  підтримувати водний баланс; виконати розслаблюючі вправи на розтяжку; робити невеликі перерви після кожного комплексу; закріплювати результат прийняттям теплої ванни або душу.

  6. «Уддияна». Встаньте, ноги розставте на ширині плечей. Після вдиху і спокійного видиху нахиліть тулуб злегка вниз, долоні складіть на стегна і, затримавши дихання, втягніть низ живота. Підігніть коліна і підніміть плечі, втягніть живіт. Коли затримуєте дихання, одночасно намагайтеся втягувати анус. Повторіть до 10 разів.

  Кожне з цих вправ добре по-своєму, але існують загальні правила. По-перше, на початку кожного заняття вправи повторюється не більше десяти разів. З кожним разом, відчуваючи силу в собі, можна поступово збільшувати кількість разів за підхід виконання вправи. Цей комплекс вправ запозичений з йоги, тому буде ефективним тільки в разі повної віддачі.

  Дізнайтеся більше про імпотенцію, і як її лікувати за допомогою гімнастики, з відео.

  У списку протипоказань аритмія, серцева недостатність, гостра фаза простатиту, доброякісна гіперплазія передміхурової залози, астма і ракові захворювання.

  До комплексу вправ, що підвищують ерекцію у чоловіків, відносять такі вправи як: 1. Парадний крок; 2. Утримати камінь; 3. Скіпінг; 4. Арка; 5. М’язи потенції; 6. Присоска; 7. Плуг; 8. Штопор; 9. Кобра; 10. Цибуля.

  4. «Плуг.» Ляжте на спину, голову поверніть до стіни (на відстані 0,5 м від стіни). Руки опустіть уздовж тіла. Ноги підніміть вгору і спробуйте доторкнутися шкарпетками до стіни. Спробуйте зафіксувати таке положення і просувайтеся шкарпетками вниз. Залишайтеся в подібній позі, роблячи 5 видихів. Потім повільно зігніть ноги, поверніться в колишнє положення, розслабте всі м’язи тіла і дихайте глибше. Якщо у вас все добре виходить, можна дану вправу злегка урізноманітнити і ускладнити. Приміром, на вдиху закиньте ноги за голову таким чином, щоб ваші пальці торкалися підлоги. Прикрийте очі і дихайте животом. Зробіть 5 вдихів і видихів, на видиху повільно розігніться, щоб один за іншим хребці стосувалися статі. Лежачи на спині, випряміть ноги вертикально вгору, глибоко вдихніть і на видиху опустіть ноги. Вправа досить повторити 5 разів.

  Підходячи до питання з наукової точки зору, варто зазначити, що жоден з вищевказаних рецептів не позбавлений сенсу, так як в продуктах є необхідні мікроелементи, які дійсно позитивно впливають на ерекцію і сексуальний потяг.

  Вправи для підвищення ерекції.

  На сьогоднішній день, китайська продукція для підвищення потенції заповнила весь ринок пострадянського простору. Ви можете без проблем зайти в аптеку і купити китайські таблетки для .

  Страждаєте через слабку потенції? Для того щоб підвищити її не на один день, не поспішайте бігти в аптеку і скуповувати всі дорогі лікарські препарати. Вправи для поліпшення потенції, пропоновані в нашій статті, на відміну від лікарських препаратів, не мають ніяких побічних ефектів і, як доводить практика, є набагато більш ефективними.

  БАДи для потенції. Що потрібно знати про них?

  Протягом багатьох століть чоловіки прагнуть збільшити пеніс різними способами. Це обумовлено тим, що саме з допомогою цього органу чоловік здатний прямо висловити своє емоційно-фізіологічний стан. Цілком виправдане бажання багатьох зробити свій інструмент любові більше і об’ємніше, і, безсумнівно, що збільшення статевого члена дозволяє отримувати більше ласки, емоцій і збільшує чутливість під час статевого акту. Для того, щоб використовувати перевірену методику, чоловік, охочий відчутного збільшення свого пеніса, повинен перестати бути ханжею і ледарем. Тільки тоді особливі вправи гарантують йому більш потужний і великий сексуальний пеніс.

  Засоби для підвищення потенції на сьогоднішній день досить актуальні. Ці кошти для посилення сексуального потягу називають афродизіаками. Ця назва прийшла до нас з Греції, де .

  Вправи для поліпшення потенції.

  Ще одним джерелом для поліпшення ерекції по праву вважається мед в поєднанні з горіхами. Рецепт простий. Мед перемішують з волоськими горіхами, мигдалем, арахісом і з’їдають близько столової ложки в день. Ефект не змусить себе довго чекати. Шоколад має особливу властивість. Наявність його на столі, не тільки благотворно впливає на жіночу половину, але і є джерелом амінокислот, проте цей продукт хороший в міру.

  В цілому потім же, навіщо і жінкам. М’язи тазового дна у обох статей виконують однакові функції:

  Лікарі провели дослідження і визначили, що спеціальні фізичні тренування для чоловіків, дозволяють їм посилити ерекцію в досить короткий проміжок часу. Якщо чоловік страждає такою проблемою, як рання еякуляція, то вправи для підвищення ерекції всього тридцять хвилин в день дозволять йому повернутися до нормального статевого життя за два або три місяці, в залежності від інтенсивності терапії.

  Дуже важливо скорегувати ваш щоденний раціон таким чином, щоб у ньому були присутні продукти для ерекції, а в стравах були присутні рослинні і тваринні жири. Протеїн дуже важлива складова в харчуванні. Ну, який чоловік обійдеться без м’яса. Саме м’ясо джерело протеїну, а якщо його чергувати з рибою, то цю суміш можна сміливо назвати «меню Казанова». Камбала і скумбрія, а також мідії і устриці з давніх часів вважаються «велелюбними» стравами. Однак рибу, як і м’ясо, небажано вживати в смаженому вигляді, вона втрачає більшу частину своїх корисних властивостей.

  Благотворно впливають на чоловічу сексуальну силу вправи, пропоновані йогою. Ви здивуєтеся, але для того, щоб їх виконувати, зовсім необов’язково відвідувати курси йоги, достатньо просто ознайомитися з комплексами в нашій статті і займатися вправами у себе вдома. «Уддияна», «Плуг», «Кобра», «Протряска», «Лук» — одні з найефективніших вправ для потенції з арсеналу йогів. Вправи для поліпшення потенції. Секрети йоги.

  Вправи для поліпшення потенції, запозичені з йоги.

  5. «Цибуля.» Ляжте на живіт. Ноги зігніть в колінах, підніміть їх і візьміть руками за щиколотки. Коли видихаєте, ноги підніміть вгору. Потім опустіть ноги, полежте в розслабленому положенні і повільно подихайте. Якщо вам важко дістати щиколотки, скористайтеся рушником. Починайте виконання вправи з 4 разів, поступово довівши до 12.

  1. Розтирання куприка. У положенні на спині зігніть ноги в колінах, руки складіть за голову. У швидкому темпі подихайте животом приблизно 12 разів. Далі трохи посувайте таз в сторони (24 раз достатньо), немов розтираючи куприк.

  У сучасному світі секс став чимось на зразок буденного процесу, який рідко загоряється святковими феєрверками. Прагматизм багатьох чоловіків змушує їх думати, що жінка вимагає лише великого .

  Збільшення розмірів пеніса.

  3. «Кобра.» Вправа отримала таку назву, оскільки положення тіла імітує позу кобри. Ляжте на живіт, зігніть руки, долонями упріться в підлогу на рівні пахв, а лікті підніміть вгору. Ноги випряміть і зімкніть, шкарпетки втягніть. Коли вдихаєте, повільно піднімайте голову. Спираючись на руки, підніміть плечі. Голову відкиньте назад і на кілька секунд затримайте дихання. Під час видиху опустіть голову і груди, трохи полежте, розслабивши м’язи. Повторіть вправу не менше 5 разів.

  Лікування еректильної дисфункції спеціальними лікарськими препаратами за останні роки досягло неймовірних висот. Ефективна, потужна і стійка ерекція практично у будь-якого пацієнта на сьогоднішній день це .

  Різні прянощі також несуть в собі силу і збільшення сексуального потягу. Так, наприклад, на Сході вважається, що додавання імбиру в блюдо значно підвищить ерекцію і змусить працювати гормон задоволення в повну силу. Однак не варто захоплюватися, так, наприклад, м’ята, навпаки, значно знижує лібідо.

  Продукти для ерекції.

  Різні продукти харчування можуть надавати позитивний вплив на потенцію, а систематичне вживання, наприклад, сметани і горіхів значно підсилює ерекцію. Багато хто вважає це міфом, однак немає практично жодного чоловіка, який хоча б раз у своєму житті, не піддався б спокусі спробувати цей спосіб, і ще ніхто не пошкодував. У різних народів свої рецепти любовної трапези. На Русі вважалося, що саме «чоловіча юшка» складається з м’яса і подрібненої кістки, з додаванням моркви, цибулі і ріпи, відповідає за ерекцію. На Кавказі до «любовних зілля» відносять баранячі яйця. Що потрібно знати про продукти для ерекції?

  За умови, що вправи для поліпшення потенції стануть частиною вашого повсякденного способу життя, ефект від них порадує вже через кілька днів після початку виконання.

  Стисніть м’язи на вдиху, затримайтеся на 5-10 секунд, видихніть і розслабтеся. Повторіть вправу 10-20 разів.

  Рекомендації після гімнастики.

  Як знайти м’язи Кегеля.

  Харчування для підвищення потенції.

  Жінка може пробачити чоловікові дуже багато, якщо він задовольняє її в ліжку. Цю писану істину наші чоловіки знають майже з пелюшок, і для них слово «імпотенція» звучить, як грім серед ясного неба. Вони готові втратити гроші, жінку, поставити хрест на кар’єрі, але тільки не втратити найголовнішого, того, що робить їх справжніми чоловіками.

  Утримують на місці органи малого тазу: сечовий міхур, пряму і тонку кишку. Допомагають контролювати сечовипускання, тобто захищають від випадкових «протікання» при напрузі або, покладемо, чханні.

  Так, дійсно, цей метод перевірений століттями. Перед тим як почати збільшення пеніса, засвойте, що ЦЕ НЕ неприємно і НЕ втомлює. Дійте у ванній перед дзеркалом. Ви повинні бути оголені, принаймні, оголена повинна бути нижня частина тулуба. У приміщенні повинно бути тепло. Для масажу знадобитися трохи жирного крему або вазеліну.

  Для початку змастіть долоню і зробіть кілька поступальних рухів від тіла до голівки члена. Потім використовуйте тільки великий і вказівний пальці, м’яко, але рішуче тягніть пеніс вниз і злегка розгортайте його назовні, спочатку в одну сторону, потім в іншу поперемінно. Робіть ритмічні рухи, а після виконання вправ, підніміть пеніс двома пальцями і 25-50 разів активно потрясіть його вгору-вниз, злегка б’ючи. Це допоможе розслабити м’язи після «доїння». Після вправ бажано прийняти теплий душ і трохи відпочити. У перші дні ви будете відчувати деяку хворобливість і помітите припухлість члена. Це не є перешкодою для продовження занять, просто дійте обережно. Якщо ж порахуєте, що вам занадто боляче, припиніть заняття до повної відсутності хворобливих проявів.

  Секс, як і їжа, підвищує в крові гормон задоволення, і робить позитивний вплив на здоров’я. Навчіться отримувати задоволення від життя, і тоді хороший секс не змусить себе довго чекати.

  Пам’ятайте, що жодна вправа не допоможе вам підвищити ерекцію, якщо ви це істинно не бажаєте. Ваше терпіння плюс ваша воля зробить вас сильнішими.

  Великий плюс вправ Кегеля в тому, що для їх виконання не потрібні особливі умови. Тренуватися можна де завгодно.

  В перші дні «доїння» необхідно виконувати не менше 100 разів. Поступово, до кінця місяця потрібно довести до 200 повторень за 1 раз. Тренувати пеніс потрібно 1 раз в день 5 днів на тиждень. Приблизно через місяць вправи можуть виконуватися більш активно, стовбур стає міцніше і можна з силою відтягувати його (Сполучні м’язи на той час вже будуть натреновані і для них це добре). Головка збільшеного члена набрякне і стане червоною, це нормально, тому що до цієї області просто приливає кров.

  6 вправ Кегеля для чоловіків, які поліпшать потенцію і якість сексу.

  Тренуватися можна в офісному кріслі, за кермом, в ліфті і навіть на дивані.

  Класична вправа Кегеля статично: стиснув м’язи, потримав їх в напруженому стані деякий час, відпустив. Додайте динаміки: стискайте і розтискайте мускулатуру тазового дна так швидко, як тільки зможете. Зробіть 10 швидких скорочень, потім відпочиньте 15-20 секунд і повторіть підхід ще пару раз.

  Існує величезна кількість способів для посилення ерекції, серед яких психологічний фактор та продукти для ерекції стоять на першому місці. Рівень тестостерону в крові має безпосереднє відношення до ерекції. Його не повинно бути занадто багато, інакше він викликає напади агресії, але і не дуже мало, в цьому випадку статева активність чоловіки значно знижується. Якщо ваше життя наповнене стресами, то слабка ерекція – це лише лакмусовий папірець, що свідчить про втому організму. Перегляньте свій спосіб життя і, звичайно, харчування.

  Також вправи Кегеля прописують чоловікам, які пройшли лікування від раку простати, для відновлення сексуальної функції.

  1. Стискайте м’язи ануса.

  2. Сядьте на стілець верхи (до спинки обличчям). Починайте обертати таз по колу, тримаючись за спинку стільця. Дихайте животом, а коли видихаєте, різко втягуйте задній прохід. Обертання таза постарайтеся здійснювати максимально плавно. Під час одного такого обертання ви повинні встигнути вдихнути і видихнути. Повторіть вправу не менше 10 разів, потім сядьте і повністю розслабтеся.

  Швидше за все, в перші кілька тренувань ви не зможете виконати відразу 10-20 вправ. Це нормально. Продовжуйте займатися, щоб зміцнити м’язи.

  Але для чоловіків є ще один приємний бонус. У число м’язів тазового дна входить невеликий, але вкрай важливий для сексуального життя мускул — так звана цибулинна-губчастий м’яз bulbocavernosus, яка охоплює основу («цибулину») пеніса. Саме вона забезпечує стійку ерекцію Exercises to Eliminate Erectile Dysfunction і потужне виверження.

  Пеніс – це всього лише м’язи. І якщо збільшення члена досі не хвилювало вас, то, швидше за все, ваш любовний інструмент буде добре реагувати на правильні стимули, як і будь-який інший м’язовий орган. Варто обмовитися, що на швидке збільшення пеніса за допомогою масажних вправ більше всіх можуть розраховувати молоді чоловіки. З віком результатів домагатися складніше, і це зажадає від вас більше часу і наполегливості. Збільшення м’язів не може бути результатом тижневих тренувань, але якщо практикувати вправи 5 днів в тиждень, то за місяць можна збільшити член настільки, що результати сильно надихнуть вас на продовження занять. Фізичні вправи корисні, вони реально покращують чоловіче здоров’я і нарощують обсяг і довжину пеніса.

  Джелкінг. Метод «доїння»

  Коли після кількох місяців тренувань пеніс досягне бажаних розмірів, вправи можна виконувати лише час від часу, щоб не втратити форму (не рідше 1 рази в тиждень). Зробіть це своєю звичкою, і ваш збільшений член буде завжди в тонусі, і ви будете себе прекрасно почувати. Багато цікавої інформації про те, як збільшити пеніс, ви можете знайти за цим посиланням.

  40% чоловіків, які страждають від еректильної дисфункції, після курсу вправ Кегеля повернули нормальну ерекцію, а 33,5% значно її поліпшили.

  Як робити класичну вправу Кегеля для чоловіків.

  Чим доповнити вправи Кегеля для чоловіків.

  sexpreparat.ru.

  Навіщо чоловікам вправи Кегеля.

  Дослідження Pelvic floor exercises for erectile dysfunction , проведене Університетом Західної Англії, продемонструвало, наскільки важливі в справі сексу м’язи тазового дна.

  Якщо вам нудно виконувати одне і те ж класичне вправу Кегеля, ось кілька його варіацій. Виберіть одну з них або комбінуйте кілька — результат буде однаковий.

  Примітка: вправи не рекомендується виконувати під час ерекції, тому що можуть бути пошкоджені судинні вени. Член повинен бути тільки трохи збуджений. Крему або вазеліну повинно бути достатньо, інакше можна отримати потертості і садна. Після виконання вправ навіть в розслабленому стані пеніс стає довшим і товщі, через 2-3 місяці» доїння » збільшення пеніса буде вже задовольняти вас.

  3. Виконайте стиснення і утримання.

  Як урізноманітнити тренування.

  Після того як ви вивчите всі вправи, потрібно скласти програму тренувань. Ваша перша програма буде складатися з трьох основних вправ: основна розтяжка, джелкінг і вправа Кегеля. Самі визначитеся з тим, як часто ви будете виконувати ці вправи. Деякі чоловіки займаються раз на кілька днів, деякі-кілька днів поспіль. Для того, щоб почали з’являтися результати, я раджу вам займатися мінімум 3 рази в тиждень по 15 хвилин кожен день з подальшим збільшенням тривалості тренувань. Кожна програма описує, скільки слід займатися, скільки підходів виконувати, які вправи робити і коли збільшувати інтенсивність.

  Розтяжка — в буквальному сенсі вправа, коли ви тягнете себе за член. Розтяжка в основному використовується для збільшення довжини. Перші п’ять тижнів ви будете займатися основною розтяжкою, яка дасть вашому члену хороше навантаження, а також дозволить вам ознайомитися з принципами вправ на розтяжку. З плином часу ви включите в свою програму більш просунуті вправи цього роду.

  4. Робіть ягодичный місток.

  Коли чекати результату.

  Ляжте на спину. Зігніть ноги в колінах і підтягніть їх до грудей так, щоб стегна були перпендикулярні підлозі. Поверніться у вихідне положення. Зробіть 10-15 повторень.

  Стисніть м’язи Кегеля так сильно, як зможете, і затримайте їх в максимальній напрузі на 10-15 секунд. Потім повільно розслабте. Виконайте 2-3 повтору.

  2. Збільште швидкість м’язових скорочень.

  Класика жанру виглядає Exercises to Eliminate Erectile Dysfunction так. Стисніть м’язи тазового дна і утримуйте їх в напруженому стані 5 секунд. Потім розслабте. Повторіть вправу 10-20 разів. Ідеально-робити 2-3 таких підходи на добу.

  Це просто. Уявіть, що вам дуже хочеться писати, але прямо зараз не можна. Стисніть м’язи, як ніби намагаєтеся стримати сечовипускання. Стислі м’язи — це м’язи Кегеля.

  Багато чоловіків використовують різного роду збільшують пристосування для тренування їх члена. Це програма робить акцент в основному на вправах для члена, в яких ви використовуєте свої руки, тим не менш у післямові ви знайдете огляд найбільш часто використовуваних засобів. Я не рекомендую вам використовувати подібні пристосування до тих пір, поки ви не тренувалися принаймні 3 місяці.

  Далі можливі варіанти:

  Збільшити пеніс можна за допомогою нескладних фізичних вправ.

  Вправи для члена за своєю суттю нічим не відрізняються від звичайних вправ для вашого тіла. Коли ви займаєтеся в спортзалі, існує набір основних принципів, які допомагають вам оптимізувати ваші результати. Те ж саме відбувається і при занятті вправами для члена. Ми розберемо всі ці основні принципи в наступних главах.

  Чоловіки, які не дотримувалися цих правил, не домагалися ніяких результатів. Вони або не давали члену належних перерв від навантажень, або не стежили за реакцією свого тіла, або сильно збільшували інтенсивність в надії прискорити процес.

  Як тільки ви досягнете поставленої мети, вашим основним завданням буде збереження набраних розмірів. Для цього вам буде потрібно програма по закріпленню, слідуючи якій, ви будете проробляти легкі вправи протягом 3 місяців.

  Це одна з найбільш популярних і ефективних варіацій вправ Кегеля. Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах. Не відриваючи ступні, плечі і лопатки від підлоги, підніміть таз якомога вище. У цьому положенні стискати м’язи Кегеля не потрібно: вони і так опиняться під навантаженням.

  Якщо результату не видно, швидше за все, ви тренуєтеся не зовсім правильно. Наприклад, не даєте потрібне навантаження м’язам тазового дна, напружуючи замість них прес або сідниці.

  Які сучасні методи хірургічного збільшення члена ?

  Перевір себе !

  Коли справа доходить до тренування ваших м’язів, ви починаєте гойдатися, і з часом ваші м’язи стають більші і міцніші. Теж саме відбувається і з м’язами всередині вашого члена. Замість того.…,

  Вправи на стискання працюють на розширення пеніса. Ці вправи в основному використовуються для збільшення товщини, так як в них застосовується стиснення, здавлювання та інші способи збільшення товщини. Деякі вправи на стискування також допомагають при збільшенні довжини, наприклад джелкінг — вправа, яка допомагає крові циркулювати у вашому члені. Ця вправа буде основним для вас в перші 5 тижнів.

  Протягом двох років я аналізував всю ту інформацію, яку отримав від чоловіків, і прийшов до висновку, що найбільших успіхів досягали саме ті, хто беззаперечно слідував трьом основним правилам: вони давали своєму члену належний відпочинок, прислухалися до свого тіла і поступово збільшували навантаження та інтенсивність тренувань. Але найважливіше-це те, що вони, в першу чергу, всі прагнули до того, щоб їх член був здоровим.

  Статика: затримайте таз в максимально високій точці на 5-10 секунд, потім опустіть на підлогу. Зробіть 10-15 повторень. Динаміка: максимально швидко піднімайте і опускайте таз. Знову-таки зробіть 10-15 повторень.

  Як довго ви тренуєтеся. Чим більше ви тренуєтеся, тим витриваліше стає ваш пеніс, і тим менше відпочинку вам потрібно. Зрештою, ви прийдете до того, що зможете займатися 6-7 разів на тиждень без перерви. На першому тижні я раджу брати дводенну перерву після дня вправ. Після цього поступово скорочуйте відпочинок, поки не прийдете до щоденних занять.

  Основні складові вправ для члена.

  Принципи вправ.

  Ваші гени. Деяким чоловікам потрібно набагато менше відпочинку просто тому, що так влаштований їхній організм — на відміну від інших людей, їх м’язи, включаючи і член, відновлюються швидше.

  Вправа Кегеля — це єдина вправа, в якому ви не будете використовувати руки, тільки силу вашої думки. Вправа Кегеля — тренування, яка зміцнює ваші скелетні м’язи. Дана вправа є дуже важливим, якщо ви хочете підвищити твердість вашого члена, сам член і вашу сексуальне життя.

  Виняток: вправа Кегеля.

  При регулярних заняттях результат стане очевидним вже через 3-6 тижнів Kegel Exercises: Treating Male Urinary Incontinence : зменшаться або зовсім підуть проблеми з нетриманням сечі, а якість сексу значно покращиться.

  Часта помилка: занадто швидке нарощування навантажень.

  Значимість діаграми приросту.

  Коли справа доходить до тренування ваших м’язів, ви починаєте гойдатися, і з часом ваші м’язи стають більші і міцніші. Теж саме відбувається і з м’язами всередині вашого члена. Замість того, щоб піднімати тяжкості, ви даєте навантаження на м’язи всередині вашого члена одним з двох наступних способів: розтяжкою і стисканням.

  Роздягніться догола, встаньте перед дзеркалом і напружте м’язи Кегеля. Якщо ви все робите правильно, мошонка відчутно підніметься.

  Якщо вправи Кегеля зацікавили вас як можливість поліпшити потенцію, не обмежуйтеся тільки ними. Дослідження A Home-Based Walking Program Improves Erectile Dysfunction in Men With an Acute Myocardial Infarction 2015 року встановило, що аеробні навантаження будь-якого виду — теж ефективний спосіб профілактики еректильної дисфункції та боротьби з нею. Так що ходіть, бігайте і присідайте.

  Якщо ви запам’ятаєте тільки одну річ з цієї глави, то нехай цією річчю буде наступна фраза: спочатку менше — значить більше!

  Ці правила являють собою те, що я називаю діаграмою приросту. Правило 1: Приділяйте належну увагу відпочинку. Вашому члену буде необхідний час на відпочинок і відновлення сил після всіх виснажливих тренувань. Правило 2: Збільшуйте інтенсивність поступово. У міру того, як ви будете виконувати вправи для члена все старанніше, вам доведеться збільшувати навантаження і інтенсивність тренувань. Це збільшення повинно відбуватися плавно, а не моментально, чого часто не розуміють новачки. Правило 3: Слідкуйте за вашими «ознаками тіла». Це правило є найбільш важливим з усіх. Вам необхідно стежити за вашим статевим членом, спостерігаючи, як він реагує на вправи. Реакція вашого тіла дозволить вам зрозуміти, чи робите ви вправи вірно, не завдаючи шкоди вашому пеніса.

  Ніколи не починайте відразу з просунутих вправ, не пропускайте кроки, це може бути небезпечним. Без належної підготовки забігання вперед рівнозначне спробам вичавити 200 кг від грудей при тому, що ваш максимум — 75 кг. Це вірний шлях до загибелі, замість цього краще вже відразу відправте свій член на ринг на поєдинок з Майком Тайсоном (і моліться про те, щоб Тайсон не був голодний в цей час).

  Вчені, бодібілдери і всі ті, хто серйозно займається фітнесом, давно знають, що недостатньо просто ходити в спортзал для того, що б виглядати як Арнольд Шварцнеггер в його кращі роки.

  Ще розділи :

  Дайте вашому члену час на відновлення і зростання.

  У процесі ж тренувань ви зрозумієте ці правила ще краще. Ну а поки вам потрібно знати, що, дотримуючись цих трьох правил, ви максимізуєте свої результати і мінімізуєте травми. Діаграма приросту — це запорука успіху. Зробіть ці правила частиною самого себе, і ви будете на шляху до більш здорового, великого і міцного члену.

  Правило 2: збільшуйте інтенсивність поступово.

  Здорові тілесні ознаки сигналізують про те, що ви покращуєте фізичну форму і здоров’я вашого члена. Ваше першорядне завдання-зробити член більш здоровим, а вже потім збільшити його розмір. Якщо у вас з’являються здорові тілесні ознаки, то, швидше за все, ви будете додавати в розмірах.

  Члену, як і будь-яким іншим вашим м’язам, необхідний відпочинок Для зростання і зміцнення сили. Без необхідного відпочинку ви перетреніруете свій член, що призведе до наслідків, прямо протилежним вашої мети — більш слабким ерекціям і відсутності приросту.

  Існує 3 правила, які життєво необхідні для здорових і ефективних тренувань члена.

  Підняття важких предметів-це тільки половина справи, інша половина-як робити це правильно. Для цього і існують правила виконання вправ.

  Інші фактори. Ваш вік, ваше харчування, частота занять сексом і мастурбацією також можуть впливати на кількість відпочинку, необхідного вашому члену.

  Деяким чоловікам потрібно більше відпочинку, ніж іншим. Час відпочинку, який потрібен вашому члену, залежить від декількох факторів.

  Закріплення.

  Правила, що складають діаграму приросту, є настільки важливими, що спочатку вам необхідно добре уявити і зрозуміти, що саме ці правила означають, перш ніж переходити безпосередньо до тренувань.

  Найпоширеніша помилка серед новачків — занадто поспішне збільшення навантажень. Багато тренуються так сильно хочуть домогтися позитивних результатів, що часто дозволяють своїм амбіціям приймати рішення за них самих. Не дозволяйте подібному траплятися і з вами.

  Багатьом з цих чоловіків довелося припинити вправи тому, що вони втратили віру в себе і не набралися терпіння, або тому, що вони сильно перетренувалися.

  Нездорові тілесні ознаки — це знак того, що ви перенапрягаетесь і, можливо, робите щось не так. У цьому випадку вам слід пригальмувати з виконанням вправ і зменшити кількість тренувань, навіть якщо в програмі написано інакше. Слідкуйте за хворими тілесними ознаками і намагайтеся їх уникати, не травмуйте свій член.

  Основи вправ для члена.

  Увага до тілесних ознак.

  У вправ для члена, як і у будь-яких інших, існують основні правила. Їх просто запам’ятати і вивчити, і вони є ключовим фактором, необхідним для придбання більш здорової форми статевого члена.

  Спочатку ви будете збільшувати інтенсивність лише одним способом: приділяючи на тренування більше часу. У міру вашого просування, крім першого способу з’являться ще два інших: більш просунуті вправи і збільшення інтенсивності тих вправ, які ви вже знаєте. Більш докладно про це ви дізнаєтеся в п’ятій частині.

  5. Піднімайте ноги.

  Можливі побічні ефекти.

  Як правильно помітив один з тренуються, «ви повинні заохочувати зростання свого члена, а не змушувати його рости силою. Зростання не доб’єшся примусом». Вправи для члена — це не змагання, це дружній союз між вами і вашим пенісом.

  Давайте на мить уявимо, що ви тренуєте ваші біцепси. Ви починаєте з вашого максимуму: 12 підходів по 10 кг, з плином часу ваш максимальний результат збільшується. Чисто теоретично, ви можете зробити 12 підходів по 15 кг, але ви цього не робите і не збільшуєте вагу. З якихось причин ви робите всі 12 підходів з вагою в 10 кг. в результаті ви не максимізуєте свої навантаження, і тому ваші біцепси не збільшуються так швидко, як могли б. І якщо ви будете залишатися на 10 кг досить довго, ваші біцепси і зовсім перестануть рости.

  «Твердий — це добре, твердіше, це ще краще» Доктор Стівен Ламм, «Фактор твердості»

  Прояв здорових тілесних ознак сигналізує про те, що ви все робите правильно і ваш член стає здоровішою. Але іноді навіть при прояві всіх здорових ознак розміри члена не змінюються. Це знову ж таки означає, що ви займаєтеся правильно, але недостатньо інтенсивно. Не забувайте, що зі збільшенням інтенсивності можна і перетренуватися, слідкуйте за появою нездорових тілесних ознак, вони вкажуть вам на те, що ви, можливо, перестаралися.

  Здорові тілесні ознаки.

  Збільшуйте інтенсивність, але робіть це потроху. Ваша мета — почати з малого і поступово просуватися вперед. Інакше зайві навантаження на самому початку можуть вплинути на ваші результати аж до того, що ви перестанете додавати в розмірах в принципі.

  Тілесні ознаки були відкриті одним хіропрактиком в 2004 році, це відкриття змінило уявлення про вправи для члена раз і назавжди. Цей чоловік виявив, що коли відбувається ріст статевого члена, у нього починають проявлятися здорові тілесні ознаки, такі як, наприклад, більш сильна ерекція.

  Все те ж саме відбувається і при виконанні вправ для члена: всі побічні ефекти дуже часто є тимчасовими, і вони можуть проявлятися, так і немає. Деякі чоловіки взагалі не відчувають ніяких побічних ефектів. Вам слід звернути увагу ще й на те, що більшість негативних побічних ефектів можна мінімізувати або взагалі виключити — вам всього лише треба бути трохи більш розважливим і слідувати порадам.Ви дізнаєтеся, як подолати побічні ефекти, якщо вони почали проявлятися. Ну а поки вам слід знати, чого варто остерігатися.

  Він також виявив і наявність нездорових тілесних ознак, таких як більш слабка ерекція, яка проявляється при відсутності росту.

  Правило 3: звертайте увагу на реакцію тіла.

  За словами доктора Дена Кертіса, це пов’язано з наступним: «кількість навантажень на м’язи повинна бути більше ніж типова кількість навантажень, якому вони піддаються. У м’язів не з’явиться стимул до зростання, якщо ви не збільшуєте навантаження на них, а робите одні і ті ж дії з одним і тим же вагою день у день».

  Плями на члені.

  По суті, чим твердіше ваш член, тим краще. Твердість — це не тільки результат вправ, але і показник того, чи ефективні вони. Сильна ерекція — це еквівалент правильного виконання вправ, знак того, що вони працюють. Слабка ерекція рівносильна неефективності.

  Здоровий пеніс.

  Коли у вас проявляються нездорові тілесні ознаки, вам варто припинити вправлятися і дозволити пеніса трохи відпочити до тих пір, поки ці ознаки не зникнуть. Перерва в тренуваннях при нездорових тілесних ознаках схоже на зупинці машини, коли у вас димить капот — ви точно знаєте, що відбувається щось недобре, і вам слід виправити ситуацію.

  У фільмі «Магнолія» Том Круз виконує роль досвідченого спокусника, і в одному з епізодів, виступаючи перед групою людей, радить їм «поважати член». І дійсно, ви повинні поважати член. Не будь-який член, звичайно ж, а ваш власний. Багато чоловіків соромляться свого члена і ставляться до нього як до якого-небудь рудоголового родича-імбецилу — вони не ставляться до свого члена з повагою.

  Ваш член схожий на автомобільну шину, за тим лише винятком, що замість повітря він наповнюється кров’ю. Коли у вас відбувається ерекція, ваш член перенасичується кров’ю і може ставати до семи разів більше, ніж в звичайному стані. Це все відбувається завдяки хорошій циркуляції крові, чому сильно перешкоджає куріння. Згідно онлайн-версії журналу men’s Health, «куріння може зробити ваш член навіть на 1 см коротше. Так що, навіть якщо ви не боїтеся раку легенів і ранньої смерті, то хоча б вже пожалійте свій член».

  Важливо стежити за знаками вашого тіла, тому що кожен пеніс реагує на вправи по-різному. Деякі чоловіки тренуються 7 днів в тиждень, ні разу не перетруждая, в той час як іншим може вистачити і одного дня для того, щоб перенагрузить свій член. Тілесні ознаки послужать вам хорошим помічником на шляху до більш здорового і великого члена, вони зроблять цей шлях безпечним і швидким.

  Нездорові тілесні ознаки.

  Іноді вправи для члена призводять до того, що на члені збільшуються і стають більш помітними кровоносні судини.

  Ранкова ерекція є ознакою того, що ваш член здоровий. Багато сексологи використовують факт наявності ранкової ерекції для визначення того, чи є еректильна дисфункція психологічної або фізичної проблемою: якщо чоловік відчуває ранкову ерекцію, то еректильна дисфункція, швидше за все, пов’язана з якимись психологічними причинами.

  Правило 1: давайте члену достатній відпочинок.

  Злегка потягніть себе за член.

  Ми вже поговорили про всі позитивні речі, які вам можуть дати вправи для члена, і тому прийшов час обговорити негативні наслідки, до яких можуть привести ці вправи. Якщо ви коли-небудь серйозно займалися у спортзалі, ви напевно мали як позитивні, так і негативні побічні ефекти від навантажень на ваші м’язи. Якщо ви відчуваєте себе більш енергійним — це приклад позитивного побічного ефекту, в той же час у вас могло боліти все тіло від інтенсивних тренувань, що є прикладом негативних побічних ефектів. Обидва типи побічних ефектів зазвичай не проявляють себе досить довго і не обов’язково з’являються після кожного тренування.

  Виступаючі і помітні судини (вени)

  Робота м’язів всередині вашого члена схожа на роботу скелетних м’язів. Член швидко пристосовується до навантажень. Для того щоб член збільшувався в розмірах, його треба постійно піддавати великим навантаженням, ніж ті, до яких він звик. Саме для цього ви і будете поступово збільшувати інтенсивність вправ.

  Пост про збільшення самі-знаєте-чого. Виконувати всі вправи в пості за один присід. Поїхавши.

  Цей побічний ефект зазвичай проявляється після декількох місяців занять, але це не завжди так: деякі чоловіки до цього схильні більше інших так само, як і до появи синців на тілі. Хоча це і тимчасовий побічний ефект, деякі чоловіки писали про те, що у них він тривав досить довго.

  Якщо порушується робота однієї з цих систем, то розвивається еректильна дисфункція.

  Тимчасові плями найчастіше з’являються на голівці члена. Зазвичай це плями червоного кольору розміром з укол від шпильки, але вони можуть ставати більше і темніше. Плями-звичайне явище, вони з’являються найчастіше на початку тренувань і говорять про те, що ви тренуєтеся із зайвою інтенсивністю.

  Потемніння члена.

  Класифікація типових тілесних ознак.

  Залежно від довжини ваших лобкових волосся, вони можуть приховувати від погляду до 3 см довжини вашого члена. Тим не менш, будьте обережні. Якщо ви ніколи не голили у себе там, внизу, раджу робити це повільно і використовувати більше піни для гоління.

  Приклад 1: Френк знаходиться на третьому тижні тренувань, і він виконує Джелкінг по 16 хвилин кожен день, 4 дні на тиждень. Він зауважує 3 здорових тілесних ознаки: його член збільшується в розмірах, розмір його члена в звичайному (неэрегированном) стані також збільшується, і у нього проявляється більш сильна ерекція. Всі ці ознаки говорять про те, що Френк знаходиться на вірному шляху. Для того, щоб зростання не сповільнювалося, Френк починає збільшувати інтенсивність і тепер додає додаткові 2 хвилини щотижня, тобто він займається вже 18 хвилин Четвертий тиждень, 20 хвилин-п’яту і так далі.

  Виглядати більше, відчувати більше.

  Це правило найважливіше з усіх трьох, тому що реакція вашого тіла зв’язує все воєдино, вона показує вам, що відбувається з вашим членом, вказує, коли йому потрібен відпочинок і коли пора збільшувати інтенсивність навантажень.

  Перш ніж ви почнете збільшувати розміри свого члена з допомогою вправ, давайте розглянемо 8 способів, які допоможуть вашому члену виглядати більше. Хоча ці способи не збільшують фізичні розміри вашого члена, вони допомагають йому виглядати і відчуватися більше в незручних для вас ситуаціях. У будь-якому випадку, з часом ваш член буде настільки великим і здоровим, наскільки ви побажаєте, і ці «швидкі способи» вам уже не знадобляться. Ну а поки наведемо ці способи тут.

  Ваш член — це ваш член. Пишаєтеся вашим найціннішим органом, і ви отримаєте набагато більше, ніж кілька сантиметрів до довжини — ви поліпшите своє лібідо. Різні сексуальні дослідження показують, що жінки більше чоловіків хочуть, впевнено ведуть себе в ліжку, ніж просто чоловіків з великим господарством.

  Все ж хочуть собі побільше?

  Сенс цієї техніки в стимулюванні надходження крові в пеніс.Після декількох місяців тренувань кровоносні порожнини збільшуються в обсязі. Збільшення кровотоку, в свою чергу, збільшує обсяг члена.

  Пострижена (поголена) область лобка хороша не тільки тим, що вашому партнерові буде приємніше займатися з вами сексом, це ще і дозволяє вашому члену бути більш помітним.

  2. Потягніть пеніс в сторону від себе. Розтягніть його максимально до тих пір, поки не відчуєте біль або дискомфорт. Тримайте його в цьому стані 5 хвилин. Після кожної хвилини намагайтеся трохи збільшувати розтяжку. Пам’ятайте, вправа не повинно викликати хворобливих відчуттів.

  Тимчасове зменшення в розмірі і твердості.

  Приклади використання тілесних ознак.

  Зріжте лобкове волосся.

  Зазвичай кут, під яким ви дивитеся на свій член, не дозволяє вам отримати уявлення про його реальних розмірах. Для того щоб краще розгледіти член, подивіться на себе оголену в дзеркалі, ви можете бути приємно здивовані, дізнавшись, що ваші розміри насправді набагато більше, ніж ви думаєте.

  Підготовка: намочіть м’яку тканину в теплій воді, відіжміть її. Оберніть її навколо стовбура вашого члена (незалежно від стану спокою або ерекції) і залиште на три хвилини. Потім зніміть тканину. Повторіть вправу не менше двох разів. Після цього ретельно висушіть член.

  Стимулюйте член подумки.

  4. Починаючи від основи, акуратно, але сильно потягніть свій член. Тягніть його вниз і назовні, підтримуючи в полувозбужденном стані. Кожен рух починайте тільки від заснування члена. Зауважте, що кров повинна приливати до голівки члена.

  Це типова ознака перетренировок. Член — м’язи, які втомлюються і слабшають від надмірних навантажень. Уникнути цього побічного ефекту можна тренуючись з поступовим збільшенням інтенсивності і спочатку не надто довго.

  Все те, що допомагає крові більш активно проходити через ваші нижні кінцівки, збільшує розміри вашого неегованого статевого члена. Тому можна просто подумати про що-небудь збудливу, тільки дивіться не перестарайтеся, випадково опинившись не в тому місці і не в слушний час.

  Це вправа забезпечить збільшення довжини вашого пеніса вже через два тижні занять, однак тільки після 3-4 місяців ви зможете реально оцінити його масштаб.

  Як і перед будь-якими фізичними навантаженнями, в даному випадку потрібна попередня підготовка. Перед кожним заняттям обов’язково промивайте пеніс, займайте зручну позу, готує відповідні мастила і виконуйте прогрівання.

  Якщо ви чекаєте, що інші люди побачать ваш член, скажімо, в роздягальні або в душовій — не мочіться перед цим. Коли ви довго стримуєте себе від того, щоб сходити в туалет по-маленькому, це часто позначається на збільшенні розмірів вашого члена.

  Цей побічний ефект може бути різної сили: у вас можуть почати з’являтися невеликі потемніння в деяких місцях на члені або ваш член може повністю потемніти і придбати бронзовий відтінок (багато чоловіків вважають, що при такому розкладі член виглядає більш «мужньо»). Потемніння-це найпоширеніший побічний ефект, який зазвичай асоціюється з інтенсивними вправами і перенапруженням.

  Робіть 500 або більше рухів в день все подальше час з максимальною силою. Приблизно 20 хв.

  Розтяжка: 1. Член знаходиться в розслабленому стані. Візьміть його однією рукою, міцно стиснувши головку, але не перешкоджаючи надходженню крові.

  Цей спосіб не швидкий, але, безсумнівно, самий здоровий з усіх. Девід Зінченко і Тед Спайкер у своїй життєствердною книзі «Дієта для Преса» пишуть наступне: «Коли справа доходить до інтимних місць чоловіки, жир стає своєрідним тілесним дзеркалом бічного виду — об’єкти в дзеркалі здаються меншими, ніж вони є насправді. Середня довжина неэрегированного члена у чоловіка — близько 8 см, але чим чоловік товщі, тим менше буде виглядати його член. Це пов’язано з тим, що жир внизу живота чоловіка приховує з уваги підставу члена. Позбувшись від 7 кг зайвої ваги, можна збільшити видиму довжину свого статевого члена до 1,5 див. Природно, сам член не збільшується в розмірах, ви просто звільняєтесь від усього зайвого жиру, що його оточує, і це дозволяє вашому маленькому другові краще демонструвати свій справжній потенціал».

  Випадки неправдоподібного збільшення пеніса відомі і на території США. У Каліфорнії зареєстрований випадок, коли після менш ніж річних занять Д. Маршаллу з Саутгейта вдалося подвоїти розмір свого члена з 12 до 25 див. Зрозуміло, такі випадки рідкісні, але статистика стверджує, що збільшення розмірів на 5-7 см цілком досяжно.

  3. Відпочиньте 1 хвилину. Помасажуйте ваш пеніс круговими рухами приблизно 30 разів. Це відновить нормальний кровообіг.

  Починайте регулярні вправи з цієї процедури. Теплий компрес забезпечить приплив крові і тим самим поліпшить кровообіг в районі вашого пеніса, а також зробить вашу шкіру більш еластичною. Крім цього, він забезпечить кращий захоплення для вправ, які вам належить виконати.

  Спосіб №2. Під час ерекції зробіть підстрибують руху пенісом, намагаючись підняти його вгору. За цей рух відповідає ЛК-м’яз.

  ДЖЕЛКІНГ (він же основна вправа): Розтягуючі вправи дуже ефективні для збільшення довжини пеніса. Але для того, щоб збільшити довжину кола пеніса, необхідно виконувати розтягуючі вправи, поки ваш пеніс знаходиться в підлозі збудженому стані. Джелкінг — це вправи, які впливають на весь пеніс, то є й довжину і товщину, і вага, і обсяг — все це збільшується пропорційно.

  Пам’ятайте, що ви повинні не відчувати ні найменшого дискомфорту, займаючись джелкінгом. Використовуйте велику кількість мастила, щоб не пошкодити шкіру.

  4. Повторіть другу вправу 4 рази, розтягуючи статевий орган в різних напрямках: вгору, вниз, наліво і направо. Після кожних 5 хвилин розтяжки повторюйте вправу 3.

  Легкий ривок дозволить вам практично моментально збільшити розмір вашого неегованого члена (ключове слово — «легкий», не забувайте!). Переконайтеся в тому, що ви тягнете ніжно, і не тягніть за головку, ваш член — найделікатніша частина вашого тіла, тому ставитеся до нього відповідно.

  Приклад 2: Алекс займається другий тиждень і робить Джелкінг по 10 хвилин за раз, 3 дні на тиждень. На наступному тренуванні Алекс різко змінює інтенсивність і додає до часу тренування додаткові 10 хвилин. Після пари днів тренувань в новому режимі Алекс зауважує, що розмір його неегованого члена став менше, і його ерекція ослабла — два нездорових тілесних ознаки говорять про те, що він перетренувався. Для того щоб оговтатися від перевантаження, Алекс припиняє тренування і чекає, поки його ерекція знову не зміцніє.

  У ЧОМУ КОРИСТЬ ВІД ТРЕНУВАНЬ ЛОБКОВО-КУПРИКОВОГО М’ЯЗА?

  Пам’ятайте, що ваш пеніс повинен бути лише частково збуджений. Якщо ви відчуєте настання еякуляції, перервіть вправи. Це вправи для самоконтролю. Не забувайте тренуватися.

  Протягом першого місяця зміни будуть або зовсім непомітні, або незначні. Не здавайтеся, завзятість — це запорука успіху. Вже протягом другого і третього місяця, як правило, відбувається збільшення на 5 і більше см.

  5. Змініть руку і повторіть рух, починаючи від основи і розтягуючи у напрямку до голівки на члені. Міняйте руки ритмічно, наслідуючи рухам дояра, торкаючись всієї поверхні пеніса, крім кінчика головки. Це фундамент джелкінга.

  1. Нанесіть обрану вами мастило на шкіру вашого члена. Не прибирайте мастило далеко, вона вам знадобиться для декількох сот рухів. Не користуйтеся милом: воно сушить шкіру.

  Виконуйте 1-3 підходи по 10 разів. Збільшуйте силу стиснення і кількість повторень з часом.

  (Примітка. Пункт другий призначений для досягнення стану полуэрекции. Якщо ви вже досягли цього стану, можете переходити безпосередньо від першого до третього пункту.)

  Робіть 200-300 рухів в день із середньою силою протягом 1-го тижня. 10 хв.

  Робіть 200-300 середньосильних рухів в день протягом наступного тижня. 15 хв.

  Вправа 2: «Напруга ЛК-м’язи»

  Вправи для ЛК-м’язи розбиті на два модулі: основний і додатковий. Необхідно починати виконання з основного модуля. Основний комплекс вправ є самодостатнім, оскільки напруга і розслаблення лобково-куприкової м’язи є основний принцип її тренування. На цьому принципі побудовані інші вправи, які є лише варіацією вправи «Напруга ЛК-м’язи».

  Для завершення тренування просто достатньо «охолонути» в теплі, і все.

  Результат є-виріс з 15 до 16.3 за півтора-два місяці.

  Взято і склеєно звідси — (Там ще є деякі техніки, але ті, що вище — найпопулярніші).

  ЯК ВИЯВИТИ ЛОБКОВО-КУПРИКОВИЙ М’ЯЗ?

  Ви можете пошкодити судини, якщо будете займатися джелкингом в стані повної ерекції. Переконайтеся, що ступінь ерекції не перевищує половини — трьох чвертей максимального збудження. Ви не досягнете успіху, якщо не досягнете стану напіверекції. Зате після правильного виконання вправ ви помітите, що ваш пеніс збільшиться і в довжині і в обсязі. А після одного чи декількох місяців занять ваш пеніс збільшиться досить значно, завдяки затримці крові у печеристих тканини. Ці прості вправи збільшити член, виконані 5 разів на тиждень, наприклад, дозволять чоловікові з 15 см членом в стані ерекції додати до нього від 3 до 7 см, вимірюючи від кінчика головки до підстави. При цьому пропорційно збільшиться і товщина.

  5. Після того, як ви здійсните 5 розтяжок (5 хвилин кожна), знову розтягніть статевий орган прямо від себе. Потримайте його 1 хвилину, потім 10 разів злегка стисніть його, не завдаючи собі болю.

  Ці вправи потрібно робити кожному чоловікові після 30 років. Це збереже його від цілого ряду чоловічих захворювань. Опубліковано на веб-порталі imbf.org.

  Спосіб №1. Одним з найпростіших способів виявлення лобково-куприкової м’язи є затримка струменя при сечовипусканні: розташуйте пальці між яєчками і анусом, на час перервіть струмінь. У момент переривання напружується ЛК-м’яз і залишається напруженою поки затримується сечовипускання.

  Альтернативна вправа, яка дозволяє тренувати ЛК-м’яз з обтяженням. Вправа виконується з ерегованим статевим членом, для цього на нього кладуть рушник і виконують як би підстрибують руху, намагаючись підняти рушник якомога вище. У міру тренування необхідно збільшувати вагу обтяження, наприклад, можна намочити рушник і т. п.

  Виконання: утримуйте напругу в ЛК-м’язі 3 секунди, потім розслабте її на 3 секунди. Як і в попередній вправі, ключову роль тут грає сила стиснення, а не тривалість і кількість повторів. У міру тренованості, збільшуйте час утримання напруги в ЛК-м’язі. Час відпочинку при цьому, дорівнює часу робочого підходу, тобто якщо напруга тривала 5 секунд, то і розслаблення тривати стільки ж.

  Профілактика цілого ряду захворювань . Основною причиною розвитку патології органів малого тазу є застій крові, що призводить до таких захворювань як простатит, аденома простати, уретрит, геморой, нетримання сечі та інше. Регулярне тренування ЛК-м’язи запобігає застій крові в цій області і надає терапевтичну дію. Посилення потенції . За рахунок того, що кровообіг в області статевих органів поліпшується, це сприяє більш вираженою і ерекції. Наповнення статевого члена кров’ю стає більш повним, що сприяє твердості ерекції. Може також спостерігатися збільшення кута нахилу ерегованого пеніса. Посилення оргазменных відчуттів . ЛК-м’яз відповідає за ритмічні скорочення в тазовій області під час оргазму. Розвиток лобково-куприкових м’язів сприяє посиленню відчуттів від оргазму: він стає яскравішим і триває довше. Це відзначають всі чоловіки, які практикують виконання спеціальних вправ. Поліпшення гормонального фону . Оскільки тренування ЛК-м’язи сприяє поліпшенню кровообігу в органах малого тазу, це також покращує діяльність «фабрик» по виробництву статевих гормонів — яєчок. В результаті, можна розраховувати на поліпшення синтезу такого важливого для чоловіка гормону як тестостерон. Контроль еякуляції . Існують техніки управління лобково-куприкової м’язом, здатні навчити чоловіка продовжувати статевий акт. Але щоб навчитися такій техніці, необхідно, по-перше, мати добре треновану ЛК-м’яз, а по-друге, володіти знанням технології, що дозволяє відчувати чоловікові множинний оргазм. Про це докладно можна почитати в книзі Мантека Чіа «Даоські секрети любові». Також існує теорія, що зайва напруга ЛК-м’язи під час сексу, провокує передчасне сім’явипорскування. Можна зустріти раду максимально розслабити лобково-куприковий м’яз під час сексуального контакту.

  Зупинка сечовипускання в перші кілька разів може викликати деякі больові відчуття, що є нормою. Через деякий час це повинно пройти. Якщо після тривалої практики (кілька тижнів) больові відчуття залишаються, можливо, слід звернутися до лікаря.

  Комплекс вправ для тренування ЛК м’язів у чоловіків. ВІДЕО.

  ТРЕНУВАННЯ ЛОБКОВО-КУПРИКОВОГО М’ЯЗА.

  Виконуйте 1 підхід по 10 разів. Збільшуйте силу і тривалість стиснення з часом.

  Розтягуючі вправи дуже ефективні для збільшення довжини пеніса.

  Відзначені випадки, коли у окремих представників довжина члена досягала 50 см. більшість таких випадків відзначені на Близькому Сході, в Африці та Індії. Саме в цих регіонах склалися найбільш відомі техніки. Вони дійсно дають хороші результати. Найвідоміша з них — арабська техніка Джелк.

  Джелкінг (інакше «Доїння») — це одна з тих давніх технік, які використовувалися впродовж століть різними племенами і культурами по всьому світу. Передбачається, що це найбільш ефективний метод збільшення пеніса. Відзначені випадки, коли у окремих представників довжина члена досягала 50 см. більшість таких випадків відзначені на Близькому Сході, в Африці та Індії. Саме в цих регіонах склалися найбільш відомі техніки. Вони дійсно дають хороші результати. Найвідоміша з них — арабська техніка Джелк.

  У 19 столітті дослідник сер Річард Бартон займався еротичними розшуканнями на Близькому Сході. У своїх мемуарах він описав різницю між близькосхідними і африканськими арабами: «Основна різниця між арабськими та африканськими арабами полягає в розмірах їх пенісів. Чистокровні «Арабські» араби, як правило, мають переваги досить скромних розмірів. Орган африканських арабів, навпаки, великий, натовп і дрябл. Згідно моїм вимірам, довжина пеніса араба в стані ерекції в середньому дорівнює 17-18 см, а товщина — 3-4 см, але нерідко мені траплялися і зразки довжиною від 20 до 25 см і товщиною 6-7 див. Такий орган більш всього нагадує кількість, побачивши якого жінки, що характеризуються в індійській термінології як „зайчихи“ повинні волати від жаху. Важко навіть уявити, який збиток може завдати анальному отвору якогось бідолахи, якщо він піддасться атаці. З таким знаряддям чи можуть араби взагалі займатися анальним сексом, коли ні вік, ні стать не грають вже ніякої ролі?»

  Найпростіший спосіб тренування ЛК-м’язи є зупинка струменя під час сечовипускання. Ви можете робити це кожен раз під час походу в туалет, або кілька разів в день. Нездатність зупиняти струмінь приблизно на середині сечовипускання, а потім відновлювати її, говорить про слабкість лобково-куприкових м’язів.

  2. Великим і вказівним пальцями обхопіть свій пеніс у підстави. Проведіть рукою по стовбуру члена до головки. Повторіть рух. Воно повинно тривати 3 секунди. Стимуляція допоможе вам досягти ерекції.

  Виконання: якомога швидше напружуйте і розслабляйте лобково-куприковий м’яз. Тут, так само як і в інших вправах, важлива якість напруги, а не швидкість або кількість.

  Виконуйте від 2-3 зупинок за одне сечовипускання. Вправа «Зупинка струменя» є базовим вправою і може використовуватися на початку тренувального шляху, або як додаткова практика до більш серйозних вправ. Ознайомившись і закріпивши виконання цієї вправи, переходите до більш потужним технікам тренування ЛК-м’язи.

  Виконуйте 1-3 підходи по 20 разів.

  Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

  Коли перша вправа освоєно, і ви навчилися відчувати свою лобково-куприковий м’яз так, що можете напружити її ізольовано, переходите до основної вправи, безпосередньо тренує ЛК-м’яз.

  На додаток до основного комплексу зверніть увагу на комплекс вправ для підвищення потенції.

  У 1970 році журнальна стаття розповіла нам, як відомого і популярного американського культуриста неприємно здивував власний непоказний статевий орган, коли він спробував порівняти його розміри з членами інших змагаються. Він найняв одного з служителів арабського мехбіла для того, щоб виправити становище. Араб переконав спортсмена в тому, що розміри пеніса можна легко збільшити за допомогою ручної стимуляції. Але оскільки масел, якими користуються в арабських країнах, неможливо було придбати в США, араб склав власну формулу такого масла. Рецепт цього «стимулятора» узятий безпосередньо зі статті.

  Чоловікам в сексі допоможе » доїння»

  ОСНОВНИЙ КОМПЛЕКС ВПРАВ.

  Вправа 4 « » швидкісна напруга ЛК-м’язи»

  Робота по збільшенню чоловічого пеніса називається джелкінг. Досвід показує, що відчутних результатів метод дозволяє домогтися за три місяці тренувань. Масаж для збільшення члена можна робити декількома способами.

  3. Коли ваш пеніс полувозбудится, складіть великий і вказівний пальці лівої руки в кільце і міцно обхопіть свій член біля основи.

  Ви можете пошкодити судини, якщо будете займатися джелкингом в стані повної ерекції. Переконайтеся, що ступінь ерекції не перевищує половини — трьох чвертей максимального збудження. Ви не досягнете успіху, якщо не досягнете стану напіверекції. Зате після правильного виконання вправ ви помітите, що ваш член збільшиться і в довжині і в обсязі. А після одного чи декількох місяців занять ваш пеніс збільшиться досить значно, завдяки затримці крові у печеристих тканини. Ретельно підберіть для себе одну із запропонованих технік джелкінга, яка найбільш підходить для вас, і включите її в свій розпорядок.

  Вправа 1: «Зупинка струменя»

  Але для того, щоб збільшити довжину окружності пеніса, необхідно виконувати розтягуючі вправи, поки ваш пеніс знаходиться в полувозбужденном стані.

  Вам може знадобитися мастило для цих занять, крім спеціально обумовлених випадків. Джелкінг дає реальні результати. Пеніс збільшується як в спокійному, так і в збудженому стані. Точне виконання цих вправ призведе до поліпшення здоров’я і сили вашого пеніса, збільшить його.

  Виконання: якомога сильніше напружуйте і розслабляйте лобково-куприковий м’яз. Намагайтеся домогтися ізольованого напруги ЛК-м’язи без напруги інших частин тіла, особливо м’язів малого таза. У техніці виконання вправи важлива якість, тобто сила стиснення м’язи, а не кількість.

  Наші дослідження показали, що існує кілька різних варіантів техніки Джелкінга. В основі їх загальна ідея «доїння», але самі техніки відрізняються в деталях. Ми рекомендуємо Техніку Один, оскільки регулярно отримуємо підтвердження її ефективності. Але необхідно ознайомитися з усіма варіантами Джелкінга і вибрати найбільш підходящу для вас.

  Спосіб перший.

  Якщо дитина належить до заможної сім’ї, батьки направляють його в організацію, іменовану Мехбіл. Це щось на зразок спортклубу або секції. У мехбілі спеціальний персонал за допомогою спеціальних масел масажує пеніс хлопчика. Таким чином дитину вчать розслаблятися і готують його до сексуального життя.

  Народи, широко відомі своїми досягненнями в сфері збільшення геніталій, належать до арабського світу. Вони до нинішніх днів продовжують слідувати фалічним культам. З раннього дитинства до зрілості арабські чоловіки займаються своїми членами, щоб збільшити їх розміри і силу. Коли арабський хлопчик досягає шестирічного віку, його долучають до фалічним культів. Його Батько навчає його техніки, переданої від покоління до покоління. Дитина вчиться масажувати свій член від основи до головки. Заняття поступово подовжують і збільшують його член. Практиці ритуалу присвячується до 30 хвилин щодня.

  Якщо ви відчуєте, що протягом вправи настає ерекція, підсильте захоплення або зробіть перерву, щоб заспокоїтися. Ви можете прискорити кровообіг, пошлепуючи пеніс зверху і знизу 25-30 разів. Робіть ці вправи 5 разів на тиждень.

  «Додайте в літрову банку майонезу (переконайтеся, що це чистий майонез, а не салатна приправа) столову ложку білої або жовтої кукурудзяної муки. Гарненько розмішайте. Надягніть на волосся гумову купальну шапочку, щоб захистити волосся, і розтирайте себе отриманою сумішшю, починаючи з обличчя і шиї. Потім розітріть груди, руки і спину. Продовжуйте, поки повністю не обробите ноги і ступні. Потім станьте у ванній або душі на гумовий половик, щоб не посковзнутися. Увімкніть максимально гарячу воду так, щоб вона не потрапляла вам на тіло, але утворювала пар, і ретельно втирайте в себе суміш. Можете використовувати мочалку для обличчя і шиї. Потім, після декількох хвилин парової ванни, включіть теплу воду, і ретельно помийтеся. Мило? Забудьте про нього!

  Відразу ж після цього ви відчуєте легке поколювання і тепло. Ваша шкіра придбає прекрасний багатий блиск, а ви відчуєте сильний підйом, ніби гора звалилася у вас з плечей. Нервове напруження спаде, і ви повністю розслабитеся».

  [всі 5 фото] СЕКРЕТ арабського джелкінга.

  Культурист скористався цією сумішшю і займався джелкингом 5 раз в тиждень протягом декількох місяців. В результаті він отримав ерекцію довжиною в 27 см і 8 см в діаметрі!

  ДОДАТКОВИЙ КОМПЛЕКС ВПРАВ.

  Історія питання.

  Випадки неправдоподібного збільшення пеніса відомі і на території США. У Каліфорнії зареєстрований випадок, коли після менш ніж річних занять Д. Маршаллу з Саутгейта вдалося подвоїти розмір свого члена з 12 до 25 див. Зрозуміло, такі випадки рідкісні, але статистика стверджує, що збільшення розмірів на 5-7 см Гумор, приколи, анекдоти, картинки, фото, відео… Ганна Чуріна у квітневому Playboy (8 фото) Нова зірка «ДОМУ-2» Вікторія Боня (далі 10 фото) НОВИНИ ПО ТЕМІ: — Викривлення пеніса: медики відзначають в останні десятиліття збільшення захворюваності — Трудові пенсії в РФ в 2006-2008 роках планується збільшити на 22% — Експеримент: Розмір статевого члена не впливає на рівень збудження — Розміри члена — науковий підхід — Секс-рекорди: Найбільший пеніс у світі цілком досяжно. Сенс цієї техніки в стимулюванні надходження крові в пеніс. Після декількох місяців тренувань кровоносні порожнини збільшуються в обсязі. Збільшення кровотоку, в свою чергу, збільшує обсяг члена.

  Читай також: Як збільшити статевий член.

  Вправа 5 « » підйом важких предметів ЛК-м’язом»

  Вправа 3: «Утримання напруги ЛК-м’язи»

  (Сподіваємося, що ви не будете експериментувати самостійно зі складом мазі. Тут він наведено виключно в інформаційних цілях.)

  Ось ще метод, як робити масаж для збільшення члена. Цей спосіб використовують для збільшення головки статевого члена. Ця техніка схожа на перший спосіб, тільки рухи відбуваються дуже повільно.

  «Я збільшив на 5 см довжину і на 3 обхват. Моя дівчина вражена, вона не знає, що сталося, але їй це подобається. Тепер я довожу її до оргазму кожен раз. Шкода, що я не дізнався про ці вправи раніше. Я думав, що збільшення пеніса неможливо без операції. Тепер я знаю, що можливо!»

  Пальцями старайся пригнати кров до голівки пеніса, стежачи за постійним рівнем тиску. Фіксуй положення пальців секунд на 10. Після старанних вправ головка члена збільшиться в обсязі. Щоб посилити приплив крові, стисни стовбур у підстави. Коли виникне перенапруження, послаб захоплення. Не роби цю вправу більше 10 хвилин в день.

  Особливою методикою по збільшенню статевого члена з давніх часів володіють араби. Вже з 6 років в сім’ї батько вчить дитину, як робити масаж для збільшення члена. Якщо сім’я забезпечена, то дитину відправляють у Мехбіл – спеціальний спортклуб, де, крім усього іншого, персонал робить масаж статевого члена хлопчика за допомогою особливих масел. Це допомагає не тільки збільшити розмір чоловічої гідності, але і готує дитину до майбутнього сексуального життя.

  Доктор Чарлз Ранелз.

  Нанеси на член мастило по всій довжині. Доведи пеніс до стану ерекції, здійснюючи рухи вгору-вниз уздовж пеніса, обхопивши його великим і вказівним пальцем в кільце. Коли статевий орган добре збудиться, обхопи його біля основи великим і вказівним пальцями. Акуратно і сильно тягни пеніс вниз і назовні. Кожен рух здійснюй від самого заснування члена. Зміни руку і роби все те ж саме. Рухи повинні нагадувати роботу дояра. Потрібно торкатися всієї поверхні члена, крім кінчика головки. У день роби від 200 до 300 рухів протягом тижня, кожен день по 10 хвилин. З наступного тижня збільш час вправ до 15 хвилин. З третього тижня Роби в день по 500 вправ з максимальною силою, витрачаючи на цю справу 20 хвилин в день. Під час вправ член повинен бути в полуэрегированном, а не ерегованому стані. Якщо настає повна ерекція, вправа на час варто перервати. Це також навчить самоконтролю.

  Джелкінг (інакше «Доїння») — це одна з тих давніх технік, які використовувалися впродовж століть різними племенами і культурами по всьому світу. Передбачається, що це найбільш ефективний метод збільшення пеніса.

  Спосіб третій – Дао.

  «Ці вправи змінили моє життя. Я більше не відчуваю невпевненості під час сексу, я повністю контролюю своє життя. Всього після двох місяців занять, я збільшив член на 2 см в довжину і на 2 см в обхваті. Це чудово! Якщо я можу це зробити, я можу зробити все!»

  Об’єм: 270 стр. 92 ілюстрації Жанр: з арубежная Прикладна література, е ротична література Теги: т ренировка м’язів, у величення розмірів.

  Джелкінг — це вправи, які впливають на весь пеніс, то є й довжину і товщину, і вага, і обсяг — все це збільшується пропорційно.

  «Ця книга написана дуже зрозумілою і захоплюючою мовою. Прочитати її від кірки до кірки мені вдалося за два дні. Я дуже зацікавився цими вправами, і тепер вони – частина мого життя. Відмінне чтиво і відмінна покупка!»

  Ти допомогла мені перший крок у написанні цієї книги, і з тих пір ти була поруч зі мною до самого кінця, перетворивши процес створення книги в захоплюючу пригоду. І я з нетерпінням чекаю нових незліченних пригод, які приготувала нам життя.

  Дії потрібно робити, не використовуючи мастила. Здійснюючи рухи, як і в першому способі, ти тягнеш шкіру, але не ковзаєш руками по ній. Цією технікою багато хто воліє користуватися вранці, так як рівень тестостерону в цей час максимальний.

  Як робити масаж для збільшення пеніса.

  Результат від ретельних тренувань приємно здивує і тебе, і твою дівчину.

  Доктор Карл Андерсон.

  Спосіб другий – сухий.

  Фредерік Полекинг з Каліфорнії.

  Вправи виконується 2-3 рази на день (краще вранці і ввечері). Перевага вправ, спрямованих на стискання ЛК-м’язи полягає в тому, що їх можна виконувати де завгодно, і в будь-якому положенні (але зручніше все ж сидячи): у громадському транспорті, на роботі не встаючи з робочого місця, в черзі і т. п.

  Вам не слід поспішати з тренуваннями у спробі прискорити процес, в іншому випадку дані вправи можуть стати потенційно небезпечними. У разі таких специфічних занять більше не завжди означає Краще і якісніше. Не навантажуйте себе сильно, при занадто інтенсивному виконанні вправ існує ризик виникнення еректильної дисфункції. Така ситуація виникає через те, що на член припадає занадто велике навантаження і він потребує відпочинку. Якщо у вас виникли будь-які травми, пов’язані з вправами для статевого члена, вам слід негайно звернутися до лікаря.

  Робити ці вправи потрібно 5 разів на тиждень. За три місяці член може збільшитися на 7 сантиметрів.

  Але не варто засмучуватися! Дана книга змінить ваші уявлення про вправи, спрямовані на збільшення члена, раз і назавжди, вона допоможе поміняти ваш погляд на власний орган. Вона допоможе змінити ваш пеніс. Інформація в даній книзі спирається на досвід і результати тисяч чоловіків. Однак не варто забувати, що ви взяли цю книгу в руки строго на ваш особистий розсуд. Даний посібник розрахований на здорових чоловіків старше 18 років. Інформація в книзі має чисто освітній характер і не є медичною порадою або висновком. Редактор, автор і будь-яка інша людина, яка внесла внесок у написання цієї книги, не несуть ніякої відповідальності за те, що ви будете робити зі своїм членом. Перш ніж почати будь-які вправи, Вам слід звернутися до лікаря для проходження медичного огляду. Не використовуйте інформацію в даній книзі для діагностики стану здоров’я та / або лікування будь-яких захворювань.

  Томас сей з Пало Альто.

  «В житті і в сексі є багато більш важливих речей, ніж розмір пеніса. Але чоловіча сила може створити або зруйнувати будь-які відносини. Ця книга допоможе поліпшити обидва показники: і здоров’я, і розміри вашого пеніса».

  «Це книга дійсно гідна місця на полиці у вас вдома. Якщо ви серйозно замислюєтеся про збільшення пеніса, вам ПОТРІБНА ця книга!»

  «Не важливо, чи є ви новачком або досвідченим практиком, ви обов’язково отримаєте задоволення і цінні знання, прочитавши цю книгу. Моя порада: купуй книгу! Рекомендую!»

  Відгуки про книгу.

  читач з Нью-Йорка.

  Вправи для збільшення пеніса.

  Відмова від відповідальності.

  Передмова.

  читач з Вашингтона.

  Алекс Лам з Небраски.

  Гарі, Пенсільванія, 32 роки.

  Вправи для члена – це тривалий і трудомісткий процес. Кожен чоловік, який бажає виконувати дані вправи в спробі зробити свій пеніс більше, сильніше і здоровіше, повинен розуміти, що без належного завзяття і достатньої кількості часу, витраченого на вправи, ні про які результати не може бути й мови.

  читач з Німеччини.

  Книга, яку ви тримаєте в руках – не звичайна книга. В наші дні навколо члена зібралося безліч чуток і міфів. Зростає популярність Інтернету, і ви напевно стикалися з рекламою коштів для збільшення члена і, швидше за все, чули, що подібна реклама – це обман. Що ж залишається робити чоловікові, який хоче збільшити розмір свого пеніса і поліпшити його «показники»? Він безумовно знаходиться в замішанні.

  «Що мені найбільше сподобалося в цій книзі? Та вся книга! Вона легко читається, інструкції та ілюстрації зрозумілі і дохідливі, описи точні і короткі».

  «Якщо вам цікава ця тема, книга Аарона Кеммера допоможе вам уникнути втрати часу, грошових вкладень, розчарувань, з якими я стикався в пошуку правильної методики. На щастя, я знайшов книгу Кеммера і знову сповнений ентузіазму і оптимізму!»

  – Ого! – вигукнула я. – Я люблю члени. Обов’язково куплю екземпляр твоєї книги, тільки не забудь підписати його спеціально для мене! Як тобі в голову прийшла ідея написати подібну книгу?

  «Через діабет вже в 36 років я почав відчувати проблеми з ерекцією. Вправи для пеніса допомогли мені відновитися. Всього через кілька місяців я позбувся всіх чоловічих проблем. Крім того, я додав кілька см до довжини і обхвату члена».

  «Я тільки що прочитав книгу Кеммера. Моя порада кожному: Купуйте цю книгу! Зробіть її своєю біблією! Робіть вправи! Виміряйте розміри зараз і через 365 днів і забудьте навіть думати про хірургічне збільшення члена».

  «Я додав кілька см в довжину і ширину всього за рік і тепер досяг нормальних розмірів пеніса. Ці вправи допоможуть вам не тільки збільшити розміри члена, але і завжди бути у формі. Я відчуваю себе краще, коли роблю тренування або роблю пробіжку, це стосується і вправи для пеніса. І це лише один з численних плюсів!»

  Чак з Нью-Йорка, 65 років.

  «Всім, у кого ще немає цієї книги – настійно рекомендую! Мені відразу привернув простий і зрозумілий мову, докладні описи вправ у супроводі з ілюстраціями. У книзі представлено все, щоб почати ефективні тренування»

  Вступ.

  «Це крута книга! Вона на голову вище всіх видань на цю тему. Візьміть перевірену якісну та повну інформацію, додайте відмінні ілюстрації, таблиці та відгуки, введіть зручну структуру, опишіть всі зрозумілою мовою і для початківців, і для досвідчених хлопців, і вуаля – у вас в руках ця книга!»

  Для багатьох чоловіків тренування по збільшенню члена набагато безпечніше, дешевше і корисніше таблеток і ліків різного походження. Проте не виключено виникнення різного роду травм, якщо комплекс вправ виконується невірно (травми можуть бути різного ступеня серйозності, від потемніння члена до повної еректильної дисфункції). Якщо ви вирішили приступити до вправ, описаними в даній книзі, ви робите це повністю за власним бажанням і ініціативою.

  «Крім розмірів ця книга допомогла мені поліпшити і фізичне здоров’я. Тепер мені завжди вдається довести дружину до оргазму і зберегти ерекцію довше, ніж будь-коли»

  Дана книга-перша в своєму роді, вона визначила стандарт обговорення статевого члена в Америці. На додаток до всього, манера письма Аарона надає книзі певний шарм – вона свіжа і прямолінійна, написана з належним гумором. Інформація, що міститься в даній книзі, буде не тільки прекрасним керівництвом щодо підтримання здоров’я вашого члена, але і стане хорошим джерелом знань для людей науки, як, наприклад, я. Особисто я маю намір використовувати цю книгу в моєму курсі біології.

  Девід Оуен з Флориди.

  Для досягнення якогось результату має відбутися відкритий діалог з природою, який проллє світло на ідеї самовдосконалення. Давайте згадаємо давні міфи і легенди, де зароджується концепція фізичної переваги. У римській міфології окреме місце приділяється Гераклу за його відвагу і велику силу. Геракл символізує фізичну перевагу. Починаючи з найдавніших часів проведення олімпійських ігор і донині загальний потік свідомості дає поштовх розвитку ідей і понять про фізичну форму, ідеальної мускулатурі і атлетичних результати. За останні сто років особливе розвиток отримали суміжні зі спортом області, такі як фітнес, аеробіка і бодібілдинг, які призвели до утворення сучасної гігантської індустрії фітнесу та фізичного здоров’я.

  Всім чоловікам онлайн-спільноти по збільшенню члена: спасибі вам за ваш безцінний досвід і численні історії, окреме спасибі також за корисні поради.

  – Якраз про це я і кажу. Моя книга – путівник для чоловіків, які бажають контролювати розмір, твердість і здоров’я свого найціннішого органу.

  Ви тримаєте в руках книгу, яка дасть вам необхідні знання з підтримки здоров’я вашого члена протягом усього Вашого життя. Ці знання – результат роботи багатьох чоловіків, які виконували вправи для статевого члена в спробі зробити його більше, сильніше і здоровіше. Багато хто з цих чоловіків сидять в Інтернеті на форумах, таких як Thunder’s Place і The РЕ GYM , де вони діляться власним досвідом. Без цих чоловіків дана книга не була б такою точною і змістовною, якою вона є зараз.

  «Чоловікам, які хочуть продовжувати статеве життя після 70-80 років, або тим, хто звик у разі виникнення проблем з ерекцією приймати віагру, книга Аарона Кеммера допоможе поміняти і оживити сексуальне життя. Виконуючи прості вправи з цієї книги, ви зможете продовжити своє статеве життя. Тисячі чоловіків вже досягли вражаючих результатів. Тепер ваша черга!»

  ‘ольшинство студентів – тихі, сором’язливі і непомітні хлопці, яких буває важко виділити в загальній масі таких же, як вони самі. Час від часу окремі представники цієї великої сірої маси заходять до мене в кабінет і приємно дивують мене. Одним з таких людей якраз і був Аарон Кеммер. У минулому році він обережно увійшов в мій кабінет і поділився зі мною своїм захопленням:

  «Міф зруйнований: збільшення пеніса дійсно можливо! Аарон Кеммер з властивим йому літературним талантом і гумором дає в своїй книзі все необхідне для ефективних тренувань пеніса. А вважаю, це книга маст-хев для кожного чоловіка!»

  Поки Аарон розповідав свою історію, він висловив твердження, яке допомогло мені краще зрозуміти чоловічу поведінку. Він сказав наступне::

  «У цій книзі є вся інформація, як зробити ваш член більш здоровим, сильним і, так, великим. Я купив книгу Аарона близько року тому, і хоча я був вже далеко не новачком, поєднання грамотних вправ і зрозумілих ілюстрацій допомогло мені виправити деякі помилки в тренуваннях. Після цього я зміг досягти великих успіхів! Дякую, Аарон!»

  Вправи джелкінга не можна виконувати в стані повної ерекції.

  — Чоловічий член-це продовження чоловіка, це майже як його дитина. Пеніс символізує чоловічу силу, сексуальність і життя. Більшість хлопців хочуть, що б їх член був більше, ніж у інших хлопців. Ну, ви знаєте, у всіх був досвід спільного прийняття душу після уроку фізкультури. Те ж почуття відвідує чоловіків і під час близькості з сексуальним партнером. Почуття невпевненості, пов’язане з розмірами статевого члена, будь воно як вигаданих, так і реальним, ніколи не йде на користь.

  Аарон посміхнувся, але потім раптом серйозно відповів:

  І хоча результати цієї людини сильно перевищують середні, проте він не один такий. Незліченна кількість чоловіків змогли значно збільшити розміри свого статевого члена, використовуючи вправи, описані в цій книзі.

  Ще один чоловік 45 років говорить:

  Книга Аарона містить поняття, які декому можуть здатися незвичайними, іншим – справжнім проривом в області, яка так цікава багатьом чоловікам – удосконалення їх власного члена.

  ✓ середні розміри статевого члена, які, швидше за все, набагато менше, ніж ви думаєте.

  ✓ кардіомишці-це ваше серце;

  ✓ правду про збільшення члена і про вправи для нього;

  Джейсон Андерсон з Ілліойса.

  Факт: пеніс приблизно на 50 % складається з гладких м’язів.

  – Я розумію, – відповіла я, – жінки ставляться так само до своїх грудей. У мене є хороша подруга, яка називає свої груди «силовими модулями». Коли їй необхідно увагу, вона демонструє улоговинку між грудей. Моя груди – виразно не «силовий модуль», але у жінок з маленькими грудьми є соціально прийнятні рішення даної проблеми, такі як збільшення грудей та бюстгальтери з підкладками, чого не скажеш про чоловіків, – розсміялася я, – бандажі з підкладкою безумовно не в моді в наші дні.

  Я ніколи не забуду свою першу лекцію за методами збільшення статевого члена. Моя публіка – студенти на лекції про сексуальну освіту – відмовлялася вірити, що збільшення члена можливо за допомогою вправ. Але я не міг їх звинувачувати, адже в сучасному світі є загальноприйняте повір’я, що чоловікові від народження дано розмір члена, який залишається з ним на все життя, нехай навіть це повір’я є в корені неправильним.

  По суті, саме про це і йдеться в даній книзі. Я це знаю, тому що близько місяця тому Аарон заніс мені чорновий варіант своєї книги і попросив прочитати і прокоментувати її. Я погодилася, тому що мені було цікаво, що ж така захоплена людина як Аарон написав. Я була зацікавлена першою ж пропозицією.

  Коли я вперше став тренувати свій член, я сильно сумнівався в успіху. З тих пір моє ставлення до вправ для пеніса кардинально змінилося. Я виконував вправи протягом двох тижнів і вже отримав результати: довжина і ширина обхвату мого члена збільшилися на півсантиметра. Мій розмір в млявому стані також збільшився на 20 %.

  Цей міф досі живий, тому що м’язи всередині члена не схожі на традиційні м’язи, такі як, скажімо, ваші біцепси. Існує 3 типи м’язів:

  «Можливо все. На неможливе просто йде більше часу»

  Частина 1 Відкриваємо правду.

  Сучасне наукове співтовариство слід класичною схемою, при якій для підтвердження теорії воно використовує контрольовані експерименти зі статистично значущими результатами. Я ж виявив, що історичний розвиток науки, пов’язаної зі здоров’ям, не стоїть на місці, а йде наступним шляхом. Спочатку з емпіричних спостережень виникає ідея.

  Дебі Л. Кассіл-кандидат медичних наук, професор біології, фахівець з вивчення поведінки тварин, соціобіології та сексу в сучасному світі, Університет Південної Флориди.

  У книзі ви натрапите на цитати згаданих чоловіків, які будуть підписані їх ніками з інтернет-форумів.

  Зараз подібним же чином розвивається наука про здоров’я статевого члена. У людей історично склалася схильність до стриманості в питаннях, пов’язаних з людською сексуальністю і її значенням в сучасному суспільстві. Мільярди доларів, що крутяться в області медичних препаратів щодо поліпшення ерекції, добре дають нам зрозуміти, що, тим не менше, тема людської сексуальності відіграє величезну роль у сучасному суспільстві.

  32-річний чоловік розповідає:

  Візьмемо, наприклад, Бодібілдинг, який почав набувати популярності на початку XIX століття. Чоловіки і жінки стали помічати, що при постійному піднятті важких речей їх м’язи ростуть. З часом піонери в цій області почали систематизувати накопичений ними досвід і спостереження. Використання навантажень для збільшення м’язової маси стало емпірично доведеним фактом задовго до того, як учені вирішили перевірити це за допомогою експериментів. В наші дні фітнес поширений практично повсюдно. Сильно запізнілі наукові підтвердження корисності фізичних навантажень показують те, як наукове співтовариство може сильно відставати в розвитку тієї чи іншої галузі. Те ж саме можна і сказати про розвиток суміжній з фітнесом індустрії, яка включає в себе різного роду медичні препарати, торгові мережі здорової їжі та багато-багато іншого. Наукове співтовариство і тут запізнилося з доказами корисності і необхідності всього перерахованого вище.

  Я почав тренувати свій член тому, що мені було важко примиритися з тим фактом, що він залишиться маленьким протягом всього мого життя. Я вклав в ці вправи багато часу, але воно того коштувало. Після півтора років старанних тренувань я додав в довжині близько 7 сантиметрів і збільшив обхват на 4 сантиметри. Хочете вірте, хочете ні, але збільшення члена можливо!

  Річард Р. Ховард, доктор медичних наук.

  Міф: збільшення пеніса неможливо.

  – Доктор Кассил, – почав він, – я пишу книгу про вправи для члена.

  Факт: збільшення члена можливо за допомогою тренувань.

  Міф про те, що збільшення члена неможливо, не єдиний – є ще й інші. Багато з цих міфів є частиною загальної проблеми, пов’язаної з поточним уявленням про вправи для члена. Ці міфи відіграють велику роль в тому, чому суспільство не вірить у можливість збільшення члена за допомогою вправ. Настав час остаточно розвіяти всі ці міфи.

  На щастя, міф про те, що збільшення члена неможливо, поступово розвіюється. Різні техніки і вправи для збільшення члена поширилися по всьому Інтернету, зібрана маса доказів того, що збільшення члена – це реально. Принаймні 1,3 мільйона чоловіків намагалися тренувати свій член 1 . Багато хто з цих чоловіків спілкуються на онлайн-форумах, де вони обговорюють свої досягнення і результати. Ось що написав один з них, 20-річний чоловік 2 :

  Найуспішніший результат, який відомий на сьогоднішній день, спостерігався у чоловіка, у якого початковий розмір члена становив 11 см в довжину і 8,5 см в обхваті. За 2 роки він збільшив розмір свого члена до 20 см в довжину і до 14 см в обхваті.

  Я» додав » близько 4 сантиметрів в довжині і близько 1 сантиметра в обхваті за рік тренувань. Я і моя дружина думаємо, що це значний результат, і все ще насилу віримо в те, наскільки змінився мій пеніс. Але головне – це те, що я тепер відчуваю себе впевненіше. Дивно, як вправи для члена вплинули практично на все в моєму житті. Я до сих пір запитую себе, чому ж я не почув про цю техніку років 15 тому.

  Не дивно, що кількість гладкої м’язової тканини всередині статевого члена зменшується в процесі старіння. У дослідженні, опублікованому в Міжнародному журналі з дослідження імпотенції, доктор Веспес вимірював відсоток гладких м’язів всередині статевого члена у чоловіків різного віку. У чоловіків молодше 40 років в середньому 46 % члена складалося з гладких м’язів. У чоловіків від 41 до 60 років цей показник дорівнював 40 % і, нарешті, у чоловіків старше 60 кількість гладких м’язів в члені склало З5 % 3 .

  Всі ці м’язи різні, але їх внутрішня структура спочатку схожа. Кожен з типів м’язів складається з протеїнів, які життєво необхідні для функціонування м’язової системи. Гладкі м’язи, як і скелетні, починають рости, коли піддаються стресу, такому як фізичні вправи 1 . Одне дослідження навіть показало, що введення клітин скелетних м’язів в м’які м’язи члена сприяє поліпшенню твердості і сили ерекції, що говорить про те, наскільки схожі ці два типи м’язів 2 .

  Інші поширені міфи про члена.

  ✓ гладкі м’язи знаходяться всередині ваших органів і в кров’яних судинах.

  А якщо і жінка займається імбілдингом, то разом вони можуть в рази збільшити якість сексуального життя і поліпшити своє здоров’я. Взагалі, урологи і гінекологи кажуть: «Проблеми у чоловіка – потрібно вести до лікаря і дружину». Зазвичай так і відбувається: якщо у чоловіка простатит, у дружини цілком може виявитися запалення яєчників. Даоси кажуть, що жінка – вода, чоловік – вогонь. Слабкий в статевій сфері чоловік не здатний зігріти воду своїм вогнем, тому і виникають хвороби у жінки. Таким чином, піклуючись про здоров’я своїх статевих органів, ви дбаєте і про здоров’я вашої половинки.

  У своїй книзі «Методи збільшення члена» автор Геррі Гріффін призводить схожі результати.

  У наші дні, коли про людську сексуальність можна говорити у відкриту, прийшов час сформулювати основні принципи підтримки здоров’я, сили і твердості статевого члена. Робота Аарона Кеммера переслідує саме цю мету. Аарон витратив величезну кількість сил і часу на те, щоб зібрати всю необхідну інформацію з даного питання в одному працю, представивши її в логічно систематизованому вигляді. Формат цієї книги дозволить вам швидко навчитися основним принципам щодо поліпшення здоров’я і розмірів вашого статевого члена і почати ефективно застосовувати ці принципи на практиці.

  ✓ скелетні м’язи – це м’язи, які ви тренуєте в спортзалі;

  1. Для початку постарайтеся відчути свої інтимні м’язи. Спробуйте по черзі стискати 5 точок:

  Згідно Гріффіну, дослідження проводилося в 1975 році доктором Брайаном Річардсом, результати були опубліковані в Британському медичному журналі», а також у «Британському журналі сексуальної медицини». В експерименті брали участь 30 чоловіків, які протягом 3 місяців виконували комплекс вправ, подібних до тих, які наведені в цій книзі. До кінця дослідження у 28 чоловіків з 30 «були встановлені явні ознаки збільшення розмірів». Середнє збільшення в довжині склало 3 см, а середнє збільшення в обхваті-2,5 см.

  «Нарешті зроблений ще один крок на шляху безопераційного збільшення члена! Слава автору Аарону Кеммеру!»

  От цікаво виходить: наші чоловіки готові півдня проводити в тренажерних залах, щоб потім мати можливість затягнути будь-яку жінку в ліжко, продемонструвавши свій торс. А ось про те, що тренування потрібна і їх статевим органам, не знають. Про те, до чого потрібно прагнути чоловікові в сексуальному житті, нам розповіли майстри чоловічих і жіночих практик (имбилдинг, даоські сексуальні практики) Центру розвитку людини «Новий світ» Дмитро Чоповський та Ірина Каврига, newworld.org.ua.

  Коли гладкі м’язи розслабляються, член швидко наповнюється кров’ю, одночасно з цим гладкі м’язи розширюються, і відбувається процес ерекції. В здоровому члені ці процеси відбуваються за лічені секунди.

  профілактики геморою; зменшення застійних явищ у малому тазі; масажу простати; зміцнення сім’яних канатиків і м’язів, що піднімають яєчка; тонізації сім’явивідних проток і поліпшення спермотогинеза; посилення захисту слизової сечівника; підвищення статевої потенції, посилення ерекції; посилення контролю над еякуляцією;

  У 2005 році я провів дослідження про вправи для члена – перше у своєму роді, в якому взяли участь більше тисячі чоловіків. Результати дослідження показали, що ті чоловіки, які виконували вправи зі збільшення пеніса протягом 3 місяців, додали в довжині в середньому 2,5 см, а в обхваті – 1,2 див. Якщо переводити ці виміру обсяг, то можна побачити, що в середньому чоловіки збільшили розмір свого члена майже на 50 %.

  над анусом, де куприк.

  Міф: пеніс – це не м’яз.

  В цій частині ви дізнаєтеся:

  «Не існує вправ для зміцнення члена, оскільки член – це не м’яз», – пише у своїй книзі «Гарантія задоволення» Рейчел Свіфт. Хоча дане твердження і приймається більшістю людей як факт, проте воно помилкове. Пеніс приблизно наполовину складається з м’язів.

  Имбилдинг – тренування інтимних м’язів. На відміну від жіночого імбілдингу, чоловіки тренуються без тренажерів. Є спеціальні вправи, за допомогою яких тренуються групи м’язів і статеві органи: простата, пеніс, яєчка. При малорухливому способі життя, якщо спеціально не займатися своїми статевими органами, вони мало задіюються. Тоді відбувається застій венозної крові в малому тазу і, як наслідок, ослаблення ерекції, простатит.

  сам анус (даоси кажуть, що сильний анус – це добре з точки зору енергетики, значить, енергія через цей отвір не йде);

  Чоловічий Імбілдинг: задоволення чоловіків і здоров’я жінок.

  Заняття имбилдингом не тільки зроблять ваш стрижень міцним і завжди готовим до подвигів, але й навчать контролювати тривалість статевого акту. Чоловіки, знайомі зі східними сексуальними практиками, можуть займатися любов’ю до 4 годин. Відомо, що арабські шейхи були в змозі задовольнити по кілька наложниць, перш ніж самі отримували оргазм.

  між пенісом і яєчками (якщо цю зону стискати, то будуть підніматися яєчка);

  Таким чином, чоловікові імбілдінг потрібен для:

  Правда полягає в тому, що м’які м’язи так само важливі для вашого члена, як і кардиомышцы для вашого серця. «Правильне функціонування гладких м’язів необхідне для нормального процесу ерекції, — пише доктор Майкл Дісанто з Університету Пенсільванії. – Гладкі м’язи всередині члена більшу частину часу знаходяться в стислому стані і розслабляються тільки при наявності стимуляції».

  У процесі старіння ерекція слабшає, і член часто зменшується в розмірі, в основному через зменшення гладкої м’язової маси. Так як багато чоловіків значно збільшили твердість свого пеніса завдяки вправам, описаних в цій книзі, очевидно, що дані вправи сприяють розвитку гладких м’язів всередині статевого члена, хоча дослідникам ще належить це підтвердити. У будь-якому разі, член частково складається з м’язів і, отже, він зростає і міцніє, якщо його тренувати.

  Різновиди захоплень, від яких залежить тип вправ:

  Активне відтягування статевого члена в неэрегированном і ерегованому стані відбувається завдяки притискання і розтягування головки. Максимально витягнутий пеніс потрібно утримувати до 15 секунд. Відпустивши, повторити вправу. Кількість таких «доїнь» за п’ять хвилин має досягати 100 разів.

  «Кегель» (примусова ерекція)

  чистота пеніса і збільшують пристосувань; зручна поза; дотримання часового відрізка; час доби; наявність мастила або лубриканта; попереднє прогрівання; відсутність болю; обережність.

  над пенісом (пеніс при цьому буде злегка підніматися);

  стиснення; Джелкінг; Улі і його різновиди; Джелкінг-Улі; вигини; цикли.

  За механізмами впливу можна виділити збільшення статевого члена за допомогою:

  Вправи для збільшення товщини статевого члена.

  Для чоловіка важливу роль в сексуальному житті грають два показники: потенція і величина пеніса. Якщо для збільшення першого можна застосовувати спеціальні таблетки, то примножити зростання другого за допомогою ліків не бачиться можливим. Тому завдяки спостереженням та дослідам протягом багатьох десятиліть були розроблені спеціальні вправи для збільшення статевого члена, які ефективно справляються зі своїм завданням.

  Дотримання вищевказаних характеристик дозволить з успіхом домогтися бажаної мрії збільшити статевий член.

  Так ось, пеніс в основному складається з гладких м’язів.

  Якщо ви господар процесу сексу, процесу еякуляції, сім’явивергання, то ви зможете доставити своїй жінці задоволення, до того ж відносини будуються зовсім по-іншому.

  3. Встаньте або сядьте на край стільця і підтягуйте яєчка. Для початку досить 10-15 разів. Ця вправа покращує циркуляцію енергії, підвищує активність насіння.

  між яєчками і анусом (тут знаходиться простата, шляхом стиснення цієї точки відбувається масаж простати);

  Вправи для збільшення статевого члена.

  Ідеальним засобом збільшення чоловічого статевого органу вважаються мануальний метод (за допомогою пальців рук; до трьох сантиметрів в довжину).

  Одна з місій імбілдингу-гармонізація відносин. Коли жінка і чоловік можуть доставити один одному задоволення, невже хтось із них подивиться кудись убік?

  2. Коли ви зрозуміли, як розміщені ваші м’язи, стискайте їх все одночасно так, як ніби втягуєте їх всередину. Затримайте для початку на 5 секунд і відпустіть.

  Потовщення пеніса досягається за рахунок довготривалого утримання штучної ерекції. Подовження статевого члена відбувається за допомогою механічного витягування.

  5. Масаж яєчок і пеніса. Яєчка можна м’яти, розминати, простукувати. Цей масаж жінка може робити своєму чоловікові сама: йому буде приємно і корисно. Наприклад, такий рух: охопіть яєчка руками і робіть кругові рухи великими пальцями в одну і іншу сторону рівно стільки разів, скільки чоловікові повних років.

  4. Для тренування комплексу м’язів, що відповідають за сечовипускання, спробуйте при сечовипусканні виробляти короткі затримки, випускаючи сечу порціями.

  Кожна вправа має свій рівень інтенсивності і навантаження, що необхідно обов’язково враховувати. Перехід на більш складний рівень повинен відбуватися поступово і плавно.

  Як зміцнити гідність.

  Вправи для збільшення довжини статевого члена.

  За способом впливу збільшення чоловічого пеніса можна розділити на:

  Потрібно повільно розтягувати неерегований і розслаблений статевий член протягом 15 секунд 10 разів. Таку «розтяжку» необхідно робити в різних положеннях: до сідниць, до лобка, з поворотами на 360, маятник, внутрішня розтяжка, подвійна розтяжка, V-розтяжка, А-розтяжка і т. п.

  розтягуючі; судинні; допоміжні.

  Головні показники хорошого результату проведення процедур залежать від таких моментів:

  Вправи для збільшення статевого члена слід робити 15-30 хвилин кожен день. Кращий час для проведення методик – ранкове і вечірнє. Важливо також перед початком занять на збільшення пеніса пройти обстеження і отримати консультацію у лікаря.

  Регулярно виконуючи комплекс нескладних вправ для профілактики простатиту від Тетяни Кожевнікової, Ви практично на 100% зможете уникнути в майбутньому такої проблеми як простатит і лікування Вам не знадобиться.

  Обробивши пеніс кремом або мастилом необхідно шляхом поступальних вертикальних рухів і поступового збільшення швидкості двома пальцями привести його в стан ерекції, перед настанням якої потрібно пережимати на хвилину основу статевого члена.

  Давайте подивимося, як живе сучасний чоловік! Стреси, недосипання, хронічна втома, несприятлива екологія… І як же він піклується про здоров’я? Ну так, пару раз забіжить в тренажерний зал, для заспокоєння душі. Деякі, постійно займаються своїм здоров’ям, займаються спортом, активно відпочивають і взагалі ведуть здоровий спосіб життя.

  Ось найпростіші вправи з чоловічого імбілдінгу, які зміцнять здоров’я, і піднімуть лібідо, і дозволять поліпшити контроль за статевим актом.

  Кожна вправа повинна починатися розминкою і розігрівом, а закінчуватися масажем, покликаним розслабити статевий член і відновити діяльність судин. Необхідно дотримувати техніку безпеки, і при найменшому відчутті болю краще відразу закінчити вправу, щоб уникнути травм і тривалих навантажень. Після тренування обов’язково потрібно давати статевого члена відпочивати і відновитися.

  «Джелкінг» (тягнуть рухи і їх різновиди)

  Крім сексуальної діяльності потрібні ще деякі вправи, що підсилюють хрестоподібні м’язи тазу. Існують спеціальні вправи для тазу, які дуже добре зміцнюють репродуктивні органи і складну мережу оточуючих їх сухожиль. Посилення цієї області відіграє величезну роль-це основа здоров’я людини. В область таза йде велика кількість нервових закінчень і каналів для вен і артерій. Тут закінчується мережа, що зв’язує один з одним кожен квадратний сантиметр Вашого тіла. Що відбувається у більшості чоловіків в літньому віці? Мускулатура їх тазу і прямої кишки стає ослабленою, і їх життєва енергія випливає, залишаючи їх слабкими і немічними.

  Всі групи вправ можна розділити на:

  А Ви не замислювалися про те, що можна підтримувати і покращувати своє інтимне здоров’я з допомогою своєрідної лікувальної фізкультури?

  Вправи для підняття потенції.

  Вам потрібен результат? – Дійте!

  рук; механічних пристроїв (наприклад, вакуумних помп); вантажів.

  Якщо чоловік хоч якось доглядає за своїм тілом, то хто подбає про статеве здоров’я чоловіка? Зараз мова йде не про безпечний секс, а про чоловіче здоров’я, чоловічу силу.

  Щоб бути сильним на вулиці, треба качати м’язи — біцепси, трицепси і т. д. Це всі знають. А ось на питання — як накачати м’язи чоловічого статевого органу (бути сильним в ліжку), зазвичай відповідають жартом: «Качай м’язи голови, щоб не задавати такі питання». Однак така гімнастика теж існує і відома з найдавніших часів. Просто не всі про неї чули. Вона не тільки додасть певну силу, але і часом допоможе вирішити проблему з млявою ерекцією. Що і як качати, а також на що це може вплинути — розповіли автор унікальної інтимної гімнастики Тетяна Кожевнікова і сексолог Ігор Лях.

  Стоячи з прямою спиною необхідно по черзі високо піднімати коліна до живота.

  Придбайте один або кілька тренажерів для зміцнення і профілактики інтимного здоров’я.

  Виконуючи такі нескладні вправи кожен день, можна домогтися приголомшливого результату: збільшення розміру статевого члена, виправлення видимих дефектів на ньому, поліпшення потенції і мн.ін. крім усього вищевказаного, необхідно вести здоровий спосіб життя. Це означає: відмовитися від шкідливих звичок, повноцінно харчуватися, не переохолоджуватися, займатися достатньої фізичної навантаженням, звести до мінімуму випробування для імунітету у вигляді хвороб. Все це стане ще одним показником гарного настрою і впевненості в собі.

  Абсолютно кожен чоловік хоче бути кращим і неперевершеним коханцем. Але для багатьох одна тільки думка про те, що він все-таки не в змозі подарувати своїй партнерці тривалий насолоду, викликає стрес і занепокоєння. Як же вирішити цю пікантну проблему? Читайте про це в нашій статті!

  Ви самі приємно здивуєтеся, зрозумівши, наскільки сексуальними ви можете бути!

  Інтимна гімнастика для чоловіків – це унікальний метод, розроблений Тетяною Кожевнікової, що дозволяє досягти колосальних результатів в області інтимної сфери. Ви зможете не тільки поліпшити потенцію, навчитися контролювати тривалість статевого акту. На заняттях тренуються як внутрішні, так і зовнішні м’язи, даються медитації і дихальні практики, що дозволяє скорегувати Ваш вагу, «підтягнути» фігуру, навчитися знімати стрес і втому за пару хвилин!

  2. Передпліччя.

  Вправи, які покликані потовщувати статевий член, також мають кілька рівнів тяжкості і діляться на наступні типи:

  Усюди активно рекламуються і висвітлюються лікарські препарати, міостимуляція, «їжа для потенції», мають лише короткостроковий ефект. Великим попитом користуються урологи.

  Також збільшити статевий член можна за допомогою спеціального обтяжуючого пристосування, яке необхідно носити до восьми годин на добу. Однак такі способи більш болючі і дискомфортні.

  Збільшити свій статевий орган чоловік може за умови, що кожен день буде виконувати ефективні вправи. Завдяки їм вдається не тільки збільшити пеніс в розмірі, але і надати йому еластичність.

  Спочатку може з’явитися крепатура, тоді зробіть паузу на день або два. Якщо робити ці вправи постійно хоча б раз в день, ви відчуєте збільшення сексуальної енергії, поліпшення ерекції.

  Подібні тренування дозволять розтягнути кавернозне тіла в товщині статевого члена і збільшити його довжину. В ході виконання маніпуляції пеніс повинен знаходитися в м’якому розслабленому стані. Тренування може відбуватися вдома, сидячи на дивані.

  У сучасному світі багатьох чоловіків турбує питання щодо збільшення розмірів їх статевого органу. Деякі з них використовують крему, дабавки, гелі, таблетки або спреї(наприклад: спрей М-16). Є ще один спосіб вирішення проблеми – це вправи для збільшення члена. Але відразу необхідно відзначити, що розтягнути вашу гідність в прямому сенсі не вийде. Все, що вам вдасться, так це надати йому еластичність і збільшити обсяг крові, прилив якої відбувається на момент ерекції. Щоб отримати стійкий і гарантований результат, тренування повинні відбувається регулярно і протягом тривалого періоду.

  Спрей М-16 — повноцінно замінює будь-які вправи для члена.

  Пройшовши курс занять, Ви зможете навчитися підтримувати інтимні м’язи в тонусі. У Вас з’явиться внутрішній невичерпне джерело чоловічої сили. Ваше тіло знову придбає втрачену статність і стрункість.

  Необхідно взяти орган за головку, відтягнути його у напрямку від себе. У такому положенні перебувати 5 секунд. Тепер потягнути його в праву сторону і знову затриматися на 5 секунд. Виробляти витягування до утворення легких хворобливих відчуттів. При цьому стежте, щоб дискомфорт був відсутній. Виконати аналогічні дії вліво, вниз і вгору. До розтягування можна додатково використовувати мазь для збільшення статевого члена.

  Член кожного чоловіка містить різну кількість гладких м’язів. У деяких їх частка всередині члена може досягати 50%, У інших-менше 30%. Ця відмінність і є ключовим фактором, що пояснює, чому член деяких чоловіків не здатний ерегіровать, в той час як У інших ерекція може тривати годинами. «Кількість гладких м’язів всередині статевого члена є ключовим чинником, що визначає наявність здорової ерекції», – пише доктор Ерік Веспес, уролог.

  4. Слідкуйте за своїм диханням.

  Як тільки був зроблений один поворот, необхідно злегка потрясти член і зробити масаж. Це дозволить нормалізувати кровотік. Представлене тренування дозволяє розтягнути хрящові відростки в основі пеніса і збільшити його довжину.

  Робити таке тренування необхідно при 30-40% ерекції. Пеніс відтягнути в сторону сідниць і плавно сідає на нього. При такому виконанні вдається підвищити тиск на кавернозні тіла зсередини. Результатом тренування стане збільшення довжини і товщини органу.

  БОНУСНІ ПОРАДИ.

  Тому прагніть до того, щоб збільшити свою сексуальну витривалість. Бо цим ви дасте своїй партнерці простір і свободу для неквапливого насолоди, вона зможе бути повністю відкритою для вас, щоб ви могли вести насичене сексуальне життя, який обидва глибоко жадаєте.

  Що стосується гнучкості, чоловіки, як правило, мають м’язову напруженість в стегнах і нижній частині спини. Подивіться на різні стилі йоги, щоб знайти те, що могло б допомогти вашому тілу розслабитися для більш приємного сексу. Якщо ви не знаєте з чого почати, подивіться онлайн уроки, які зараз у величезній кількості доступні на інтернет просторах.

  Р астягивание сидячи.

  Придбайте диск з відеуроками по цікавить Вас програмі і займайтеся самостійно.

  Отримайте вільний доступ до додаткової інформації на сайті.

  Після виконання всіх вправ потрібно почекати деякий час, щоб підлог орган встиг гарненько відпочити і відновити свої сили. Ще в домашніх умовах збільшить довжину пеніса можна при використанні спеціального обтяжувача. Час його шкарпетки складе 8 годин. Але відразу потрібно відзначити, що такий варіант викликає відчуття дискомфорту і хворобливі відчуття.

  Чому важливо робити ці вправи?

  7 вправ для збільшення сексуальної витривалості.

  Обидва ці чинники багато в чому залежать від спадковості, але не варто перекладати всю відповідальність на плечі генів (чомусь нам здається, що плечі у них є). «Прокачати» потенцію-цілком у ваших силах, адже мова йде всього про кілька хвилин в день. Нічого складного, зате ефект від вправ порадує обох партнерів і зміцнить відносини.

  Просто спробуйте деякі з 7 запропонованих вправ, і тоді ви і ваш партнер, звичайно ж) відразу помітите їх ефект в найкоротші терміни.

  Схопити пеніс за головку і здійснювати витягування вперед. Зафіксувати його в такому положенні на 5 секунд. Після витягнути вгору. Продовжуючи витягування, плавно повернути орган проти годинникової стрілки, щоб він прийняв первісне положення. Коло має завершуватися за 5 секунд. Виконувати такі дії 25 разів.

  Кругові розтягування.

  V-розтягування.

  Щоб краще відчути і розвинути свої PC-м’язи, поперемінно скорочуйте і розслабте їх. Як і при будь-яких зміцнюючих вправах, ви відчуєте, що робити це стає легше і легше з кожним днем. Почніть з швидких скорочень і рухайтеся до того, щоб тримати м’язи десять разів по дві секунди напруженими. А потім, через кілька днів подивіться, чи зможете ви робити десять разів, але вже по п’ять секунд без особливо довгих перерв між ними.

  М’язи можуть рости тільки обгрунтовано, самі по собі вони ніколи не накачаються. Отже, як же натренувати лонно-копчиковую м’яз?

  Якщо розглядати фізичний аспект сексуальної витривалості, то, як всім відомо, з плином часу м’язи слабшають і можуть атрофуватися, якщо не давати їм якусь навантаження. Це стосується і певних сексуальних м’язів. А з психологічної точки зору для чоловіка дуже важлива сексуальна впевненість у собі, яка народжується з сексуальної компетенції і певного досвіду. Накопичивши свій набір навичок і збільшивши сексуальну витривалість, ви будете входити в спальню з приголомшливим почуттям гордості і впевненості у своїх здібностях.

  6. Тренування тазових м’язів.

  Для того щоб перевести цю вправу на наступний рівень, ви можете почати затискати тверді шоколадні цукерки між мовою і небом і спробувати розчавити їх силою своєї мови (або можна використовувати виноград, який стане більш корисною для здоров’я альтернативою).

  При виконанні вправи вкрай важливо, щоб захоплення головки був щільним. Інакше отримати максимального результату не вийде. Якщо під час тренування ви відчуваєте біль, то головку міцно стиснути, щоб виштовхнути з неї кров. Потім знову переступити до вправи. Про інші вправи і способи збільшити чоловічу гідність можна почитати на ресурсі Потенон.грудка.

  Зміцнюйте м’язи щелепи і мови, роблячи своєрідні «віджимання». Натисніть нижньою частиною кінчика язика на передню частину неба (це місце зверху ротової порожнини, прямо за вашими передніми зубами). Намагайтеся робити сильні натискання. Робіть цю вправу достатню кількість разів з достатньою силою, і через деякий час вам стане легше доставляти задоволення своє дівчині, тому що ви придбаєте більше сексуальної витривалості для орального сексу.

  3. Прес і нижня частина спини.

  Тренування може проводитися тільки за умови, що член м’який. Головку взяти в кільце з вказівного і великого пальця. Гранично розтягнути від себе і зафіксувати на 5-7 хвилин. Одночасно чинити тиск на підставі пеніса за допомогою великого пальця другої руки. Їм провести до головки і повернутися назад. Кількість вправ – 10.

  Для того щоб зробити цю вправу більш важким, і, отже, більш ефективним, використовуйте вологе рушник для рук тоді, коли ви почнете з легкістю робити це з сухим рушником. Після цього ви можете перейти на невеликий сухий пляжний рушник. Ці вправи, звичайно, не для слабонервних, але, навіть займаючись за п’ять хвилин в день кілька разів в тиждень, ви відчуєте помітну різницю в силі ерекції і контролі еякуляції. Спробуйте зробити це і подивіться, яких результатів ви досягнете.

  Простий спосіб керувати своєю еякуляцією – це зосередитися на розслабленні і на своєму диханні. Дихайте глибоко і дозвольте своїм м’язам розслабитися. Ви эякулируете передчасно, коли хвилюєтеся і надто напружені. «Борись або біжи» — така реакція вашого тіла викликана м’язовою напруженістю. Уникнути цього можна, розслабившись, розтягнувши прелюдію і стежачи за тим, щоб дихання було більш глибоким і спокійним.

  Як робити: 1. Ноги трохи ширше плечей, спина пряма, руки вздовж тулуба. 2. Зробіть вдих, на видиху плавно присядьте. 3. У нижній точці присідаючи зробіть замок з долонь і заведіть їх між ніг якнайдалі за спину. 4. Зафіксуйте на 2-3 секунди, повільно поверніться у вихідне положення.

  Силове витягування.

  Ваша мета для кардіо навантажень – це потіти як мінімум три рази в тиждень за межами спальні. Як ви вирішите займатися (біг, спортивна ходьба, скелелазіння, або що-небудь інше, що ви знайдете найбільш цікавим) залежить тільки від вас.

  Як робити: 1. Ляжте на живіт, витягнувши ноги паралельно один одному. Руки зігніть в ліктях, долоні знаходяться строго під плечима. 2. На вдиху випряміть руки, прогніться корпусом, плечі відведіть назад. 3. На видиху підніміть сідниці, спираючись на ноги. Ноги залишаються прямими. 4. Затримайтеся на 10 секунд, потім повільно опустіться у вихідне положення.

  Намагайтеся уникати джерел дуже яскравого світла за дві години до сну. Лягайте спати в темній кімнаті, де світло або шум не потривожать ваш сон, і прагнете до принаймні 8-ми годинного відпочинку на добу. Вироблення тестостерону в вашому організмі буде стрімко збільшуватися в міру поліпшення сну. Додатковий тестостерон дасть спонукаючий імпульс вашої сексуальної витривалості.

  7. Тренування м’язів любові: Просунутий рівень.

  Присідання Існує ряд вправ, які призводять до підвищення рівня тестостерону в крові. Несильно, але призводить, що теж може добре позначитися на потенції. Одне з них — присідання (в спортзалі ще в цих цілях підійде жим штанги на лаві). Невелика модифікація присідань допоможе зробити акцент на м’язи і сухожилля, що впливають на ерекцію.

  Ця вправа не впливає на потенцію безпосередньо. Але, по-перше, дівчатам подобаються розвиток чоловічі плечі і груди. А по-друге, воно допоможе вам довше не втомлюватися в місіонерській позиції.

  У багатьох людей ці м’язи в значній мірі ігноруються, і вони з плином часу починають слабшати, а слабкі PC -м’язи приводять до слабкої ерекції, імпотенції та передчасної еякуляції. А значить, сильне тазове дно збільшує силу ерекції, дозволяє контролювати еякуляцію і силу ваших оргазмів.

  Як робити: 1. Скоротіть м’язи промежини так, ніби ви перериваєте сечовипускання. 2. Сідниці і м’язи живота повинні бути при цьому розслаблені. 3. Повторіть 10-20 разів.

  Що таке потенція? Це здатність чоловіка вести нормальне статеве життя. Характеризується вона двома основними показниками: впевненою ерекцією і нормальною тривалістю статевого акту. Причому під останнім мається на увазі не тільки швидкість настання розрядки, але і проста фізична витривалість.

  Потенція на прокачування.

  Як часто: 2-3 рази на тиждень. Кількість повторів — максимум 12.

  Вправа Кегеля.

  Вона складається з трьох етапів: 1) кров наповнює запалі тіла пеніса, приводячи його в бойову готовністю; 2) М’язи в основі пеніса скорочуються і перекривають потік крові, фіксуючи його напружений стан; 3) після еякуляції м’язи розслабляються, і кров повертається в звичний кругообіг.

  Як Всесвіт почалася з великого вибуху, так програма по зміцненню потенції повинна стартувати з вправи Кегеля-простого, але вельми ефективного методу. Це дійсно кращий спосіб тримати в тонусі м’язи промежини, щоб вони у свою чергу підтримували вашу ерекцію на висоті.

  За великим рахунком, навіть звичайна ранкова зарядка може надати позитивний ефект на потенцію — звичайні вправи на зразок нахилів корпусу, обертання тазу і скручувань стимулюють циркуляцію крові і підтягують м’язовий тонус.

  Віджимання з ногами на узвишші.

  Не забувайте, що жінкам в середньому потрібно більше часу для досягнення пікових рівнів сексуального збудження під час прелюдії і статевого акту. Їм також потрібно набагато більше часу, щоб досягти оргазму.

  Як часто: хоч кожен день.

  Як часто: за необхідності.

  Вам не потрібно відволікатися! Ви ж хочете відчувати всі рівні сексуального збудження? Ви ж хочете направити всю свою увагу на задоволення, яке Ви отримуєте?

  Як робити: 1. Прийміть упор лежачи, але не на долоні, а на лікті. 2. Спина пряма, живіт втягнутий, поперек не округляється. 3. Утримуйте тіло цьому положенні 60 секунд.

  Що зміцнюємо: м’язи тазового дна, головні в механізмі ерекції.

  Як робити: 1. Звичайні віджимання, але ноги повинні знаходитися на узвишші: закиньте їх на крісло або підкладіть стопку книг. 2. Спину і ноги тримайте прямо. 3. Повторіть 10-12 разів.

  3. Подолання застійних процесів в пенісі.

  Як робити: — Одягніть бігові кросівки.

  Що зміцнює: м’язи кора, згиначі стегна, поперек. Збільшується гнучкість суглобів і витривалість допоможе в експериментах з новими позами.

  2. Поліпшення наповнюваності кров’ю члена;

  Що зміцнюємо: в першу чергу м’язи живота. Запам’ятайте, абдомінальне ожиріння (просто кажучи, пузо) — один з головних ворогів потенції.

  Вам потрібно буде довести себе до стадії сильного збудження і покласти на пеніс сухе рушник для рук. Тепер ви зможете робити «віджимання», скорочуючи свій РС-мускул і піднімаючи рушник.

  Як часто тягнутися: хоч кожен день.

  Таким чином, для гарної ерекції необхідні нормальний кровообіг в області таза і хороший м’язовий тонус м’язів, що знаходяться в цій же області. Саме цього і допоможуть досягти вправи.

  Спеціально для вас ми зробили добірку найефективніших вправ, регулярне виконання яких додасть вашої потенції +100 очок. Але для початку трохи розберемося в механізмі ерекції.

  Багато чоловіків хочуть збільшити член! Розглянемо вправи і засоби для збільшення члена в домашніх умовах.

  Планка Одне з найефективніших вправ для м’язів кора, в які входять прес, стегна, сідниці і низ спини. Ці м’язи відповідають за стабілізацію корпусу людини. Ну і знову ж таки, планка відмінно стимулює кровообіг в області тазу.

  Як робити: 1. Встаньте на карачки, руки і ноги строго перпендикулярні тулуба. 2. Повільно опустіть таз на п’яти, прямі руки долонями на підлозі. 3. Зафиксируйтесь на кілька секунд, м’яко поверніться у вихідне положення. 4. Повторіть 3-5 разів.

  Як часто: кожен день по 2-3 підходи, збільшуючи кількість повторів.

  Як часто: 1-2 рази на тиждень цілком достатньо.

  Автор: Яніна Жовток.

  Що зміцнюємо: м’язи малого тазу. Ноги і сідниці теж підтягнуться, додавши вам привабливості в очах партнерки.

  Як часто: 2-3 рази на тиждень.

  2. Зігнувши великий і вказівний палець в кільце, обхопіть член якомога ближче до основи;

  Ось і все. Беріть на озброєння, зміцнюйте свій організм і радуйте партнерку бурхливими ночами!

  Що зміцнюємо: плечі, спину, груди. За рахунок роботи декількох груп м’язів зайвий жир зникає.

  Потягування рачки Несилова вправа, яке в першу чергу направлено на суглоби спини, таза і колін. Прекрасно підходить як для розтяжки в кінці тренування.

  Так що вміння розслаблятися і приводити свою центральну нервову систему в стан спокою — відмінне вміння захистити сексуальне життя від впливу проблем.

  Біг Навик швидко долати довгі дистанції може стати в нагоді не тільки у випадку, якщо знадобиться швидко зганяти в магазин за квітами і шампанським. Пеніс, як ми пам’ятаємо, ерегірует за рахунок крові. За її циркуляцію відповідає серце, а для його впевненої роботи не обійтися без аеробних навантажень. І біг тут — оптимальне рішення. А ось з велосипедом потрібно бути обережніше, особливо якщо він з вузьким сідлом. Через таку конструкцію вага вашого тіла може бути перенесений на зону, що відповідає за кровопостачання пеніса. І якщо кататися більше трьох годин на тиждень, можуть виникнути проблеми.

  Що зміцнюємо: серцево-судинну систему, ноги. Обережніше з навантаженням, травми вам ні до чого.

  Основи джелка:

  Собака мордою вгору це класична вправа з арсеналу йогів зміцнює чоловічу силу, забезпечуючи приплив крові в область таза.

  Техніка виконання джелка (попередньо змастивши член мастилом):

  5. Повторіть перші 4 кроки ще раз іншою рукою.

  Головне завдання Джелк полягає в нагнітанні великої кількості крові в пеніс. Через виникає тиску можуть утворюватися мікротравми в структурі статевого члена. Як правило, такі травми швидко гояться і це призводить до того, що на місці старих тканин утворюються нові, вже в більшій кількості. Таку особливість використовують для збільшення члена, суть якої полягає в компенсації організмом травмованих тканин. Наприклад, дія джелка спрямоване на збільшення члена можна порівняти з ростом м’язів: при тренуванні м’язові волокна травмуються, а під час відпочинку на їх місці утворюються інші м’язові волокна, але вже більше, ніж попередні.

  Етапи тренувань:

  — Починайте з невеликих дистанцій. — Тримайте середній темп.

  Як робити: — Затишно влаштуйтеся в тихому місці, розслабтеся, направте увагу на дихання і прислухайтеся до своїх відчуттів. — Починати можна з 10 хвилин.

  1. Збільшення члена (довжини і обсягу);

  Обов’язковою умовою є попереднє прогрівання члена – це мінімізує отримання травми і підготує член до вправи. Завершувати процедуру джелка теж необхідно прогріванням.

  Бонус: Медитація Стрес – один з головних ворогів успішного статевого життя. По-перше, під впливом стресу може зовсім пропасти всяке грайливий настрій, а бажання вашої партнерки переміститися в спальню буде тільки дратувати. По-друге, організм наповнюється адреналіном, судини звужуються, а кров в першу чергу направляється до м’язів, ігноруючи пеніс. Тобто в гойдалку, наприклад, йти можна. А ось в ліжко вже не хочеться.

  Але існує ряд спеціальних вправ, ефект від яких максимально позначиться саме на силі потенції.

  Тривалість хватки – 4-5 секунд.

  З позитивних сторін даних вправи слід виділити наступні:

  3. Стисніть хватку і повільно, протягом 5-и секунд, ведіть захоплення до голівки члена, тримаючи пеніс паралельно підлозі;

  Суть вправ:

  Прогрівання:

  Показники перетренованості:

  Ступінь ерекції:

  — Ємність з теплою водою. Опустіть член в ємність з теплою водою – вона повинна бути досить теплою для прогрівання і не повинна доставляти дискомфорт.

  4. Як тільки ваш захоплення виявиться біля основи головки, перехопіть підставу члена іншою рукою, а хватку біля головки відпустіть;

  Перші результати у вигляді поліпшення ерекції проявляються досить швидко, що не скажеш про результати в зростанні члена, які можуть проявитися тільки через кілька місяців. При заняттях джелком варто розраховувати на довгострокову перспективу і не сподіватися на швидке зростання пеніса. Однак джелк можна визначити як вправи, приводять в тонус статевий член, і тоді збільшення члена буде приємним бонусом від його виконання.

  — Ступінь ерекції. Слідкуйте за тим, щоб рівень ерекції знаходився в районі 60-70%. Якщо рівень ерекції зріс, зробіть перерву, щоб він спав до потрібного діапазону. Те ж стосується занадто низького рівня ерекції – джелк в такому стані малоефективний.

  1. Досягніть ступеня ерекції в 60-70% (оскільки більше — травмонебезпечно, менше-неефективно);

  — Тривалість руху. Для більш хорошого опрацювання слід дотримуватися тривалість руху не менше 5-и секунд;

  — Однаковий тиск по всьому стовбуру члена. Багато схильні збільшувати тиск до голівки, що може привести до ефекту «бейсбольної біти», коли підстава пеніса, менше початку головки статевого члена;

  Тепер відповідь на ваше запитання: так, Джелкінг є гріхом. Розумієте, таким масажем статевого органу чоловік збуджується, перебуває в стані «кайфу», настає повна ерекція, і бажання довести справу до кінця, вибачте за відвертість. Це і є завуальований онанізм. Ці вправи-гріх у нешкідливій красивій обгортці.

  Кількість джелкінга – 80 — 100 разів;

  Що зміцнюємо: гнучкість суглобів, циркуляцію крові в органах тазу. Знову ж знадобляться для невеликих експериментів в спальні.

  Джелк (Джелкінг) — вправа для статевого члена (ПЧ), покликане поліпшити його характеристики. Даний метод запозичений у арабів, які з покоління в покоління від батька до сина передавали практику даного вправи.

  Джелк – вправа для статевого члена.

  Що зміцнюємо: центральну нервову систему.

  Місяць 1.

  Місяць 5 і далі.

  Душ; Компрес. Зробіть гарячий компрес на ПЧ за допомогою шматка тканини. Підтримуйте потрібну температуру тканини в міру її охолодження; ємність з теплою водою. Опустіть ПЧ в ємність з теплою водою – вона повинна бути досить теплою для прогрівання і не повинна доставляти дискомфорт (занадто гаряча).

  Мир Вам, Дмитро!

  Ваш член уже досить зміцнів для збільшення навантаження. Збільште ступінь стиснення хватки, і час ведення хватки по стовбуру пеніса.

  Досягніть ступеня ерекції у 50-75% (оптимальні значення, оскільки більше — травмонебезпечно, менше — неефективно); Зігнувши великий і вказівний палець у перстень (хватка ок), обхопіть член якомога ближче до основи; Стисніть хватку і повільно, протягом 3-х секунд, ведіть захоплення до голівці ПЧ, тримаючи пеніс паралельно підлозі; Як тільки ваш захоплення опиниться біля основи головки, перехопити підставу члена іншою рукою, а хватку біля головки відпустіть; Повторіть крок 1-4 іншою рукою.

  Чи вважається гріхом, вправи з розтягування і збільшення, потовщення, Джелкінг члена?

  Ступінь стиснення – досить сильна (не призводить до травмування члена);

  Тривалість хватки – 5-6 секунд.

  Можна завжди перед кожною справою питати себе: чи прославляється Господь? Моїми вчинками, думками? Запитуйте у Господа, є воля його на ту чи на іншу справу у Вашому житті. «Отже, чи їсте, чи п’єте, чи інше що робите, все робіть в славу Божу» (1-е Коринтянам 10: 31). Сатана намагається різними хитрими способами обдурити людей і ввести їх в гріх, тому «будьте тверезі, пильнуйте, бо супротивник ваш диявол ходить, як рикаючий лев, шукаючи кого пожерти» (1 Петра 5:8). Будьте з Господом!

  Ступінь стиснення – середня;

  Кількість джелкінга – 200+;

  Суть вправи.

  Впливає на те, який з параметрів опрацьовується краще: при більш низькому рівні ерекції йде опрацювання на довжину, при високому – на обсяг. Спочатку необхідно уникати рівня ерекції понад 70%, так як член ще не адаптувався до навантажень і велика ймовірність отримання травми. Але після певного періоду тренувань, якщо пріоритетним завданням є збільшення обхвату статевого члена, необхідно джелкировать з 80-100% ерекції. При такій ступеня ерекції щоб уникнути травм, варто почати з легкого натискання, поступово, з подальшими тренуваннями, трохи збільшуючи інтенсивність.

  Результат:

  — Компрес. Зробіть гарячий компрес на пеніс за допомогою тканини. Підтримуйте потрібну температуру тканини в міру охолодження;

  Симетричний рух обома руками. Так як виконання вправи вимагає почергової роботи рук, стежте за тим, щоб хватка, рух і сила хватки була однакова для двох рук. Якщо цього не дотримуватися, може розвинутися асиметричність статевого члена і його викривлення в одну зі сторін, внаслідок того, що одна зі сторін буде рости швидше; Однаковий тиск по всьому стовбурі статевого члена. Багато схильні збільшувати тиск до кінця головки, що може привести до ефекту «бейсбольної біти», коли підстава члена, менше початку головки ПЧ; тривалість руху. Для більш гарної опрацювання слід дотримуватися тривалість руху не менше 3-х секунд; Ступінь ерекції. Слідкуйте за тим, щоб рівень ерекції знаходився в районі 50-70%. Якщо рівень ерекції зріс, зробіть невелику перерву, щоб він спав до потрібного діапазону. Те ж стосується занадто низького рівня ерекції – джелк в такому стані малоефективний.

  Запитує Дмитро Відповідає Інна Білоножко, 13.10.2011.

  Частота тренувань – 2/1 або 3/1 день;

  Настане прекрасний день, коли Ви зустрінете «свою» дівчину, яка стане для Вас дружиною. Все це буде благословенням на умови послуху волі Божої. Господь приведе вас саме до вашої дівчини, яка зробить вас щасливим, а ви — її. І така дружина буде любити вас, буде задоволена Вами в усіх відношеннях. Не ставте над собою досліди і подаруйте себе, (оригінал, а не копію) майбутній дружині.

  Ступінь ерекції впливає на те, який з параметрів опрацьовується краще: при більш низькому рівні ерекції йде опрацювання на довжину, при високому – на обхват. Спочатку необхідно уникати рівня ерекції понад 70%, так як ПЧ ще не адаптувався до навантажень і велика ймовірність отримання травми. Але після певного періоду тренувань, якщо пріоритетним завданням є збільшення обхвату ПЧ, в цьому випадку необхідно джелкировать з 80-90% ерекції. При такій ступеня ерекції щоб уникнути травм, варто почати з легкого натискання, поступово, з подальшими тренуваннями, трохи збільшуючи інтенсивність.

  — Симетричний рух обома руками. Так як виконання вправ вимагає почергової роботи рук, стежте за тим, щоб хватка, рух і сила були однакові для обох рук. Якщо цього не дотримуватися, може розвинутися асиметричність статевого члена і його викривлення в одну зі сторін, внаслідок того, що одна зі сторін буде рости швидше;

  Кількість джелкінга – 110-200 разів;

  Прогрівання повинно тривати не менше 5 хвилин. Після прогрівання ПЧ повинен стати м’яким, розслабленим і набряклим – вірна ознака того, що прогрівання пройшло успішно.

  Для початку, джелкінг — це масаж статевого члена, спосіб мануального збільшення пеніса. Це заняття стало відомо завдяки арабам, які розробляли методики по збільшенню статевого органу, і кожного хлопчика (починаючи з 6 років. ) долучали до «фалічної культури», тобто до масажу. Батько вчив сина, і так з покоління в покоління. І виникає питання: яка психіка буде у дитини? Що з фізичним здоров’ям? Як подібний масаж вплине на розвиток маленької дитини, його духовність? Дмитро, Ви думали над цим?

  На початковому етапі потрібно уникати сильних навантажень і тиску, так як ПЧ ще не звик до цього виду впливу. Тренуйтеся через день, роблячи перерву на відновлення. Постійно стежте за технікою Джелк. При виникненні травм, синців, плям або больових відчуттів припиніть заняття до повного відновлення.

  Дмитро пише: «Здрастуйте! Цікавить таке питання. Чи вважається гріхом, вправи з розтягування і збільшення, потовщення (Джелкінг)члена? Ніяких операцій, не дивлюся порнографію, і не веду статевий спосіб життя , не займаюся онанізмом, зберігаю себе в чистоті до шлюбу. Благословень Вам!»

  У Вас дуже делікатна тема питання. Але все ж, і таке питання має місце і право на відповідь.

  Чим корисний джелк?

  З позитивних сторін даної вправи слід виділити наступні:

  Основні моменти джелка.

  Місяць 5 і наступні.

  На початковому етапі потрібно уникати сильних навантажень і тиску, так як пеніс ще не звик до цього виду впливу. Тренуйтеся через день, роблячи перерву. Постійно стежте за технікою Джелк. При виникненні травм, синців, плям або больових відчуттів припиніть заняття до повного відновлення.

  Частота тренувань – через день; Кількість джелкінга – 100 разів; Ступінь стиснення – легка, середня; Тривалість хватки – 3 секунди.

  Збільшення статевого члена (довжина і обхват); Поліпшення наповнюваності кров’ю ПЧ (поліпшення твердості ерекції, детальніше дивіться за посиланням); Подолання застійних процесів в ПЧ.

  Обов’язковою умовою є попереднє прогрівання ПЧ – це мінімізує отримання травми і підготує член до вправи. Завершувати процедуру джелка теж необхідно прогріванням.

  На вигляд це не складна вправа, але знадобиться деякий час, щоб повністю його освоїти.

  Головне завдання Джелк полягає в нагнітанні великої кількості крові в статевий член. Через виникаючий тиск можуть утворюватися мікротравми в структурі ПЧ. Як правило, такі травми швидко гояться і це призводить до того, що на місці старих тканин утворюються нові, але вже в більшій кількості. Таку особливість використовують для збільшення статевого члена, суть якої полягає в суперкомпенсації організмом травмованих тканин. Наприклад, дія джелка спрямоване на збільшення члена можна порівняти з ростом м’язів: при тренуванні м’язові волокна травмуються, а під час відпочинку на їх місці утворюються інші м’язові волокна, але вже більше, ніж попередні.

  Індикатори перетренованості.

  Етапи тренувань.

  Прогрівання.

  Після виконання джелка ПЧ в спокійному стані повинен виглядати більше, м’ясистіше-вірна ознака того, що джелкірованіе пройшло успішно.

  здрастуєте) мені 18 років а член 13см можна займатися джелкуванням ?

  Погіршення ерекції або відсутність ранкових ерекції свідчить про те, що вам треба зробити невелику перерву і зменшити інтенсивність тренувань.

  На що в першу чергу звертати увагу при виконанні джелка:

  Після виконання джелка на статевому члені можуть з’явитися червоні або чорні точки, синці від лопнувших капілярів. Слід зробити перерву від занять до повного відновлення від травм.

  Результат.

  Ступінь ерекції.

  2. Потягніть свій член в сторону від себе. Розтягніть його максимально до тих пір, поки не відчуєте біль або дискомфорт. Тримайте його в цьому стані 5 хвилин. Після кожної хвилини намагайтеся трохи збільшувати розтяжку. Пам’ятайте, вправа не повинно викликати хворобливих відчуттів.

  Якщо вірити деяким джерелам, то араби (батьки джелка) починають займатися джелком в ранньому періоді статевого дозрівання, тобто раніше 16 років.

  Трохи терпіння, і ви переконаєтеся, що наша система працює! Не сподівайтеся, що результати будуть помітні вже через пару днів, але після 1-3 місяців регулярних занять ви досягнете таких успіхів, яких ви не могли і припускати. Ми хочемо, щоб Ваше життя і життя мільйонів іншим чоловіків і сімейних пар була б прекрасною і повноцінною, наскільки це можливо. Це наша мета-поліпшити ваше життя. Ми допоможемо вам отримати максимальне задоволення з життя. Спасибі, що Ви обрали нашу програму.

  Найшвидший і радикальний спосіб збільшити чоловічу гідність-хірургічна операція. Він показаний далеко не всім: по-перше, потрібні суворі медичні призначення, по-друге, будь-яка операція, навіть якщо її результат позитивний, негативний стрес для організму.

  Цікаво, від чого так пішли результати саме вшир? Це звичайно дуже крутий результат, молодець! Такий аргумент будь-яку даму змусить похвилюватися. Ніби як якщо більше ерекції то більше вшир, а більш розслаблений — на розтяг, погодишся з цим, виходячи зі свого досвіду? І за скільки тобі часу знадобилося для такого досягнення? якщо було 12 і стало 17, то ймовірно довжина менше ширини в підсумку?

  Ваш ПЧ уже досить зміцнів для істотного збільшення навантаження. Збільште ступінь стиснення хватки, і час ведення хватки по стовбуру пеніса.

  Перші результати у вигляді поліпшення ерекції проявляються досить швидко, що не скажеш про результати у зростанні статевого члена, які можуть проявитися лише через кілька місяців. При заняттях джелком варто розраховувати на довгострокову перспективу і не сподіватися на швидке зростання ПЧ. Однак джелк можна позиціонувати як вправа, приводить в тонус статевий член, і тоді збільшення статевого члена буде приємним бонусом від його виконання.

  Варіант один цю техніку ми рекомендуємо, і її вибрало для себе більшість наших клієнтів. Виконувати її можна як стоячи, так і сидячи.

  Частота тренувань – 2/1 або 3/1; Кількість джелкінга – 200+ разів; Ступінь стиснення – досить сильна (але не призводить до травмування ПЧ); Тривалість хватки – 4-5 секунд.

  Техніка виконання мокрого джелку (попередньо змастивши ПЧ мастилом):

  Ваш статевий орган вже трохи адаптувався і готовий до плавного збільшення навантажень. Можна додати в кількості виконуваних вправ і інтенсивності стиснення хватки. Продовжуйте стежити за технікою виконуваного вправи. Звертайте увагу на індикатори перетренованості. Слідкуйте за змінами форми ПЧ і коригуйте свою техніку якщо необхідно.

  Регулярне виконання вправи для збільшення члена додасть йому пару сантиметрів в об’ємі, позитивно відіб’ється на здоров’я сечостатевої системи. А головне — результат залишиться надовго.

  Чи можна займатися джелкіроааніем в 16 років?Або потрібно це робити після остаточного статевого дозрівання?

  Алекс ніхто нічого не ламає, так можна звести все до того, що вся наша життя-суцільний стрес, давайте тоді ляжемо в баракамеру і будемо там проводити час, щоб нічого нас не турбувало взагалі. Член Алекс в стані ерекції збільшується в середньому в два рази. Логіка така, що член це той орган збільшити який набагато простіше, ніж наприклад накачати м’язи, якщо немає доброго здоров’я для заняття спортом. Ніхто не говорить, що мова йде про збільшення в два рази, а лише про невеликий надбавки, в порівнянні з початковим розміром. Не знаю, як хто збільшив член з допомогою Джелка в довжину, я максимум якщо сантиметр додав, але от в обхваті я розгойдав собі таку елду, що якщо б порівняти мій початковий розмір і сьогоднішній, то той член це просто карлик у порівнянні з цим, пальцями його точно вже не обхопити, майже 17 см по обхвату, а може і більше навіть коли сильно збуджений, від первісних 12.5 см яким він був. Це моє життя і якщо я хочу цього я це роблю і у мене виходить. Можна і помпу включити в проміжках між заняттями. День Джелк. день помпа. мастило тільки соняшникову олію використовую, ні яких синтетичних кремів, шампунів та інших речовин з дубильними або лужними компонентами. Та й робити джелк по 200 повторень в день це справжнє збочення, якби я робив таку кількість повторень робив хоча б тиждень, то мій член точно перестав би функціонувати, так просто вболівати головка буде. Я займаюся 3 рази в тиждень, не більше 10 хвилин і повторень не більше 30-40, я навіть їх не вважаю, тут не кількість повторень важливо, а якість виконуваного вправи, на полуэрегированном або ерегованому члені. За відчуттями це несильно тягне напруга в голівці члена, перестаратися тільки не треба, а то може хтось і головку собі відірве. І друга причина супротивників Джелк-це лінь займатися. І взагалі якщо це не Ваше, навіщо говорити, що не треба втручатися в природу. Эстендер в порівнянні з Джелком це справжня катівня машина, ось там так, синя голівка якщо петлевий, причому як кажуть люди, хто з эстендером перестарався, не проходить дуже довго. У кого то пару років синя облямівка на голівці тримається. Добре якщо одружений і сімейний, а так якщо хто молодий познайомиться з дівчиною, а у нього на голівці синя облямівка від силіконової петлі залишилася, тут не те, що секс. Перше питання буде, що це таке і чи не хворієш якою хворобою. Ось це проблема я вважаю, хоча і це проблемка насправді. А Джелк якщо їм нормально, правильно займатися, хіба може нашкодити? З дуру як то кажуть можна і хер зламати і адже ламають, випадки не рідкісні.

  Мандрік снемі видом правильної техніки Джелк. А то хрін зрозумієш правильно занемаюсь чи ні а імено руху стиснення і, т, д.

  Джелк ефективний в будь-якому віці, якщо їм займатися. Більшою мірою найкращий ефект — це у людей з хорошою потенцією і нормальним рівнем тестостерону в організмі, в цьому випадку все йде як по маслу.

  Рекомендуємо до перегляду:

  Підготовка.

  скажіть будь ласка вправи для збільшення члена? Заздалегідь вдячний. мені терміново треба! мені терміново треба!

  Частота тренувань – 2/1 (2 дні тренування, 1 день відпочинку); Кількість джелкінга – 120-200 разів; Ступінь стиснення – середня, вище середнього; Тривалість хватки – 3-4 секунди.

  ***Джелк ефективний тільки в пубертатному періоді, а все інше — марна трата часу! Вже перевірено сто разів!

  Ефективні вправи для збільшення пеніса.

  Єдина відмінність – зарядка для пеніса повинна бути дуже акуратною і делікатною. В іншому тренувати цю частину тіла потрібно по класичним принципам – починати з легких нетривалих навантажень, поступово домагатися їх збільшення.

  Увага! План тренувань складений приблизно і не претендує на істину!

  Принцип тренувань.

  Вправи для збільшення розмірів пеніса найкраще проводити вранці або ввечері. В цей час доби організм максимально готовий до отримання фізичних навантажень будь-якої частини тіла. Виконуються тренування зазвичай вдома, самостійно.

  Підвищення розмірів кавернозних тіл дасть можливість сильніше наповнювати пеніс кров, чим більше біологічної рідини накопичується, тим більший його обсяг. Тому, щоб подовжити фалос, зробити його товщі, потрібно змусити м’язи рости.

  1. Член знаходиться в розслабленому стані. Візьміть його однією рукою, міцно стиснувши головку, але не перешкоджаючи надходженню крові.

  Всі ці увеличалки можуть обернуться плачевно для потенції. Не страждайте хернею бо потім вже не повернеш того,що було! Багато тим же екстендером поклали ерекцію майже геть! А ще кажуть,що це безпечно! Кажуть ті, хто маєш бабло з цього і лікарі, які проводять операції по збільшенню. Я бачив випадок, коли хлопець носив екс і в результаті отримав венозну витік, бо розтягнув судини на 2см. Робіть висновки і це не фейк, а реальність, панове!

  Він росте до 25 років, до того ж написано що це м’яз, можна, по суті, і пізніше… Ти хоч верхній коментар читав?

  Збільшувати час розтягування м’язових тканин і навантаження на член потрібно поступово – будь-які різкі переходи категорично заборонені, можуть спровокувати досить важкі травми.

  Ручне розтягування члена дає ті ж результати, що і традиційні системи навантаження пеніса. Найбільш безпечний спосіб захоплення передбачає відсутність тиску тільки на дорсальний (спинний) нерв, що пролягає уздовж верхівки вашого члена. Ви можете винаходити власні способи захоплення, оскільки вам краще за інших зрозумілі ваші відчуття. Головне, не стискайте занадто сильно, інакше ви можете порушити кровообіг.

  Займатися потрібно регулярно. Кожен день протягом тривалого періоду часу. Друге-гімнастика повинна проводиться за строго розробленим планом, але з урахуванням відчуттів чоловіка. Третє – дотримання правил особистої безпеки, щоб вправи приносили користь, а не шкоду.

  Місяць 2-4.

  Щоб приступити до заняття, спочатку потрібні тільки руки, якщо ж інтерес до тренувань не згасне, захочеться досягти більш значних результатів, можна додати спеціальні тренажери. Це обважнювачі (невеликі за вагою гантельки і значні гирі) або витягають пристрої (екстендери).

  3. Відпочиньте 1 хвилину. Помасажуйте ваш член круговими рухами приблизно 30 разів. Це відновить нормальний кровообіг.

  Як зрозуміти джелкірованіе 100 разів? треба 100 разів тягнути член по 3 секунди?

  4. Повторіть другу вправу 4 рази, розтягуючи член в різних напрямках: вгору, вниз, наліво і направо. Після кожних 5 хвилин розтяжки повторюйте вправу 3.

  Вправи для члена – це комплекс занять, спрямований на розтягнення гладкої мускулатури органу. Щоб результат від тренувань був, потрібно дотримуватися правил.

  Будь-які фізичні навантаження починають з розігріву. Від дотримання цього правила багато в чому залежать відчуття під час заняття і після нього. Розминка допоможе:

  5. Після того, як ви здійсните 5 розтяжок (5 хвилин кожна) , знову розтягніть член прямо від себе. Потримайте його 1 хвилину, потім 10 разів злегка стисніть його, не завдаючи собі болю.

  Розрахована на розслаблене положення пеніса. Навантаження і інтенсивність потрібно підвищувати поступово, кожні 2-3 дні додаючи по одній вправі.

  Дмитро, ви говорите, що зберігайте себе в чистоті до шлюбу. Але як можна розцінити ці вправи? Щось схоже на секс в поодинці? Навіщо Вам потрібна подібна гра з вогнем? Зрозуміло, що чоловікові хочеться бути супергероєм для своєї жінки: молодцем у всіх сферах життя. Хочеться бути чоловіком і крапка. Може, вся справа в комплексах, почутті неповноцінності або невдоволення собою? Чи потребує Боже творіння доопрацювання? Господь Сам особисто потрудився над Вами, створив Вас. У чому ви сумніваєтеся?

  Тренування ділять на два типи в залежності від напрямку:

  Основні особливості тренувань.

  Прийняти теплу ванну. Для цього потрібно набрати воду температурою 35-40 градусів, зануритися в неї по пояс на 5-7 хвилин, після насухо інтенсивними рухами витерти тіло. Зробити тепловий масаж. Для цієї процедури потрібно намочити рушник в гарячій воді, віджати, скрутити валик – їм обережно розтирати шкіру навколо пеніса і мошонки, поки рушник не охолоне. Повторити ще 2 рази, обернути стовбур члена теплою тканиною так, щоб головка залишилася відкритою, залишити на 3 хвилини.

  Намочіть м’яку тканину в теплій воді, відіжміть її. Оберніть її навколо стовбура вашого члена (незалежно від стану спокою або ерекції) і залиште на три хвилини. Потім зніміть тканину. Повторіть вправу не менше двох разів. Після цього ретельно висушіть член. Починайте регулярні вправи з цієї процедури. Теплий компрес забезпечить приплив крові і тим самим поліпшить кровообіг в районі вашого пеніса, а також зробить вашу шкіру більш еластичною. Крім цього, він забезпечить кращий захоплення для вправ, які вам належить виконати.

  Найпростіший, ефективний спосіб почати. Вона виконає роль розігріву, змусить кров сильніше приливати до паху. Розслаблений пеніс охоплюють під головкою, тягнуть вперед, паралельно підлозі, протягом 5 секунд. Після повертаються у вихідне положення. Повторюють рухи вправо і вліво.

  Особливу обережність треба дотримуватися при масажі в області головки пеніса – самої чутливої і легко піддається травм частини органу.

  Уникнути плачевних наслідків тренінгів допоможе попередня консультація з фахівцем. Лікар визначить протипоказання, підбере оптимальний темп, тривалість.

  збільшити приплив крові до малого тазу; стабілізувати тиск у статевих органах; знизити ризик отримання травм; усунути больові відчуття від напруги.

  Статевий член – це м’язовий орган, як будь-який м’яз, його можна накачати, тобто збільшити м’язову масу. Для чого це потрібно?

  Після теплого компресу слід приступити до однієї з розтягуючих технік Стиск і розтяг вашого члена по регулярній програмі здатне дати неймовірні результати так само, як вправи м’язів роблять їх більше і сильніше. Ці вправи розтягують ваш пеніс, заодно дозволяючи збільшити розміри ерекції. Це методика подовження вашого пеніса в розслабленому і ерегованому станах.

  Принцип тут такий же, як при будь-яких фізичних навантаженнях – домогтися мікротравм і розривів м’язів, внаслідок цього активізується ріст нових клітин і тканин.

  Не варто розраховувати на миттєві результати: збільшуватися член повільно, м’язові тканини довго розтягуватися, але при правильних регулярних заняттях результат перевершить всі найсміливіші очікування.

  Для перших тренувань найкраще використовувати пальці рук. По часу такі заняття не повинні перевищувати 10-15 хвилин, з часом їх можна буде довести до півгодини.

  Важливо створити затишну психологічну обстановку – переконатися, що ніхто не завадить заняття, не буде відволікати дзвінками або візитами, не застане зненацька.

  Перед тим, як почати качати орган, потрібно домогтися стійкої повної ерекції. Виконується вправа стоячи, ноги на ширині плечей.

  Кращим способом підготовки вважають тепловий вплив. Його можна провести різними способами:

  Види вправ для збільшення статевого члена.

  Сила стиснення не слабшає, триває процедура не менше 5-7 хвилин. Сигналом до закінчення зазвичай служать позиви до сім’явиверження.

  Важлива умова – зрозуміти, які м’язи повинні напружуватися. Для їх пошуку можна затримати струмінь сечі при сечовипусканні.

  Доповнити вправи можна іншими видами фізичної активності, прийомом вітамінів і Бадів для чоловічого здоров’я, правильним харчуванням.

  Стимуляція кровотоку.

  Розтяжка м’язів.

  Всі вправи на підвищення припливу крові до пахової області позначаються на здоров’ї репродуктивної системи позитивно. Якщо прокачати м’язи занадто інтенсивно, можуть залишитися синці або синці, з-за яких тренінг доведеться відкласти.

  Якщо фізпідготовка і фінанси дозволяють приступати до більш інтенсивних тренінгів з обважнювачами, спеціальними пристроями, зайві сантиметри з’являться раніше.

  Тепер можна наносити мастило і приступати до гімнастики.

  Подовження самого фалоса – сюди входять процедури витягування, розтягування члена за допомогою підвішування до нього вантажів, використання екстендера, інші; Посилення припливу крові – витягування м’язів відбувається природним шляхом, тобто самої біологічною рідиною по мірі наповнення нею кавернозних тел. Це масажі, скрабування, джелкінг, інші.

  Журналіст-практик, рецепти перевіряє на собі. Знає все про чоловіків і народну медицину.

  Друга вправа носить назву «Утримати камінь». Для цієї вправи так само необхідно встати прямо, утримуючи руки на поясі. Необхідно поступово згинати ноги і напружувати сідниці, намагаючись утримати між ними вигаданий камінь. Потім розслабте сідниці, але не розпрямляйте ноги до кінця.

  Щоб не допустити таких наслідків, потрібно бути дуже уважним, обережним і уважно прислухатися до відчуттів під час заняття – болю бути не повинно.

  Укладення.

  Методики накачування.

  Щоб домогтися більш переконливих розмірів фалоса можна вдатися до засобів місцевого застосування – гелям або мазей, але вони мають обмежений за часом ефект.

  Техніка легко допоможе розтягнути пеніс: з пальців формують кільце, щільно охоплюють їм стовбур фалоса біля основи, акуратно ведуть пальці до голівки, а потім назад.

  Вправи Кегеля.

  Досить стиснути м’язи промежини на кілька хвилин, розслабитися, повторити процедуру. На перших етапах можна починати з 1 хвилини, поступово підвищити час напруги до 5.

  Утримувати затиск потрібно близько 5-7 хвилин, поки бажання не зникне повністю. Потрібно врахувати силу стиснення, щоб не допустити появи гематоми.

  Згинання пеніса.

  Обов’язковою умовою є попереднє прогрівання члена – це мінімізує отримання травми, і підготує член до вправи. Завершувати процедуру джелка теж необхідно прогріванням.

  Вихідна позиція-член ерегований наполовину. Фалос обхоплюється біля кореня, акуратно згинається в горизонтальному і вертикальному положеннях поперемінно. Тривалість-2-3 хвилини, з часом можна підвищити час до 5-7.

  Головне завдання Джелк полягає в нагнітанні великої кількості крові в пеніс. Із-за виникаючого тиску можуть утворюватися мікро травми в структурі статевого члена. Як правило, такі травми швидко гояться і це призводить до того, що на місці старих тканин утворюються нові, вже в більшій кількості. Таку особливість використовують для збільшення члена, суть якої полягає в компенсації організмом травмованих тканин. Наприклад, дія джелка спрямоване на збільшення члена можна порівняти з ростом м’язів: при тренуванні м’язові волокна травмуються, а під час відпочинку на їх місці утворюються інші м’язові волокна, але вже більше, ніж попередні.

  За твердженням деяких лікарів, для вирішення цього суто чоловічого питання, недостатньо простих фізичних вправ і простого ведення активного способу життя. У даній ситуації необхідно виконувати спеціально розроблені вправи. Виконуючи спеціально розроблений комплекс вправ, Ви зможете забезпечити активне статеве життя протягом дуже довгого часу, можливо навіть на все своє життя. Цей комплекс спрямований на зміцнення певної групи м’язів, розробка яких призводить до підвищення кровопостачання тканин статевого члена, що відповідно призводить до поліпшення ерекції і підвищенню потенції.

  Щоб накачувати інтимний орган будинку, на перших порах ніяких додаткових пристосувань не знадобиться. При регулярних тренуваннях результати будуть помітні через півроку.

  Здається це не складна вправа, але знадобиться час, щоб повністю його освоїти.

  Однак, якщо тренуватися акуратно, не доводячи до складних травм, поліпшення все ж настане. Пеніс зміцниться, покращиться загальне самопочуття, потенція в тому числі.

  Кількість джелкінга – 80 — 100 разів;

  П’яте вправу»М’язи потенції». Виконання цієї вправи є головним кроком на шляху до успіху і допомагає підвищувати потенцію. Початкове положення як і в четвертій вправі, лише з тією різницею, що ноги повинні бути злегка розведені. Суть вправи полягає в ритмічних напругах м’язів, розташованих між анусом і яєчками, там де проходить невидиме продовження статевого члена чоловіка. Ви можете їх відчути в момент напруги. Виконуючи дану вправу спробуйте наблизити анус і яєчка один з одним, відчуття при цьому будуть схожі з тими, коли чоловік стримує сечовипускання, залишаючи сідниці в розслабленому положенні. Ефект від цієї вправи полягає не в тому, скільки повторів було здійснено, а з якою силою вправу виконувалося.

  Після виконання джелка статевий член в спокійному стані має виглядати більше, щільніше – вірна ознака того, що джелкирование пройшло успішно.

  Це заняття вважають одним з найефективніших. У момент, що передує сім’явипорскуванню, орган максимально наповнений кров’ю. Вилиття насіння не настає, піднімається тиск в фалосі, відтік рідини не виникає, вона починає розтягувати вени і м’язи.

  Комплекс служить для посилення і зміцнення ерекції, але також вправи допоможуть наростити члену кілька зайвих сантиметрів. Виконувати його можна в будь-якому місці, в будь-якому положенні – стоячи, сидячи, навіть лежачи.

  Є кілька планів занять, які перевірені фахівцями і пацієнтами, які зазнали їх ефективність на власному досвіді. Вони розраховані на збільшення довжини, обсягу або відразу обох параметрів.

  Багато чоловіків хочуть збільшити член. Розглянемо вправи і засоби для збільшення члена в домашніх умовах.

  Частота тренувань – через день;

  Що говорять лікарі.

  Після тренування органу покладено відпочинок на 2-3 години, тому будь-які навантаження на нього, в тому числі сексуальні, не рекомендовані. Важливо прислухатися до відчуттів під час занять – навіть найменша біль має стати сигналом до припинення.

  6 простих вправ для поліпшення потенції.

  Шоста вправа «пилосос». При цій вправі упор йде на розвиток тих самих м’язів, що і в четвертій вправі. Початкове положення сидячи на стільці, нахилившись злегка вперед і розправивши плечі. Уявіть, що ви сидите на горосі або на чомусь дуже дрібному, розсипаному по вашому стільцю і намагаєтеся «засмоктати «її в себе користуючись при цьому тільки» м’язами потенції», а точніше зоною, розташованої між яєчками і анусом. При правильному виконанні цієї вправи м’язи сідниць не напружуються.

  Третя вправа «Скіппінг». Для виконання цієї вправи необхідно випрямити спину і злегка підігнути коліна. Почніть зображати біг на місці, намагаючись тримати шкарпетки притиснутими до підлоги, відриваючи тільки п’яти і максимально піднімаючи коліна. При виконанні цієї вправи необхідна швидкість, а тривалість не повинна перевищувати однієї хвилини до початку занять. Необхідно враховувати те, що рухаються тут тільки коліна.

  Лікарі скептично розглядають збільшення інтимного органу вправами або втиранням кремів. Єдиним стовідсотковим методом андрологи вважають хірургічну операцію.

  Досягніть ступеня ерекції у 60-70% (оскільки більше — небезпечно, менше — неефективно); Зігнувши великий і вказівний палець у перстень, обхопіть член якомога ближче до основи; Стисніть хватку і повільно, протягом 5 секунд, ведіть захоплення до голівки члена, тримаючи пеніс паралельно підлозі; Як тільки ваш захоплення опиниться біля основи головки, перехопити підставу члена іншою рукою, а хватку біля головки відпустіть; Повторіть перші 4 кроки ще раз іншою рукою.

  Четверта вправа «Міст». Лежачи на спині, зігніть коліна і зіпріться ступнями об підлогу, витягнувши руки уздовж тіла. Потім починайте рівномірно піднімати і опускати таз.

  Обхопити член під головкою двома пальцями (взяти в кільце), на рахунок від 1 до 10 акуратно тягнути його вгору. Потім вправо і вліво (теж по 10 секунд). Час заняття – 5 хвилин, проводиться 2 рази на добу. Стовбур обхопити всією долонею, щільно стиснути, витягнути його вгору. Утримати 10 секунд, плавно відпустити. Виконати 10 підходів. Долонею стиснути пеніс на 1 см вище кореня, другою рукою обхопити головку. Акуратно розсовувати руки в протилежних напрямках (стовбур — вгору, головка — вниз). Витягнутий член зафіксувати в крайній точці на 15 секунд, повернутися у вихідну позицію. Зробити 5 підходів в день.

  Техніка виконання джелка (попередньо змастивши член цієї мастилом):

  Симетричний рух обома руками. Так як виконання вправ вимагає почергової роботи рук, стежте за тим, щоб хватка, рух і сила були однакові для обох рук. Якщо цього не дотримуватися, може розвинутися асиметричність статевого члена і його викривлення в одну зі сторін, внаслідок того, що одна зі сторін буде рости швидше; Однаковий тиск по всьому стовбуру члена. Багато схильні збільшувати тиск до голівки, що може привести до ефекту «бейсбольної біти», коли підстава пеніса, менше початку головки статевого члена; тривалість руху. Для гарної опрацювання слід дотримуватися тривалість руху не менше 5-и секунд; ступінь ерекції. Слідкуйте за тим, щоб рівень ерекції знаходився в районі 60-70%. Якщо рівень ерекції зріс, зробіть перерву, щоб він спав до потрібного діапазону. Те ж стосується занадто низького рівня ерекції – джелк в такому стані малоефективний.

  Джелк – вправи для збільшення члена, покликане поліпшити його довжину і об’єм. Даний метод запозичений у арабів, які з покоління в покоління передавали практику даних вправ.

  Як збільшити член. Вправи і засоби для збільшення члена.

  Для вироблення самоконтролю необхідно вправи виконувати кожен другий день. Тривалість заняття – в середньому 30-40 хв., але час може бути більш довгий. Вправи дозволяють розвинути широку фазу часу збудження, від якого залежить тривалість статевого акту.

  Вправи об’єднують з мастурбацією. Рекомендується робити це кожен або кожен другий день. У даного методу не буде ефекту, якщо між тренуваннями будуть великі паузи! Спочатку необхідно навчитися зупинятися – перестати стимулювати статевий член до критичного пункту. Критичний пункт – це такий момент, коли якщо його порушити, то незалежно від подальших дій відбувається виверження!

  Після виконання джелка на статевому члені можуть з’явитися червоні або чорні точки, синці від лопнувших капілярів. Слід зробити перерву від занять до відновлення від травм.

  З позитивних сторін даних вправи слід виділити наступні:

  Впливає на те, який з параметрів опрацьовується краще: при більш низькому рівні ерекції йде опрацювання на довжину, при високому – обсяг. Спочатку необхідно уникати рівня ерекції понад 70%, так як член ще не адаптувався до навантажень і велика ймовірність отримання травми. Але після певного періоду тренувань, якщо пріоритетним завданням є збільшення обхвату статевого члена, необхідно джелкировать з 80-100% ерекції. При такій ступеня ерекції щоб уникнути травм, варто почати з легкого натискання, поступово, з подальшими тренуваннями, трохи збільшуючи інтенсивність.

  Збільшення члена (довжини і обсягу); поліпшення наповнюваності кров’ю члена; подолання застійних процесів в пенісі.

  Починаючи виконувати вправи, може статися, що чоловік не може утримати-контролювати сім’явиверження і все може статися швидше, ніж 20-30 хв. – ці здібності розвиваються не відразу, а після часу.

  Погіршення ерекції або відсутність ранкових ерекцій говорить про те, що треба зробити невелику перерву і зменшити інтенсивність тренувань.

  Тривалість вправи: 20-30 хвилин.

  Початок вправи — приведення члена в бойову готовність. По суті – це звичайна мастурбація зручним обхватом рук, але з незвичайною кульмінацією: перед тим, як настане еякуляція, потрібно щільно перетиснути підстава головки кільцем з пальців.

  Спочатку вправи виконує сам, навчаючись фіксувати момент – критичний пункт , коли необхідно припинити стимуляцію для того, щоб не відбулося сім’явивергання, а в наступному періоді необхідний інший – в ідеальному варіанті сексуальна партнерка, яка стимулює статевий член.

  Душ; Компрес. Зробіть гарячий компрес на пеніс за допомогою тканини. Підтримуйте потрібну температуру тканини в міру охолодження; ємність з теплою водою. Опустіть член в ємність з теплою водою – вона повинна бути досить теплою для прогрівання і не повинна доставляти дискомфорт.

  Кому рекомендується робити вправи «Старт-Стоп-Старт»?

  Прогрівання повинно тривати не менше 7 хвилин. Після прогрівання статевий член повинен стати м’яким, розслабленим і набряклим – вірна ознака того, що прогрівання пройшло успішно.

  В якості мастила може виступити як спеціальний лубрикант, так і масажне масло або будь-яку рослинну, яка є під рукою, дитячий крем, вазелін. Головне, щоб продукт був гіпоалергенним, забезпечував ковзання.

  Кількість джелкінга – 110-200 разів;

  Вправи для члена.

  Всі разом зробить організм витривалішим, поліпшить стан кровоносної системи, а значить, користь і результат від докладених зусиль по збільшенню фалоса будуть ще вище.

  Не прогрівайте мошонку, тільки сам член. Прогрівання робиться не менше 5 і не більше 10 хвилин.

  Максимально стимулюючи статевий член до тих пір, поки не дійде до критичного пункту, припинення стимуляції статевого члена, дозволив порушення заспокоїтися. Як тільки ця хвиля пройшла, необхідно відновити стимуляцію статевого члена. в критичні моменти, коли припиняють стимулювати статевий член, необхідно перейти на якусь іншу частину тіла, наприклад, погладжувати живіт, груди, яєчка. Таке перемикання дозволяє легше і швидше зменшити збудження статевого члена.

  Для виконання вправ чоловік повинен бути збуджений. В основі вправ лежить тривала стимуляція статевого члена. Якщо порушення розділити на десятибальну шкалу, де сім’явиверження відбувається близько 10 балів, тоді під час виконання всієї вправи збудження треба постаратися утримати на рівні 8-9 балів і тільки в самому кінці, досягнувши 10-ти балів, дозволити сім’явиверження.

  Ступінь стиснення – легка;

  Статевий орган вже трохи адаптувався і готовий до плавного збільшення навантажень. Можна додати в кількості виконуваних вправ і інтенсивності стиснення. Продовжуйте стежити за технікою виконуваних вправ. Звертайте увагу на індикатори перетренованості. Слідкуйте за змінами форми члена і коригуйте свою техніку при необхідності.

  90% продавців Bathmate збувають гідронасоси неналежної якості, створені в: Китаї, Кореї, Індії, Росії і д. р.

  ⚠ Обережно, шахраї.

  1.2. Мануальні розтягування – 5 хвилин. Візьміться за стовбур відразу за головкою ОК-хваткою – утримання з’єднаними великим і вказівним пальцем, долоню повернена вниз. (рис. Один)

  Місяць 5 і далі:

  Вправи «Старт-Стоп-Старт»

  Метод старт-стоп-старт використовується для того, щоб навчитися подовжувати тривалість статевого акту – контролювати сім’явиверження, розвивати самоконтроль і тренувати утримування ерекції. Дані вправи мають давню історію. Перші описи цих вправ зустрічаються в ДАО і в тантричних трактатах про секс, коли багато оргазмів у чоловіка відбувається без сім’явиверження, а в західному світі їх стали використовувати лише в тридцятих роках XIX століття.

  Перша вправа називається «Парадний крок». Для його виконання необхідно встати прямо і опустити руки уздовж тулуба. Далі, Ви починаєте максимально високо піднімати ноги, зігнуті в колінах, намагаючись якомога ближче притягти їх до живота.

  Кількість джелкінга – 200+;

  збільшення пеніса вправи.

  Інструкції збільшення пеніса Огляд.

  Програма джелка — не спринт, а скоріше марафон. Перед тим, як почати виконувати вправи для збільшення члена, подумайте, чи достатньо серйозно ви налаштовані, щоб досконально вивчити методику і розробити власну програму, яка підходить вам.

  Опис пеніса в старій і молодій вправи.

  Тривалість стиснення – 5 секунд.

  Звичайна програма НУП-спочатку робота з екстендером на довжину 6 місяців, потім додаткова робота на обсяг « «судинні» вправи: джелк (доїння), Юлі і т. д. тому програма новачка в 2-х варіантах:

  Джелк: програма новачка.

  1) якщо застосовується екстендер.

  Частота тренувань – 2/1 (2 дні тренування, 1 відпочинку);

  2) якщо застосовуються тільки мануальні розтягування .

  Вправи для збільшення ЧЛЕНА L МЕТОДИКИ.

  чоловікам, які під час сексу не можуть контролювати сім’явипорскування; при швидкій і передчасної еякуляції; чоловікам, які бажають удосконалювати свої сексуальні здібності; чоловікам, у яких ще немає сексуальних відносин – і які хочуть мастурбацію перетворити на тренування для того, щоб підготувати себе до повноцінного сексуального життя; чоловікам, яким важко стримати ерекцію, або при слабкій ерекції; якщо є вже тривалий період утримання та ін.

  збільшення пеніса|як отримати великий півень.

  збільшення пеніса масаж.

  Починайте поступово розтягувати пеніс вниз, потім додайте другу руку для посилення розтягування, розтягуйте пеніс двома руками. Фіксація в розтягнутому стані – від 10 до 30 секунд. (рис. 2) Зробіть 10 підходів по 30 секунд.

  повільно ткнув ххх, дуже повільно спрацював він вниз по члену мого пені.

  1.1. Розігрів тканин пеніса – 5 хвилин.

  Проте кращий спосіб прогрівання – це розігріваючий крем, наприклад, «Перський шах». Цей крем дозволити розігріти тканини швидше, ніж в попередньому способі з теплою водою, і його можна використовувати як мастило для джелка. Тобто тканини розігріваються не тільки перед заняттями, але і протягом усього підходу, це добре впливає на результат.

  гермафродити trans.blonde Херма з пеніса і кицька трахается Blondy.

  1. Якщо застосовується екстендер, програма новачка буде доповнювати екстендер. Можна рекомендувати наступний комплекс вправ:

  Якщо для Вас результат і якість — не головний фактор, якщо Ви хочете придбати дешеву підробку Bathmate у шахраїв, то задумайтеся, чи не простіше купити підробку на офіційному сайті постачальника підробок — Алі Експрес? Навіщо заохочувати шахраїв?

  ВПРАВИ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ЧЛЕНА VS BATHMATE.

  Рекомендується виконувати вправу, використовуючи штучне піхву! Стимулюючи статевий член рукою – кожен робить це по-своєму, а при використанні штучного піхви подразнення статевого члена найбільше нагадує справжній статевий акт. Особливо це рекомендується для тих юнаків, у яких сексу ще не було — для того, щоб більш повноцінно підготуватися майбутнього статевого життя!

  Як і в будь фізичної тренуванні, перед виконанням вправ джелка потрібно розігрів тканин – це зробить їх більш еластичними і менш схильними до травм. Розігрів тканин члена може проводитися різними способами. Найпростіший — за допомогою мочалки з теплою водою. Мочалка або щось подібне наповнюється досить гарячою, але не гострий водою, потім обертається навколо члена. У міру охолодження води потрібно наповнювати мочалку знову теплою водою. Можливо, це доведеться робити приблизно раз в 30 секунд. Через мочалку робіть масаж пеніса.

  питання розміру — в кінцевому підсумку керівництво до збільшення пеніса — ув�.

  Збільшення пеніса природний стиль.

  Не всі вправи підходять для людини, що починає займатися джелком. Деякі набагато частіше ведуть до травм, особливо у непідготовленого користувача, не вміє контролювати стан пеніса. Інші підходять тільки для підготовлених користувачів, так як вправи НУПа (натурального пеніса) поступово підвищують витривалість тканин цієї частини тіла.

  Якщо Ви бачите на сайті або в реальному секс — шопі товари з Китаю, яких на прилавках 95%, то задумайтеся яка ймовірність, що магазин або секс — шоп продасть Вам оригінальний Bathmate? Деколи поганий товар, тільки зовні схожий на Bathmate, продають за ціною оригіналу, а в секс — шопах навіть дорожче, маючи понад прибуток і не маючи совісті, видають контрафакт за оригінал! Подивіться ціни на сайті виробника і Ви побачите різницю!

  1.3. Прогрівання – 5 хв. Повторіть прогрівання, описане в п. 1.1.

  Якщо протягом 2 місяців немає приросту, слід перейти на розтягування, що впливають на туніку (оболонку пеніса).

  Якщо вже навчилися фіксувати критичний пункт, то цю вправу вже можна виконувати удвох: «Метод Старт-Стоп-Старт-2»

  1.4. Вправа Кегеля – 50 разів.

  новий розмір пристрою посилення чоловічий ексклюзив!

  jelque хлопчик друг фантазії короткий.

  трохи іграшка всередині пеніса.

  вона має майстер контроль над цим пеніса.

  мистецтво японського пеніса шанування — coolbudy.

  Вправа Кегеля полягає в напрузі цибулинна-запалі (далі — ЛП) м’язи, воно орієнтоване не на збільшення члена. Цілі даної вправи-натренувати і тримати в тонусі м’язи, що беруть участь в еякуляції. Його виконання допомагає підсилити ерекцію, продовжити статевий акт, контролювати оргазм, зробити його більш яскравим, також дозволяє запобігти розвитку нетримання і подібних проблем, що виявляються в літньому віці.

  два реальних гермафродитом! піхви і пеніса!

  На фото – «розтягування вниз». Можна застосовувати інші види розтягувань. Краще всього на початковому етапі вибирати види растягиваний, які впливають більше на підвішують зв’язку пеніса (наприклад, «бічні розтягування» і «розтягування вниз») – це дозволить отримати швидкий первинний приріст за рахунок того, що при розтягуванні зв’язки-лигамента велику частину внутрішньої частини пеніса можна витягнути назовні.

  лялькове пеніса-частина 2.

  вправи для збільшення пеніса.

  милі крихітні молодий робить її fucking вправи.

  Дивовижна гей-сцена Марлін насолоджувалася моїми навичками поваливани�.

  геніальний айрон для пеніса публічного зачіски був тільки на парі.

  мистецтво пеніса приємні (не диплом) — на TLH.

  бісексуалів смоктати — вправи.

  Прості рекомендації допоможуть посилити ефект від фізкультури. Але імпотенцію, викликану гормональними порушеннями, лікують тільки медикаментами. Своєчасне звернення до лікаря допоможе купірувати симптоми і назавжди позбутися від статевого безсилля.

  на відкритому повітрі Сперма з безволосої пеніса.

  свінг сімейні вправи.

  природне збільшення пеніса.

  великий чорний сиськи мастурбує великого чорного пеніса.

  утомливо Trib вправи.

  Діва дівчина медитує голий і робить акробатичні вправа з’єднаних.

  розмір пеніса — дізнатися.

  молоді вправи Cutie і показує її волохаті кицьки.

  як збільшити ваш пеніс природним чином за допомогою пристрою peniliz.

  bicht торкання пеніса вуайеріст.

  молодий перевіряє розміри пеніса — cireman.

  марочні гей пеніса насоси.

  Лулу вправи голою і показує все-природні тіло.

  пеніса машинного доїння 10.

  японський Старий мастурбації ерегированного пеніса сперми потоки.

  електрична стимуляція пеніса 2014 HD.

  Ельке жеребець вправи.

  Спеціаліст пеніса доїння.

  літні японки смуги і вправи.

  краще збільшення пеніса розширення, не приймаючи таблетки ♥ естествен.

  вона проковтнула сперму з мого маленького пеніса.

  зрілі TESTE ле пеніса D UN Homme.

  Повія в суспільному мікро короткий: збільшення на її дупу і �.

  масаж пеніса Олдман і молода дівчина.

  час для невеликого пеніса тортур.

  Barbie робить масаж пеніса.

  Чудовий рот вправи для мініатюрної молодих Алісса красуні�.

  чому ви торкаючись мого пеніса бабусю?

  півень в туалетного паперу-рол — вставки пеніса.

  xierra подвійний Тампон пеніса і трусиків ебать і диплом.

  крихітні пеніса грати.

  гарненька аматорські молодий з її улюбленою пеніса.

  вправи в тренажерному залі.

  лялькове пеніса-частина 1.

  Есмінець пеніса пробки.

  крупним планом на повільній ручної роботи. Сперма тече з нерозрізаний.

  пеніса дослідження сесії vol.1 3of4.

  чоловіки збільшення сосків.

  Кегеля вправи піхву, щоб створити збудження.

  від Вашого POV: диплом пострілів з нерозрізані пеніса.

  подруга вправи оголеною.

  інструкція з експлуатації пеніса.

  дивні лесбіянки і фізичні вправи Femdom порка з сатин.

  японський старий мастурбації ерегованого пеніса.

  swissboy вставки пеніса 1.

  Елізабет. голі вправи. clip01.

  м’яч і масаж пеніса. преякулят і диплом.

  крупним планом моєї молодої ідеально гладкою нерозрізані пеніса.

  любов до 36-річної колишньої дружини пеніса частина 1.

  ходьба: кращі щоденні фізичні вправи.

  Найменші пеніса коли-небудь.

  брюнетка приймає масаж пеніса.

  машинного доїння пеніса 22.

  гнучкий Саманта сексуальний розтягування і оголені вправи.

  stickyasian18 Чері вправи і диван весело.

  Азіатський еротичний купальник вправи.

  вербальне приниження малого пеніса грудастой блондинки ІФОМ.

  чорний транссексуал з пеніса трахкав.

  спортивний аматорський курча робить вправи на жорсткому палицю.

  повільний хід для крихітного пеніса.

  3 деякі вправи.

  короткий пеніс Ясон вимірювання його ерегованому пеніса.

  чеський учитель навчає свого класу чоловічого пеніса анатомії.

  молодий Dakota отримує її киска знищені великий член.

  SPH маленький пеніс бікіні дзеі POV.

  працюючи на збільшення зарплати .

  чи не rebolando немає Pau робити cunhado.

  йога молодий на здійснення м’яч грюкнувши вправи cockes04.wm.

  зводити жорсткий фалоімітатор кінь пеніса і кулаком в дупу.

  ця величезна кицька потребує китового пеніса.

  електро пеніса Сперма — unretracted крайньої плоті.

  сексуальна блондинка повія смуги в тренажерному залі, роблячи її вправ.

  кращі ранкові вправи.

  кращий спосіб фізичні вправи!

  Халіна Zientek 2.

  два пеніса орального сексу.

  swissboy вставки пеніса 2.

  кілька пострілів диплом. 3 диплом-кадри з нерозрізані пеніса.

  Сексуальна блондинка переваги Показ від вправи.

  худа дівчина робить вправи на розтяжку голі.

  кицька робить її фалоімітатор вправи.

  круглолиций хлопець мастурбувати в вбиральню.

  півень, що великий болить молодий кицька.

  і мій скінчив голе тіло і поголився пеніса.

  попою напханий жиру пеніса.

  SPH маленький пеніс дзеі POV.

  акробат сексуальні вправи.

  гарячі негр дівчина масаж пеніса.

  магія сперми збільшення екстаз індукції кристал.

  молода і гаряча брюнетка на секс вправи.

  величезні фалоімітатори пеніса і подвійний анальний кульки глибокий тра.

  fuckable дама дає мінет масивним пеніса.

  ню худий брюнетка Молода дівчина робить її фітнес-вправи.

  мій член з жорсткою крайньої плоті кінчає після крайньої плоті упражнени.

  маленький режисерський пеніса masterbation.

  маленькі вправи перед милою стриптизу.

  Стегна масаж нерозрізані пеніса. руки вільний диплом постріл.

  сексуальний ботанік Ремі Лакруа пеніса презентація.

  деякі вправи до випускного вечора.

  блондинка страпон кицька мастурбація.

  Вправи для підвищення потенції — роль силових навантажень у виробленні тестостерону.

  Жоден чоловік не зможе насолоджуватися життям і відчувати себе впевнено, якщо його турбують проблеми в статевому житті, такі як імпотенція, зниження лібідо, порушення механізмів ерекції та інші.

  bang з пеніса ремінь.

  сподіваюся, що Хауелл прокидається її професора пеніса.

  Щоб мінімізувати ймовірність отримання травми, перед вправою обов’язково потрібно провести прогрівання члена. Завершувати процедуру джелка також необхідно прогріванням. Це можна зробити декількома способами: душ, компрес (слід зробити гарячий компрес на пеніс з допомогою шматка тканини, і постійно підтримувати потрібну температуру в міру її остигання) або ємність з теплою водою (член потрібно опустити в ємність з теплою водою, вона повинна бути достатньою для прогрівання, але при цьому не доставляти дискомфорт). Процедура прогрівання повинна тривати як мінімум 5 хвилин. Дітородний орган чоловіків після цього стане м’яким, розслабленим і набряклим.

  кулі глибокі з моржевого пеніса і фістинг попку.

  екстремальний пеніс вставка.

  осінь зима смоктати слава отвір пеніса.

  гаряча брюнетка молодий робить деякі півень вправи.

  сексуальний молоді навчання півень в групу ебет вправи.

  Родимка обстеження на гарячу блондинку з пеніса.

  Antonia зофья gruntowska.

  Лінгам масаж індійський.

  Альтернативні варіанти лікування і профілактики імпотенції є завжди, одним з таких варіантів є вправи для підвищення потенції. На сьогоднішній день можна знайти мільйони всіляких технік і методик, на які можна орієнтуватися при виконанні вправ для збільшення потенції. Однією з найпопулярніших методик, на даний момент, вважається гімнастика Кегеля для чоловіків.

  білий пизда для чорного пеніса.

  Джелкінг — це метод збільшення члена, перевірений століттями. З його допомогою ви збільшите довжину і обхват статевого органу, поліпшите його наповнюваність кров’ю, а також уникнете застійні явища в пенісі. Суть цієї вправи полягає в нагнітанні великої кількості крові в статевий член. Через виникає тиску в структурі чоловічої гідності виникають мікротравми. Вони, як правило, дуже швидко гояться, і на місці старих тканин утворюються нові, але вже в більшій кількості.

  мастурбації терапія-пеніс доїльні фахівця по роботі.

  Також вважається, що на сексуальне здоров’я сильної половини людства благотворно впливає відвідування тренажерного залу і збільшення числа силових тренувань. Справа в тому, що силові навантаження стимулюють вироблення тестостерону і покращують загальний фізичний стан організму. Незважаючи на те, що вправи для збільшення потенції мають масу позитивних відгуків і довели свою ефективність, перед початком їх виконання необхідно проконсультуватися з лікарем.

  Після таких тренувань досить швидко покращиться ерекція, але ось перші результати збільшення статевого органу можуть бути помітні тільки через кілька місяців. Зате Ви можете розраховувати на довгострокову перспективу. Крім іншого, бажано ще вести здоровий спосіб життя, а саме: відмовитися від шкідливих звичок, не переохолоджуватися, повноцінно харчуватися, займатися фізичним навантаженням, зміцнювати імунітет. Все це стане показником відмінного настрою і впевненості в собі.

  блондинка підліток отримує трахає великий півень.

  Перший спосіб розтягнути пеніс: обхопити головку і плавно потягнути її вгору, вважаючи до десяти. Потім акуратно відвести голову вліво і вправо (залишаючи в кожному положенні не менше ніж на десять секунд). Повторювати ефективні вправи для збільшення члена два рази на день протягом п’яти хвилин.

  Отже, ми з’ясували, що в якості вправ для підвищення і відновлення потенції підходить гімнастика, а також силові інтенсивні тренування. І якщо силові заняття в тренажерному залі здаються занадто витратними по енергії і часу або проблема сексуального здоров’я має більш глибокі корені, то слід звернутися до більш простим і легким вправ для зміцнення сили статевого члена, які можна здійснювати в домашніх умовах. Деякі з таких вправ для потенції чоловіки ми розглянемо нижче:

  Розтягуючі вправи для збільшення чоловічого статевого члена в основному спрямовані на зміну довжини. Будь-які розтягують руху виконуються тільки на пеніс, що знаходиться в млявому стані. Попередньо обов’язково потрібно вимити руки і розігріти тканини статевого органу. Розтягуючі вправи для збільшення члена (див. фото) допомагають трохи витягнути назовні приховану частину статевого органу. Звичайно ж, додаткових 5-6 сантиметрів до довжині не додасться (це під силу тільки пластичного хірурга), але 1-2 сантиметри додати цілком реально.

  Іноді трапляється, що хворий не відчуває поліпшення, в такому випадку необхідно звернутися до фахівця і уточнити у нього про необхідність медикаментозного лікування, також можна отримати консультацію щодо ефективності застосування народних методів.

  Якщо Ви хочете збільшити довжину статевого органу, вправи краще виконувати при більш низькому рівні ерекції, обхват — при більш високому. На початковому етапі намагайтеся уникати рівня ерекції більше 70%, адже пеніс ще не звик до навантажень і Ви можете отримати травму. Але через деякий час, якщо Ви прагнете збільшити обхват члена, вправи варто виконувати при рівні ерекції в 80-90%.

  Якими вправами можна збільшити член і поліпшити ерекцію?

  Кількість повторень кожного з таких вправ для зміцнення сили статевого члена варто збільшувати поступово, оптимально починати з 10 повторень, а в подальшому дійти до 25-30. Ефект від таких вправ для відновлення потенції, як правило, починає відчуватися через тиждень або півтори від початку тренувань.

  чарівний пеніса їзда.

  грудаста підліток трахає Великий член.

  Вправа проводиться з положення стоячи, спина повинна бути пряма, руки опущені вниз. Потрібно імітувати ходьбу, піднімаючи коліна високо і притискаючи їх до живота. Вправа також проводиться з положення стоячи, руки повинні знаходитися на поясі, коліна трохи зігнуті. Слід згинати і розгинати коліна, як би присідаючи, при цьому напружуючи м’язи сідниць. Вправа проводиться з положення лежачи на спині, руки необхідно покласти за голову. Потрібно зробити близько десяти швидких вдихів і видихів, при цьому випинаючи живіт. Після цього необхідно рухати тазом вправо і вліво, як би масажуючи куприк. Вправу з положення лежачи на спині, руки повинні бути розслаблені і лежати уздовж тулуба, ноги в колінах зігнуті, ступні повинні упиратися в підлогу. Необхідно проводити рухи тазом вгору і вниз.

  Чоловіки в усі часи різними способами прагнули збільшити свій статевий орган. І це не дивно, адже саме за допомогою цього інструменту представники сильної статі здатні прямо висловити свій емоційно-фізіологічний стан. Крім того, збільшення статевого члена дозволить отримувати більше ласки, емоцій і збільшити чутливість під час статевого контакту.

  Джелкінг — вправи для статевого члена.

  Як відомо, пеніс — це тільки м’язи. І як будь-який м’язовий орган, Ваш любовний інструмент буде відмінно реагувати на правильні стимули. Варто відзначити, що швидше результатів доб’ються молоді чоловіки, з віком це буде зробити складніше, до того ж це зажадає більше часу і наполегливості. Фізичні вправи дуже корисні, з їх допомогою ви поліпшите своє здоров’я, а також збільшите обсяг і довжину пеніса.

  Приблизно через місяць, коли Ваш статевий орган трохи адаптувався до навантажень, можна додати в кількості виконуваних вправ і інтенсивності стиснень хватки. Не переставайте стежити за технікою виконання вправ, стежте за змінами форми статевого органу і при необхідності коригуйте техніку. Приблизно через 5 місяців, коли пеніс достатньо зміцнів для значного збільшення навантаження, можна збільшити ступінь стиснення хватки, а також час ведення хватки по стовбуру члена.

  Перед виконанням вправ статевий член обов’язково необхідно змастити мастилом. Далі доведіть його до стану ерекції в 50-75%, але ні в якому разі не більше. Великим і вказівним пальцями постарайтеся обхопити член якомога ближче до основи. Стисніть хватку і приблизно протягом 3-х секунд ведіть захоплення до голівки пеніса, тримаючи його паралельно підлозі. Коли ваш захоплення буде біля основи головки, підстава члена слід перехопити іншою рукою, а хватку біля головки відпустити. Повторіть цю ж процедуру іншою рукою.

  Гаряча красуня танцює і робить фітнес вправи повністю голий.

  Наведені вище вправи для зміцнення сили статевого члена краще робити кожен день, тоді ефект від їх виконання буде найбільш помітний. Якщо ви твердо націлені на результат, то складіть графік вправ і повісьте його на видне місце, щоб завжди пам’ятати про необхідність тренувань. Робити перерви у вправах для поліпшення еректильної функції вкрай не рекомендується, інакше можна істотно знизити терапевтичний ефект. Якщо ви спостерігаєтеся у фахівця, то графік занять і види вправ можна обговорити з ним, можливо, він запропонує вам якісь нові методики або розповість про інших вправах для підвищення еректильної функції.

  Основним завданням вправ для підвищення потенції, розроблених американським лікарем, є тренування лобково-куприкової м’язи. Раніше ці вправи застосовувалися в основному жінками, але незабаром завоювали популярність і серед чоловіків.

  Після виконання даної вправи пеніс чоловіків в спокійному стані повинен виглядати більше і м’ясистіше-це свідчить про те, що джелкірованіе пройшло успішно. На перший погляд може здатися, що це проста вправа, проте буде потрібно деякий час, щоб повністю його освоїти.

  При виконанні джелка, перш за все, звертайте увагу на такі моменти. Рухи обох рук повинні бути симетричними. Якщо рух і сила хватки не буде однаковою для двох рук, може розвинутися асиметричність статевого члена і його викривлення в одну зі сторін, в результаті чого одна із сторін буде рости швидше. Крім того, дотримуйтесь однаковий тиск по всьому стовбуру пеніса. Багато представників сильної статі збільшують тиск до кінця головки, проте це може привести до ефекту «бейсбольної біти», коли підстава члена набагато менше його головки. Для більш гарної опрацювання всі рухи слід виконувати не менше 3-х секунд. Не забувайте ще стежити за рівнем ерекції, вона повинна знаходитися в межах 50-70%. Якщо ж рівень ерекції виріс, доведеться зробити невелику перерву, щоб він впав до допустимої межі. Але і при занадто низькому рівні ерекції джелк буде малоефективним.

  План тренувань.

  Найефективніші вправи для збільшення пеніса.

  Багато хто з вас скажуть: Оленка ну ти і ш*юха, не суди по собі, не всі дівчата такі, не всі меркантильні, не всім потрібен великий член і т. д. Погоджуся, так, не всім, є такі яким секс нафіг не потрібен, так само, як розкіш і багатство. Але таких дівчат дуже мало, це дівчата з відхиленнями, їх одиниці.

  Мокрий джелк . Техніка виконується на практично повністю ерегований пеніс (градус ерекції близько 70). Для початку потрібно прийняти теплу ванну або душ. Потім нанести трохи натурального масла собі на руки і акуратно розтерти пеніс. Як тільки статевий орган прийме потрібне положення, почати виконувати домашні вправи для збільшення члена. Для цього потрібно захопити підставу стовбура за допомогою великого і вказівного пальців однієї руки. Щоб зрозуміти, як саме потрібно скласти пальці, необхідно уявити собі жест «ОК». Після правильного захоплення, акуратно стиснути підставу стовбура пеніса, і, не розтискаючи кільця з пальців, провести рукою до самої головки. Після двох-трьох рухів змінити руки і повторити вправи для збільшення товщини і довжини члена знову. Для початку досить зробити 100 повторів, але для досягнення найкращих результатів необхідно довести кількість повторень до 500. Сухий джелк . Цей метод не передбачає використання масла, тому вважається більш травматичним. Виконується збільшення члена за допомогою вправ «насухо» тільки однією рукою. Початковий рух не відрізняється від «мокрої методики», але як тільки кільце з пальців досягне головки, необхідно затиснути м’язи тазового дна, як ніби хочеться стримати сечовипускання. У цей момент потрібно плавно опустити кільце з пальців до основи пеніса. Однак чоловікам, у яких крайня плоть обрізана, займатися сухим джелкінгом не рекомендується взагалі.

  Як збільшити член за допомогою вправ на розтягування?

  Так що, відповідаючи на питання, скажу що член збільшувати в будь-якому випадку варто. Але якщо у вас більше 20 сантиметрів в довжину і 15 в окружності, то в принципі можете розслабитися)

  Вправ дуже багато, розглянемо основні, найвідоміші і поширені.

  Такі розтягування потрібно робити досить тривалими, інакше толку від них не буде. Перший час з незвички будуть втомлюватися руки — виявляється не таке вже й легке це заняття.

  Методика Джелкінг має арабське коріння, і застосовується протягом декількох сотень років. Східні вправи для збільшення пеніса вважаються перевіреними не тільки часом, але і офіційними дослідженнями. Джелк допоможе змінити не тільки довжину чоловічого статевого органу, але і його товщину. Збільшення члена джелком не дарма називають доїнням, адже основний рух схоже саме на процес роботи з вименем. Але тим, хто ніколи не стикався з сільськогосподарською діяльністю, не варто переживати, адже вправи для збільшення члена в домашніх умовах схожі на звичайну мастурбацію. Необхідно просто захопити стовбур полуэрегированного пеніса в долоню і, здійснюючи зворотно-поступальні рухи, поступово розтягувати м’які тканини. Подібні вправи для збільшення члена, вдома дадуть перші результати по закінченню двох-трьох місяців. Зайві сантиметри можна буде помітити не раніше ніж через рік, але поліпшення якості ерекції буде відзначено вже через 8-10 тижнів.

  Не будемо вдаватися у причини, по яким багатьом чоловікам недодали кілька сантиметрів для повноцінного життя, а краще поговоримо про те, як збільшити дітородний орган у домашніх умовах, що потрібно для цього зробити, які варіанти існують і взагалі чи потрібно вам це?

  Мільйони чоловіків у всьому світі успішно виконують вправи для збільшення статевого члена. Грунтуючись на реальних відгуках, фахівці відібрали кілька дійсно ефективних технік. Навіть без додаткового обладнання можна змінити довжину і товщину статевого органу на кілька сантиметрів буквально за півроку. Для досягнення найкращих результатів краще застосовувати не одну конкретну техніку, а цілий комплекс вправ для збільшення члена. Звісно, зміни не настануть за одну ніч, тому необхідно виконувати обрану програму кожен день протягом 5-6 місяців. У статті розказано про те, як збільшити член. Можна побачити вправи на відео, або прочитати про різноманітні техніках в спеціальній книзі, автор якої Аарон Кеммер. «Вправи для збільшення пеніса» можна скачати в інтернеті або купити в будь-якому книжковому магазині.

  Другий спосіб: помістити стовбур пеніса між великим і чотирма іншими пальцями. Досить сильно притиснути шкіру і поступово підняти долоню вгору. Утримувати верхню позицію протягом 10 секунд, після чого повторити процедуру не менше десяти разів. Збільшення члена фізичними вправами можна продовжити, розтягуючи розслаблену плоть в різні боки. Для цього необхідно захопити в кулак лівої руки ствол приблизно на пару сантиметрів вище підстави, а в кулак другої руки — голівку. Поступово розтягувати тканину статевого органу в різні боки (ліву руку направляти вниз, а праву — вгору). Потрібно залишати пеніс в максимальному розтягуванні хоча б на 10-15 секунд. Повторювати по кілька підходів в день.

  Мінімальна програма вправ для збільшення члена може складатися з трьох перерахованих вище методик. Але для поліпшення результатів можна доповнювати вправи по збільшенню члена добавкою magic staff.

  Збільшення члена джелкінгом проводиться двома методами:

  Техніка Джелкінг: як збільшити член за допомогою » доїння»

  Принцип простий — беремо член за капелюх і тягнемо. Можна тягнути під різними кутами: вгору, вниз, вліво, вправо. Силу впливу краще збільшувати поступово, щоб нічого собі не розтягнути або не дай Бог не відірвати)

  Ті, хто сумнівається, чи можна за допомогою вправ збільшити член, можуть звернути увагу на методику Кегеля. Технологія є абсолютно безпечною і навіть рекомендується до застосування гінекологами та урологами. Для тих чоловіків, які не знають які вправи збільшують член, методика Кегеля стане відмінним виходом. Побічних ефектів і протипоказань у процедури практично немає, і навіть неправильне виконання не призведе до будь-яких важких ускладнень.

  Вправи Кегеля для збільшення члена можна виконувати буквально в будь-який момент часу, не знімаючи білизни. Стиснення інтимних м’язів абсолютно непомітно для оточуючих, тому можна виконувати не тільки по вечорах, але і в очікуванні маршрутки, або прямо під час поїздки на роботу.

  Аналогічну техніку має даоське вправу для збільшення пеніса і довголіття. У той час як права рука «доїть» пеніс, лівою рукою необхідно масажувати промежину. З медичної точки зору такі заняття вважаються корисними, так як допомагають уникнути розвитку простатиту. А з точки зору східних ченців — тренування направлять позитивну енергію до важливих органів.

  Є ще одна річ, яка буде проти такої вправи — це ваші яйця. Але думаю ви самі з ними як-небудь розберетеся.

  Як збільшити член: вправи із застосуванням допоміжних пристосувань.

  Для того щоб зрозуміти, які м’язи необхідно стискати, під час чергового сечовипускання необхідно перервати процес. По суті, в методиці Кегеля задіюються м’язи тазового дна, промежини. Щоб почати заняття, досить сильно стиснути перераховані вище м’язи, дорахувати до трьох, після чого повністю розслабитися. Для отримання найкращих результатів необхідно виконувати три підходи по десять повторів в день. В процесі не повинно виникати ніяких хворобливих відчуттів. Підійдуть подібні вправи і для збільшення діаметра члена, так як інтенсифікується приплив крові до печеристих тіл. Однак для отримання результатів необхідно контролювати кожен свій рух. Деякі чоловіки, які тренуються не один рік, можуть без проблем рухати пенісом в різні боки і навіть грати на музичних інструментах!

  Як збільшити член в домашніх умовах: поради від Леночки.

  Після виконання вправ на статевому органі можуть виникнути червоні або чорні точки, синці від лопнувших капілярів. В цьому випадку обов’язково потрібно зробити перерву до повного відновлення від травм. Погіршення ерекції або її відсутність також може свідчити про те, що потрібно зробити перерву і зменшити інтенсивність тренувань.

  Знаючи, чи можна збільшити член вправами, чоловік може скомбінувати кілька перерахованих вище методик в одну програму. Однак перед тим, як почати щоденні тренування, необхідно проконсультуватися з урологом або фізіотерапевтом. Занадто інтенсивні і часті заняття можуть призвести до пошкодження ніжних тканин члена, в тому числі до розтяжок, гематом, подряпин. Але найнебезпечнішим ускладненням може бути порушення еректильної функції. Професійний фізіотерапевт не тільки розповість, як правильно тренувати статевий орган, але і підрахує потрібну кількість повторів. В залежності від анатомічних особливостей кожного пацієнта, лікар зможе підібрати оптимальне додаткове обладнання (екстендер, помпу або кільця).

  Чи варто збільшувати член?

  Додатково можна придбати спеціальні силіконові кільця. Довгострокових результатів очікувати не варто. Однак, якщо хочеться разово здивувати партнера великими розмірами пеніса, або самому відчути себе володарем дійсно великого репродуктивного органу, недорогі силіконові кільця стануть відмінним виходом. Також аксесуари з секс-шопу допоможуть посилити ерекцію, а також відсунути час еякуляції.

  Знаєте що я найбільше люблю в чоловіках? Великий хер і гроші! І не тільки я, це люблять всі дівчата! Цього цілком достатньо для того, щоб будь-якій жінці відчувати себе щасливою і завжди бути в гарному настрої.

  Реальні вправи для збільшення члена в домашніх умовах.

  Чому природа так несправедлива, одним вона дала 20 сантиметрів і більше, а іншим і до жалюгідних 15 сантиметрів недотягнула? Може це кара за гріхи в минулому житті або просто «генетична неупередженість»?

  Тут також багато що залежить від того, наскільки ви схили до зростання, тобто від ваших фізіологічних здібностей. Деякі ростуть дуже швидко, іншим-дається все нелегко.

  Більшість же дам, хочуть хорошого і красивого життя. Якісного сексу і комфортних умов проживання. А якісного сексу без нормально члена не буває! Як ти своїм 14-сантиметровим коротуном ні крути, ніхера у тебе не вийде. Дівчат потрібно дерти і * бать, а не займатися з ними любов’ю!

  Розтягування.

  Чоловік рухає тазом з боку в бік, домагаючись розгойдування органу спочатку вправо-вліво, а потім вгору-вниз. Тривалість спочатку становить 1-2 хвилин в кожну сторону, з часом можна продовжити до 5 хвилин.

  Конкретну цифру тут назвати просто нереально! Найголовніше для вас — це те, що член збільшити МОЖНА ! Скільки б сантиметрів вам не вдалося додати, в будь-якому випадку ви будете в плюсі. Навіть 1-2 сантиметри до довжини-це дуже істотні зміни . Але багатьом вдається наростити і по 5-6 сантиметрів в довжину і до 5 сантиметрів в окружності.

  На скільки сантиметрів можна збільшити член будинку?

  Збільшення пеніса за допомогою НУП вправ буде більш ефективним якщо використовувати допоміжні пристосування. НУП розшифровується як «натуральне збільшення пеніса», тому доповнювати тренування прийомом пігулок заборонено. Для досягнення дуже швидких результатів можна застосувати вакуумну помпу. Подібні вправи підійдуть для збільшення розмірів головки статевого члена. Вакуумна помпа інтенсифікує кровотік в статевому органі, і дозволить додати кілька сантиметрів до обсягу вже після першої процедури. По суті, помпа імітує природний процес збудження. Пристосування нагнітає кров і провокує штучну ерекцію. Помпу можна купити в секс-шопі або замовити в інтернет — магазині.

  Найпоширеніший і розпіарений варіант збільшення члена, який заполонив весь інтернет. Принцип простий: доводимо член до полувялого стану (30-50% ерекції) і починаємо його доїти. Хапаємо рукою біля основи і ведемо руку до капелюха і так повторюємо багато-багато разів. Можна робити на суху — якщо не обрізані. А краще використовувати зволожуючі засоби, масла, крему, мастила.

  Пережимання.

  Але якщо гаманець у вас такий же тонкий, як і ваш член, то краще купіть помпу, вона і коштує дешевше і результат від неї ви побачите у перший же день занять.

  Доводимо член до ерекції і перетискаємо його біля основи. Можна віджимати рукою, можна намотати якусь еластичну пов’язку, бинт. Також багато хто використовує різні затискачі і будівельні Хомути.

  Бажано заміряти член перед розтягуваннями. Щільно притиснути лінійку до лобка зверху, витягнути член і виміряти довжину. Теж саме зробити після вправ, член повинен стати трохи довше.

  Ваше головне завдання — це перекрити відтік крові, за рахунок цього член почне розпирати і відповідно клітини будуть рости.

  Є два основних інструменти для збільшення члена-це екстендер і помпа .

  П. с. Деякі товариші, можуть безпроблемно не те, щоб розтягувати член таким способом, але і вставляти член собі в попу і тр*хати самого себе:) до Речі про самоминет читайте тут.

  Екстендер і помпа для збільшення члена.

  Вправи для статевого члена: як з їх допомогою підвищити роботу еректильної функції.

  Який член потрібен жінкам?

  Якщо у вас не вистачає бабла на екстендер, про який буде мова нижче, то можете позаморачиваться з підвішуванням вантажу до члена. Організувати все необхідне для цієї вправи буде зовсім не просто. Доведеться проявити кмітливість і переглянути всі серії «очманілих ручок».

  Підвішування вантажу.

  Креми і спреї для збільшення члена.

  Якщо після цього або вищеописаного вправи у вас з’являться невеликі червоні точки по всьому члену, то викликати невідкладну допомогу і бити тривогу не варто. Як правило, все повернеться до колишнього стану вже через день, інший.

  Т їм, хто бажає збільшити член, потрібно знати кілька речей. Для початку слід розібратися в будові цього органу, щоб знати тонкощі роботи з ним. Багато чомусь вважають член м’язом, подібно біцепсу або трицепсу, і прагнуть його буквально накачати. Насправді нічого спільного з м’язом такого роду він не має.

  У перший місяць намагайтеся уникати сильних навантажень і тиску, оскільки дітородний орган ще не звик до такого впливу. Бажано тренуватися через день, роблячи перерву на відновлення. Не забувайте стежити за технікою виконання Джелк. Якщо з’явилися синці, плями, травми або больові відчуття, заняття доведеться призупинити до повного відновлення.

  Головна проблема, це зафіксувати вантаж на капелюсі. З одного боку потрібно щось дуже міцне і чіпке, щоб трималося, а з іншого боку — ніжне і м’яке, щоб не пошкодити і не заподіяти біль своїй голівці.

  Сидіння на члені.

  Навіть якщо регулярні тренування не додадуть зайвих сантиметрів, то чоловік може розраховувати на поліпшення статевої функції, і загальне поліпшення здоров’я репродуктивної системи.

  Крок №3 — Після того, як зроблені основні вправи для збільшення статевого члена, можна взятися за розминку. Член потрібно відпустити, при цьому стане відчутно, як кров відливає від органу. На завершення його потрібно змастити хорошим пом’якшувальним кремом і накласти зігріваючий компрес. Втім, компрес необов’язковий. Достатньо, щоб виникло відчуття комфорту і не було напруги.

  Один хлопець надіслав мені відео-огляд на гель для збільшення члена, йому вдалося збільшити член на цілих 6 см! Відео дивіться тут.

  Крок №2 — Наступна вправа — закономірне продовження попереднього. Утримуючи кільце з пальців біля основи члена, іншою рукою потрібно зробити аналогічне кільце у головки. Пеніс розтягують, намагаючись при цьому, щоб не виникало почуття гострого дискомфорту. Критерієм правильності виконання вправ є терпимість. Спочатку член розтягується вперед, потім в сторони, а потім вниз.

  Докладніше про те, який розмір може прийняти в себе жінка я писала тут.

  Що важливіше для дівчат, довжина або товщина?

  Тут можна привести порівняння з бодібілдингом. Накачатися може кожен, але якщо один набирає м’язову масу легко і без проблем, то іншому доводиться використовувати масу препаратів, дуже суворо стежити за харчуванням і тренуватися в 2 рази інтенсивніше, щоб досягти подібних результатів.

  Останнім часом з’явилося дуже багато різних спреїв та інших засобів, які допомагають збільшити член. Деякі з цих коштів дійсно працюють і можуть значно збільшити розмір члена, тим більше якщо ви будете використовувати не тільки кошти, але і виконувати перераховані вище вправи.

  Для тих, хто хоче піти простим і надійним шляхом діє наша рубрика «Збільшення члена» .

  Для досягнення результатів необхідно:

  Великий і товстий , інших варіантів бути не може. Не бійтеся «перекачатися» у вас це все одно не вийде. Піхву дуже гостинне і прийме в себе будь-якого, навіть дуже великого і важливого гостя.

  Вправи, які допоможуть збільшити статевий член.

  Побічних ефектів у вищенаведених вправ не виявлено. Ефект з їх допомогою досягається природним шляхом в результаті заповнення великою кількістю крові печеристих тканин. Вони не забирають надто багато часу, тому їх можна виконувати безпосередньо перед сном або вранці. Для занять краще виділити час, коли ніхто не буде турбувати, і затишне місце.

  Ті, хто займається спортом, можливо, думав про те, що член можна качати як біцепс, адже він схожий на м’яз. Але це не правильне формулювання, тому як накачати його неможливо і гантелі вже точно їм не піднімеш.

  «Пукайте будь-яким місцем!»

  Пройти консультацію у свого лікаря, щоб не нашкодити собі.

  Збільшуйте динаміку рухів. Захоплення має бути жорстким. Щоб ви відчули збудження. Коли ви досягли ерекції, знову спробуйте схопити пеніс великим пальцем і утримуючи кров.

  Важлива як довжина, так і товщина . Якщо член товстий це добре, але при недостатній довжині кайф в будь-якому випадку обламується. Дівчата люблять, коли в них проникають глибоко, до межі. Це відчуття для нас дуже важливо.

  Якщо фінансові кошти дозволяють, то краще купити і те й інше. Так як принцип дії у них абсолютно різний.

  Щоб закінчити вправу прийміть душ, але щоб температура яєчок була 34,5 градусів. Ні в деякі випадки не перегрійте. Зробіть масаж за допомогою зволожуючого крему і невеликий компрес.

  Коли ви утримуєте підставу, візьміть і другою рукою схопите його головку. І розтягуйте стільки, скільки зможете, рухаючи вліво вправо. Затримайтеся на пару секунд, потім знову повторіть. По закінченню, розслабтеся, кров повинна відійти. Щоб захоплення не заважав кровообігу, робіть все дуже обережно. Дуже важливо, щоб ці вправи не приносили вам біль.

  В ефірі програми «Жити здорово!»пародійна актриса Світлана Галка постала в костюмі матки. Танцююча матка заспівала про пристрій жіночої статевої системи і методах контрацепції.

  Перед початком вправ потрібно змастити член. Почніть з погладжувань. Рухати рукою від основи до голівки, щоб шкіра була пружною і розтягувалася. Збільшуйте захоплення, коли повертаєтеся до основи, щоб в пенісі накопичувалося більше крові.

  Вправи для збільшення статевого члена, представлені нижче, допоможуть домогтися потрібного ефекту. При цьому вони не заберуть багато часу,для них достатньо 5 хвилин в день. Виконувати вправи потрібно, зрозуміло, регулярно, і тоді буде ефект. Це всього лише один з варіантів серед безлічі подібних вправ, але він один з найбільш ефективних і простих у виконанні.

  Але в будь-якому випадку якби мені запропонували на вибір 2 члена. Один розміром 16 в довжину і 15 в окружності , а інший 20 в довжину і 10 окружності , то я б 100% вибрала перший варіант!

  Технік по збільшенню чимало і всі обіцяють результат. Всі техніки хороші, але потрібно знайти саме ту, яка підійде вам. Ця техніка підходить тим, у кого немає часу на тривалі тренування. З часу вона займе 7-10 хвилин, але в результаті член може збільшитися на 2 см протягом декількох місяців. Вправи повинні повторюватися 3-4 рази на день і не потрібно проявляти сором. За допомогою цих вправ, шкіра члена стає еластичною. Потік крові сприяє збільшенню в розмірі.

  Збільшити член можливо, це скаже вам будь-який уролог. Але ми не буде зараз говорити про різні препарати, а поговоримо про те, як це зробити природним чином за допомогою різних вправ.

  Найпростіші вправи для збільшення статевого члена.

  Мати в здоровому і робочому стані орган. Для того щоб досягти успіху, необхідні регулярні заняття.

  Новий випуск програми присвячений радянським агентам Андрію Безрукову та Олені вавіловій.

  Крок №1 — Пеніс потрібно змастити. Потім взяти його в кільце між великим і вказівним пальцем. Під час, коли зімкнуті пальці рухаються від основи до голівки, слід максимально розтягувати шкіру, зробивши захоплення міцніше. При збільшенні швидкості руху захоплення потрібно утримувати тієї ж сили. Після того, як сталася ерекція, треба постаратися утримати побільше крові в печеристих тканинах. Для цього треба просто стиснути пальці в кільце біля основи пеніса.

  Берете член, відтягуєте його під жопу назад і сідайте на нього. Таким чином, член буде розтягуватися і продавлюватися, що позитивно вплине на зростання. Якщо член зовсім короткий, то така вправа вам буде не під силу, так як зафіксувати член під дупою у вас не вийде, він буде постійно вискакувати.

  Чітко розуміти, чи необхідно вам робити це? Тому як зменшити, потім буде неможливо.

  Олена Малишева показала глядачам обрізання.

  У столиці вони не тільки дають концерти для московських глядачів і гостей столиці, а й записують нову програму, яку покажуть на телеканалі СТС.

  «Пісня матки» з програми Олени Малишевої «Жити здорово!»

  Після побаченого шоковані телеглядачі стали ділитися емоціями в соцмережах. Вони припустили, що подібні виступи натякають на» божевілля » ведучої. А один з користувачів запропонував відправити цей фрагмент в якості номеру на Євробачення.

  Перед заняттями краще пройти консультацію лікаря. Обережність не буває зайвою.

  Олена Малишева любить дивувати телеглядачів. В її програмі «Жити здорово!»на Першому каналі можна побачити обрізання, прослухати пісню про яєчка і навчитися правильно пукати. У свіжому випуску лікар і кандидат медичних наук показала танцюючу матку, яка співає про методи контрацепції.

  Перед виконанням цих вправ потрібно задуматися, чи потрібно це. Тому що зворотної процедури, що зменшує розмір, немає.

  Танцююча матка шокувала глядачів на Першому каналі.

  Пісенька про яєчка стала справжнім хітом.

  Олена Малишева давно стала об’єктом жартів і насмішок. Але це її не зупиняє і вона продовжує шокувати народ.

  Зірка серіалу «Ворожка» Яна Крайнова: Сказала Пореченкову, що хочу називати його Михайликом.

  Ведучий «коду доступу» Павло Веденяпін: «серіал» американці » знятий не про наших розвідників Безрукова і вавилову»

  Різні техніки по збільшенню члена.

  Актриса розповіла про те, як проходила робота над містичним детективом.

  У «якутського Оскара» для творців «Гри престолів» буде меч з обсидіану.

  Ведучий програми «Код доступу» Павло Веденяпин: Серіал «Американці» далекий від реального життя наших розвідників.

  До акції якутян приєдналася Вірменія.

  Над створенням популярної передачі працює багато професіоналів, які працюють, щоб героям шоу було весело і комфортно зніматися.

  Олена Малишева вирішила розповісти доступною мовою про таку важливу частину чоловічої статевої системи, як яєчка. У стародавні часи люди доторкалися до яєчок, даючи клятву говорити правду. Лікар повідала про чоловічих яєчках за допомогою жартівливої пісеньки.Цей шедевр виділяється не тільки пісенькою яєчок. Головне питання-де олені Малишевій вдалося знайти двох добровольців-виконавців.

  У черговому випуску програми «Жити здорово!»зайшла мова про таке делікатне питання, як виділення газів з піхви. «У молодої родили жінки м’язи піхви і м’язів тазового дна запобігають потраплянню повітря в піхві. Проте з віком м’язи піхви і тазового дна слабшають, тому повітря може проникнути в піхву, потім з неї вийти — і його вихід буде супроводжуватися звуком», — розповіла Олена. На питання, що робити і як з цим боротися, вона порадила вправи для зміцнення м’язів піхви і тазового дна. Так, можна затиснути між ніг, як можна ближче до малого тазу, книгу або маленький м’яч і робити дуже часті кроки, демонструючи семенящей ходу. Малишева вирішила наочно показати, як правильно робити маніпуляції, запропонувавши одній з глядачок засунути кульку між ніг і пройтися. Дівчина на височенних підборах засунула кульку між ніг і досить жваво зробила кілька кроків під бурхливі оплески численних фанатів Олени Малишевої.

  Фанати вважають, що Олена і Левандовський все ж будуть разом.

  Підсумки скандалу: Друзь нарозхват на корпоративах, а депутат Ілля Бер шукає підробіток.

  Вперше Олени Малишевої вдалося шокувати широку громадськість, зробивши на очах всієї країни і «дуже відомого рабина» символічне обрізання. Для наочної демонстрації суті процесу Малишева викликала із залу жінку в светрі. Светр, натягнутий на голову, виконував роль шкіри пеніса, а голова нещасної — головку члена. Малишева схопила ножиці і на очах мільйонів стала різати горло светри і волосся. Після цього всі, хто зміг повірити, що це відбувається насправді, затамували подих і стали чекати нових шедеврів. І, як з’ясувалося, не дарма.

  Пісня про яєчка.

  Як виглядає Максим Галкін за лаштунками шоу » краще за всіх»

  Скандал з дружиною ще не суттєво позначився на гонорарах артиста.

  Обрізання в прямому ефірі.

  Як потрапити на ТБ: в програму до Малишевої набирають героїв за 5 тисяч, а на ювілей до Пугачової за 500 рублів.

  Збільшити член можна за допомогою відповідної розтяжки. Якщо досить тривалий час утримувати кров в органі, то запалі тканини, з яких він, власне, і полягає, начнуть розбухати. Як наслідок, це збільшить загальну масу члена.

  Малишева змусила глядачку демонструвати «вагінальні пуки»

  Читайте також.

  Розцінки і «гарячі вакансії» на роль героїв і масовки в популярних шоу.

  В Клубі Веселих і Кмітливих готові до проведення другої гри сезону у Вищій лізі.

  Наш оглядач Денис Горєлов — про фільм » Рух вгору»

  У новому сезоні проекту «Останній герой» учасники знову вирушили на край світу, щоб розділитися на племена і битися за виживання.

  Віце-президент медіахолдингу «Червона зірка» розповів «КП» подробиці нової програми, присвяченої долі радянських нелегалів.

  До довгоочікуваного виходу нового, п’ятого сезону детективного трилера «Лютер» актори Ідріс Ельба і Рут Вілсон розповіли про те, як їм вдалося приховати те, що Еліс жива, і як відбиваються на психіці зйомки в такому непростому проекті.

  «Дудиков» проти джентльменів.

  Ніно Чеснер, 8-річна сенсація шоу «Голос. Діти»: В мене закохалися хлопчики! Але мені поки закохуватися рано.

  Марат Башаров продовжує заробляти в театрі: гастролі, аншлаг на 8-е березня і поки одне звільнення.

  Казка про загублене племені.

  Анна Калашникова про чоловіків: «Я люблю сучасних чоловіків, які відвідують косметолога, ходять на манікюр»

  Глядачів чекає документальний фільм, приурочений до 50-річчя Михайла Пореченкова.

  Вас заарештує Івлеєва в купальнику, або капець телевежі.

  «Уральські пельмені» без прикрас: що насправді відбувається за лаштунками популярного шоу.

  У чому сила Михайла.

  Умовно всі способи можна розділити на операційні, коли застосовується хірургічне втручання; безопераційні – вправи для збільшення статевого члена, різні пристосування; комплексні – після операції носіння екстендера, виконання вправ на розтягування пеніса.

  Молода мама розповіла порталу Teleprogramma.pro про взаємини з батьком дитини Іллею Яббаровым, а ще поділилася планами повернутися на проект разом з малюком.

  Один з найпопулярніших учасників телепроекту розповів порталу Teleprogramma.pro про свої стосунки з Оленою Рапунцель, інших дівчат і перспективи появи в життя сина іншого тата.

  «КП» розповідає, що дивитися 23 лютого [відео]

  Нехай матка співає і танцює.

  Як зірки «Глухаря» пояснюють прокляття серіалу: чому актори помирають молодими і ховають рідних.

  Стало відомо, кого із зірок на тропічних островах жалитимуть отруйні медузи і скорпіони.

  Зірка «Дому-2» Олена Рапунцель: «за пологи на проекті платять 3 мільйони? Це брехня!»

  Хто з м’ячем до нас прийде.

  Актор Ідріс Ельба: «Лютера» принципово не дивлюся, а ось «Шрека» — із задоволенням!

  Колумніст «Телепрограми» розповіла, які вона цінує чоловічі якості і привітала представників сильної половини людства з 23 лютого.

  Зірка «Дому-2» Ілля Яббаров: «У пологовому будинку я заплакав, коли побачив сина, але до його мами не повернуся»

  Однозначно, хірургічне втручання-це небезпечно, дорого і боляче; спеціальні пристосування для чоловічої гідності вимагають вкладення фінансових коштів, при цьому невідомо, підійдуть вони в конкретній ситуації чи ні. А ось різні вправи-кращий варіант, який не вимагає грошових вливань, а тільки час чоловіка.

  «Рух вгору» і «Танки» вперше покажуть по ТБ.

  Любовна плутанина: що чекає на глядачів у третьому сезоні серіалу «Між нами, дівчатками»

  В житті артистів популярного проекту відбуваються страшні події.

  Статуетку планують відлити зі срібла, підставка буде виготовлена з мамонтового бивня.

  Оголошено імена учасників шоу » Останній герой. Зірки проти екстрасенсів»

  Спеціалізованим кремом, який також сприяє збільшенню чоловічої гідності, при цьому має змінні властивості, що забезпечує мінімальний ризик отримання травми.

  Як живуть учасники гучного розбирання в сім’ї » що? Де? Коли?»

  Розвеселе шоу доктора Малишевої знову шокувало російську інтелігенцію. А даремно.

  Перш ніж приступати до тренування, необхідно вивчити збірник різних вправ, ознайомитися з відгуками представників сильної статі, переглянути відео, що демонструють правильне виконання.

  Адже саме бездоганне і правильне виконання – це запорука успіху і бажаного результату в близькому майбутньому, який залишиться на все життя.

  Вікова категорія сайту 18+

  Два серіали цього тижня, які шкода пропустити.

  Збільшення члена це дуже актуально і про це потрібно думати. Ви відчуєте, як напружилися м’язи — це ті м’язи, які знадобляться при виконанні вправ. Їх можна застосовувати безпосередньо перед сексом, щоб підвищити яскравість відчуттів, або систематично, щоб домогтися більш швидкого ефекту. . Інгредієнти слід змішати між собою і додати в гарячу воду.

  Воно має мінімум протипоказань і добре переноситься представниками старшого покоління. При першій процедурі потрібно поступово викручувати штанги. Виняток в даній ситуації становить екстендер. Вправи для збільшення довжини статевого члена «Кегель» примусова ерекція Обробивши пеніс кремом або мастилом необхідно шляхом поступальних вертикальних рухів і поступового збільшення швидкості двома пальцями привести його в стан ерекції, перед настанням якої потрібно пережимати на хвилину основу статевого члена. Техніки збільшення пеніса Існують різні ефективні. Тиск, який створюється в приладі, посилює кровообіг в пенісі, тим самим викликаючи ерекцію.

  Техніка виконання вправи з мастилом:

  Щоб ефективність від масажу була максимальною, рекомендується його доповнювати:

  Масування пеніса в домашніх умовах допоможе впоратися чоловікам зі скромними розмірами, і поверне впевненість у собі. Однак така техніка має свої особливості і правила, яких необхідно дотримуватися. Масаж має наступні переваги:

  Щоб досягти тривалого ефекту збільшення члена в домашніх умовах, треба займатися кожен день, можна і кілька разів в добу. Відео-відгуки чоловіків свідчать про те, що відбувається збільшення не тільки довжини, але і товщини статевого органу.

  Інструкція по тренуванню.

  Однак і тренувань за допомогою власних рук для збільшення розміру статевого члена багато. У зв’язку з цим, необхідно розглянути масаж пеніса і його правильне виконання, дізнатися про очікуваний ефект. Крім цього, ознайомитися з методом збільшення головки члена.

  Сучасний світ надає величезне різноманіття способів і методів, що дозволяють збільшити чоловічу гідність. Деякі з них виявляються дійсно ефективними, і заслуговують пильної уваги, інші навпаки, даремно витрачений час, і відсутність позитивного результату.

  Масаж: загальна характеристика.

  Варто зазначити, що як і будь-яка ситуація, масаж має дві сторони: з першої – це зростання чоловічої гідності при правильному виконанні, а з другої – неправильні і сильні фізичні рухи, спрямовані на пеніс можуть травмувати хворого, внаслідок чого доведеться відкласти заняття на невизначений проміжок часу.

  Масаж необхідно робити кожен день, добре, якщо масаж буде проводитися кілька разів на день. Міцно беруть і стискають правою рукою головку пеніса, після чого відводять стовбур в сторону і тягнуть протягом декількох хвилин, потихеньку збільшуючи натяг. Великий член має ряд істотних переваг в порівнянні з маленьким або навіть середнім пенісом. . Його можна застосовувати після виконання вправ, використання розтягуючих приладів, насадок для розслаблення м’язів і тканин органу. Це процедура з пересадки жирової тканини з-під шкіри в тіло пеніса. Комплексний підхід дає можливість збільшити пеніс на кілька сантиметрів, в рази.

  Народні засоби і методи для збільшення статевого члена.

  Вправи для збільшення статевого члена: як збільшити пеніс в домашніх умовах.

  Ось один з них: ФСВП спільно з РПЛ доручено проаналізувати дотримання норм санітарної площі в СІЗО і подати пропозиції щодо поліпшення умов утримання зазначених осіб. Що це означає? Що переліміту в ізоляторах бути не повинно, і історії, коли ув’язнені сплять по черзі або на підлозі, підуть у минуле.

  Бажано перед виконанням тренування ознайомитися з численними відео чоловіків, де вони діляться секретами виконання і демонструють свої результати у збільшенні довжини і товщини.

  Процедура проводиться за допомогою власних рук, в звичних і домашніх умовах. Масування статевого органу не тільки сприяє збільшенню його довжини і товщини, але і підвищить чоловічі сили. За допомогою такої техніки підвищується сексуальна витривалість в ліжку. Якщо дотримуватися всіх правил і рекомендації, то виключається ймовірність розвитку побічних ефектів.

  Тренування, в яких діє спеціальний крем або мастило, що забезпечують ковзаючі рухи (рекомендуються для новачків). Вправи на сухому органі за допомогою розтягування члена за допомогою рук.

  Зайняти зручну позицію: можна сісти на стілець, ноги на ширині плечей або прилягти на плоску поверхню, підклавши під спину кілька подушок. Нанести на пеніс змащувальну речовину, довести себе до 70-80% ерегованого стану. Обхопити підставу свого пеніса за допомогою двох пальців: вказівного і безіменного, склавши їх буквою «о». Далі, пальці необхідно протягнути вгору у напрямку до голівки органу. Коли рука дійде до головки, її потрібно ритмічно замінити другою рукою, повторити рух. Тривалість вправи становить 15-20 хвилин, робити за одне тренування 50-100 рухів перші два тижні, поступово збільшуючи кількість підходів.

  Вправи для збільшення члена (пеніса) — Вправи для члена.

  До Коліна Ру Методику.

  #Настоящийфанат: якутські шанувальники «Гри престолів» готують для творців серіалу народний «Оскар»

  Юній москвичці, яка змусила глядачів ридати і підкорила YouTube, вже пророкують перемогу.

  Завдяки його застосуванню, зростання члена йде швидше, при цьому, його використання позитивно позначиться на потенції і на всьому організмі чоловіків. Як то пару років тому, то ж вирішив застосувати народний метод, як там описано вище про бджолину отруту, і що було… це просто дуже боляче, протягом пару годин,і замість стоячого члена, Ви отримаєте розпухлий бовтається результат. Після інтенсивних вправ завершити заняття розслаблюючим масажем — погладжують рухами до штучної еякуляції. Вам більше не потрібно мучити себе і страждати через відсутність статевого життя! В результаті прийому препарату пеніс збільшується на кілька сантиметрів. При цьому крім того, що результат буде досягти більш короткі терміни, він ще залишиться на все життя.

  Як збільшити член руками: збільшення пеніса будинку.

  Щоб виконати вправу, на пеніс мастило наносити не потрібно. Звичними рухами довести себе до 80% ерекції, можна трохи менше. Всі рухи повторюються, як і в першій вправі з невеликою відмінністю: для першого разу досить робити 30-50 повторів. Крім цього, потрібно бути акуратніше і порівнювати силу натискання, так як немає додаткової змазки, що полегшує рухи.

  Вправи для збільшення статевого члена в домашніх умовах.

  Прилад для збільшення члена: апарати для пеніса.

  7 правил вуличного бою.

  Ми вчимо битися.

  Методика Збільшення Члена Торрент.

  Доколена ру методика збільшення статевого члена. Потовщення статевого члена (Збільшення статевого члена в обсязі) — 2018-10-11.

  — А то виходить, що людина їде перевіряти колонію за гроші або з сімейного бюджету (що неправильно) або з «общака» (що неприпустимо). Швидше за все законодавчо закріплять мінімальну кількість відвідувань місць примусового утримання і механізм позбавлення недбайливого члена ОНК мандата.

  Масаж члена для збільшення будинку потрібно робити тільки після прогрівання пеніса. Для цього можна скористатися звичайним рушником, змочити його гарячою водою і обернути статевий орган на 10 хвилин. У свою чергу, не торкаючись різних технік виконання, масаж можна поділити на два види:

  Заголовок в газеті: Укладеним нагадають про їх права Опублікований в газеті «Московський комсомолець» №27911 від 22 лютого 2019 Теги: Суспільство, Спорт, Фінанси, Гроші Персони: Володимир Путін Організації: ФСВП Місця: Росія.

  21.02.2019 о 17:25, переглядів: 3699.

  Техніку реального вуличного бою. Ви навчитеся бою у тих, хто бився на вулиці. Навчіться тому, що рятувало. Фізичну силу. У перші півроку Ви станете підтягнутим і міцним фізично. Свободу бути собою. Вам не потрібно ставати професійним спортсменом і витрачати багато часу. Наші техніки прості і ефективні. Термін освоєння навички вільного бою-1 рік. Індивідуальну програму. Ви отримаєте ясне розуміння того, на якому ви етапі і що вас чекає попереду. У клубі передбачена регулярна здача нормативів. Від простого до складного. Ви будете рухатися поступово. Спочатку упор на фізику, слідом на техніку, потім на імпровізацію. Безпека. Ви не отримаєте травм. Ми екіпіруємо в захисну амуніцію з голови до ніг. Також у нас є лікар, який Вас огляне і допоможе підібрати навантаження.

  Дивіться відео про те, як відбувається. У зв’язку з цим, необхідно розглянути масаж пеніса і його правильне виконання, дізнатися про очікуваний ефект. Передня зубчаста м’яз розташовується на бічній стінці грудної клітини, верхній край її розташований близько до пахвовій області. Перед застосування будь-якого засобу варто обов’язково дивитися реальні відгуки, щоб зрозуміти, наскільки легкий, швидкий і безпечний метод можна вибрати. Це досить екстремальний метод збільшення члена. Титан гель в краснодарі — купити, замовити, реальні відгуки, форум, акції, сертифікат, знижки, доставка, інструкція Що таке по-справжньому великий член мені було відомо лише з порно фільмів. Також існує таке поняття, як комбінована методика збільшення пеніса.

  Вітамінні комплекси і біологічні активні добавки для росту члена.

  Звичайно, не можна зі стовідсотковою впевненістю заявити, що всі вони працюють і приносять видимий результат. Недоліком операції є обмеження фізичного навантаження в перші 6 місяців після операції. Далі потягніть член вниз і зафіксуйте на кілька секунд. . Ще в старі часи, в незалежності від культури, розміром члена приділялася велика увага, внаслідок чого виникали різні способи, спрямовані на збільшення члена. Але на всякий пожежний бажано антидот.

  Ще воно важливе доручення — підвищення ефективності громадського контролю за забезпеченням прав людини в місцях примусового утримання, в тому числі шляхом вдосконалення порядку формування та діяльності громадських спостережних комісій. Цієї осені буде черговий новий набір в ОНК і хочеться вірити, що туди увійдуть справжні правозахисники, а не сумнівні персонажі. Членам ОНК, швидше за все, будуть оплачувати транспортні витрати і витрати, тим більше, що в деяких регіонах колонії розташовуються на відстані 500-700 км один від одного. Ця ідея належить глава РПЛ Михайлу Федотову:

  Переліміт в камерах піде в минуле.

  Проаналізувавши численну інформацію, можна з упевненістю сказати, що візуальне збільшення пеніса помітно на другому місяці тренувань на регулярній основі. Після того, як ковзний масаж виходить правильно, і більше не виникає різних питань по техніці виконання, треба поєднувати з першим вправою друге. Особливості сухого розтягування члена в домашніх умовах:

  Інший момент: зараз ще не визнана винною людина в СІЗО знаходиться в набагато гірших умовах ніж той, хто вже засуджений і відправлений в колонію. Цю несправедливість доручено усунути. За рахунок чого? Швидше за все, мова про те, щоб дозволити підслідним займатися спортом і брати участь в культурних заходах. Мабуть, не випадково ФСВП днями заявила про те, що розробляє федеральну спортивну програму для ув’язнених, — якраз після став вже легендарним футбольного матчу в «Бутирці» за участю Павла Мамаєва.

  Це два паралельних стрижня, які одним кінцем прикріплюють до тіла, а іншим — до голівці пеніса. Не рекомендовані до перегляду особам, які не досягли повнолітнього віку, а також вагітним і людям з нестійкою психікою. Тільки ті чоловіки, хто володіє насправді видатними за габаритами чоловічими достоїнствами добре знають, що від проблем в ліжку великий інтимний орган не рятує, а іноді й створює їх. Всі механічні екстендери мають однаковий принцип роботи, можуть налаштовуватися з однаковим натягом і результату відповідно можна досягти так само однакового. Іноді подібні проблеми призводять до психологічної імпотенції. Утримуйте свій м’яз в напрузі не менше 30 секунд.

  Путін доручив поліпшити умови для ув’язнених у СІЗО.

  Купити Екстендер ProExtender виробництва США.

  підказує захоплення і заломи, поки бій йде в клінчі.

  Навчання реальному вуличному бою.

  Ми ефективні.

  допомагає знайти спосіб перехопити ініціативу, коли бій перейшов на землю, а також вирватися з чіпких захоплень противника.

  До останнього пункту потрібно поставитися дуже уважно. Роблячи масаж вдома, необхідно дотримуватися всіх тих інструкцій, які пропонує та чи інша техніка. Крім цього, варто порівнювати свої посилення, зокрема, навантаження на статевий орган, щоб не нашкодити собі.

  5 базових принципів вуличного бою.

  У документі всього шість пунктів. І так вийшло, що третина з них присвячені саме тюремній тематиці.

  Експертна думка з приводу даної процедури, побічні ефекти і протипоказання до застосування, а також альтернативні методи збільшення члена.

  Ви отримаєте.

  Техніки, що використовуються в системі » інший бій»

  Вправи для збільшення статевого члена досить різноманітні, і на сьогоднішній день можна виділити такі їх види:

  Зазвичай людина осягає науку рукопашного бою в залі і на рингу. Весь його накопичений спортивний досвід дозволяє сподіватися на те, що в реальній бійці він зможе дати гідну відсіч. Ми ж вивчали спортивні техніки і билися на вулиці паралельно. Саме вулиця коригувала наші вміння. Зрозуміло, неможливо радити звичайній людині такий підхід до вивчення файта. Але той досвід, який отримали ми, перетворився на методику, за якою тепер і навчаємо мистецтву бою інших.

  Як правильно мастурбувати.

  Переваги методики перед іншими можливостями Збільшення чоловічого статевого органу всього за 3-4 тижні на цілих 4 сантиметри природним способом цілком реально, але потрібно використовувати при цьому засіб для збільшення статевого члена До Коліна. Більш складні операції передбачають використання фаллопротезів. Далі слід нанести на шкіру пеніса лубрикант, розподілити його і приступати до самої техніки масажу. Також ця методика допомагає підвищити сексуальну витривалість і навчитися контролювати еякуляцію. Для отримання перерахованих ефектів, необхідно дотримуватися деяких правил. Єдиний метод, який гарантовано забезпечує тривалий результат-хірургічне втручання. Де можна купити титан гель в москві — купити, де в краснодарі збільшити статевий член, Титан гель-крем для збільшення члена купити в Мінську з швидкою доставкою кур’єром додому! Кількість таких «доїнь» за п’ять хвилин має досягати 100 разів.

  Життя ув’язнених у СІЗО (де люди, нагадаємо, перебувають ще до вироку і відповідно, не визнані винними) має покращитися. А ОНК-Громадські спостережні комісії-як унікальний інститут в Росії будуть не просто врятовані, а й отримають розвиток. Президент РФ Володимир Путін затвердив перелік доручень за підсумками засідання Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини.

  Як зробити результати тренувань більш очевидними? Відгуки чоловіків, які випробували НУП-терапію на собі, і корисні практичні поради.

  Операція по збільшенню статевого члена.

  Збільшення члена за допомогою вантажу.

  розвиває силу і вміння працювати проти важкого противника.

  підвищує варіативність ударів кулаками.

  Правила і техніки проведення процедури, сухий і вологий підхід, терапевтичний ефект самомасажу для збільшення члена.

  Збільшення члена пилососом.

  дозволяє бити концентровано великою кількістю кінцівок, а також допомагає в клінчі.

  Докладна інформація про вправи, основні моменти і важливі рекомендації, результативність підходу з використанням мастила і без.

  Методи корекції і показання до хірургічного втручання. Дізнайтеся більше про лігаментотомії, протезування, позитивні результати і протипоказання.

  Трапляється так, що людині та чи інша методика просто не підходить. Тому в такому випадку шанси збільшити пеніс прагнуть до нуля, зате ризик залишитися без цієї важливої частини тіла досить великий.

  Як визначитися з вибором підходящої техніки самомасажу? Перелік дієвих способів, що дозволяють поліпшити мікроциркуляцію крові в паховій області.

  Наші тренери.

  Вправи для збільшення члена в домашніх умовах.

  12 ВПРАВ ДЛЯ СПИНИ ПРИ ГРИЖІ МІЖХРЕБЦЕВОГО ДИСКА.

  загартовує тіло, підвищує його стійкість в бою.

  Як робити клэмпинг.

  Види вправ.

  Для кого призначена дана мануальна техніка? Етапи та базові вправи, їх користь і ефективний вплив на розмір чоловічої гідності.

  Пропонуємо вам комплекс, розроблений фахівцями ЛФК в Московському центрі реабілітації хворих і інвалідів на базі міської клінічної лікарні № 10. Показати повністю…

  Що впливає на зростання члена? Користь мастурбації і її технік, особливості НУП-терапії, Підготовка до процедури і докладний опис процесу.

  Масаж в Елісті 8917682-80-45.

  Тепер коротко про кожного з цих вправ.

  До початку заняття:

  Масаж для збільшення члена.

  Якщо лікар після огляду заборонить практикувати клемпінг або піднімати пенісом гирі, не потрібно піддавати його слова сумніву. І навіть якщо після заборони лікаря на проведення ручних процедур ваша подруга продовжує наполегливо натякати, що ваш розмір не цілком задовольняє, це, швидше привід для того, щоб задуматися про те, що настав час міняти техніку сексу (або, як варіант, саму подругу).

  Комплекс Юлі для збільшення члена.

  3. Початкове положення: лежачи на спині. Ноги випрямлені, витягнуті руки лежать на підлозі. Напружуючи м’язи спини, спробуйте на кілька сантиметрів піднятися над підлогою, спираючись на долоні і плечі. Повторіть 3-4 рази.

  Застосування вантажу є досить ризикованою методикою, в основі якої лежить принцип розтягування тканин пеніса за допомогою навантажувачів.

  Безпека.

  На спеціалізованих помпах все розраховано точно, а от перевірка потужності тяги на пилососі досвідченим шляхом може призвести до серйозних наслідків, аж до втрати цієї важливої частини нашого тіла. Звичайно, на такі наслідки можна подивитися прагматично (немає пеніса – немає проблеми), однак краще все-таки уникати неперевірених методів і віддавати перевагу перевіреним брендовим пристроїв.

  Як робити джелк.

  Як вже говорилося вище, найбільш безпечною методикою є джелкінг.

  Що таке джелкінг.

  В цьому випадку головна мета-створити надлишковий тиск в наполовину ерегованому члені. Для цього відтік венозної крові блокується спеціальним джгутом біля самої основи пеніса.

  Комплекс Юлі – ніхто не знає, чому даний комплекс вправ отримав таку назву і чи має він відношення до дівчини на ім’я Юля. Як би там не було, суть методу з такою красивою назвою полягає в акуратному розтягуванні тканин пеніса в стані спокою.

  Головний секрет полягає в його індивідуальному складі. У нього входять спеціальні металеві частинки, які у взаємодії з магнітним полем утворюють тривимірний малюнок. Свою назву лак отримав за аналогією з котячим оком, у якого яскраво-виражений вертикальний зіницю, але також його відблиски нагадують сяйво такого природного каменю, як хризоберил.

  Гель-лак «Котяче око» — магнітне тяжіння.

  Клэмпинг являє собою вже більш радикальну методику, пов’язану з ризиком травм.

  Вправи необхідно виконувати лежачи, роблячи більш щадні руху – з меншою амплітудою або меншою тривалістю з хворої сторони. Займатися краще в один і той же час, 25-30 хвилин, роблячи проміжки для відпочинку між вправами.

  Дійсно часта мастурбація (кілька разів на день) допомагає збільшити член? Хоча б на 2-3 см?

  8. Початкове положення: лежачи на животі. Долонями рук, зігнутих в ліктях, упріться в підлогу на рівні грудної клітини. Верхню частину тіла підніміть вгору, прогніться. Опуститися. Повторіть 7-8 разів.

  Мастурбація як спосіб збільшення члена марна. Принаймні, якщо мова йде про її класичну техніку. Існує поширена помилка, що частота застосування даного методу має прямий взаємозв’язок з його ефективністю, що невірно в корені. Якби все було так просто, переважна більшість підлітків в період гіперсексуальності запросто б сягала габаритів Рокко Сіффреді або Лексингтона Стіла.

  58 записів до записів спільноти.

  11. Стоячи рачки, «походіть» ліктями по підлозі вперед і назад. Спина рівна.

  Окремо хотілося б поговорити про такі екстремальні способи, як збільшення пеніса за допомогою пилососа. В основі такої доморослої методики лежить принцип помпи, коли за рахунок створення тяги за допомогою вакууму тканини статевого члена розтягуються, і до них посилюється приплив крові. Однак, як говориться у відомому анекдоті, «є один нюанс». Справа в тому, що потужність у всіх пилососів різна, і далеко не завжди її можна регулювати відповідно до мети зазначеної процедури.

  Інформація.

  4. Початкове положення: лежачи на спині. Руки за головою. Одне коліно зігніть, підтягніть до грудей, розпряміть, опустіть. Повторіть вправу кожною ногою по 6-7 разів.

  Необхідно закріпити колір і малюнок. Для цього використовують топовий засіб. Він захистить нігті від тріщин, подряпин і відколів. Після нанесення його обов’язково висушують в лампі. І завершальний етап – видалення липкого шару з топового покриття. Для цього використовують знежирюючу рідину для нігтів.

  2. Початкове положення: лежачи на спині. Зігніть ноги в колінах, руки вздовж тіла. Повільно піднімайте таз вгору, стискаючи сідниці, затримайтеся в такому положенні, напружуючи м’язи спини і попереку, опустіться. Оптимальне число повторень – 6-7 разів.

  Інші методики несуть в собі певну небезпеку травматизму, і тому перед їх застосуванням потрібно пройти огляд у андролога або уролога, щоб узгодити з ним доцільність застосування даних технік.

  6. Початкове положення: лежачи на спині. Руки і ноги випрямлені. Підніміть вгору одну ногу пряму, іншу-зігнуту в коліні. Затримайте на 10-20 секунд. Повільно опустіть і повторіть вправу, помінявши зігнуту і пряму ноги. Повторіть 7-8 разів.

  5. Початкове положення: лежачи на спині. Підніміть ліву руку і ліву ногу одночасно вгору, затримайте в повітрі на 8 секунд, опустіть. Те ж виконайте з правою рукою і ногою. Повторіть 6-7 разів.

  9. Початкове положення: лежачи на животі. Руки в сторони, розслаблені, ноги зігнуті в колінах. Поговорити ногами.

  Цікаві деталі.

  Види терапії: джелкінг, вправи Юлі і метод Кегеля. Подробиці і нюанси використання додаткових пристосувань для досягнення потрібного результату.

  Що для жінки найважливіше? Відповідь проста. Звичайно її зовнішній вигляд. У цьому питанні модниці приділяють увагу не тільки особі, але і нігтям. Сучасна індустрія краси пропонує скористатися різними новинками в області манікюру. До одного з таких відноситься гель-лак «котяче око». Розглянемо всі його особливості, а також позитивні і негативні якості, якщо такі є.

  7. Початкове положення: лежачи на животі. Долоні рук, зігнутих в ліктях, притисніть до вух, верхню половину тіла підніміть вгору, затримайтеся, опустіться в початкове положення. Повторіть 5-6 разів.

  12. Стоячи рачки, колінами переміщайтеся по підлозі вправо і вліво. Повторіть 4-6 разів.

  Сама по собі мастурбація не сприяє збільшення пеніса, і її частота тут не принципова – це давно доведений медичний факт. Однак застосування особливої техніки джелкінга (про нього ви можете прочитати на сайті) при дотриманні всіх правил може посприяти збільшенню приблизно на 1,5-2 див. Багато фахівців не рекомендують до неї вдаватися, вважаючи її марною, однак приблизно 10% прихильників натурального пеніса запевняють, що така техніка їм допомогла.

  Не перший рік існує магнітний лак для нігтів. Час від часу про нього все забувають, але ось він знову став модним nail – дизайном. Якщо хочете отримати дивовижний і унікальний орнамент на своїх нігтях, то скористайтеся саме таким лаком. У чому секрет запитаєте ви?

  Зробіть гігієнічний манікюр. Видаліть або відсуньте кутикулу. Знежирте пластину нігтя.

  Пам’ятайте, що вправи для збільшення члена допомагають досягти досить помірного прогресу. Тому не потрібно форсувати події, намагаючись вичавити з техніки більше, ніж вона здатна дати.

  Для звичайних користувачів, які роблять манікюр самостійно, наступні бренди можуть виявитися незнайомими. А ось професіоналів зацікавить список ТОП — виробників гель лаку «котяче око». Отже, ось докладний перелік:

  Важливо! Магніт повинен бути того ж виробника, що і гель-лак.

  На шляху досягнення бажаного результату потрібно нанести спеціальне базове покриття. Воно ідеально вирівнює пластину і приховує всі невеликі тріщини. Також базове покриття наносять для кращого зчіпки лаку з нігтем. Після нанесення засіб обов’язково висушіть в ультрафіолетовій лампі. Переходимо до нанесення кольору. Перед застосуванням струсіть гель-лак «котячий погляд». Це допоможе металізованим часткам залишитися на нігтях, а не на дні флакона. Наносити гель-лак можна в один або два шари. Все залежить від обраного вами кольору і фірми виробника. Після кожного нанесеного шару висушіть нігті в ультрафіолетовій лампі. Перед тим як висушити останній шар потрібно зробити малюнок спеціальним магнітом. Досить потримати його над поверхнею нігтя близько 15 секунд. Обов’язково висушуємо в ультрафіолетовій лампі.

  10. Встаньте на карачки, долоні на ширині плечей, дивляться всередину. Потягніться тазом назад, опускаючись на підлогу, потім зробіть рух вперед, як якщо б довелося підлазити під низенький паркан, майже прослизати по підлозі грудьми, випрямитеся. Повторити 8-10 разів.

  Коли підготовка завершена, можна приступати до нанесення. Виділяють кілька етапів:

  Секрет магнітного тяжіння.

  1. Початкове положення: лежачи на спині. Поставте зігнуті в ліктях руки близько грудної клітини. Вигніть груди, роблячи як би напівмостик, затримайтеся в такому положенні, опустіться в початкове положення, розслабтеся. Оптимальне число повторень – 7-8 разів.

  Гель-лак «Котяче око» Bluesky Shellac. Китайська компанія гарантує, що їх продукція відповідає наступним якостям: благотворно впливає на ламкі і нігті кришаться; надає їм доглянутий вигляд; є широка гама кольорів; гель-лак здатний протриматися до трьох тижнів; легко видалити з використанням засобів цього ж виробника; при купівлі матеріалів ви отримуєте гарну якість за прийнятні гроші. Гель лак «Котяче око» Lianail. Знамениту німецьку якість оцінили вже багато майстрів манікюрного мистецтва. Цей виробник надає такі гарантії на свою продукцію: рівномірність нанесення в один шар; гель-лаки пігментовані на вищому рівні; відмінне поєднання кольорів один з одним; висока зносостійкість. Гель лак «Котячий погляд» TNL Magnet. Цю серію засобів розробила південнокорейська компанія. Вона відома багатьом майстрам нігтьового сервісу своєю низькою вартістю і прийнятною якістю. Виділяє виробник наступні якості: лак густий і добре пігментований; базову та топове покриття підходить від будь-якого іншого виробника; на нігтях може триматися до трьох тижнів; стійкий до подряпин і сколів.

  Пам’ятайте, що при створенні індивідуального манікюру можна в тандемі з гель-лаком використовувати стрази, блискітки, рідкі камені або оксамитовий пісок. Всі додаткові атрибути підкреслять стиль і оригінальність манікюру.

  Тепер, коли ви знаєте всі секрети і правила поспішіть ними скористатися. З гель-лаком «Котяче око» манікюр буде чарівним.

  Ми розкрили всі таємниці, пов’язані з магнітним лаком для нігтів. Для правильного використання хочеться уточнити наступні моменти:

  Кожен майстер може вибрати вподобаного виробника і протестувати продукцію.

  Принцип дії підвішувань, правила і запобіжні заходи, Підготовка до процедури і її проведення, результативність терапії.

  Користуватися гель-лаком «котяче око» можна в спеціальних манікюрних салонах або в домашніх умовах. Єдина умова – нігті повинні бути готові до покриття. Для цього:

  зберігайте гель-лак «Котяче око» окремо від магнітів; фарбуйте і магнетизируйте кожен ніготь окремо; магніт діє тільки на невысушенном нігті; використовуйте лак для нерівних нігтів; для глибокого і інтенсивного відтінку наносите його на лак більш темного кольору.

  Джелк – це «техніка доїння», яка прийшла в Європу з арабських країн. Завдяки посиленню кровонаповнення пеніса досягається поліпшення його трофіки і розтягування тканин. Честолюбні араби практикували цю методику з незапам’ятних часів, але до нас вона дійшла порівняно недавно. При правильній техніці цю вправу цілком безпечно і дозволяє збільшити розмір пеніса на 2-3 сантиметри.

  Знамениті бренди.

  Техніка нанесення.