захоплення член

  Збільшення члена содою: рецепти та відгуки.

  Так як допомагає сода для збільшення члена на нетривалий термін, то доцільність використання такого методу задоволена сумнівна. Крім цього, збільшення члена в домашніх умовах содою може привести до деяких ускладнень.

  Всупереч розхожій думці, «накачати» статевий член неможливо, а ось забезпечити ефект зростання з допомогою спеціальних вправ — легко.

  Гідрокарбонат натрію наносять на статевий член за методом №1, але не втирають. Надягають прилад і закріплюють згідно інструкції по застосуванню.

  Кожен раз, повертаючись до основи пеніса, трохи підсилюйте захоплення, щоб затримати якомога більше крові в пеніс. Потім повторюйте рух від основи до голівки.

  Спосіб №2, як користуватися содою для збільшення члена.

  Застосування соди для збільшення члена може привести до наступних негативних наслідків:

  Увага! Попереджаємо, що збільшення члена содою рецепт, якого описаний нижче, має протипоказання і побічні ефекти. Перш, ніж застосовувати метод, переконайтеся у відсутності алергії на гідрокарбонат натрію.

  Пропонуємо ознайомиться із засобами для поліпшення ерекції і збільшення члена:

  поява мікротріщин і виразок; розвиток алергічної реакції; болючість і печіння в області статевого органу.

  Потроху збільшуйте швидкість рухів, не послаблюючи при цьому захоплення. Ви повинні відчути збудження. Добийтеся повної ерекції. Досягнувши стовідсоткової ерекції, знову захопіть великим і вказівним пальцями пеніс біля основи і постарайтеся утримати кров в печеристих тканинах члена.

  Після масажу ви можете ще раз накласти зігріваючий компрес або ж опустити свій пеніс у ванну з теплою водою на кілька хвилин. Ці зігрівальні процедури поліпшать кровообіг і допоможуть вашому пеніса відновитися після вправ. Ретельно витріть пеніс рушником після процедури.

  Зміст

  Спосіб №1, як використовувати харчову соду для збільшення члена.

  Що потрібно для того, щоб домогтися результатів збільшення члена?

  Незадоволеність розмірами пеніса — одна з головних проблем сильної половини людства. Чоловіки постійно знаходяться в пошуку коштів, які допомогли б збільшити їх гідність хоча б на кілька сантиметрів. Від відчаю деякі з них вдаються до народної медицини, в якій одним із способів є збільшення члена содою . Народні лікарі запевняють, що це один з найефективніших способів для збільшення чоловічої гідності. Перш ніж говорити про дієвість такого методу та його безпеки, слід дізнатися, як впливає сода на збільшення члена.

  Утримуючи захоплення біля основи члена, іншою рукою захопіть його біля основи головки. Постарайтеся розтягувати член наскільки можливо, не відчуваючи дискомфорту. Розтягніть його направо і затримайте на 10 секунд. Потім прямо, затримка — 10 сек. Тепер наліво, затримка 10 сек. І, нарешті, нахиліть статевий член вниз і знову затримайте на 10 сек. Повторіть всі чотири фази вправи по чотири рази з затримкою на 10 сек. На всю вправу вам знадобиться не більше 5 хвилин.

  При надчутливості і наявності мікротравм збільшення статевого члена за допомогою соди також протипоказано.

  цукровий діабет; аденома простати; простатит; уретрит; цистит; молочниця; алергічний дерматит.

  Ці вправи зручні тим, що ви можете робити їх кілька разів в день. Не соромтеся повторювати їх два-три рази щодня. Метою цієї техніки є створення напруги в печеристій тканині шляхом розтягування шкіри пеніса, що знаходиться в збудженому стані. Це не тільки робить шкіру пеніса більш еластичною, але збільшує обсяг камер пеніса, так званих corpora cavernosa. Збільшення обсягу приливає крові автоматично тягне за собою збільшення загальної маси вашого пеніса.

  Завершення вправ.

  Змастіть свій пеніс. Сидячи на краю дивана або ліжка, почніть погладжувати його, обхопивши навколо великим і вказівним пальцями. При русі руки від основи члена до голівки утримуйте тверде захоплення, намагаючись максимально розтягувати шкіру.

  Введення в техніку збільшення члена.

  Змастіть пеніс по всій довжині будь-яким рослинним маслом. Нанесіть соду також на всю поверхню органу. Акуратними масажними рухами почніть втирати засіб. Продовжуйте процедуру протягом декількох хвилин.

  Подивіться, як правильно проводять збільшення члена содою відео, якого представлено нижче.

  Збільшення члена содою відгуки про який можна почитати нижче, не тільки малоефективно, але і ще може негативно позначитися на здоров’ї чоловіка.

  «Начитався в інтернеті рецептів і реально подумав правда що сода допомагає збільшенню статевого члена. Буквально через кілька хвилин після нанесення я побіг змивати чудо-засіб, пеніс весь опух, почервонів, все почало нестерпно палити і щипати. Довелося навіть звертатися до лікаря. Благо, мені попався відмінний фахівець, який роз’яснив до яких наслідків може привести самопризначення. Він вирішив допомогти моїй біді і порадив спробувати гель Титан. Ніяких палінь і почервонінь, просто наносиш засіб масажними рухами. Перші два тижні не було помітних змін в розмірах, але зате підвищилася чутливість. У ліжку я почав себе відчувати мало не секс гігантом. Приємним і довгоочікуваним бонусом через місяць використання стали плюс чотири сантиметри до мого розміру».

  Відгуки чоловіків, які застосовували соду.

  Анонім:

  Збільшення члена харчовою содою відбувається за рахунок того, що кров в розріджений стан і великій кількості вільно проникає в органи статевої системи. Крім цього, продукт не призводить до виникнення тромбів, які можуть утворитися під впливом виконання тренувальних занять.

  Принцип дії соди на статевий член.

  Наведена тут техніка ідеально підходить для тих, кому катастрофічно не вистачає часу, щоб присвячувати щодня не менше години регулярних тренувань. Ці вправи заберуть у вас не більше 5 хвилин, але зможуть збільшити ваш член на 3 см за кілька місяців.

  Цей рецепт підійде тим чоловікам, які хочуть не тільки домогтися отримання великих розмірів статевого органу, але і підвищити чутливість. Сода з медом для збільшення члена використовується за тим же принципом, що і перший спосіб. Для цього два продукти змішують в рівних частинах і наносять на всю поверхню пеніса. Засіб втирають масажними рухами протягом трьох-чотирьох хвилин.

  Після закінчення вправи, послабте захоплення біля основи статевого члена. Ви повинні відчути, як кров почне кидати. У цю мить може статися еякуляція. Запам’ятайте, що рясне мастило і міцне захоплення-це основні запобіжні заходи. Ні в якому разі ваш захоплення не повинен перешкоджати кровообігу. Ця техніка не повинна доставляти вам ніяких хворобливих відчуттів або дискомфорту. Якщо в ході вправ ви відчуєте біль, вам слід перервати заняття, знову уважно прочитати інструкцію.

  Відео про збільшення статевого потягу содою:

  Протипоказання до використання соди.

  Наступні поради допоможуть вам правильно завершити ваші тренування. Тепло і масаж поліпшать результати. Ваші яєчка намагаються підтримувати температуру в 34 градуси, щоб забезпечити життєздатність насіння. Прогрівання допоможуть вам відновити будь-які проблеми з нервами і чутливістю, які могли виникнути внаслідок ваших занять по збільшенню. Після тренування акуратно помасажуйте ваш пеніс протягом декількох хвилин. За бажанням, ви можете при цьому використовувати трав’яний зволожуючий крем.

  Іванов Ігор:

  Чи потрібно вам збільшення статевого члена?

  Після проведення процедур з содою рекомендується змастити пеніс поживним, жирним кремом.

  Збільшення члена за допомогою соди проводять шляхом нанесення продукту на орган в стані ерекції. Попередньо статевий орган готують шляхом його розпарювання. Робиться це під час прийняття гарячої ванни або душу.

  Збільшення члена за допомогою харчової соди протипоказано в наступних випадках:

  Чоловіків, безумовно, цікавить питання збільшення члена содою як діє на орган в цілому. При нанесенні гідрокарбонату натрію на пеніс відбувається місцеве подразнення, в результаті чого збільшується місцевий приплив крові. Орган починає набухати і відбувається його збільшення в розмірах від 2 до 4 міліметрів. Такий ефект зберігається не більше пари годин, після чого пеніс приймає колишні розміри. Так що якщо ви хочете «здивувати» свою партнерку, слід поквапитися з побаченням і інтимною близькістю, після проведення процедури.

  Способи використання гідрокарбонату натрію.

  захоплення член

  Вправи для збільшення розмірів члена: плюс 3 см за 3 місяці.

  Сода являє собою гідрокарбонат натрію, який здатний надавати ефект розрідження крові. Така дія необхідно, на думку народних медиків, під час виконання вправ для збільшення розмірів пеніса.

  Побічні реакції від використання гідрокарбонату натрію.

  Олег:

  «Нерозумно вірити, що збільшення члена харчовою содою допоможе. Потрібно бути повним кретином, щоб повістити на це. Зараз така кількість сучасних засобів для збільшення розмірів, а деякі мужики, як і раніше думають, що можна зробити безкоштовно збільшення члена содою. У мене були середньостатистичні розміри, але як будь-якому нормальному мужику мені хотілося більшого. Я вирішив спробувати спрей Dominator. Через місяць мій друг не тільки підріс на цілих три сантиметри, але і став більш витривалими в ліжку».

  Інші методи збільшення члена.

  «Повівся на народні методи і вирішив спробувати соду спільно з іншими методиками. Після використання рецепта соди для збільшення члена побічні ефекти не змусили довго чекати на себе. Під час другої процедури з’явився моторошний свербіж і печіння, і мені довелося звернутися до лікаря. Завдяки збільшенню статевого члена за допомогою харчової соди у мене запалилися крайня плоть, після чого я довго лікувався. Більше я не експериментую».

  Судячи з відгуків покупців, за допомогою цього спрею збільшити чоловічу гідність можна від 3 до 7 см.домогтися таких результатів не завжди вдається після першого курсу. Для кращого ефекту рекомендується через кілька тижнів пройти повторне лікування.

  Так як приймати соду для збільшення члена далеко не безпечно, ніж дозволяють переконатися думки фахівців і відгуки людей, чоловікам, які бажають змінити розміри статевого органу, слід використовувати перевірені методи.

  ProExtender Нова вдосконалена модель: 2 в 1м! Старі моделі мали:або ремінець, або джгутик. Про Екстендер 2 в 1м має і те й інше!

  У список безпечних і ефективних засобів по збільшенню пеніса входять наступні препарати нового покоління:

  Це далеко не єдині переваги препарату. Через кілька днів після використання у чоловіка відзначається підвищення лібідо, стійка ерекція і тривалий статевий акт.

  Поспішаємо запропонувати ще один засіб — спрей XL Sperm Spray завдяки якому чоловічий член здатний збільшитися до 7 див. Докладніше читайте наш огляд та відгуки покупців у нас на сайті.

  До сучасних препаратів, що дозволяють збільшити пеніс на 3 см і більше, відноситься Спрей М16. Він безпечний для здоров’я і не вимагає застосування додаткових методик. До складу засобу входять тільки натуральні компоненти, які сприяють запусканию природних процесів в органах статевої системи чоловіка. Регулярне застосування спрею дозволяє усунути місцеві застійні процеси, поліпшити кровопостачання пеніса і передміхурової залози, а також підвищити вироблення тестостерону.

  Після проходження повного курсу споживачі стверджують, що помітили не тільки реальні зміни в розмірах, але й підвищили свою витривалість у ліжку, завдяки цьому засобу. Ефективність препарату також підтверджують фахівці і проведені клінічні дослідження.

  Аналогічним властивістю володіють і препарати для прийому всередину, до яких відносяться Перуанська Маку, Biomanix та ін. Вони дозволяють збільшити розміри не більше, ніж на 2-4 см, так як основним їх призначенням все ж виступає підвищення лібідо і потенції.

  Добре подумайте перш ніж починати «тренуватися». Вправ для зменшення розмірів немає. Також рекомендуємо вам проконсультуватися у свого лікаря (зайва обережність не завадить).

  незадоволеність розміром статевого члена; млява і нетривала ерекція; передчасне сім’явиверження; слабке лібідо.

  Для отримання позитивних результатів достатньо лише раз в день наносити спрей на поверхню всього статевого органу.

  Гель має в своєму складі рідкісні компоненти органічного походження, які дозволяють підвищити чутливість пеніса і збільшити його в розмірах. Після проходження повного курсу, як стверджують лікарі і споживачі, відбувається збільшення чоловічого органу на 4 см і більше, з’являється стійка потенція, а також підвищується статевий потяг.

  «Зневірені чоловіки, яких не влаштовує розмір їх статевого органу, готові вдаватися до будь-яких заходів. Деякі думають, що збільшення члена питною содою призведе до якихось результатів. Даний продукт не що інше, як гідрокарбонат натрію, який має місцеву дратівливу дію. Так як впливає харчова сода на збільшення члена не більше, ніж звичайний скраб для вмивання, то чекати чудодійного ефекту не варто. Крім цього, частинки гідрокарбонату натрію травмують ніжну шкіру пеніса, що неминуче веде до появи мікротріщин, які згодом можуть привести до розвитку інфекцій. Якщо ви хочете збільшити свою чоловічу гідність, то я рекомендую використовувати сучасні засоби, до яких, наприклад, відноситься TITAN гель».

  Спрей Dominator.

  Гель TITAN.

  Якщо збільшення статевого члена содою не допомогло чи з’явилися побічні реакції, то чоловікові слід спробувати цей препарат. Засіб для зовнішнього застосування Домінатор має малий список протипоказань, серед яких індивідуальна непереносимість компонентів і вік до 18 років.

  Сучасний препарат, призначений для підвищення чоловічих здібностей в ліжку, Титан гель є новітньою розробкою учених у галузі андрології. Засіб дозволяє вирішити чоловікові такі проблеми:

  7. Чи потрібно спільно з Pro Extender застосовувати додаткові методики або препарати? — При носінні екстендера Ви можете періодично робити масажі з використанням кремів з заспокоює і відновлює шкіру (з вітамінами Е та А, вони підвищують еластичність шкіри).

  9. Чи є протипоказання для носіння екстендера? — Основним протипоказанням є захворювання сечостатевої системи, в цьому випадку перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з урологом. При вживанні препаратів знижують чутливо до больових відчуттів.

  Перед тим, як надійти в продаж Гель Титан пройшов всі необхідні клінічні дослідження, що підтверджують отримані сертифікати якості.

  У його складі є тільки натуральні біологічно активні сполуки, які сприяють природному виробленню чоловічих гормонів, що і веде до активації росту пеніса.

  Кошти місцевого застосування допомагають не тільки збільшити пеніс, але і підвищити чоловічу потенцію.

  3. Наскільки можливо збільшити статевий член? — Результати суто індивідуальні і залежать від багатьох факторів: початкові розміри пеніса, час і регулярність носіння приладу, а також Ваш вік і т. д.. Нормальним результатом при носінні приладу є приріст 30-35% від початкового розміру.

  Микола Васильович, лікар-андролог:

  11. Які вихідні розміри пеніса для початку застосування приладу? — Мінімальна довжина пеніса для початку носіння Pro Extender повинна становити не менше 5 сантиметрів в розтягнутому розслабленому стані, діаметр повинен бути не менше 3х сантиметрів.

  «Багато моїх пацієнтів цікавляться у мене: чи допомагає сода збільшенню члена. Моя відповідь завжди однозначна — ні. Збільшення члена чайною содою Ні тільки не ефективно, але і ще й небезпечно для чоловічого здоров’я. Чоловікам, які хочуть збільшити пеніс без хірургічного втручання, я рекомендую використовувати спреї, гелі та мазі місцевої дії. До таких відносяться М16, Титан і Домінатор. Всі ці препарати пройшли клінічні тестування і схвалені Всесвітньою асоціацією охорони здоров’я».

  5. Чи пропаде результат після закінчення носіння Pro Extender? — У перші три тижні відбувається первинне розтягнення пеніса, далі йде активна стимуляції тканин і провокування їх зростання. Отриманий результат не схильний до регресу і залишиться на все життя.

  Звичайно, потрібно мати в нормальному робочому стані сам орган. Але найголовніше-потрібно розуміти, що для досягнення результату потрібен час і регулярні заняття, пише sexpreparat.ru.

  Павло Дмитрович Малюшкін, уролог:

  4. Чи впливає Pro Extender на товщину пеніса і розмір головки? — Принцип дії екстендера спрямований не на розтягнення пеніса, а на стимулювання загального росту тканин. Пеніс збільшується як в довжину, так і в обхваті, пропорційно збільшується головка.

  Подобається Не подобається proextender.kg 24-05-2016.

  Diesel Forum.

  XL Sperm Spray.

  Поради лікарів: як безпечно збільшити член.

  12. Як довго можна застосовувати Pro Extender? — Носіння екстендера можна припинити при отриманні бажаного результату.

  8. З якого віку можна почати носіння екстендера? — Pro Extender рекомендований до застосування молодим людям у віці від 18ти років, тому що до досягнення цього віку ще не закінчилася активна фаза будови організму.

  6. Чи можна зробити тривалу перерву при носінні приладу? — Так, можна робити необмежені за часом перерви і після продовжувати носіння екстендера. Отриманий до перерви результат збережеться, за винятком 3х тижневого періоду розтягування про який зазначено питанні № 5.

  Так як гідрокарбонат натрію має лужні властивості, то він здатний вбивати корисні бактерії, які знаходяться на статевих органах. Це в свою чергу веде до зниження місцевого імунітету і розвитку хвороботворної мікрофлори. З цієї причини метод збільшення члена содою може призвести до появи такого малоприємного захворювання, як кандидозний баланопостит або баланіт (молочниця, що супроводжується запаленням статевих органів).

  Pro Extender-пристрої для збільшення довжини і обхвату пеніса, що використовують стандартну для екстендерів технологію поділу клітин і розтягування м’яких тканин, що знаходяться всередині статевого члена. В результаті розтягування тканин збільшується об’єм крові, який вони можуть вмістити, і, як наслідок, збільшується також і розмір пеніса в ерегованому стані. Проэкстендер об’єднує в собі такі якості, як ефективність, надійність і безпека.

  Додатковий спосіб збільшення члена содою за допомогою вакуумної помпи:

  Збільшення статевого члена на дому в Киргизстані.

  Бакирханов С. К. завідувач відділенням хірургії та урології про ProExtender:

  Комплектація Pro Extender: 1 — Pro Extender 2 — фіксуючий силіконовий ремінець 3 — фіксуючий силіконовий джгут 4 — м’яка підкладка 5 — 4х набір стержнів для максимального подовження 6 — брошура-інструкція 7 — методика на CD диску 8 — таблиця для запису і відстеження результатів.

  Спрей дозволяє збільшити чоловічі розміри до 5 см і більше після проходження повного курсу, який становить 1 місяць.

  13. Скільки часу в день приділяти носінню приладу? — Рекомендований час носіння приладу 3-4 години в день. Лікарі-андрологи радять робити перерви через 1 — 1,5 години носіння, під час перерви можна зробити легкий масаж пеніса для нормалізації кровообігу.

  Принцип роботи апарату ProExtender:

  захоплення член

  Це зробить з Вас справжнього чоловіка і вирішить всі проблеми!

  Спрей діє відразу. Візуально і фізично член стає більше, товщі.

  «Розширювач» показує хороші результати: за кілька місяців (зазвичай 6 місяців) використання даного пристосування спостерігається збільшення від 3 до 5 см до довжини статевого члена і до 3 см – до кола його обхвату. Все залежить від щільності статевого члена, і фізіології людини. Крім того, відбувається виправлення всіх нерівностей і викривлень пеніса.

  10. Чи необхідно спостереження лікаря в період носіння Pro Extender? — Спостереження лікаря абсолютно не потрібно, прилад розроблений для самостійного застосування.

  Відповіді на запитання й відповіді:

  Лікар уролог-андролог вищої категорії, к. м. н.

  1. Чи дійсно Pro Extender ефективний? — Методика Pro Extender заснована на природних принципах збільшення пеніса за рахунок приросту тканин, вона сертифікована російськими лікарями і не має побічних ефектів. Вже більше десяти років Pro Extender успішно застосовується за кордоном, а тепер він доступний і в Киргизстані. Прилад розрахований для самостійно застосування без нагляду лікаря.

  Подобається Не подобається proextender.kg 06-03-2017.

  17. Під час носіння Pro Extender темніє головка, що робити? — Потемніння головки пов’язано з утрудненим кровообігом в ній (ускладнення у відтоку венозної крові), не затягуйте фіксатор занадто сильно і обов’язково використовуйте пом’якшувальну підкладку.

  15. Чи необхідно знімати прилад при сечовипусканні? — При сечовипусканні досить розслабити фіксатор головки, або повністю зняти прилад.

  Наскільки сода ефективна?

  c7260.jpg] r mar. 41133618.jpg]

  14. Чи можна одягати Pro Extender на ніч? — Не допускається використовувати Pro Extender під час сну, так як може виникнути мимовільна ерекція, можуть мати місце неконтрольовані рухи, а так само Ви не зможете робити перерви в носінні.

  Лікар уролог-андролог, лікар вищої кваліфікації.

  Ціна 2700 2500 сом оптом від 5 штук знижки!! Дзвонити O(552) 22O 624.

  peha haft в Киргизстані, пеха хафт в Киргизстані.

  Є найбільш ефективним. На першому етапі виконується хірургічна операція, далі використовується екстендер за класичною методикою. Ефективність методу обумовлена тим, що після лігаментотомії відбувається вивільнення «прихованої» частини статевого члена. Це призводить до того, що екстендер початково впливає на більший обсяг статевого члена. Тому і вдається отримати більший результат.

  2. На чому грунтується принцип дії Pro Extender? — Дія приладу спрямоване на механічне розтягнення тканин пеніса, що провокує поділ клітин і відповідно приріст тканини. В результаті пеніс збільшується як в довжину, так і в обхваті, пропорційно збільшується головка.

  Отже, коротко про кожного з методів по порядку. Протягом сотень років чоловіки азіатських регіонів використовують найдавніші техніки джелкінга, суть якого полягає в мануальному впливі на пеніс. Головне, щоб під час такого масажу, що нагадує легке здавлювання і доїння, член не знаходився в стані максимальної ерекції. Секрет полягає в тому, що саме в наполовину «млявому» органі відбуваються посилені процеси кровообігу. Масаж, рухи рук при якому направляються вниз, допомагає розтягувати запалі тіла, складові статевий орган. Тренування повинні бути регулярними і тривалими: кожен день не менше ніж по 20-30 хвилин. Згодом запалі тіла розтягуються і при порушенні, коли кров приливає до мошонки і пеніса, член стає більше. Найбільш популярними вважаються два варіанти вправи джелкінга:

  Повідомлення відредагував proextender.kg: 24 Грудень 2018 — 15:43.

  Ціна 1 метр = 200 сом. (Ширина бинта 6 см) Made in Germany! Дзвонимо по телефону O (552) 22O 624.

  16. Що робити при появі ерекції під час носіння приладу? — Необхідно розслабити фіксацію головки і дочекатися закінчення ерекції, далі можна знову затягнути фіксатор, будь то ремінець і силіконова петля.

  Збільшення статевого члена.

  Нехірургічний метод збільшення.

  як можна збільшити статевий член.

  захоплення член

  Техніка «доїння». Попередньо розігрів орган за допомогою теплого мішечка солі або легкого розтирання, потрібно обхопити пеніс біля основи. Взявши його в щільне кільце, простягати до верху, до головки. Починати з 30-40 рухів за один підхід. Техніка «сильне стиснення». Долонею слід щільно обхопити пеніс і стискати протягом 10-15 секунд. Робити вправу потрібно з силою, але при появі хворобливих відчуттів зупинитися, щоб не пошкодити м’які тканини.

  Бинт пеха-хафт в Бішкеку! Для обмотки бинтом пеніса, що-б комфортніше носити апарат ProExtender! Для чого необхідна обмотка: Щоб розуміти необхідність обмотки, необхідно представляти принцип дії екстендера. Прилад забезпечує механічний вплив на член методом розтягування з певним зусиллям. Цілком логічно, що таке зусилля необхідно якимось чином прикладати до члена, шкіра і плоть якого є досить вразливою. Крім цього, анатомія пеніса у кожного чоловіка є виключно індивідуальним. Якщо у кого-то вона цілком сприяє носіння екстендера, а у кого-то, навпаки, може істотно ускладнювати його. Для вирішення цих проблем і застосовується обмотка бинтом peha-haft. У комплекті з будь-яким екстендером йдуть спеціальні пом’якшувальні матеріали, які одягаються на пеніс під петлю або ремінець приладу. Зазвичай це спеціальні поролонові або силіконові кільця. Однак, як показує практика носіння екстендера багатьма пацієнтами, набагато більш високу ефективність демонструє бинт пеха хафт.

  Лікарі урологи-андрологи «СМ-Клініка» володіють великим досвідом в таких делікатних питаннях, як збільшення статевого члена і збільшення головки статевого члена.

  Часто пацієнти звертаються в клініку з метою збільшити обсяг головки для більш зручного носіння екстендера, а також для лікування передчасної еякуляції. Лікарі «СМ-Клініка» проведуть вам мініоперацію по потовщенню головки статевого члена за авторською методикою із застосуванням ексклюзивного сучасного препарату-гелю.

  А точніше – секс. Я був упевнений в собі. Як же я помилявся. У першу ніч вже було зрозуміло, що вона не отримала задоволення. Поважаю її за те, що вона не стала втілюватися, а чесно сказала, що їй не сподобалося. Виявляється, мій розмір замалий. Як я був розчарований в собі. Мені хотілося займатися з нею сексом щоночі. А вона, мабуть, більше і бачити мене не хотіла.

  Принцип дії ідентичний попередній методиці, і полягає в розтягуванні печеристих тел. Тільки якщо джелкінг передбачає витягування пеніса допомогою масажного впливу, при підвішуванні вантажів на чоловічу гідність збільшення розмірів досягається завдяки всесвітнім законам фізики:

  Лікар уролог-андролог, лікар вищої категорії. Заступник головного лікаря з лікувальної роботи в «СМ-Клініка» в Старопетрівському проїзді.

  Потовщення головки статевого члена.

  техніка масажу і джелкінга; підвішування вантажу; екстендери і вакуумні помпи; різні препарати і народні засоби.

  Розійшлися на тому, що просто щось пішло не так. Пообіцяв, що в наступну зустріч вона відправитися зі мною в космос. Тепер мені потрібно було терміново знайти спосіб збільшити член. Причому, в короткі терміни. А не через пару років! Насамперед відправився в інтернет. Впевнений, що я не самотній у цій проблемі. Після нетривалих пошуків я натрапив на спрей Dominator. Ось посилання на це диво спрей [посилання заблокована за рішенням адміністрації проекту] Коли знову зустрівся зі своєю дівчиною, їй сказав що у мене для неї сюрприз. Вона була в передчутті. Ми вирушили в готель, в один з найшикарніших номерів.

  Дізнатися подробиці і записатися на прийом фахівця ви можете за телефоном +7 (495) 777-48-49.

  Хірургічний метод збільшення.

  При правильному використанні екстендера не буває будь-яких побічних реакцій, не відзначається витончення статевого члена, немає впливу на плодючість і потенцію. Даний спосіб дозволяє досягти постійного (не мінливого з плином часу) збільшення довжини статевого члена.

  Вважається, що чоловіки часто мають хибне уявлення про розміри власних статевих органів, оскільки неправильно вимірюють або оцінюють їх. Пеніс може виглядати коротше, якщо дивитися зверху. Щоб адекватно оцінити розмір, краще роздягнутися перед дзеркалом, в якому можна бачити своє відображення в повний зріст. Згідно з дослідженням, участь в якому взяло понад 15 тисяч осіб, середній розмір ерегованого пеніса становить близько 13 сантиметрів. Межі середніх розмірів коливаються від 11 до 18 сантиметрів. Лікарі діагностують малий статевий член, якщо його розмір менше восьми сантиметрів в ерегованому стані.

  Який статевий член вважати нормальним? Вважається, що нормальна довжина статевого члена в ерегованому стані становить від 12 до 18 див. Середня довжина статевого члена у російських чоловіків становить 15,7 див. Статевий член менш 9,5 см в довжину вважається малим статевим членом, а менше 2 см — микропенисом. Бувають випадки, коли чоловіки незадоволені формою статевого члена, з суб’єктивних причин або в силу об’єктивних порушень геометрії пеніса (деформації головки).

  До нехірургічних способів подовження статевого члена відноситься використання спеціального розтягуючого приладу-екстендера. В основі методу лежить фізіологічна реакція живої тканини на додаток розтягує сили. Будь-яка частина людського тіла, що піддається розтягуванню, відповідає на подібний вплив прискореним поділом клітин і збільшенням маси тканини.

  Використання екстендера для статевого члена не обтяжливо. Його можна носити протягом усього дня, при цьому пацієнт може стояти, лежати, ходити, сидіти. Подовження на 3-5 см відбувається при носінні екстендера протягом 6 місяців.

  Комбінований метод подовження статевого члена.

  Поділитися:

  Існує безліч процедур і засобів, які, як стверджують виробники, здатні збільшити довжину і діаметр пеніса: лосьйони, Бади, вправи, вакуумні насоси, ін’єкції полімерними гелями. Але більшість цих коштів не довели свою ефективність, крім того, використання деяких з них, насправді може призвести до пошкодження пеніса. Якщо вам здається, що потрібні додаткові кошти, краще проконсультуватися з лікарем-фахівцем: урологом, андрологом або пластичним хірургом, — обговорити, чи варто застосовувати той чи інший метод.

  Операція – задоволення небезпечне і дороге, а тому доцільно розглянути й інші способи збільшення члена, доступні в домашніх умовах і не загрожують серйозними наслідками.

  Є спосіб збільшення пеніса за допомогою ліпофілінга, коли через проколи під шкіру вводиться жирова тканина. Однак ефект видно лише відразу після процедури, потім жир розсмоктується (і часто нерівномірно), перетворюючись в ущільнення і нерівності. Наслідки виправляють вже в операційній.

  За допомогою чого можна збільшити член за пару місяців вдома.

  Іншими щадними способами, що допомагають збільшити член в домашніх умовах, можна вважати застосування спеціальних засобів з категорії інтимних товарів. Різні екстендери і помпи купити сьогодні так само просто як сходити в магазин за хлібом. Перевагою пристроїв є гарантія тривалого результату, проте використання приладів займає масу вільного часу і викликає дискомфорт. Петельні, вакуумні або поясні екстендери (вони різняться за способом кріплення і ціною) носять по кілька годин на день. Від постійного натягу члену нічого не залишається, крім як збільшитися на пару сантиметрів за 3-4 тижні використання.

  Що допоможе домогтися більшої довжини і товщини члена.

  Перерахувати всі народні засоби, які допомагають збільшити член, неможливо. Якщо вірити відгукам, то деякі з них дійсно допомагають досягти потрібного і довгострокового результату з копійчаними розтратами. І все ж, в гонитві за ідеальними розмірами важливо не забувати про здоров’я. Любіть себе, і тоді Ваш член в буквальному сенсі стане чоловічою гідністю і предметом гордості незалежно від сантиметрів.

  Дивно, але найчастіше проблема з маленьким розміром пеніса надумана його володарем. Чоловіки, довжина члена яких досягає восьми сантиметрів у збудженому стані, можуть не переживати: їх статевий орган відповідає нормальним показникам. Але найчастіше хлопці, які мають цілком » стандартні габарити «(від 12 до 16 см в довжину і 3-4 см в обхваті при ерекції), схильні думати про збільшення члена. Можна домогтися воістину помітного результату, і зробити свого «дружка» товщі або довше, не вдаючись до операції?

  В цілому, пацієнти-чоловіки, які хочуть збільшити статевий член, нічим не відрізняються від інших пацієнтів пластичної хірургії — наприклад, від жінок, які хочуть виправити розмір або форму грудей або зробити інтимну пластику, виправити форму вух або носа».

  Аналогічно діє і вакуумна помпа. Більше нагадуючи насос-пристосування являє собою циліндр, в який поміщають чоловічу гідність. Далі повітря зсередини викачують, що створює всередині вакууму високий тиск і стимулює кровообіг. Для комфортного застосування пеніс бажано обробити спеціальним мастилом.

  Народні засоби для чоловічої сили і збільшення члена.

  Фіточай. Вживання напоїв, що містять корисні речовини женьшеню, імбиру, шипшини та інших спрямованих на чоловічу силу рослин, тонізує, сприятливо впливає на кровообіг, розслабляє. Відвар з часнику і петрушки. На один стакан води потрібно 2 зубчики часнику, варити на повільному вогні 15-20 хвилин. Перед вживанням в відвар покласти 2 ст. л. дрібно порубаної зелені. Пити кожен день перед сном. Регулярне вживання волоських горіхів з медом. Рецепт для чоловіків: ядра 5-6 волоських горіхів дрібно перетерти і змішати з медом, вживати по 1 ч. л. перед сніданком і вечерею.

  За допомогою операції можна збільшити як довжину, так і діаметр пеніса.

  Існує кілька способів, які можуть вплинути на величину чоловічого статевого органу. У порівняння з операбельним методом вони не відрізняються надефективністю. Більш того, гарантувати дію хоча б одного з них на сто відсотків неможливо. Та все ж практика застосування методик для зміни розмірів пеніса говорить про непогані результати при наполегливому бажанні досягти поставленої мети. Щоб збільшити член бажано використовувати одночасно кілька варіантів з представлених нижче:

  Є вакуумні насоси, які зазвичай використовують для лікування еректильної дисфункції. Вони здатні лише на час візуально збільшити розмір, але занадто часте або довгий використання може привести до пошкодження тканин і погіршити якість ерекції.

  Як збільшити статевий член, прості способи без операції.

  Щорічно в світі робиться більше 11 тисяч операцій по збільшенню пеніса, і число їх постійно зростає . Саме хірургічне втручання триває не більше півгодини, і вже через три тижні чоловік може почати активне статеве життя. Велика частина операцій проходить в Таїланді-світовому лідері пластичної хірургії. Також їх роблять в Росії, і популярність їх зростає. Ми продовжуємо спецпроект з Науково-практичним центром хірургії клініки «Сімейна» . У цьому тексті-розповідь про те, як відбувається операція по збільшенню пеніса.

  Джелкінг: проста техніка вправ для збільшення члена.

  Чи має розмір значення?

  Чи можна обійтися без операції?

  Є вправи, які склалися століттями у деяких народів: метод джелька (матеріалів про тренуванні російською мовою майже немає, почитати докладніше про джелкінга можна тут) застосовують з 9-11-річного віку суданські хлопчики. Рухи нехитрі: рукою потрібно здійснювати рухи від основи пеніса до голівки, стримуючи еякуляцію. Звучить цілком безпечно, але насправді може викликати біль, привести до утворення рубців і змінити форму статевих органів.

  Як пацієнт вирішується на операцію?

  Досить великий спектр питань може наштовхнути чоловіка на операцію: невдалий сексуальний досвід, внутрішні переконання, некоректна інформація в відкритих джерелах в інтернеті. Пластичний хірург Науково-практичного центру хірургії клініки «Сімейна», доктор медичних наук, професор кафедри пластичної хірургії Першого МГМУ ім. І. М. Сєченова Андрій Істранов розповідає:

  Надійно і з гарантією. Як збільшити те, про що пишуть в безадресній розсилці.

  Варто відзначити, що він є одним з травмонебезпечних, і не сприяє зміні товщини органу.

  З точки зору фізіології — ні. Але секс — це не механічна притирання двох партнерів, це цілий комплекс переживань людини. Там грає роль і впевненість в собі, і бажання зробити свого партнера щасливим, і сексуальні звички, і багато іншого.

  Промасажувати статевий член, злегка розтерти його. Далі прикріпити лейкопластир перед головкою і зафіксувати щільну нитку. До шнурка підвішують невеликий вантаж (починають з 20-30 грамів), і залишають його на 15 хвилин. З кожним разом час сеансу слід додавати, а вага вантажу – нарощувати. Головне – не відчувати під час процедури відчуттів оніміння.

  Збільшити діаметр пеніса можна на 2 сантиметри, що досить значно. Широко застосовують два способи. Перший, найпоширеніший — за рахунок власних тканин пацієнта.

  Є таблетки і лосьйони. Вони зазвичай містять вітаміни, мінерали, трави і гормональні препарати. Однак досліджень, які підтверджують, що хоч що-небудь з цього працює, немає.

  Як влаштована операція?

  Подібну операцію відносять до мікрохірургічних. Після неї пацієнту потрібен спокій протягом тижня.

  Ще є ін’єкції, але тут ризики дуже високі, а ефективність сумнівна. Введення полімерних, поліакриламідних гелів під шкіру статевого члена може привести мало не до інвалідизації, попереджають лікарі. Полімер не тримається під дією сили тяжіння, із-за фізичних навантажень гель мігрує, нерідко викликає запалення, за цим може послідувати інфекція і так аж до некрозу тканин з повною або частковою втратою пеніса.

  З діаметром все складніше для пацієнта, зате цікавіше для читача.

  захоплення член

  Серед народних засобів, з допомогою яких можна недорого збільшити член в домашніх умовах, варто відзначити наступні варіанти:

  Є тільки один нехірургічний метод збільшення пеніса, показав свою ефективність, — тривале носіння екстендера. Це дві штанги з регульованою довжиною, які встановлюють між головкою і підставою статевого члена. Штанги потрібно дуже поступово, потроху розсовувати, розтягуючи пеніс — виходить щось на зразок апарата Ілізарова, тільки без спиць. Екстендер доведеться носити тривалий час, результатом носіння буде збільшення довжини пеніса на пару сантиметрів.

  Які ризики?

  «Справа ще в тому, що розкид в «нормі» досить великий. 11 або 18 сантиметрів-все-таки суттєва різниця, — каже пластичний хірург Андрій Істранов. — Розмір має значення в тому сенсі, що багато залежить від партнера, його адаптації, сексуального досвіду. І мова не про те, якого розміру пеніс був у попереднього чоловіка вашої партнерки, а ще й в її реакціях і очікуваннях. У жінок рецептори можуть концентруватися в різних ділянках статевих органів: в області клітора, входу у піхву, його передній поверхні або десь поруч з шийкою матки. Діаметр пеніса має значення, якщо рецептори концентруються біля входу або по стінках піхви, довжина — якщо навколо шийки матки. І це означає, що вміння чоловіка, позиція, розуміння між партнерами важливі так само, як і розмір. Немає універсального пеніса, за допомогою якого можна задовольнити будь-яку жінку».

  Є спосіб збільшення товщини пеніса за допомогою силіконових імплантатів — аугментаційне ендопротезування статевого члена. Це найменш травматичний спосіб, а сама операція нагадує пластику грудей, тільки імпланти індивідуальні, їх виготовляють спеціально для пацієнта.

  Дуже важливо, як і з іншими пластичними операціями, адекватно оцінити, чи допоможе хірургічне втручання досягнення конкретної мети. Кожен лікар буде намагатися уникнути операції, якщо бачить, що очікування пацієнта не відповідають реальним можливостям хірургії або що дії лікаря будуть неефективні, вважає Истранов.

  Сучасні ідеали краси ставлять нові, більш жорсткі вимоги до нашої зовнішності. Тепер вже недостатньо мати виключно гарне обличчя – всі частини тіла, в тому числі й інтимні повинні відповідати певним канонам і гармонійно доповнювати загальний досконалість. Популярність інтимних операцій зростає з року в рік. Це пов’язано, перш за все, з тим, що все більше людей не хочуть миритися зі своїми комплексами і незадоволеністю в сексуальній сфері життя. Звичайно, не тільки спроби догоджати моді були стимулом розвитку інтимної пластичної хірургії. Витоки даної галузі естетичної медицини треба шукати в гінекології та урології. У сучасному варіанті інтимна хірургія займається вирішенням медичних проблем, і корекцією зовнішніх анатомічних дефектів. Інтимна хірургія для чоловіків • подовження статевого члена (лигаментотомия + нехірургічний экстендерный метод) • потовщення статевого члена • відновлення еректильної функції при імпотенції (реваскуляризація, ендопротезування) • ендопротезування мошонки (при відсутності яєчка) • пластика покривних тканин статевого члена, в т. ч. пластика вуздечки • відтворення статевого члена • видалення сторонніх тіл з м’яких тканин пеніса • корекція вроджених деформацій Інтимна хірургія для жінок • корекція великих і малих статевих губ • відновлення дівочої пліви (гіменопластика) • пластика піхви (задня кольпорафия) • корекція вроджених деформацій.

  Пластична хірургія в усьому світі — це більшою мірою психотерапія, ніж вирішення справжніх проблем. Це вірно і щодо операцій по збільшенню пеніса. Багато чоловіків вважають, що їх пеніс менше, ніж повинен бути, в той час як лікарі впевнені: більшість недооцінює свій розмір. Чому так відбувається? Парадоксально, але уявлення про те, що пеніс занадто малий, нерідко формується в дитинстві, коли уявне порівняння з батьком та старшим братом може натурально збентежити.

  «Зазвичай чоловік приходить і каже: «Доктор, хочу, щоб у мене був великий». Далі ми розмовляємо, детально все обговорюємо, обов’язково говоримо про сексуальні потреби. Буває, що про операцію замислюються через неможливість втілити в життя свої мрії або сексуальні фантазії: наприклад, займатися сексом з жінкою видатних форм», — говорить Андрій Істранов.

  Пластика піхви (задня кольпорафія) потреба в такій оперативній корекції виникає у жінок після пологів, а також, якщо в ході пологів були будь-які мимовільні розриви або проводилася перинеотомія за медичними показаннями. В результаті м’які тканини промежини і піхву розтягуються і деформуються, виникає ряд фізіологічних проблем (хворобливість при статевому акті, аноргазмія і ін.). Усунути проблеми допоможе операція – задня кольпорафия. Розтягнуті тканини розсікаються всередині піхви по задній його стінці. Потім накладаються шви, які тягнуть і фіксують стінки входу в піхву, зменшуючи його внутрішній діаметр. Хірургічні нитки розсмоктуються самі, слідів на слизовій не залишається. Операція проводиться під місцевою або внутрішньовенною анестезією.

  Потовщення статевого члена операція по збільшенню ширини статевого члена пов’язана з мікрохірургічною аутотрансплантацією м’яких тканин. Обсяг пеніса збільшують за рахунок фрагмента м’язи, взятої з області живота або спини. Власний переміщений клапоть зберігає іннервацію і кровопостачання, що зводить до мінімуму ризик розвитку відторгнення. Це операція дозволяє збільшити обсяг пеніса в середньому на 5 см. операція проводиться під загальною анестезією і триває 3 години. Малопомітні сліди після косметичних швів залишаться на вінцевій борозні і в області забору трансплантата. Сексуальне життя можливе вже через 2 місяці після операції. Так само, як і в разі лігаментотомііі, транспозиція м’язового клаптя не впливає на репродуктивну функцію, а еректильна функція навіть поліпшується.

  Головне, на що варто звернути увагу, коли вибираєте клініку, — це зважена розмова з лікарем. Він не має права обіцяти збільшення пеніса в три рази або навскидку розповідати, на скільки сантиметрів він стане більше. Обережність лікаря — запорука успіху операції.

  Тобто таймінг наступний: за 2 місяці до лігаментотомії починають носити апарат, потім півгодинна операція, а потім ще три тижні з екстендером. Разом — трохи менше 3 місяців на все.

  Кров розподіляється по органах сечостатевої системи. При цьому, речовина не дозволяє утворюватися небезпечним тромбам – це одне з ускладнень, яке може відбуватися при виконанні вправ для збільшення статевого члена.

  «Сьогодні лігаментотомія-основна операція, яку ми пропонуємо для подовження пеніса, — говорить Істранов. — З моєї точки зору, вона є оптимальною за ступенем ризику для пацієнта, травматичності і отриманого результату. Хоча, насправді, не відноситься до операцій істинного подовження. Ми просто збільшуємо кут між пенісом і лобком, підсікаючи зв’язку. Таким чином, пеніс просто висувається вперед і виходить ефект збільшення».

  Якщо ви вирішили, що довжина вашого статевого члена недостатня, лікар «СМ-Клініка» запропонує вам кілька варіантів подовження. Оптимальний метод вибирається лікарем, виходячи з особливостей вашого організму і ваших побажань.

  Для збільшення члена використовують також народні засоби, біоактивні добавки, різні креми і спреї. Про ефективність застосування останніх думки користувачів розходяться, неоднозначно говорять про них і фахівці. В комплексі з вправами дію зовнішніх препаратів більшою мірою дає свої плоди. А якщо врахувати величезну різноманітність подібних засобів, то тут чоловікам залишиться вибирати найбільш підходящі за способом застосування, ціною і особистим уподобанням.

  Ефективність цієї операції багато в чому залежить від податливості тканин, тому, щоб підвищити шанси на успіх і щоб не було рубцювання, лікарі будуть рекомендувати пацієнту носити екстендер до і після операції в поєднанні з прийомом лікарських препаратів, що впливають на розтягнення тканин.

  Якщо ви вирішили дізнатися, як збільшити член содою, значить, ймовірно, відчуваєте невдоволення параметрами свого статевого члена. Якщо ви не готові вживати радикальних заходів і відвідувати кабінет пластичного хірурга, зверніть увагу на звичайні народні методики, які допоможуть зробити ваш пеніс довшим і товщим, позбутися психологічних комплексів і стати більш впевненим у собі чоловіком.

  Однак крім ризиків, пов’язаних зі здоров’ям, пацієнти також турбуються і про власну репутацію, про анонімності операції. Андрій Истранов переконаний, що це питання вирішується просто: «Крім закону, що захищає пацієнта, який свідчить, що будь-яке втручання лікар не може афішувати, є також важливий момент контакту пацієнта і лікаря. Чи виникла між вами довіра? Чи вважаєте ви, що у лікаря гідні моральні якості, які не дозволять йому в принципі поширюватися про операцію? Чи розповідає вам він в подробицях про інших пацієнтів? Чи називає він їхні імена? Або просто наводить приклади, схожі на ваш? За замовчуванням лікар не має права обговорювати вашу операцію ні з ким. Проте якщо пацієнт надмірно хвилюється з цього приводу, то, з точки зору психологічного комфорту, він може спеціально проговорити, що не зацікавлений в афішуванні цієї історії».

  Влаштовано це так: береться фрагмент м’язової тканини зі спини або прямого м’яза живота і пересідає на пеніс. Фактично статевий член обертають фрагментом м’язи, а потім зшивають судини, щоб відновити кровопостачання, — це називається реваскуляризація.

  Лігаментотомію нерідко поєднують з ліпосакцією області лобка, в сукупності це дає кращий ефект у пацієнтів із зайвою вагою. Андрій Истранов каже, що виходячи з його особистого досвіду, пацієнти операціями з подовження пеніса скоріше задоволені. Що стосується ймовірності повторних операцій, то часто така потреба виникає, коли операцію по подовженню поєднують зі збільшенням діаметра, і зазвичай таке бажання виникає у пацієнта у віддаленому післяопераційному періоді.

  Другий спосіб виглядає так: беруть дерможировые клапті з паховій області і розташовують уздовж печеристих тел. Іншими словами, обертають пеніс як при пересадці м’язової тканини, але в цьому випадку лікарі обходяться без мікрохірургічної техніки, тому відновлювальний період проходить простіше: не потрібен суворий постільний режим, і в клініці пацієнт проводить всього кілька днів.

  З довжиною найпростіше. Ця операція по-науковому називається лігаментотомія, і означає Вона розсічення підвішує зв’язки статевого члена.

  Сода має безліч корисних властивостей, які використовують в побуті і в лікуванні деяких захворювань, але чоловікам буде цікаво інше властивість цього порошку — здатність збільшити статевий член.

  Подовження статевого члена Хірургічна корекція дозволяє збільшити довжину статевого члена на 3-4 см. Це середні показники, величина яких залежить від вихідних анатомічних даних пацієнта. Операція носить назву «лігаментотомія» (від лат. Ligamentum – зв’язка). В ході хірургічної корекції перетинається підтримуюча зв’язка. Функції цієї зв’язки – фіксація кавернозних тіл пеніса до лобкової кістки. Після перетину підтримуючої зв’язки частина кавернозних тіл, раніше знаходилася всередині тіла, переміщається назовні. Розріз проходить по серединній лінії мошонки, тому після повного загоєння косметичного шва слідів на шкірі не видно. Нове положення кавернозних тіл закріплюється шляхом носіння екстендера*. Спінальна анестезія. Тривалість лигаментотомии 40-50 хвилин. Операція досить проста і безпечна, вона не впливає на потенцію чоловіка, його відчуття і репродуктивну функцію. *Екстендер (Jess Extender) — пристосування для механічного безопераційного подовження статевого члена. Тривалість застосування залежить від індивідуальних особливостей і визначається хірургом (не менше півроку). Його щоденне використання (9-12 годин на день) може подовжити пеніс на 2-3 см.

  Захоплення член.

  У підсумку, збільшення статевого члена є для деяких чоловіків нав’язливою ідеєю. Багато хто намагається використовувати будь-які відомі методи збільшення члена. Часто причиною такого занепокоєння розміром статевого члена є бажання просто самоствердитися або продемонструвати незвичайні розміри дітородного органу. Застосування харчової соди є одним з таких сумнівних методів збільшення статевого члена, хоча і має достатню кількість послідовників.

  Як збільшити член за допомогою соди: інструкція та відгуки.

  Чи Правда, що сода збільшує член? Дивно, але це дійсно так. Дана речовина є гідрокарбонатом натрію, який розріджує кров. Це явище надає допомогу під час проведення гімнастики для збільшення статевого члена.

  Пластика малих статевих губ (Лабіопластика) є, напевно, однією з найбільш затребуваних оперативних корекцій. Це пов’язано з тим, що анатомічна асиметрія малих статевих губ – це фізіологічна норма жіночого організму, яка починає реалізовуватися з періоду статевого дозрівання. Якщо занадто подовжені малі статеві губи створюють естетичні або функціональні незручності, вдаються до їх часткової резекції. Операція проводиться під місцевою анестезією, тривалість – 30-40 хв. Шви накладаються спеціальними нитками, що розсмоктуються самостійно. Сліди хірургічного втручання не видно.

  Основні корисні якості соди:

  Ще уявіть собі, якщо вам постійно приходить спам-розсилка «Залізні ерекції і ще сто фантастичних способів збільшення члена». Тут навіть нормальна розсудлива людина почне думати: може, з ним щось не так, якщо йому постійно приходять листи “Вам необхідно це зробити!»Я часто згадую фільм «Людина з бульвару Капуцинів», коли дотримання певної культури повністю змінює поведінку людей. Спочатку вони кидають хуліганити, п’ють молоко і поводяться як джентльмени. А потім, надивившись інших фільмів, починають влаштовувати свавілля, пияцтво і стрілянину. І тут те ж саме: суспільство впливає на людей, і конкретні люди, фільми, культурні патерни породжують якісь ідеї.

  Сода наноситься на член, після чого на пеніс кріпиться вакуумна помпа. Пристрій використовується відповідно до інструкції. Завдяки цьому комбінованому способу вдається в кілька разів поліпшити приплив крові, а значить, результат буде ще більш яскраво вираженим.

  У всіх випадках вибір способу залежить виключно від уподобань пацієнта. Лікар зобов’язаний попередити, де буде рубець, які ускладнення і наслідки можливі, щоб людина могла прийняти зважене рішення.

  Незважаючи на уявну простоту операції і легкість відновлення, крім стандартних ризиків, що супроводжують будь-яке хірургічне втручання, є ризик отримати важке ускладнення: якщо лікар буде надмірно захоплюватися, діяти неохайно, він може пошкодити артерію, тим самим прирече пацієнта на імпотенцію. Отже, вибір клініки і лікаря, що гарантує результат, — найважливіша частина операції.

  В основному, психологічний комплекс може виникнути на рівному місці, тільки із-за браку сантиметрів статевого члена щоб задовольнити партнерку або просте невміння. Лікарі стверджують, що член менше 8 сантиметрів, в стані ерекції — це досить серйозне відхилення.

  Можна збільшити член содою, але від вас буде потрібно правильне використання даного речовини, регулярне його застосування і дотримання техніки безпеки. При цьому такий спосіб відрізняється невеликою вартістю і доступністю, адже харчову соду можна придбати в будь-якому магазині.

  «Зараз вік інтернету: люди дивляться на картинки, не особливо вникаючи, звідки вони з’явилися і наскільки відповідають реальності. Найчастіше саме з картинками з інтернету люди приходять до хірургів, показуючи, що хочуть «саме так, як зображено тут».

  Відновлення еректильної функції У залежності від причин імпотенції і ступеня її вираженості застосовуються різні хірургічні способи поліпшення еректильної функції. Перший варіант лікування – реваскуляризація, він показаний особам, які страждають імпотенцією судинного генезу. Суть методу — відновлення нормального кровопостачання кавернозних тел. У ході операції посилюється приплив артеріальної крові до кавернозних тіл і частково блокується відтік венозної крові, оскільки саме венозна кров наповнює печеристі тіла в ході ерекції. У ряді випадків потрібна імплантація ендопротезу-тоді проводиться фаллопротезування. Ендопротез являє собою систему сполучених балончиків, пов’язаних між собою клапанним пристроєм. Дві довгі вузьких ємності виконують функцію кавернозних тел. Чоловік регулює ступінь їх наповнення за допомогою натискання третього балона, имплантируемого під шкіру передньої черевної стінки та клапанного пристрою, що знаходиться в мошонці. Таким способом можна усунути найважчі і безнадійні в плані медикаментозного лікування форми імпотенції.

  Чи можна збільшити член за допомогою соди. Інструкція по збільшенню члена содою, відгуки. Особливості та корисні поради.

  Застосовувати соду потрібно обережно, щоб не нашкодити своєму здоров’ю. Незважаючи на те, що це досить нешкідливий продукт, при неправильному застосуванні він може викликати алергію.

  Якщо чоловік зважився збільшити статевий член, краще почати з самого простого, недорогого і щодо натурального методу — збільшення члена содою.

  Придбайте соду. Не економте і вибирайте найдорожчий варіант, без сторонніх домішок. Переконайтеся, що у вас немає алергічних реакцій на харчову соду. Для цього змочіть невелику ділянку на ліктьовому згині водою і нанесіть на нього невелику кількість соди. Через годину перевірте: якщо немає почервоніння, свербіння і роздратування, можна приступати до експерименту. Статевий член повинен бути готовий до цілющого збільшення, а значить, рекомендується розпарити статевий орган в теплій воді. Зробіть це за допомогою компресу або просто під душем. Приготуйте Додаткові компоненти для масажу, спрямованого на збільшення члена (рекомендуємо використовувати цей гель ). Для максимальної зручності запасіться гігієнічними серветками, якими ви швидко видалите надлишки соди.

  Такі способи не можуть дати стовідсоткову гарантію того, що пеніс стане більше відразу і на кілька сантиметрів. Це наполеглива праця і вимагає великого терпіння. Також, метод збільшення члена харчовою содою може не підійти деяким чоловікам з індивідуальною непереносимістю речовини.

  Компрес з соди – ще один доведений варіант для збільшення члена. Приготуйте розчин (на один стакан теплої води — одну велику ложку соди). Опустіть марлеву тканину в рідину і оберніть їй пеніс, потримайте п’ять хвилин. Таким чином у вас гарантовано вийде збільшити статевий член!

  Відновлення дівочої пліви (Гіменопластика) Гіменопластика-вельми ординарна операція. Цілісність пліви відновлюють за рахунок пластики її залишків і / або сусідніх м’яких тканин. Операція проводиться під місцевою анестезією. Тривалість – 30 хв. Як і в попередньому випадку, накладаються шви, що розсмоктуються самостійно. Статеве життя можливе через 7 днів після корекції. Операції на зовнішніх статевих органах не змінюють лібідо жінки і не впливають на здатність до зачаття, процес виношування і пологів.

  Нанесіть на член масло (краще використовувати оливкова для повноцінного пом’якшення шкірних покривів). Після сода наноситься на поверхню статевого члена легкими масажними рухами. Процедуру для збільшення необхідно продовжувати протягом декількох хвилин, після чого залишки складу змиваються водою, а на інтимну область наноситься зволожуючий крем. Розпарювання члена в ванні-ще один спосіб, що допомагає миттєво збільшити член. Розведіть столову ложку соди в літрі теплої води. Помістіть член в ємність з цим розчином приблизно на 20 хвилин. Після прийняття цієї ванночки залишки складу змийте водою, а також скористайтеся кремом з зволожуючим ефектом. Не менш дієвий рецепт збільшення члена содою – змішування соди з медом в однакових пропорціях. Нанесіть вийшов склад на поверхню статевого члена, потримайте кілька хвилин і помасажуйте руками. Такий рецепт не тільки може збільшити розмір, але і підвищити чутливість голівки статевого члена, тому застосовуйте його перед романтичним ввечері для більш яскравих відчуттів під час близькості. Порада: для досягнення найбільшого результату беріть натуральний мед в рідкому вигляді. Існує можливість збільшення члена за допомогою соди у вигляді скрабу. Для цього, радять спочатку намочити пеніс і акуратними рухами втирати розчин по всій довжині статевого органу. Вважається, такий метод дозволяє приливати крові в орган набагато краще. Але варто враховувати і негативну сторону такого способу. Деякі чоловіки відзначали у себе печіння і подразнення. Користуватися цим методом краще обережно, щоб не пошкодити чоловічу гідність.

  Результати збільшення статевого члена содою:

  Швидке збільшення обсягу члена на 1-2 сантиметри. Посилення чутливості головки статевого члена, що сприяє повноцінної ерекції і яскравого оргазму. Зміна розмірів члена як в довжину, так і в товщину. Регулярний інтенсивний приплив крові до сечостатевої системи, що є профілактикою багатьох запальних захворювань.

  Рекомендуємо купувати в перевіреному магазині.

  Підготовка до збільшення статевого члена содою:

  Інструкція по збільшенню члена содою:

  Сода нешкідлива і не має невідомого хімічного складу, як і багато креми і гелі.

  Правда і міфи: доктор Хізрієв розповідає свою думку про методи збільшення члена:

  Прийом соди повинен відбуватися в мінімальних кількостях: чверть чайної ложки два рази в день між прийомами їжі (розводити речовина в рідині).

  Корисні властивості харчової соди:

  Коли я став вивчати способи збільшення члена, мені здавалося, що їх величезна кількість, і я не знав, що вибрати – багато методик обіцяли великі прирости при мінімальних зусиллях, а обіцянки інших, навпаки, були скромними. Розібравшись детально в питанні, як збільшити член, я зрозумів просту річ – статевий орган, як і будь-яка частина тіла, не може зрости за тиждень або місяць і без докладання зусиль. Але про все по порядку.

  В цьому випадку харчова сода збільшить чутливість головки статевого члена, а ви можете заощадити час одночасно приймаючи водні процедури. У ванній обережно витягайте член в довжину, обхопивши його двома пальцями і рухаючись у напрямку до голівки. При цьому не повинні виникати хворобливі відчуття, при дискомфорті припиніть дану процедуру. Витягування у ванній із застосуванням соди-відмінний спосіб забезпечити хорошу роботу судин в області малого таза.

  І ще один метод:

  Почуття міри – найголовніше. Не слід зловживати содою для збільшення члена і втирати її кілька разів в день. Якщо є алергічні реакції, дійте особливо акуратно і для початку нанесіть соду на невелику ділянку шкіри. Не застосовуйте соду на пошкоджених ділянках шкіри. Інакше пошкодження на члені посилиться і можливо буде потрібна допомога лікаря. Не втирайте соду для збільшення члена занадто агресивно, намагайтеся не торкатися головки статевого члена. Не використовуйте прострочений продукт. Крім хворобливих відчуттів, він може викликати небажані реакції на шкірі і алергію. Не застосовуйте соду підозрілого кольору і з неприємним запахом. Якщо у вас є патологічні вроджені деформації пеніса, такий метод також заборонений. Перед тим, як перейти до практики, вивчіть теорію. У цьому вам допоможе наш сайт, в якому детально вказані пропорції, час процедур і інші нюанси збільшення члена содою.

  Доброго часу доби, шановні читачі! Давайте тверезо поглянемо на дійсність: більшість статевозрілих чоловіків незадоволено розміром свого статевого члена. За статистикою, збільшити власну гідність мріє 8 з 10 хлопців. Деякі бачать в цьому чи ні проблему усього життя, втрачають внутрішню впевненість і сексуальність, обростають тисячами комплексів і проблемами у відносинах з протилежною статтю. Думки про те, що потрібно терміново щось міняти в своєму тілі, поступово стають нав’язливою ідеєю. Але лише одиниці чоловіків вирішуються на радикальні дії, погоджуючись на хірургічне втручання.

  Чи вплине цей захід на розміри члена і чи допоможе його збільшити? Безпосередньо – ні, але вживання соди всередину добре позначиться на вашому здоров’ї, допоможе уникнути запальних і інфекційних процесів.

  креми і вітамінні препарати стануть хорошим доповненням при використанні екстендера або джелка.

  Від себе додам, що в такого поняття, як «жорстка туніка» — ні. У всіх вона більш-менш еластична. Звичайно швидкий результат буде далеко не у кожного, але щоб туніка взагалі не тяглася на міліметр – такого я не бачив. Всі, хто довго і наполегливо займалися екстендером або джелком, отримали результат, більший або менший.

  Перш ніж використовувати харчову соду, варто подумати, чи так це вам потрібно. Якщо потрібно, можна сміливо приступати до експериментів. На відміну від кремів і гелів, цей продукт коштує дуже дешево. Після перших двох місяців застосування, можна вирішити, чи варто продовжувати. Буде помітний навіть якщо і невеликий, але результат.

  Застосування спеціальних кремів може поліпшити результат від масажу статевого органу, простимулювати наповнення еректильних тканин кров’ю, поліпшити стан шкіри і надати збудливий ефект, але самі по собі ніякі таблетки не допоможуть. Поки що не придуманий препарат, який може окремо від решти організму викликати зростання органу. Тому якщо ви бачите рекламу чергового надефективні і новітньої засобу, який допоможе без всяких зусиль – продавець просто намагається зіграти на нашій вірі в чудеса.

  З-за того, що у чоловіків є недоліки у вигляді розміру або обсягу статевого члена, у багатьох пропадає впевненість у собі, починаються депресії, чоловік втрачає інтерес до статевого життя.

  Вакуумна помпа — це сама спірна методика, у більшості не дає ніякого ефекту. Щоденне тривале перебування статевого органу в вакуумі викликає набряк через мікроскопічних крововиливів, менш твердою стає ерекція, темніє шкіра. Майже всі вакуумні помпи, які продаються в Інтернеті, для збільшення не призначені. Не починайте занять з покупки помпи, інакше ви швидко розчаруєтеся в ідеї, в гіршому випадку нашкодите своєму здоров’ю.

  Якщо у вас є бактеріальні або інші захворювання сечостатевої системи, лікувати їх треба відповідними медикаментами, а народні засоби для того, щоб збільшити член, допускається застосовувати тільки за вказівкою лікаря. Крім того, сода заборонена при захворюваннях шлунково — кишкового тракту, розладах травлення, алергічних реакціях.

  Як збільшити член: огляд методик.

  Про те, чи можна збільшити статевий член в принципі, я вже писав і повторю: «Так, можна, незалежно від віку і початкового розміру. Потрібно тільки завзятість і щоденні заняття». Дуже важливо підібрати підходящу методику. Які способи я рекомендую і чому? Відповідаю на часте питання на форумі, як збільшити член, з аргументами» за «і» проти » по кожному.

  Ніхто точно не знає як сода впливає на розмір статевого члена у чоловіків, але є безліч позитивних відгуків про цей спосіб.

  Приблизно за пару місяців використання соди, у багатьох чоловіків статевий член додав в розмірі близько сантиметра, але це вже залежить від організму чоловіки, який використовує такі методи.

  Екстендер, джелк (мануальний масаж), підвішування.

  Не варто чекати миттєвих результатів. На будь-який спосіб необхідний час для того, щоб оцінити результат. Так як сода — це найпростіший і дешевий метод збільшення, то для того, щоб домогтися результатів, потрібно регулярно використовувати методи протягом двох і більше місяців.

  BioVea Horny Goat Weed Plus (with MACA) 120 капс.

  Таблетки, мазі, креми.

  Для посилення збільшення члена рекомендується приймати соду всередину в поєднанні з іншими способами. У помірних кількостях сода добре впливає на внутрішні системи організму. Іноді недостатні розміри статевого члена і млява ерекція виникають через захворювань, що протікають без симптомів.

  Збільшення пеніса за допомогою соди не має серйозних протипоказань. Не обов’язково перед застосуванням консультуватися з фахівцем. Але при цьому, необхідно враховувати запобіжні заходи, наприклад, дотримуватися зазначену дозування, масаж і скраби робити тільки чистими руками.

  Немає жодного достовірного відкликання від людей, яким допомогли гормональні таблетки. Такі таблетки без призначення лікаря, швидше за все завдадуть шкоди здоров’ю. Будь-які гормональні препарати призначаються лікарем-ендокринологом після проведення розгорнутого аналізу на статеві гормони.

  Подразнення шкірних покривів, яке призводить до активізації кровообігу і, як наслідок, до тимчасового збільшення статевого члена. Завдяки місцевому впливу поліпшується ерекція, що корисно для тих, у кого є невеликі проблеми з потенцією. Цікавий факт: деякі фахівці стверджують, що невелике роздратування статевого члена є відмінною профілактикою захворювань малого таза. Швидкий результат. Це підходящий варіант, якщо побачення відбудеться вже сьогодні, а в планах – збільшити член і приємно здивувати партнерку. Ви можете реально збільшити член содою і при цьому не вдаватися до прийому таблеток і хірургічного втручання. Сода впливає на організм місцево, тому не шкодить печінці та іншим органам. Доступність – ще одна перевага соди. Придбати її може кожен чоловік, незалежно від своїх фінансових можливостей.

  ефект досягається миттєво.

  PeniMaster Pro Complete Set.

  Як працює даний метод збільшення статевого члена:

  сильне потемніння шкіри органу; приріст невеликий, досягається тільки за рахунок тимчасового посилення ерекції; тривала дія викликає набряк пеніса і тимчасове зниження ерекції; один із найбільш травматичних методів, не рекомендований новачкам.

  Якщо ви хочете досягти максимального комфорту і збільшення, спробуйте використовувати соду в теплій воді, приймаючи ванну.

  Гидропомпа Bathmate HydroMax 7 (HydroMax X30)

  Екстендер ProExtender.

  Підвішування вантажу, хэнгинг.

  PeniMaster Chrome.

  Вживання соди всередину:

  Екстендер – апарат для розтягування. Джелк-власноручний мануальний масаж. Підвішування-спосіб, при якому пеніс розтягується за допомогою підвішеного вантажу.

  дешевий неякісний апарат може викликати сильні болі при носінні; по-справжньому комфортні вакуумні моделі коштують досить дорого.

  на сьогодні немає препаратів, здатних збільшити розміри члена багато препаратів, які нібито допомагають, небезпечні для здоров’я.

  Підвішування передбачає розтягнення пеніса по годині-два щодня. Це більше, ніж при джелке, проте цей час вам доведеться стояти з підвішеним до пеніса вантажем. Це досить утомливо, пересуватися по будинку складно. Для досягнення мети також буде потрібно не менше 2 років. Хочу застерегти від цього методу новачків, часто бачу, що збільшення пеніса починають саме з підвісів, причому підвішують величезні ваги, по 5-7 кг Велику вагу не викличе швидкого росту, важливіші час розтягування, а не велике навантаження. Зайве навантаження викликає внутрішні травми пеніса, і його білкова оболонка так твердне від постійних мікротравм, що потім збільшити пеніс не вдається ніяким способом.

  Який спосіб збільшення пеніса вибрати.

  Що ж вибрати з трьох методик? Швидкість росту залежить в основному від одного – скільки часу ви зможете приділяти заняттям.

  Вакуумна помпа.

  Для того щоб домогтися помітного збільшення члена, необхідно проводити процедури щодня. Після впливу соди бажано наносити на шкіру пом’якшувальний засіб із заспокійливим ефектом.

  Якщо ви вибираєте джелк, раджу запастися хорошим розігріваючим кремом. Він швидко прогріває чоловічий орган перед тренуванням, тонізує і покращує кровообіг, допоможе тканин швидше відновитися, а при багатьох вправах, наприклад, «мокрому джелке» крем необхідний, без нього не відбувається пошкодження шкіри. Хороший крем для джелка — Перський шах, а для відновлення шкіри відомий доктор Р. Ю. Петрович рекомендує цілющий крем Philips Avent.

  Гидропомпа.

  Доктор Хізрієв про популярні креми для збільшення пеніса, в тому числі про » Титан-гелі»:

  Технології не стоять на місці. Не так давно була винайдена і вийшла на ринок гідропомпа — пристрій, що діє за допомогою води, а не повітря. Завдяки тому, що пеніс не потрапляє в розріджену атмосферу, а контактує тільки з водою, гидропомпа виключає проблеми повітряної помпи: поява почервоніння і синців через лопнувших судин. Гідропомпа швидше допоможе, ніж її вакуумний аналог, головним чином в товщину, за рахунок розтягування зсередини, яке провокує прискорене поділ клітин. Я б радив використовувати її тим, хто займається з екстендером, щоб отримувати безпечне збільшення пеніса саме в товщину.

  Чому я об’єднав ці методи збільшення члена – тому що вони діють на одному і тому ж принципі – тривалого розтягування. На цьому принципі працюють апарати Ілізарова, які можуть не тільки подовжити м’які тканини, але і змінити довжину і форму кісток. Цей же принцип тисячі років використовують в традиційних культурах Африки та Азії для додання специфічної форми м’яким тканинам вух, губ, носа і навіть подовження шиї. Принцип розтягування давно відомий і дає практично гарантований результат.

  Чи може збільшення статевого члена стати не примхою, а необхідністю? Як збільшити член самостійно ? Дуже багато чоловіків задаються цими питаннями. Сьогодні на цю тему ведуться розмови як на прийомах у лікаря, так і в телевізійних передачах, форумах, блогах. І навіть у розмовах з друзями.

  Чоловікові потрібно відчувати себе впевненим в ліжку, знати, що він повноцінний і тоді в житті у нього не виникне жодних проблем!

  більш швидкий час досягнення результату.

  зростання займе тривалий час-кілька років; хенгером незручно користуватися; один з найбільш травматичних методів, може також викликати зупинку зростання, новачкам не рекомендований.

  для досягнення задовільного результату треба займатися 2 роки; вимагається досконале вивчення методики, щоб розробити індивідуальну програму; потемніння шкіри (рвуться судини), при неправильному виконанні вправ можливі травми.

  пристосування для підвішування можна зібрати з підручних матеріалів.

  Джелк, мануальні вправи.

  Яким кремом збільшити член.

  захоплення член

  Розглянемо найефективніші засоби (не рахуючи операції) і дізнаємося, як можна збільшити член в домашніх умовах на 2-3 і навіть 5-6 див.

  не потрібно нічого, крім крему для змащування пеніса перед заняттями; тренування не займає багато часу протягом дня;

  При правильному застосуванні екстендера можна: збільшити довжину статевого члена до 4-6 см. збільшити товщину статевого члена до 1-2 см виправити незначні деформації (напримерискривления) статевого члена.

  Вакуумна помпа і підвішування не рекомендовані для початку занять, можуть призводити до травм.

  Опис: Екстендер особливий ортопедичний аппараткоторый призначений для збільшення статевого члена методом растягиванияили для незначної корекції його форми. При тривалому розтягуючому зусиллі кількість клітин збільшується і тканини розтягуються. Цей ефект дозволяє збільшити довжину і обсяг статевого члена в стані покоятак і в стані ерекції. При правильному застосуванні екстендера можна: збільшити довжину статевого члена до 4-6 см. збільшити товщину статевого члена до 1-2 см виправити незначні деформації (напримерискривления) статевого члена. Екстендер особливий ортопедичний аппараткоторый призначений для збільшення статевого члена методом растягиванияили для незначної корекції його форми. При тривалому розтягуючому зусиллі кількість клітин збільшується і тканини розтягуються. Цей ефект дозволяє збільшити довжину і обсяг статевого члена в стані покоятак і в стані ерекції.

  Якщо використовувати гідропомпу окремо, то зростання буде йти дуже повільно, але є і плюс-на помпу знадобиться витратити всього 20 хвилин в день. Відмінна ерекція і моментальне розбухання пеніса перед сексом йдуть бонусом.

  Це залежить від віку, еластичності тканин і індивідуальної схильності до зростання. Не можна сказати заздалегідь, яким буде результат після 1, 2 або 3-х місяців занять. Вважається, що збільшити член на 2-3 сантиметри — це добре, максимально – 4 див. Але навіть мінімальний приріст сильно мотивує на подальші заняття, різниця в сантиметр-півтора дуже помітна і візуально, і в плані відчуттів при сексі. А правильно підібрана програма занять з екстендером або джелком посилить ерекцію, не кажучи вже про те, що підвищиться впевненість у своїх силах. Збільшення члена натуральними техніками розтягування-реально, доступно кожному, дозволить позбутися комплексів і поліпшити сексуальне життя. Час, зусилля і гроші не пропадуть даремно і дозволять вам відчути себе новою людиною.

  Хірургічна операція.

  При джелке пеніс розтягується вручну, не більше 40-50 хвилин в день. Для отримання першого результату потрібно приблизно півроку, а для значного, в кілька сантиметрів, потрібно займатися 2-3 роки. З віком еластичність тканин знижується, ця методика збільшення члена більше підійде молодим (до 22-23 років) людям, у яких немає можливості купити екстендер. Незважаючи на те, що всі вправи джелка викладені в Інтернеті безкоштовно, вам доведеться випробувати їх усі і набрати з них програму, яка підійде вам індивідуально. Джелк – це марафон, а не спринт, якщо хочете збільшити статевий член швидко, ця методика не для вас.

  найшвидший результат з усіх методик: збільшення члена завдовжки до 4 см, в обсязі на 1 см; проста методика застосування не вимагає довгого вивчення, може користуватися кожен, без виснажливих тренувань і хімічних препаратів; якщо немає захворювань, то не потребує консультації з лікарем; серйозні виробники екстендерів гарантують безпеку занять: Penimaster (Німеччина), Jes Extender (Данія), Male Edge (Данія)

  Гідропомпа дає непоганий стійкий ефект, можна використовувати окремо, але зростання помітніше і швидше, якщо застосовувати її в додатку до екстендера. Вона працює, в основному, на поступове збільшення статевого члена в товщину.

  Екстендер – по суті, більш сучасний варіант підвішування. Роль вантажу виконують підпружинені штанги, натяг регулюється довжиною штанг. Апарат носять по 6-8 годин на день. Таке тривале щоденне розтягування дає швидкий результат, перші досягнення можна побачити вже через пару тижнів використання. Я не даремно раджу екстендер в якості кращого методу для новачка – не потрібно освоювати методики збільшення члена, виконувати вправи – менше ризик зробити щось неправильно, тяга апарату обмежена на безпечному рівні, немає ризику серйозних травм. Як і багато, я починав з джелка, проте швидко зрозумів, що чим чекати кілька років, простіше займатися за більш ефективною методикою.

  Засоби, які сприяють тому, як збільшити статевий член – дуже популярні в онлайн інтернет-магазинах. Практично всі чоловіки і жінки знають, що зараз можливо збільшити член, але також дуже важливо те, як Ви його використовуєте! Тим, не менш, сильна стать від природи схильний до змагань: чоловіки з гідністю великим в діаметрі цікавляться тим, як збільшити довжину члена; в той же час хлопці з довгими пенісами хочуть знати, як збільшити товщину члена. Існує думка, що дітородний орган — це символ мужності, тому багато хто шукає засіб для збільшення пеніса, щоб відчувати себе впевненіше.

  Кілька слів про операцію по подовженню пеніса. Операція без апарату неефективна. Сама по собі операція не збільшує пеніс, при операції тільки перерізується підтримуюча зв’язка пеніса, щоб його простіше було витягати за допомогою екстендера, який потрібно носити 4-6 місяців після операції. Робити операцію, вирішувати вам, це коштує дорого, і фантастичних результатів не буде, хорошим вважається 1-1,5 см.

  В середньому за статистикою розмір члена в ерегованому стані становить 13-15 см. але часто цього не достатньо, щоб повністю задовольнити дівчину. Не кажучи вже про тих жінок, які народжували. В наш час кремом можна збільшити член на 4-5 см і це ще не все! Ваша ерекція стане більш тривалою, а тривалість статевого акту з легкістю зможе досягати 3-х годин без перерви!

  операція небезпечна своїми ускладненнями; потрібен тривалий період реабілітації (близько 4 місяців), протягом якого ви будете носити екстендер.

  Який результат дають методики збільшення члена.

  Таким чином, самостійно таблетки для збільшення пеніса ефекту не дадуть, проте деякі препарати можна використовувати як допоміжний засіб. Вони добре працюють в комплексі з механічним розтягуванням за допомогою екстендера або джелка. Вітаміни, мінеральні речовини та амінокислоти в поєднанні з фізичними навантаженнями прискорюють ріст тканин, як це відбувається, наприклад, у бодібілдерів, які прагнуть наростити розміри свого тіла за рахунок приросту м’язової тканини. Для цього спортсмени приймають спеціальні біодобавки з амінокислотами (амінокислоти живлять м’язові тканини). Особливою популярністю у цих спортсменів користується L-аргінін — будівельний блок білка. З його допомогою відбувається посилене нарощування маси тіла за рахунок зростання білкової тканини. L-аргінін також може застосовуватися і як будівельна речовина для тканин. Тому біодобавки, що містять цей елемент, принесуть користь при заняттях з якогось іншого способу збільшення пеніса. Адже ці заняття дають таку ж фізичне навантаження на тканини, ефект від якої можна додатково простимулювати.

  Креми і таблетки можуть сприяти занять, але окремий прийом будь-яких препаратів результатів не дасть.

  Крем, гель, мазь: збільшити член (пеніс) просто!

  Креми, що збільшують пеніс — це велика надія для чоловіків з маленьким розміром. Але давайте з’ясуємо, чи можна збільшити розмір члена і яким інструкціям при цьому потрібно слідувати.

  І найголовніше досягнутий розмір залишиться назавжди! Інструкція по носінню екстендера Pro Extender1. Для початку використання Pro Extender необхідно зібрати приборустановив стартовий набір штанг. Налаштування довжини Pro Extender відбувається за рахунок додавання або заміни штанг різної довжини (в комплекті є стрижні по 233.5 і 5 сантиметрів). Орієнтовна початкова довжина зібраного приладу вираховується за формулою: довжина ерегованого пеніса мінус 4 сантиметранапример: 16 — 4 = 12 сантиметрів. Початкова довжина зібраного екстендера повинна дозволяти одягнути прилад і зафіксувати його. Довжина Pro Extender в повністю зібраному стані становить 24 сантиметри.2. Щоб не відчувати дискофорт при носінні экстендеранеобходимо надіти екстендер такчтобы кільце-підстава впиралося в пахнаходилось у підстави пеніса (виїмка в кільці повинна знаходитися знизу). Увага: екстендер слід одягати тільки на не ерегований пеніс.3. Відтягніть крайню плоть до основаніюнаденьте пом’якшувальну підкладкутак щоб вона покривала собою край головки (вінцеву борозну).4. Натисніть зверху на платформу-фіксатор і накладіть кріпильний ремінець або дугу поверх пом’якшувальною подкладкидалее закріпіть кінці ремінця або дуги на платформі. Кріплення не повинно бути занадто сильним і пережимати головку пенисаблокируя приплив кровитак ж кріплення не повинно бути занадто слабымдабы головка не вислизала під час носіння екстендера Pro Extender5. Для регулювання натягу скористайтеся гвинтовим механізмомнаходящимся на стрижнях екстендера (увага: обидві сторони необхідно регулювати одночасно). При налаштуванні натягу рекомендується орієнтуватися по насічках на пружинних терезах (стрижні эстендера)при збільшенні натягу одна частина стрижня заходить в іншу тим самим закриваючи собою насечкиих всього четыреони відповідають 6009001200 і 1500 грам натягу. У перші 15-20 днів носіння рекомендується встановити натяг на рівні 600 граммэто потрібно для поступового звикання до навантажень. Якщо для створення необхідного натягу не вистачає гвинтового механізмато рекомендується накрутити Додаткові подовжують штангіідущіе в комплекті.6. Рекомендований час носіння екстендера 4-6 годин в день. Лікарі-андрологи радять робити перерви на 5-10 хвилин кожні 30-60 хвилин ношенияво час перерви можна зробити легкий масаж пеніса для нормалізації кровообігу.7. Після двох тижнів носіння Pro Extender можна почати збільшувати натяг і поступово довести його до 900-1200 грам. Це оптимальне навантаження для провокування росту тканин. Не рекомендується використання екстендера зі значеніемпревишающім 1200 грам. Обов’язково надягайте м’яку підкладку під ремінець або дугу інакше кровоносні судини можуть бути надмірно пережатычто призведе до утрудненого кровообігу в голівці.8. Для тогочтоб зняти прилад потрібно всього лише розслабити кріпильний ремінець або дугу. Носити екстендер можна як в напрямку вверхтак і внізрекомендуется чергувати.9. Оптимальний час носіння приладу складає близько 6 месяцевоно може бути як меньшетак і більше (поки не будуть досягнуті бажані результати екстендера). У перші тижні носіння рекомендується уважно спостерігати за станом Вашого пенисаесли виникнуть негативні изменениято бажано відкласти використання приладу. Не використовуйте Pro Extender під час снатак як може виникнути мимовільна эрекциямогут мати місце неконтрольовані движенияа так само Ви не зможете робити перерви в носінні.

  Найбільш простий, швидкий і безпечний метод-скористатися екстендером. Джелкінг варто вибрати людям, які можуть виділити достатньо часу для тренувань і вивчення методики.

  Як збільшити член: крем для збільшення члена (пеніса) в домашніх умовах!

  Провідні сексологи мають свою думку, відзив: « Збільшення статевого члена (пеніса) кремом на сьогоднішній день є єдиною альтернативою пластичної хірургії. Позитивний результат Ви отримуєте всього за кілька тижнів. Звертаючи до статистики, можна сміливо стверджувати, що крем для збільшення члена допоміг 95-98% чоловіків, які його використовували!»

  Також одним з позитивних моментів в цьому способі є те, скільки коштує збільшення пеніса! Ціна крему з доставкою по Росії, Україні, Білорусії, Казахстану, Вірменії, Киргизії та інших країн СНД коштує всього близько 1000 рублів. Швидка і зручна доставка. А головне-абсолютно анонімна!

  Збільшення члена.

  Провідні андрологи і урологи всього світу визнають ефективність використання екстендера в 100% клінічних випадків.

  Гель для збільшення пеніса (члена):

  Дійсно є пристрої (помпи), креми, мазі, гелі, вправи, масаж для збільшення члена, які можуть реально допомогти Вам стати власником великого статевого органу, якщо зараз він у Вас маленький? Звичайно, так!

  1 тиждень. Чутливість і тривалість «стояка» статевого члена підвищується в 1,5-2 рази. Перший ефект — збільшення розміру члена в довжину: 1-1,5 см.

  Близько 80-90% чоловіків хоча б раз задавалися питанням, як збільшити розмір статевого члена . Операційне втручання навряд чи когось приваблює (хірургічне збільшення пеніса в клініка), тому в першу чергу хлопці і чоловіки різних віків намагаються знайти уроки (відео), як збільшити член і дивляться спеціальні методики збільшення пеніса. Але правда в тому, що більша частина з них-це втрата часу. Але є і ряд перевірених методів додавання декількох сантиметрів своєму дітородних органів (способи збільшити член на 2-4 см). Однак будьте уважні і остерігайтеся підробок!

  2 тижні. Сприяє тому, як збільшити товщину статевого члена (пеніса), а також відбувається вирівнювання форми. Тривалість статевого акту стрімко зростає вгору на 60-70%!

  «Раніше я вважав себе відмінним коханцем, був упевнений, що мої 15 см-це більш ніж. Дівчата завжди залишалися задоволені мною (мені так здається)… але після того, як я побачив рекламу цього крему в інтернеті і подумав, чому б не спробувати за таку смішну ціну (всім відомо, що вартість збільшення члена хірургічно дуже висока). За 1 місяць щоденного використання я подовжив свою гідність на 3 див. Також мені вдалося збільшити член в діаметрі (в ширину) і він став помітно твердіше!»

  Як збільшити член масажем на 2-4 см.

  Кожен місяць використання екстендера допоможе збільшити довжину пеніса ще на на 05 см. всього 6 месяцеви Ви отримаєте бажаний результат. Екстендер допомагає збільшити довжину пеніса в середньому лише на 4-6 см. не носіть прилад довше ніж потрібно.

  Ще один важливий плюс використання крем для збільшення пеніса (статевого члена) — це мінімум часу, необхідний для процедури. У вас піде не більше хвилини, щоб правильно намазати орган. При цьому засіб абсолютно не залишає слідів на одязі, а також не має будь-якого запаху. Тому про ваш «сеанс» ніхто не здогадається.

  А ось один з відгуків про крем для збільшення члена (пеніса) хлопця 28 років:

  3 тижні. Дозволяє збільшити довжину пеніса на 4-5 см! В рази поліпшується якість сексу. Оргазм стає більш потужним і триває до 5-7 хвилин. А жінки божеволіють.

  Популярні методи збільшення пеніса (члена) в даний час — це використання різних гелів і інших засобів, які потрібно наносити на статевий орган і втирати. Раз ви потрапили на наш сайт, то, швидше за все, теж цікавитеся якою-небудь інформацією про мазі і гелях. І, напевно, хочете отримати відповідь на питання, чи реально збільшити член самому, використовуючи такий засіб.

  Купити крем для збільшення члена (пеніса) можна тут:

  Мазь для збільшення пеніса чоловікам:

  Рекомендується використання протягом місяця, максимум двох. Але Ви не тільки побачите, але і відчуєте ефект з перших днів застосування. Найважливіше – це немає небезпеки для здоров’я, на відміну від менш безпечних способів, таких як підвішування вантажу, використання помпи для збільшення пеніса або хірургічної операції. Якщо Ви ще сумніваєтеся, чи можна збільшити статевий член кремом, то ми впевнено говоримо: Так, можна!

  Всі корисні інгредієнти ретельно збираються вручну і проходять якісну обробку на спеціальному обладнанні. Люди, тестуючі такі гелі на основі трав стверджують, що це засіб для збільшення члена (пеніса) дійсно дає результат, але лише тимчасовий. Відбувається набухання органу на кілька годин. Для тривалого ефекті слід використовувати інші препарати для збільшення пеніса.

  Спрей очищуючий для іграшок і тіла Swiss Navy, 177 мл.

  Якщо ж ви все для себе вирішили на 100% і заняття такою фіз. підготовкою повністю влаштовують Вас, то попередньо уважно вивчіть відео, як збільшити статевий член (пеніс) будинку. Повністю дотримуйтесь порад і рекомендацій інструкторів (професіоналів), що склали методику. Дотримуйтеся одного з головних правил — побільше мастила і ніяких хворобливих відчуттів. Воно є практично в кожному відео, де представлена методика збільшення члена. І пам’ятайте, це не просто м’яз, а головний м’яз чоловічого тіла. Бережіть її. І вже скоро Ви отримаєте бажані позитивні результати!

  Там же детальніше Ви зможете прочитати про крем, знайти відгуки фахівців (лікарів) і людей, які його вже спробували і написали про це!

  Зважаючи на велику кількість підробок рекомендуємо бути уважними і користуватися тільки оригіналом!

  Гелі досить безпечні. Основний склад — натуральні компоненти (наприклад, трави — афродизіаки). І як збільшити член за допомогою трав, запитаєте ви? Властивості спеціальних трав, які ефективно впливають на потенцію, застосовувала ще давно шведська компанія, яка виробляла товари для секс-шопів.

  Практично кожен чоловік (скажімо, 9 з 10), якщо його запитати, скаже «хочу збільшити член», а також додасть «але до лікаря не піду!».

  І виходить, що витрачаючи всього 2-3 хвилини в день на цей процес, Ви вже через місяць (і навіть раніше) порадуєте і здивуйте будь-яку дівчину і жінку якісним, тривалим сексом! Ефективне збільшення члена в домашніх умовах тепер доступно. І немає необхідності в дорогому лікуванні, пластики і походів до лікарів.

  Чоловіків, у яких статевий орган (пеніс) ідеально розвинений (має великий розмір і пряму форму), дуже мало. І пов’язано це з тим, що більшість людей їм просто не займаються! А тепер уявіть, що було б з дівчатами, якби вони перестали стежити за своєю зовнішністю. Розумієте аналогію?

  Про можливість і ефективність збільшення пеніса (статевого члена) кремами ми вже поговорили вище. А що на рахунок спеціалізованих клінік і лікарів? Розміри чоловічого статевих органів у всіх відрізняються. Є довше, але тонше. А є коротше, але товщі. Що краще? Швидше друге!

  Другий спосіб-потрібно збудитися, щоб пеніс «встав». Виконуйте руху вгору і вниз уздовж пеніса, обхопивши його великим і вказівним пальцями. Далі обхопи статевий член біля основи (також великим і вказівним пальцями). Акуратно і при цьому сильно тягни пеніс вниз, ковзаєте пальцем до самої головки. Після того, як упретеся — продовжуйте тягнути вниз. Знову проробляйте цей рух від самої основи члена. Цей спосіб особливо хороший для збільшення головки члена. Рухи (ковзання) потрібно виконувати дуже повільно!

  Насправді, покупка мазі для збільшення пеніса являє собою серйозний і відповідальний крок. Переконайтеся, що у Вас немає алергії і протипоказань!

  Як збільшити пеніс в домашніх умовах — Крем для члена та ін.

  Просто важливо підібрати правильний засіб і спосіб. Хочете максимально швидше результат і не боїтеся «лягти під ніж»? Тоді хірургічне збільшення члена саме те, що Вам потрібно! Операція проходить безболісно і досить швидко. Є, звичайно, і мінуси. Про них поговоримо нижче.

  Якщо ви твердо вирішили збільшити розмір статевого членане приймаючи при цьому таблетокне натираясь спеціальними кремамии не лягаючи під скальпель хирургавам потрібен екстендер.

  Важливий момент! Багато хто стверджує (або просто думають), що член є м’язовим органом. Ха! Ці люди не мають ні найменшого уявлення про його будову. Кавернозні і запалі тіла-ось основи пеніса, які розширюються за рахунок припливу крові (при порушенні). Таким чином, маємо висновок, що швидко збільшити пеніс (член) в першу чергу допомагають швидше гелі, а не вправи.

  1.Ретельно помити пахову область з милом, 2.Витерти рушником і дочекатися повного висихання, 3.Взяти мазь для збільшення члена, 4.Нанести невелику кількість на статевий орган і втирати 5 хв, 5.Повторювати процедуру вранці і ввечері.

  Рекомендується чоловікам і хлопцям, які хочуть, але не знають, як збільшити член в обсязі, отримати тверду і швидку ерекцію, яка збережеться на тривалий період часу. Але, на жаль, теж не назавжди. Мазі, як і гелі, надають лише тимчасовий ефект на розмір члена.

  Якщо ви хочете дізнатися, як збільшити член за тиждень, то далі можете не читати Термін не малий, але абсолютно безкоштовний і нічого не буде Вам коштувати. Потрібно лише знайти серію вправ і виконувати їх щодня у вільний час.

  Ефект багато в чому схожий з тим, що і при використанні синтетичних препаратів – надання допомоги у розширенні капілярів пеніса. Настає приплив крові, і пеніса стає простіше стати більш твердим.

  Джелкінг-це збільшення чоловічого члена, а точніше робота, яка виконується з статевим органом. Досвід вказує нам на те, що реальні результати цей метод дозволяє отримати не швидше, ніж за 3-4 місяці тренувань.

  Як збільшити член вправами і якими?

  Масаж і вправи для збільшення пеніса в домашніх умовах.

  Висновок: якщо Ви хочете домогтися постійних, стабільних результатів, і реально збільшити статевий член в домашніх умовах, то у Вас 2 перевірених шляху: крем для члена або операція. Комплексний вплив речовин, які входять до складу крему для пеніса , дозволяє отримає очікуваний, бажаний результат в короткі строки, та ще й вдома (в домашніх умовах).

  Спосіб, як збільшити пеніс будинку:

  Кожна частина тіла людини (чоловіки або жінки) вимагає постійного догляду, уваги і роботи над собою. Чоловічий статевий член — не виняток! Тільки подумайте, адже він є одним з найважливіших органів чоловіка, що вимагає постійної уваги. Хіба не так?

  Перш за все розрахунок йде на регулярні заняття і за спеціальними методиками. Ми вже писали раніше, що величезного ефекту досягти не вийде. Але це не означає, що його не буде зовсім! Отже «на питання » чи можливо збільшити член будинку?»Ми знову відповімо — «так».

  Не забудьте проконсультуватися з лікарем, перш ніж приступите до занять. Пам’ятайте, навантаження повинні бути в міру! Ретельно зважте всі «за» і «проти», вивчіть позитивні і негативні моменти. Обговоріть вправи, що збільшують пеніс, зі своєю дівчиною. Можливо, Вам зовсім не обов’язково цим займатися.

  Чи впливає рівень тестостерону на зростання статевого члена?

  захоплення член

  Все можливо, адже за вікном 21 століття! Століття технологій і прогресу, в тому числі в медицині. Існує досить багато різних методик, як збільшити член без кремів, без мазей, без таблеток і без інших препаратів.

  Збільшення статевого члена-Гель, мазь, крем для пеніса.

  Так, впливає, так як саме тестостерон на ембріональній стадії веде до формування члена замість клітора, а в підлітковому віці — до формування «дорослих» чоловічих геніталій. Але впливає не завжди і не тільки тестостерон, так як до 17-18 років цей ріст припиняється, хоча тестостерон нікуди не зникає.

  Будь ласка допоможіть Дам 25 балів Розбір на член пропозиції,У великих людей минулого були самі різні захоплення.

  Головний мінус операції на збільшення члена (пеніса) ціна. Потрібно дуже досвідчений хірург, що володіє пристойним багажем знань, навичок і умінь. Отже, скільки коштує операція по збільшенню члена? Орієнтовні ціни: 100-200 тис. рублів (актуальні для Москви на 2015-2016 рік). Є пропозиції дешевше, але я б не ризикнув.

  Наостанок хочу Вам показати, як збільшити чоловічий член (збільшення члена, відео з Youtube.com):

  Нам обіцяють, що всього за 3 тижні ми отримаємо приблизно такий результат:

  Тоді постає ще одне питання, на скільки можна збільшити член? Зазвичай ця цифра не більше 1-2 сантиметрів. Статистика показує, що за рік занять статевий орган може вирости на 3 см.але навряд чи більше.

  Перший спосіб-робимо погладжують руху уздовж органу, не використовуючи мастила. Здійснюючи рухи, необхідно тягнути шкіру, а не ковзаєш пальцями по ній. Шкірні клітини повинні розтягуватися, збільшуючись по довжині. Бажано робити це вранці, поки рівень тестостерону в цей період дня максимальний. Дуже простий, але в той же час дуже ефективний спосіб збільшення пеніса (члена).

  До того ж, в середньому, розмір статевого члена більш-менш корелює з розмірами тіла. Тобто, якщо населення однієї території розбити на кілька груп по, наприклад, зростанню, то середній розмір члена у високих чоловіків буде трохи більше, ніж у низьких. (Інша справа, що розкид значень всередині кожної з груп буде більше цієї різниці середніх величин.)

  Залишилося розповісти ще пару моментів на одну з найважливіших тем для багатьох чоловіків. Ми вже розглянули основні способи, як збільшити член (пеніс) в домашніх умовах . З’ясували, що найшвидший спосіб — це операція. Найоптимальніший (на мій погляд) — це крем для члена. Але думаю ви також чули про різного роду засоби, що збільшують член: продукти, таблетки, помпа, насадки, вакуумне збільшення пеніса і багато іншого. Ці питання ми більш детально зможемо розглянути в інших статтях, тому що зараз не маємо достатньої кількості інформації та відгуків про них.

  Як збільшити член без операції (безопераційні способи)

  Пару раз ми отримували питання від читачів, як правильно дрочити, щоб збільшити член. Відповідь, на жаль, ніяк! Набагато ефективніше стабільні і тривалі статеві акти з реальним партнером.

  В клініки часто звертаються з питань подовження або потовщення статевого члена. В одних випадках потрібне хірургічне втручання, в інших немає. Найчастіше чоловікам просто здається, що у них маленький член. Безумовно, бувають і зворотні випадки, коли операція дійсно потрібна, і люди йдуть до лікаря на прийом. Якщо ви потрапляєте в цю категорію, то я рекомендую розпитати на форумах, де збільшують член у Вашому місті. У таких спільнотах люди дають дійсно слушні поради і діляться досвідом. Викладають фото збільшеного пеніса і розповідають свої відчуття до, під час і після операції. Пишуть відгуки про лікарів і самих клініках. Маса корисної інформації, а найголовніше-правдивою!

  Брак правдивої, а головне професійної, медичної інформації в цій області породжує помилкові думки серед чоловічого населення, стосовно цього органу. Реальне збільшення члена самому в наш час давно доступно! Незалежно від віку і розміру статевого органу. Чи можна збільшити пеніс в 30-35 років? Звичайно!

  Не прогав важливого — підключи Знання Плюс, щоб побачити відповідь прямо зараз.

  Виконуючи ці два простих вправи, Ви зможете збільшити зростання члена і отримати непогані результати орієнтовно через 1-2 місяці. Не лінуйтеся, підходите до таких тренувань серйозно і все вийде.

  Навіть надбавка на 10-15% дає хороший візуальний ефект.

  Збільшити член операцією — Скільки коштує?

  Чоловіки діляться на 3 типи: задоволені розміром свого члена, не дуже задоволені і зовсім незадоволені.

  Економ час і не дивись рекламу зі Знаннями Плюс.

  Подивися Відео для доступу до відповіді.

  arnipolina.

  Збільшення статевого члена — правда і міфи.

  Хірургічна методика полягають в збільшенні, так званого, «висячого відділу пеніса» за рахунок зменшення промежинного відділу. Досягається це завдяки перетину ряду зв’язок статевого органу, що утримують його безпосередньо в промежині. При цьому розміри члена залишаються незмінними, але довжина ефективно перерозподіляється в сторону «висячої» області пеніса.

  Міф: існує безліч різних принципів зростання пеніса.

  В Інтернеті можна побачити безліч пропозицій. Одні обіцяють дуже швидке збільшення члена за допомогою якихось секретних вправ, інші – двократне зростання розміру від кремів, треті використовують новітні розробки». Нижче я докладніше розповім про кожну з методик, але якщо коротко, то:

  Які методи збільшення статевого члена існують? Чи допомагають креми, мазі або гелі? Чи ефективна операція? Чи дієва помпа? На ці та інші питання я відповім в циклі статей.

  Фото 3, 4. 5. Індійські народності (Садху) практикують збільшення члена за допомогою саморобних еспандерів.

  Підключи Знання Плюс для доступу до всіх відповідей. Швидко, без реклами і перерв!

  А як бути з коротконогими, дуже волохатими (тіло), з залисинами (на голові) і сексуально активними чоловіками — з тестостероном у них все в порядку — володіють невеликими ПЧ?

  О ні! Перегляди відповідей закінчилися.

  Хірургічне та домашнє (без операції) збільшення пеніса.

  Повний цикл статей на тему:

  Існує безліч типів і видів масажу, які використовує людина, щоб розслабитися або оздоровитися. Я розповім 2 способи, як збільшити розмір члена за допомогою масажу:

  На літр води беруть столову ложку гідрокарбонату натрію. Отриманий розчин застосовується для ванночок. Температура води повинна бути не нижче 38 градусів і не вище 41 градуса. Тривалість процедури становить чверть години.

  Правда: всі робочі методики засновані на принципі розтягування і зростання тканин.

  Мене звуть Дмитро. Я працюю в підтримці сайту з 2008 року. За цей час ми накопичили величезну кількість інформації за різними методиками збільшення статевого члена, порівняли їх ефективність на практиці (за відгуками користувачів c нашого форуму підтримки, а також практикуючих лікарів-андрологів, з якими співпрацюємо).

  Ця перша стаття з циклу статей, в яких я постараюся максимально стисло і аргументовано передати суть кожного з методів і допомогти зорієнтуватися у величезній кількості суперечливої інформації по темі.

  І додам, що розміри статевого члена — це генетично закладена річ і збільшити її ніяк не зможете, ну, крім як перерізати зв’язки, але це задоволення сумнівне.

  Звичайні повітряні помпи для чоловіків, по суті, не призначені для збільшення, це маркетинговий виверт. Вони призначені для коротких (пара хвилин) періодів застосування, щоб створити ерекцію. Більш тривале перебування у вакуумі пошкоджує шкіру і викликає сильний набряк.

  Принцип працюючих методик в розтягуванні і зростанні тканин.

  Цей принцип використав у своїх апаратах Илизаров. Філатов і його послідовники розробили методику нарощування нових тканин для пересадки за допомогою поступового розтягування і приросту нової тканини. Як і все геніальне, цей принцип виглядає досить просто: організм відповідає на зовнішній вплив, зростання починається як відповідь організму на тривалий розтяг.

  Наскільки збільшити член реально.

  захоплення член

  Наскільки ефективний кожен метод.

  Міф: деякі методики дають збільшення члена на 5-7 см в довжину за кілька тижнів.

  Відноситься до ефективних методів, але з обмеженнями. Часто можна прочитати про травми, перевантаження тканин пеніса від підвішування, і інших неприємностях. Пов’язано це з тим, що підвішують зазвичай дуже великий вантаж – 3 і більше кілограм на короткий час – 1-2 години в день. До того ж зазвичай застосовуються кустарні хенгери (пристрої для підвішування), велика вага плюс невдала конструкція може призводити до дуже серйозних травм. Не потрібно намагатися компенсувати короткий час носіння великим навантаженням, це помилка. Для прикладу розглянемо хенгер від PeniMaster Pro . Це одна з небагатьох фабричних моделей підвісу. Вага, який застосовується для розтягування члена, практично такий же, як і у екстендера PeniMaster 1250 гр. Головка фіксується стандартної вакуумної камерою, ризик травм практично зведений до нуля. Звичайно, підвіс не такий універсальний, як стретчер і екстендер, його можна носити тільки вдома, займаючись малорухомої діяльністю. Але у нього є і перевага – його тяга незмінна, не змінюється протягом одного періоду носіння із-за розтягування пеніса. Це оптимальне Доповнення до звичайного екстендера PeniMaster, є спеціальний набір для апгрейда.

  PeniMaster Pro Weight Extender.

  У відео доктор Хізрієв розповість про ефективність кожного з методів збільшення пеніса:

  Має значення і ваш початковий інтимний розмір: чим він більший, тим більша кількість тканини бере участь в розтягуванні і зростанні, відповідно більше результат. Досягти більшого, ніж 30%, дуже важко, після досягнення цієї позначки динаміка зазвичай сильно сповільнюється. Також потрібно враховувати, що це результат для методик з найшвидшим зростанням.

  Экстендеры.

  Ніяка частина тіла не може вирости в півтора-два рази за місяць. Така інтенсивна зміна просто неможливо для людського організму. Ніякі таблетки, масаж, мазі, крему, гелі та інші «секретні методики» не зможуть дати такий результат. Домогтися мети можна, проте варто відразу налаштуватися на тривалі роботу над собою.

  Однак спеціальні креми можуть бути корисні в збільшенні пеніса. Це розігріваючі креми, які значно підсилюють кровообіг в тканинах, тонізують і насичують їх киснем. Такий крем добре прогріває пеніс, ідеальний як розігріває мастило перед джелкінгом або заняттями з екстендером, може забезпечити підвищений рівень ерекції перед сексом. А загоюють креми допоможуть в разі мікротравм слизової і шкіри.

  Апарати розрізняються по конструкції і ефективності. Щоб не помилитися у виборі, читайте статтю про їх відмінності. Носіння правильного апарату не представляє складнощів, ви можете ходити по будинку і займатися своїми справами, а деякі моделі дозволяють застосування і поза домом. Ознайомившись з усіма опублікованими матеріалами по темі, ви обов’язково прийдете до висновку, що оптимальне рішення — купити екстендер PeniMaster Pro, кожну з представлених моделей.

  Правда: максимально можна збільшити пеніс від 1 до 4 см за 6-8 місяців.

  Підвішування.

  Результат буде залежати від обраної методики (екстендер, додаткові пристрої і препарати), індивідуальності організму і, звичайно, завзятості в досягненні мети. Ми говоримо про методи, які викликають саме зростання органу — не його тимчасового розтягування або розбухання. Пропорційно довжині, член збільшиться і в обсязі (так само збільшиться і головка пеніса). Результати, які може отримати за 6-8 місяців близько 90% чоловіків, які йдуть нашим інструкціям і рекомендаціям:

  Гормональні препарати також не забезпечать зростання, це ще один міф про те, як збільшити член. Гормони можуть допомогти тільки в разі недорозвиненості первинних статевих ознак через проблеми з ендокринною системою в період статевого дозрівання. Проте в цьому випадку тим більше не можна займатися самолікуванням забороненими до вільного продажу гормональними апаратами. Зверніться до фахівця, лікар пропише потрібні препарати і в потрібному дозуванні.

  збільшення в довжину на 2-4 см в стані ерекції збільшення в довжину в стані спокою (не ерегованому) на 2-2.5 збільшення см в обхваті на 1.5 см збільшення розмірів голівки пеніса випрямлення пеніса (вроджене викривлення погано піддається випрямляння, придбане випрямляється краще) поліпшення ерекції, лібідо (сексуального потягу) з-за постійного тренування тканин органу збільшення тривалості статевого акту (відбувається затримка передчасного сім’явиверження, за рахунок зняття надмірної чутливості головки пеніса)

  Швидше за все відбувається збільшення члена екстендером. Висока ефективність методу пов’язана з тим, що статевий орган розтягується тривалий час – по 6 годин в день, а чим довше вплив, тим швидше зростання. Екстендер являє собою аналог апарату Ілізарова, виробляє розтяг за головку з допомогою пружних штанг.

  Теги до статті (tags): «як можна збільшити член», «як правильно збільшити член», «як збільшити головку члена», «препарати збільшують член», «як збільшити член мазь», «збільшити член таблетками», «методи як збільшити член», «як можна збільшити статевий член», «збільшити член з допомогою крему», «як збільшити пеніс», «як збільшити розмір пеніса», «як можна збільшити пеніс», «реальне збільшення пеніса», «статевий член збільшення», «вправи для збільшення члена», «методика збільшення члена», «замовити збільшення члена»

  Пам’ятайте! До складу мазі можуть входити речовини, що викликають свербіж, печіння і алергічну реакцію в залежності від індивідуального організму. Тому, настійно рекомендуємо ознайомитися зі складом і способом застосування до того, як задатися точною метою, як збільшити член народними засобами.

  На жаль, таблетки, мазі або крему, який міг би без зусиль збільшити пеніс, не існує. Немає жодного відгуку на незалежних форумах, в якому було б зафіксовано зростання від деяких таблеток або крему. Звичайний склад таблеток – це набір вітамінів і екстрактів, а креми містять звичайні косметичні складові для догляду за шкірою.

  Фото 2. У Таїланді місцеві жінки за допомогою шийних прикрас витягають не тільки м’язову, але і кісткову тканину хребта.

  Джелком займаються приблизно 40 хвилин в день, тому швидкого зростання від нього чекати не варто, ця методика також дає результати досить повільно, за кілька років занять.

  Тестостерон — необхідна умова для зростання члена. Без нього член просто залишиться нерозвиненим («дитячим»). Але остаточний розмір члена визначається не рівнем тестостерону (або не одним лише рівнем тестостерону), а якимись іншими факторами. Просто у відсутності тестостерону ці фактори взагалі не спрацювали б.

  Чи допоможуть таблетки, мазі або крем?

  Джелкінг допомагає, якщо виконано 2 умови — методичні заняття і правильно підібрана програма. Не всі вправи підходять кожному, не від кожної вправи буде зростання, все індивідуально. Потрібно прозаниматься тривалий час, розібратися у всьому, і скласти собі програму самостійно. Екстендер простіше в освоєнні, та й розтягує пеніс по 6 годин на день, на мою думку, простіше почати з нього.

  Хірургічне збільшення члена.

  Доктор Хізрієв розповість про спосіб збільшення статевого члена содою і ефективності цього методу:

  Помпи і гидропомпы.

  У новому вигляді помп, гідропомпах, немає контакту шкіри з вакуумом, тому гідропомпа може забезпечити більш сильне і тривале розтягнення тканин. Орган розтягується за допомогою теплої води, яка добре прогріває тканини, робить їх більш еластичними. Однак все одно максимальний час її застосування в порівнянні з екстендером невелика – до 20-30 хвилин в день, збільшення члена від гідропомпи йде порівняно повільно і в основному на обсяг. Тому така помпа хороша як доповнення до екстендера, вона прогріє тканини до або після екстендера, посилить кровотік, підвищить рівень ерекції-миттєво збільшить чоловічу гідність перед сексом.

  Цей метод являє собою розтягування пеніса руками в різних варіантах вправ. Таких вправ досить багато, але особливого сенсу купувати платні методики немає ніяких «таємних» вправ у джелке немає, всі вправи знаходяться у вільному доступі, немає і універсальної програми занять. Як і в бодібілдингу, доведеться підібрати індивідуальну програму, яка буде ефективна у вашому випадку, виходячи з реакції організму на різні навантаження. За цим посиланням ви можете подивитися всі базові вправи джелка і наші рекомендації по їх виконанню.

  Може здатися, що 6 місяців носіння екстендера для збільшення члена – довгий термін, але будь-яка робота над собою, наприклад, бодібілдинг або схуднути за допомогою дієти, вимагає часу, методичних занять, самодисципліни. Коли бачиш перші результати, розумієш, що кожен день працює на тебе, тому якщо у вас є бажання змінитися, починайте займатися сьогодні.

  Звичайно вік впливає і на метаболізм, і на розтяжність тканин, і результати будуть краще в тому випадку, якщо людина молодша. Однак індивідуальна схильність до зростання впливає сильніше — кому-то кожен міліметр дається насилу, а у кого-то відразу починається швидкий ріст. У нас були відгуки з хорошим результатом від чоловіків в зрілому віці.

  Фото 1. Африканські племена Мурсі використовують прикраси поступово збільшується діаметра і ваги, щоб розтягнути безкісткові частини тіла-вуха, губи.

  Купили незручний екстендер? Заміни з додатковою знижкою 10%!

  Вітаміни і мінеральні речовини, а особливо амінокислоти допомагають стимулювати ріст тканин, якщо поєднувати прийом курсу таких добавок з фізичними навантаженнями. У професійному, та й аматорському спорті біодобавки і мінеральні комплекси допомагають при фізичних тренуваннях досягти більш швидких і помітних результатів. На сайті є докладна стаття про те, які вітамінні комплекси підійдуть для стимуляції росту.

  Носіння екстендера або стретчера після операції обов’язково, інакше пеніс просто втягнеться тому і приросте на тому ж місці, що і до операції. Після операції маніпуляції можуть бути болючі, тому, якщо ви вирішили збільшити член через операцію, то обов’язково освійтеся з екстендером до неї — після буде буквально кожну годину на рахунку.

  Жодного випадку зростання від кремів не зареєстровано. Якби все було так просто, мазати член кремом і отримувати зростання, все б так робили, не потрібні були б ні дорогі операції, ні роки занять джелком. Стосовно соди, це в принципі дивна ідея, мазати член лугом. Наше завдання — показати логічно, чому способи ефективні чи ні. Кому ця інформація потрібна, той її прочитає, і осмислить. Але якщо прямо не знаєте, кому вірити, можете намазати член содою, або кремом, і переконатися у всьому самостійно.

  Для того щоб отримати результати якомога швидше, варто підходити до питання комплексно. Найефективнішою методикою залишається екстендер, так як забезпечує по 6 годин розтягування тканин в день. БАД або гідропомпа можуть бути хорошим доповненням до екстендера.

  У цьому відео доктор Хізрієв розповідає про популярні креми, мазі та їх ефективність для збільшення пеніса. У тому числі висловлюється думка про гормональний крем «Андрактим»:

  Комплексні методи для прискорення збільшення члена.

  З БАД для комплексного збільшення найкраще підходять добавки з L-аргініном, будівельним блоком білка. Аргінін поліпшує харчування тканин і стимулює викид гормону росту, а правильно підібраний комплекс вітамінів і мінералів створює хороші умови для зростання цієї частини тіла.

  Дія цього принципу можна спостерігати як у повсякденному житті (розтягнення і ріст шкірної тканини під впливом зростаючого плода у вагітних, «тунелі» для вух), так і на прикладах модифікацій тіла в традиційних суспільствах:

  Ви можете прогріти тканини за допомогою гідропомпи під час ранкового душу або ванни, потім провести кілька сетів екстендера, комбінація різних навантажень дає відмінний результат.

  8 коментарів.

  Рекомендації для статті отримані від доктора Хізрієва Х. З.

  Додати коментар Скасувати відповідь.

  Спосіб №3, як ще використовувати соду для збільшення члена.

  Я ось одного зрозуміти не можу. Скрізь реклама, про соду, про крему. На Ютубі, мало не кожен розповідає, що вони допомагають. При цьому, у кожного «науково обґрунтовані» аргументи, як і у вас, на сайті — всі аргументи «науково обґрунтовані». Я вже заплутався у всьому цьому різноманітті брехні і не знаю кому вірити.

  Екстендер працює, в основному, на довжину, гідропомпа допоможе додати в обсязі.

  Є природний межа зростання, він становить 20-30% від початкового розміру. Це близько 4 сантиметрів. Можна займатися кілька років, часто зростання відбувається і на 2, 3 і т. д. роки занять, хоч і повільно. Але додати більше 4 см вкрай важко, в будь-якому випадку, результат більше 4 см — це кілька років тренувань, комбінування різних методик збільшення + індивідуальна схильність до зростання.

  В 1958-61 рр. — головний інженер Норильського гірничо-металургійного комбінату.

  А найкращим варіантом буде просто почати носити екстендер – з його допомогою підтримуюча зв’язка поступово розтягується, при цьому немає ефекту зниження кута ерекції, як після операції, плюс апарат викликає зростання пеніса. Можливо, результат буде достатнім і без операції, а якщо захочете, то її можна буде провести пізніше.

  Знижки на PeniMaster Pro , встигніть придбати, вони обмежені за часом!

  захоплення член

  З 1982 р. — кандидат у члени Політбюро.

  Долгих Володимир Іванович.

  Зі своєї дзвіниці додам, що тестостерон впливає на довжину члена дуже двояко. Якщо він поступово підвищується при наближенні статевого дозрівання — все ок, розвиток буде нормальним (нормальним, в плані без патологій, а не те, що у вас зросте, пардон, шланг). Але якщо в момент статевого дозрівання тестостерону буде занадто багато, то ефект буде зовсім протилежним: вторинні статеві ознаки бурхливо формуються, а в плані розвитку члена — він «перетворюється» у дорослий, але розмірами особливо блищати не буде (нагадує хлопця з коментаря вище, чи не так?).

  Голова правління товариства «Красноярське земляцтво».

  Народився в Іланську Красноярського краю. Навчався в іланській середній школі N61. Був головою ради дружини школи. З початком Великої Вітчизняної війни (1941-45 рр.) добровільно вступив в армію.

  Що являє собою операція по збільшенню пеніса-лігаментотомія? Під час операції хірург перетинає підтримуючу зв’язку, яка кріпить підставу пеніса до лобкової кістки. Потім пеніс витягають назовні за допомогою екстендера або стретчера. Так як пеніс має внутрішню частину, то подовження пеніса відбувається саме за її рахунок.

  Здрастуйте! Вже майже півроку наважуюся на збільшення. У зв’язку з чим, стільки ж часу витратив на вивчення цього питання і на вашому форумі в тому числі. Але все ніяк не побачив якоїсь однозначної відповіді, в плані-чи можливе подальше збільшення, якщо використовувати екстендер, припустимо-5 років. Звідки взялося таке обмеження в 4 см? Чому питаю, тому що на тому ж «гратисі» хваляться 6 см приросту. Це правда чи це у них така реклама і мені більше, ніж на 4 см можна не розраховувати?

  Протягом 24 років — з 1976 по 1991 рік — обирався депутатом Верховної Ради СРСР.

  Часта помилка, що операцією можна значно збільшити орган. Це не так, зазвичай пеніс збільшується на 1-1,5 см, і чим менше його розмір спочатку, тим менше його внутрішня частина, яку можна мобілізувати. При цьому пеніс як би «втрачає опору» — після операції зв’язка гірше його підтримує, внутрішнє тіло частково витягли назовні, все це призводить до того, що знижується кут ерекції. Тобто ерегований пеніс після лігаментотомії спрямований не вгору, а вниз.

  У лютому 1943 р. був важко поранений. Майже рік лікувався в госпіталях Тули, Горького, Семенова. Переніс п’ять операцій. Його визнали непридатним до служби в армії, і в лютому 1944 р. він приїхав у Иланск. Незабаром поступив на підготовчий курс Іркутського гірничо-металургійного інституту, а до початку навчального року став студентом факультету кольорових металів.

  КУПУЙТЕ ВИГІДНО! Акції!

  Джелкінг мануал реально допомагає?

  Безкоштовна доставка практично всіх товарів для сексуального здоров’я!

  З цими та іншими ви можете ознайомитися на сторінці акції.

  У 1965 р. — Указом Президії Верховної Ради СРСР за видатні заслуги у виконанні завдань по збільшенню виробництва кольорових металів та досягнення високих техніко-економічних показників на Норильському гірничо-металургійному комбінаті присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці з врученням ордена Леніна.

  У 1948-58 рр. — працює начальником зміни, технологом, начальником цеха та головним інженером афінажної заводу (пізніше — Красноярського заводу кольорових металів імені Гулідова).

  У 1961-69 рр. — директор Норильського гірничо-металургійного комбінату.

  Скажіть, мені на даний момент 52 роки. Цей вік підходить, для збільшення чи все таки метаболізм в ці роки, який вже дає про себе знати, не схильний ні до якого зростання?

  Звання: Двічі Герой Соціалістичної Праці.

  Хельмут Халлемаа.

  JAANUS KARILAID.

  Нагороди та регалії: дві золоті медалі «Серп і Молот», шість орденів Леніна, два ордени Вітчизняної війни I ступеня. Має іноземні нагороди — ордена Болгарії, Чехословаччини, В’єтнаму, Монголії. Доктор технічних наук, автор цілого ряду наукових праць і публікацій.

  Haridus : Tallinna 32. Keskkool 1996; Tallinna Ülikool 2007, riigiteadused.

  У 1984 р. Указом Президії Верховної Ради СРСР йому вдруге присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.

  У жовтні 1941 р. виїхав до Красноярська, де займався бойовою і політичною підготовкою. У середині грудня у складі маршової роти направили під Москву. Він був зарахований в 25-й стрілецький полк 6-ї гвардійської стрілецької дивізії, яка вела бої за місто Єфремов Тульської області, був політруком роти.

  У 1972 р . — обраний секретарем ЦК КПРС.

  У грудні 2011 року обраний депутатом Держдуми РФ за списком партії «Єдина Росія»

  30.06.1954 Valga Vabaabielus, poeg.

  З 13 вересня 2013 року — представник від виконавчого органу державної влади міста Москви в Раді Федерації Федеральних Зборів РФ.

  Järva — ja Viljandimaa valimisringkond.

  Захоплення: «вільний час я проводжу на тенісному корті, за шахівницею або з вудкою на водоймі»

  Слід додати, що найчастіше не вдається досягти результату тим, хто займається за неправильною методикою або нерегулярно. Дуже щільна туніка, яка зовсім не розтягується, буває за відгуками вкрай рідко – не більше 5% випадків.

  У 1969-71 рр .. — перший секретар Красноярського крайкому партії.

  захоплення член

  Розширений пошук щодо проектів законів і постанов, стенограми та інші робочі документи Рійгікогу доступні на повній версії сайту Рійгікогу.

  Джелк, масаж: народні способи збільшення члена.

  У 1948 р.-з відзнакою закінчив інститут, був направлений на Красноярський афінажний завод.

  Як збільшити член в домашніх умовах: поради від Леночки.

  Hiiu-, Lääne — ja Saaremaa valimisringkond.

  Haridus: Valga Gümnaasium (endine 1. Keskkool) 1972; Tartu Ülikool 1977, geograafia (vastab magistrikraadile) , aspirantuur looduskaitse ja loodusvarade ratsionaalse kasutamise erialal 1980-1984, geograafia doktoriõpe 2001-2009, 2011-2014.

  Huvialad: sport (sh korvpall, võrkpall, tennis ja pikamaajooks), matkamine (sh mägimatkad), loodus ja looduskaitse, regionaalpoliitika, maaelu ja kohalik areng.

  Чому природа так несправедлива, одним вона дала 20 сантиметрів і більше, а іншим і до жалюгідних 15 сантиметрів недотягнула? Може це кара за гріхи в минулому житті або просто «генетична неупередженість»?

  Eesti rahvaarv peab kahanemise asemel kasvama ja seda peavad poliitikud kõikvõimalike programmide ja meetmetega toestama. Täisväärtuslik elu peab olema võimalik ka väljaspool Tallinna «kuldset ringi», aga maakonnad lähenevad oma elanike arvult kriitilisele piirile, kust alates on teenuste arendamine ülimalt raske. Seda tendentsi on võimalik muuta nii kapitali kui ka töökohtade suunamisega väljapoole Harjumaad, samuti maksuerisuste kaudu. Maksusüsteem peab olema õiglasem, investeeringud teadus — ja arendustöösse mahukamad.

  Сімейний стан: одружений, троє дочок.

  Чи варто збільшувати член?

  Esinduskogud: XIII Riigikogu 2016 -; Viljandi Linnavolikogu 2005, 2009, 2013 – 2016, 2017 – .

  Muu tegevus : Eesti Linnade Liidu juhatuse ja Läänemaa Omavalitsuste Liidu juhatuse liige 2009-2015.

  Член Ради Федерації ФС РФ.

  Урмас Круузе.

  Huvialad: sport, muusika, helilooming.

  У першій половині 2002 р. обраний головою Московської міської Ради ветеранів війни і праці.

  Сидіння на члені.

  Esinduskogud: XIII Riigikogu (õiguskomisjoni esimees 2016 -); Haapsalu Linnavolikogu liige 2006-2009, esimees 2009-2015, 2017 -.

  Töökohad: vabakutseline muusik 1985-1994; Tallinna Tööstuskaubastu laooperaator 1987-1993; ASi Siberry Rebase Hulgiladu laojuhataja 1994-1995, müügijuht 1997-1999; Kesko Food ASi müügiesindaja-kliendihaldur 1999-2002; Saue linnapea 2002-2007; Tartu linnapea 2007-2014; EV tervise — ja tööminister 2014-2015; EV maaeluminister 2015-2016.

  Не будемо вдаватися у причини, по яким багатьом чоловікам недодали кілька сантиметрів для повноцінного життя, а краще поговоримо про те, як збільшити дітородний орган у домашніх умовах, що потрібно для цього зробити, які варіанти існують і взагалі чи потрібно вам це?

  Muu tegevus: Rahvusvahelise Kolmanda Sektori Uurijate Assotsiatsiooni (International Society for Third-Sector Research, ISTR) liige alates 2000; Läänemeremaade Kodanikeühenduste Võrgustiku (Baltic Sea NGO Network) koordineeriva kogu liige; Eesti Külaliikumise Kodukant ja Ühenduse Kodukant Viljandimaa asutajaliige; Maarahva Kongressi volikogu ja Soomaa Sõprade Seltsi liige; Eesti Mittetulundusühenduste Ümarlaua (EMÜ) esinduskogu liige 2001-2007. Osalenud eri nõustamis — ja projektijuhtimiskoolitustel, omab pikaajalist projektijuhtimise, arengukavade ja strateegiate väljatöötamise kogemust. Esinenud rahvusvahelistel konverentsidel ja foorumitel, avaldanud üle 80 teadusartikli ja uurimuse kodanikuühiskonnast ja mittetulundusühingutest, regionaalsest jasäästvast arengust.

  Erakond: Eesti Keskerakond alates 1991, asutajaliige.

  URMAS KRUUSE.

  Реальні вправи для збільшення члена в домашніх умовах.

  Найпоширеніший і розпіарений варіант збільшення члена, який заполонив весь інтернет. Принцип простий: доводимо член до полувялого стану (30-50% ерекції) і починаємо його доїти. Хапаємо рукою біля основи і ведемо руку до капелюха і так повторюємо багато-багато разів. Можна робити на суху — якщо не обрізані. А краще використовувати зволожуючі засоби, масла, крему, мастила.

  Erakond: Eesti Reformierakond alates 2002, juhatuse liige.

  Haridus: Elva Gümnaasium 1983; Audentese Ülikool 2004, ärijuhtimine.

  Jõgeva-ja Tartumaa valimisringkond.

  Esinduskogud: XII Riigikogu 2011, XIII Riigikogu 2015, 2016 -; Elva Linnavolikogu 1999-2002, valiti ka 2005-2013; Elva Vallavolikogu 2017 − .

  Якщо у вас не вистачає бабла на екстендер, про який буде мова нижче, то можете позаморачиваться з підвішуванням вантажу до члена. Організувати все необхідне для цієї вправи буде зовсім не просто. Доведеться проявити кмітливість і переглянути всі серії «очманілих ручок».

  Вправ дуже багато, розглянемо основні, найвідоміші і поширені.

  Знаєте що я найбільше люблю в чоловіках? Великий хер і гроші! І не тільки я, це люблять всі дівчата! Цього цілком достатньо для того, щоб будь-якій жінці відчувати себе щасливою і завжди бути в гарному настрої.

  Так що, відповідаючи на питання, скажу що член збільшувати в будь-якому випадку варто. Але якщо у вас більше 20 сантиметрів в довжину і 15 в окружності, то в принципі можете розслабитися)

  Töökohad : Majandusõiguse ja Poliitika Instituudi lektor (haldusjuhtimise erikursus) 2001; EV põllumajandusministri nõunik 2002-2003; Eesti Keskerakonna büroo koordinaator 2004-2006; Riigikogu Eesti Keskerakonna fraktsiooni nõunik 2006-2012; Tallinna Nõmme linnaosa vanema asetäitja 2012-2014.

  Яанус Карилаид.

  14.07.1965 Elva Abielus, kaks poega, kaks tütart ja kaks kasulast.

  Більшість же дам, хочуть хорошого і красивого життя. Якісного сексу і комфортних умов проживання. А якісного сексу без нормально члена не буває! Як ти своїм 14-сантиметровим коротуном ні крути, ніхера у тебе не вийде. Дівчат потрібно дерти і * бать, а не займатися з ними любов’ю!

  Huvialad : ajalugu, male, reketimängud.

  Екстендер і помпа для збільшення члена.

  Багато хто з вас скажуть: Оленка ну ти і ш*юха, не суди по собі, не всі дівчата такі, не всі меркантильні, не всім потрібен великий член і т. д. Погоджуся, так, не всім, є такі яким секс нафіг не потрібен, так само, як розкіш і багатство. Але таких дівчат дуже мало, це дівчата з відхиленнями, їх одиниці.

  Muu tegevus: Eesti Laulu — ja Tantsupeo SA nõukogu liige kuni 2016; MTÜ Klubi Tartu Maraton korraldusnõukogu liige; Eesti Linnade Liidu juhatuse esimees 2007-2010; Tartu Ülikooli kliinikumi nõukogu liige 2012-2014.

  Останнім часом з’явилося дуже багато різних спреїв та інших засобів, які допомагають збільшити член. Деякі з цих коштів дійсно працюють і можуть значно збільшити розмір члена, тим більше якщо ви будете використовувати не тільки кошти, але і виконувати перераховані вище вправи.

  П. с. Деякі товариші, можуть безпроблемно не те, щоб розтягувати член таким способом, але і вставляти член собі в попу і тр*хати самого себе:) до Речі про самоминет читайте тут.

  Пережимання.

  Ваше головне завдання — це перекрити відтік крові, за рахунок цього член почне розпирати і відповідно клітини будуть рости.

  Якщо після цього або вищеописаного вправи у вас з’являться невеликі червоні точки по всьому члену, то викликати невідкладну допомогу і бити тривогу не варто. Як правило, все повернеться до колишнього стану вже через день, інший.

  Але якщо гаманець у вас такий же тонкий, як і ваш член, то краще купіть помпу, вона і коштує дешевше і результат від неї ви побачите у перший же день занять.

  Доводимо член до ерекції і перетискаємо його біля основи. Можна віджимати рукою, можна намотати якусь еластичну пов’язку, бинт. Також багато хто використовує різні затискачі і будівельні Хомути.

  Що важливіше для дівчат, довжина або товщина?

  Такі розтягування потрібно робити досить тривалими, інакше толку від них не буде. Перший час з незвички будуть втомлюватися руки — виявляється не таке вже й легке це заняття.

  Бажано заміряти член перед розтягуваннями. Щільно притиснути лінійку до лобка зверху, витягнути член і виміряти довжину. Теж саме зробити після вправ, член повинен стати трохи довше.

  Принцип простий — беремо член за капелюх і тягнемо. Можна тягнути під різними кутами: вгору, вниз, вліво, вправо. Силу впливу краще збільшувати поступово, щоб нічого собі не розтягнути або не дай Бог не відірвати)

  член-кореспондент Російської Академії Природознавства.

  Töökohad: Maardu Rajooni Agrotööstuskoondise vanem-, juhtiv ja peaspetsialist keskkonnakaitse ja maastikuhoolduse alal 1977-1989; Maardu Looduskaitse Valitsuse juhataja asetäitja 1989-1990; Maardu Maakonnavalitsus/Maavalitsus: keskkonnaameti peaökoloog – riiklik inspektor 1990, regionaalse arengu ameti juhataja 1991-1993, majanduse ja arengu osakonna peaspetsialist 1993-1996; Kodakondsus — ja Migratsiooniamet: peadirektori nõunik 1996-1998, 1999, Põhja-Tallinna osakonna juhataja 1998, Sõle osakonna juhataja 1998-1999; Loodus ja Meie OÜ arenduskonsultant alates 1999; Mittetulundusühenduste Lõuna — ja Edela-Eesti Tugikeskuse koordinaator ja nõustaja 2000-2003; Maardu Linnavalitsuse liige 2005-2013; Eesti Keskerakonna Viljandimaa piirkonna koordinaator 2013-2016.

  01.02.1977 Tallinn Vabaabielus, tütar ja poeg.

  Докладніше про те, який розмір може прийняти в себе жінка я писала тут.

  Якщо фінансові кошти дозволяють, то краще купити і те й інше. Так як принцип дії у них абсолютно різний.

  Конкретну цифру тут назвати просто нереально! Найголовніше для вас — це те, що член збільшити МОЖНА ! Скільки б сантиметрів вам не вдалося додати, в будь-якому випадку ви будете в плюсі. Навіть 1-2 сантиметри до довжини-це дуже істотні зміни . Але багатьом вдається наростити і по 5-6 сантиметрів в довжину і до 5 сантиметрів в окружності.

  Головна проблема, це зафіксувати вантаж на капелюсі. З одного боку потрібно щось дуже міцне і чіпке, щоб трималося, а з іншого боку — ніжне і м’яке, щоб не пошкодити і не заподіяти біль своїй голівці.

  Підвішування вантажу.

  Тут також багато що залежить від того, наскільки ви схили до зростання, тобто від ваших фізіологічних здібностей. Деякі ростуть дуже швидко, іншим-дається все нелегко.

  Берете член, відтягуєте його під жопу назад і сідайте на нього. Таким чином, член буде розтягуватися і продавлюватися, що позитивно вплине на зростання. Якщо член зовсім короткий, то така вправа вам буде не під силу, так як зафіксувати член під дупою у вас не вийде, він буде постійно вискакувати.

  Спосіб оцінки рівня гістаміну в епітеліальних клітинах ендометрія матки щурів в процесі статевого циклу / С. В. Діндяєв, С. Ю. Виноградов. — Патент на винахід № 2392622 від 20.06.2010 р. Комп’ютерний аналіз точкових цифрових зображень гістологічних препаратів для визначення концентрації гістаміну в біологічних структурах / С. Ю. Виноградов, В. о. Криштоп, С. В. Диндяев. — Патент на винахід № 2392845 від 27 червня 2010 р.

  ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ.

  Народився 4 листопада 1966 року в М. Челябінську.

  На скільки сантиметрів можна збільшити член будинку?

  методична комісія теоретичних дисциплін — член комісії.

  Тут можна привести порівняння з бодібілдингом. Накачатися може кожен, але якщо один набирає м’язову масу легко і без проблем, то іншому доводиться використовувати масу препаратів, дуже суворо стежити за харчуванням і тренуватися в 2 рази інтенсивніше, щоб досягти подібних результатів.

  Є ще одна річ, яка буде проти такої вправи — це ваші яйця. Але думаю ви самі з ними як-небудь розберетеся.

  Основні наукові праці:

  Важлива як довжина, так і товщина . Якщо член товстий це добре, але при недостатній довжині кайф в будь-якому випадку обламується. Дівчата люблять, коли в них проникають глибоко, до межі. Це відчуття для нас дуже важливо.

  Є два основних інструменти для збільшення члена-це екстендер і помпа .

  Але в будь-якому випадку якби мені запропонували на вибір 2 члена. Один розміром 16 в довжину і 15 в окружності , а інший 20 в довжину і 10 окружності , то я б 100% вибрала перший варіант!

  Великий і товстий , інших варіантів бути не може. Не бійтеся «перекачатися» у вас це все одно не вийде. Піхву дуже гостинне і прийме в себе будь-якого, навіть дуже великого і важливого гостя.

  С. Ю. Виноградов народився 15 лютого 1947 року в М. Іваново. Після закінчення педіатричного факультету ІГМІ в 1971 р. вступив до аспірантури на кафедрі гістології. З цього часу все трудове життя Сергія Юрійовича пов’язане з кафедрою гістології, цитології та ембріології. У 1975 р. під керівництвом професорів Е. А. Кирилова і Д. С. Гордон він захистив кандидатську дисертацію на тему: «Морфофункциональный аналіз периферичних мієлінових нервових волокон», яка з’явилася розвитком наукової теми з вивчення периферичної нервової системи, закладеної засновником кафедри проф. Н.І.Зазыбин.

  HELMUT HALLEMAA.

  Дисертацією Сергій Юрійович поклав початок новому напряму в науковій роботі кафедри, пов’язаній з вивченням функціональної морфології та комп’ютерно-статистичним моделюванням биоаминового забезпечення тканинного і органного гомеостазу в нормі, патології та експерименті. У плані розвитку цієї теми під його керівництвом і консультуванні були виконані 6 кандидатських і 2 докторських дисертації. Він-член дисертаційних рад, автор понад 220 наукових та навчально-методичних робіт, 50 раціоналізаторських пропозицій та 2-х винаходів.

  +7 (495) 660-2111 факс: +7 (495) 725-8191.

  Професійна діяльність.

  Розтягування.

  Президент Загальноросійської громадської організації малого та середнього підприємництва » ОПОРА Росії»

  Один хлопець надіслав мені відео-огляд на гель для збільшення члена, йому вдалося збільшити член на цілих 6 см! Відео дивіться тут.

  Зворотний зв’язок.

  Тривалий час Сергій Юрійович керував науковим товариством студентів та молодих вчених ИвГМА. Протягом цілого ряду років працював деканом лікувального факультету та проректором з навчальної роботи академії. Центром досліджень і статистики науки Мінздоровсоцрозвитку РФ включений до списку провідних російських вчених в галузі медицини та охорони здоров’я.

  Після 12 років роботи асистентом в 1986 р. був обраний доцентом кафедри. У 1989 р. С. Ю. Виноградов успішно захистив докторську дисертацію в університеті Дружби народів ім. П. Лумумби на тему: «функціональна морфологія внутрішньоорганного нейромедіаторного біоамінового забезпечення адаптаційно-компенсаторних реакцій щитовидної залози». У 1991 році йому було присвоєно вчене звання професора.

  Основні навчально-методичні роботи:

  Який член потрібен жінкам?

  З 2013 р. — член Урядової комісії з питань розвитку електроенергетики.

  Склад Правління.

  З 2015 р. – член Урядової комісії з питань конкуренції та розвитку малого і середнього підприємництва.

  Діяльність в » опорі Росії»

  Креми і спреї для збільшення члена.

  Калінін Олександр Сергійович.

  Незважаючи на велику зайнятість, Сергій Юрійович займається живописом, туризмом і не забуває юнацьке захоплення фортепіанної музикою.

  Освіта.

  У 2005 р. обраний головою Челябінського регіонального відділення «ОПОРА РОСІЇ».

  — член Ради зі стратегічного розвитку та пріоритетних проектів при Президентові Російської Федерації;

  У 1998 р. закінчив Уральську академію державної служби Російської академії державної служби при Президентові Російської Федерації за фахом «Юриспруденція» (заочне навчання).

  З липня 2005 р. завідує кафедрою гістології, ембріології та цитології. За багаторічну бездоганну працю і заслуги в підготовці медичних кадрів С. Ю. Виноградов нагороджений Почесними грамотами губернатора, адміністрації міста і Законодавчих зборів Івановської області, дипломом Всеросійського товариства анатомів, гистологов і ембріологів, медаллю ради наукового товариства молодих вчених і подяками ректора. Його ім’я занесено в книгу пошани ИвГМА.

  Винахід.

  У 1991 році заснував підприємство у сфері оптової та роздрібної торгівлі та експортно-імпортних операцій.

  Дайвінг, яхтинг, сноубординг.

  29 жовтня 2014 обраний президентом «опори Росії «і НП»ОПОРА».

  Голова правління Загальноросійського об’єднання роботодавців «Союз виробничих компаній і підприємців Росії»

  У 1989 році з відзнакою закінчив приладобудівний факультет Челябінського політехнічного інституту за спеціальністю «Робототехніка», кваліфікація «Інженер-електромеханік». В період з 1989 по 1991 рр. навчався в аспірантурі Челябінського політехнічного інституту, кафедра «Економіка машинобудування».

  У 2002 р. став одним із засновників Загальноросійської громадської організації малого та середнього підприємництва «ОПОРА Росії».

  У 2007 р. увійшов до складу Правління «опори Росії».

  — член Робочої групи з моніторингу та аналізу правозастосовчої практики у сфері підприємництва;

  Керівник експертної групи по національному проекту «Мале і середнє підприємництво та підтримка підприємницької ініціативи»

  Входить до складу рад директорів:

  Громадська діяльність.

  Корочкін Владислав Леонтійович.

  Досвід застосування клініко-морфологічних ситуаційних завдань на кафедрі гістології мед. інституту / С. Ю. Виноградов, Ю. В. Погорєлов // Морфологія. — 1992. — Т. 102, № 2. Функціональна морфологія органів ендокринної системи: Навчальний посібник. Рекомендовано УМО РАЕ в якості уч. посібника для студентів вузів. Рекомендо-вано УМО по Мед. і фарм. освіті вузів Росії для студентів навч. за спеціальностями 06010165-леч.справа, 06010365-Педіатрія / С. Ю. Виноградов, Ульяновська С. А., В. В. Криштоп. — Іваново-Архангельськ, 2009. — 203 с. Основи ембріонального морфогенезу людини (Матеріали до вивчення медичної ембріології та перинатології). Навчально-методичний посібник для студентів медичних вузів та інтернів-неонатологів. — изд. 2-е. / С. Ю. Виноградов, С. В. Діндяєв, Е. Е. Виноградова. — Іваново, 2010. — 32 с. Графологічна структура курсу приватної гістології: навчально-методичний посібник для студентів медичних вузів. — 2-е вид. на жаль, це не так вже й не так. — Іваново, 2010. — 164 с. Пре-та постнатальний розвиток репродуктивної системи: Електронний навчально-контролюючий Навчальний посібник [Електронний ресурс] / С. В. Діндяєв, С. Ю. Виноградов. — Іваново: ГОУ ВПО ИвГМА Росздрава, 2010. — 1 CD-ROM. — № держ. реєстрації 0321001125. — 15,6 Мб. Ілюстрований практикум з приватної гістології нервової системи та органів чуття: електронний навчально-контролюючий Навчальний посібник [Електронний ресурс] / С. В. Діндяєв, С. Ю. Виноградов. — Іваново: ГОУ ВПО ИвГМА Росздрава, 2010. — 1 CD-ROM. — № держ. реєстрації 0321001033. — 21,1 Мб. Ілюстрований практикум з гістології репродуктивних систем і ембріології людини: електронний навчально-контролює навчальний посібник для студентів медичних вузів [Електронний ресурс] / С. В. Диндяев, С. Ю. Виноградов. — Іваново: ГОУ ВПО ИвГМА Росздрава, 2010. — 1 CD-ROM. — № держ. реєстрації 0321002681. — 37,6 Мб.

  Про метод оцінки тісноти кореляційного зв’язку за криволінійною залежністю в медико-біологічних дослідженнях / С. Ю. Виноградов / / архів аге. — 1980. — т. 78, № 5. Серотонін і його участь у регуляції функції щитовидної залози / С. Ю. Виноградов, Ю. В. Погорєлов // Успіхи сучасної біології. — 1984. — т. 98, вип. 2(5). Зв’язок структурно-просторової архітектоніки нервового апарату щитовидної залози з її функціональною активністю при розвитку холодової адаптації / С. Ю. Виноградов // Архів АГЕ. — 1985. — т. 88, № 4. Нейромедіаторні биоамины щитовидної залози та структурно-функціональні аспекти її гомеостазу / С. Ю. Виноградов // Архів АГЕ. — 1987. — т. 92, № 1. Биоамины симпатичного нервового апарату щитовидної залози щурів в нормі і при дії мерказоліла / С. Ю. Виноградов // Архів АГЕ. — 1987. — Т. 93, № 10. Внутрішньоорганна система симпатичного нейромедіаторного забезпечення щитовидної залози / С. Ю. Виноградов, Ю. В. Погорєлов / / Морфологія. — 1993. — №7-8. — С. 24-25. Морфогенез і нейромедіаторні біоаміни / С. Ю. Виноградов, Ю. В. Погорєлов. — Морфологія. — 1993. — Т. 105, вип. 9-10. — С. 59-60. Функціональна морфологія нейромедиаторного биоаминового забезпечення щитовидної залози в умовах адаптації / С. Ю. Виноградов, Ю. В. Погорєлов // Вісник ИвГМА. — 1997. — Т. 2, № 3. — С. 6-14. Міжрегіональні особливості адаптаційно-компенсаторних реакцій внутрішньоорганного комплексу биоаминового забезпечення (ВКБО) щитовидної залози в умовах гіпокінезії і гемитиреоидэктомии / С. Ю. Виноградов, Ю. В. Погорєлов, А. А. Параскун. — Російські морфологічні відомості. — 1999. — №1-2. — С. 116-118. Нейроморфологічний і функціональний моніторинг щитовидної залози при тривалій гіпотермії організму / С. Ю. Виноградов. — Вісник ИвГМА. — 1998. — Т. 3, № 4. — С. 12-17. Біоамінпозитивні структури матки щурів в процесі статевого циклу / С. В. Діндяєв, С. Ю. Виноградов / / Вісник Іванівської медичної академії. — 2006. — Т. 11, № 3-4. — С. 25-30. Морфофункциональная характеристика биоаминового обміну та вмісту нуклеїнових кислот в структурах ендометрію тіла матки щурів під час статевого циклу / С. В. Диндяев, С. Ю. Виноградов // Вісник Російського Університету Дружби народів. Серія «Медицина». — 2007. — № 6. — С. 266-270. Структурне забезпечення обміну біоамінів в ендометрії щурів в процесі статевого циклу / С. В. Діндяєв, С. Ю. Виноградов / / морфологічні відомості. — 2007. — №1-2. — С. 55-57. Симпатичний нервовий апарат матки щури в динаміці статевого циклу / С. В. Діндяєв, С. Ю. Виноградов / / Фізіологічний журнал ім. І. М. Сєченова. — 2008. — Т. 94, № 1. — С. 117-122. The sympathetic neural apparatus of the rat uterus during the sexual cycle / Dindyaev S. V., Vinogradov S,Yu. // Neuroscience and Behavioral Physiology. — 2009. — V. 38, № 3. — P. 241-244. Функціональна морфологія внутрішньоорганного біоамінового забезпечення яєчників і матки в динаміці статевого циклу / С. Ю. Виноградов, С. В. Діндяєв. — Морфологія. — 2010. — Т. 137, № 4. — С. 46-47.

  — член Робочої групи з модернізації мономіст при Урядовій комісії з економічного розвитку і інтеграції.

  У 2012 р. обраний Першим віце-президентом «опори Росії» з енергетики, інфраструктури та кластерної політики.

  Президент НПП » ТИТАН»

  Має подяки Адміністрації Президента Російської Федерації, Уряду Російської Федерації, Федеральних Зборів Російської Федерації, Міністерства економічного розвитку Російської Федерації, губернатора Челябінської області і Законодавчих Зборів Челябінської області.

  Експертна оцінка.

  — член Президії економічної ради при Президентові Російської Федерації;

  Блудян Марина Анатоліївна.

  Голова ради директорів ТОВ НВО » Фенікс»

  Перший віце-президент «опори Росії» з експертно-аналітичної діяльності.

  Співголова підприємницької платформи ВПП «Єдина Росія»

  За підсумками 2015 року за версією Некомерційного фонду «Інститут соціально-економічних і політичних досліджень» (Фонд ИСЭПИ) зайняв 11 місце в рейтингу «100 нових і перспективних суспільно-політичних діячів». У другому випуску «рейтингу-2016» перспективних публічних політиків Фонду ІСЕПІ увійшов до першої десятки (дев’яте місце).

  — член Урядової комісії з проведення адміністративної реформи;

  Грот Олександр Вікторович.

  Артем’єв Артем Олександрович.

  — у Громадську раду при Уповноваженому при Президентові Російської Федерації по захисту прав підприємців; — у Громадській раді при Міністерстві економічного розвитку Російської Федерації; — у Громадській раді при Міністерстві фінансів Російської Федерації; — у Наглядовій ради АНО «Агентство стратегічних ініціатив по просуванню нових проектів»; — у Наглядовій раді ФГАУ «Російський фонд технологічного розвитку» (Фонд розвитку промисловості); — Правління Загальноросійської громадської організації «Російський союз промисловців і підприємців».

  З 2013-2016 рр. – співголова штабу Челябінського регіонального відділення Загальноросійського громадського руху «Народний фронт «За Росію!».

  Газізов Азат Халілович.

  Гуменюк Віталій Васильович.

  Erakond : Eesti Keskerakond alates 1997; aseesimees.

  Представник уповноваженого при Президентові РФ по захисту прав підприємців з питань, пов’язаних з ліквідацією порушень прав підприємців у сфері пожежної безпеки.

  Перший віце-президент » опори Росії»

  Генеральний директор ТОВ » Технології росту»

  Президент Групи компаній «Російський город»

  Є доповнення до біографії?

  Член Торгово-Промислової Палати в Казані, Самарі і Санкт-Петербурзі.

  — член Робочої групи з поліпшення умов ведення підприємницької діяльності при Урядовій комісії з економічного розвитку і інтеграції;

  Керівник мереж медичних центрів «Зуб.ру», «Поліклініка.РП»

  Президент групи рекламних підприємств «НІКЕ»

  Голова ради директорів АТ » АВТОГРАДБАНК»

  Сігал Павло Абрамович.

  Член Центральної ревізійної комісії Загальноросійського народного фронту (ОНФ)

  Депутат Законодавчих Зборів Пермського краю.

  У 1998 р. інвестував кошти у створення виробничої компанії в області проектування і виробництва систем управління електродвигунами. Є співавтором патенту на винахід.

  Володимир Германенко: Я думаю, однією з умов, як я сказав, підтримки з федерального Фонду реформування ЖКГ є приватизація, по-перше, компаній, які займаються житлово-комунальним обслуговуванням. І друге – щоб рівень залучення приватного сектора, встановлений законодавством, був достатнім, від цього залежать вкладення з цього фонду суб’єктам Федерації для підтримки житлово-комунального господарства.

  Питання йому будуть задавати журналісти Фарук Фарда, афганський газета «Новідерус» , і ветеран «Маяка» Юлій Семенов.

  Володимир Германенко: Заслужений будівельник Росії.

  Голова ради директорів ТОВ «УралБурСтрой»

  І ось за рішенням колишнього президента Путіна, а тепер прем’єр-міністра, для того щоб запустити реформу більш активно, був створений Фонд підтримки реформування житлово-комунального господарства, в який було закачано 250 мільярдів рублів. І ось ці 250 мільярдів рублів на підставі федерального закону будуть направлятися на те, щоб запустити цю реформу на місцях. І повинні бути муніципалітети суб’єктів федерації, і в невеликому обсязі – до 5 відсотків – повинні брати участь громадяни, щоб наводити лад у житлі. І коли житло почне приводитися в порядок, тоді люди відчують, що дійсно йде реформа. І воно вже почало приводитися в порядок у багатьох регіонах, ці процеси йдуть. Ресурси ці передаються. І я думаю, що найближчим часом населення має відчути, що реформа йде. Але для того, щоб вона йшла ефективно, йшла під належним контролем, населення має брати участь в управлінні житловим фондом.

  Віце-президент » опори Росії»

  Юлій Семенов: Дай бог.

  Володимир Германенко: Все одно повинна демократія трошки управлятися, напевно, на певних етапах розвитку суспільства.

  Юлій Семенов: Це теж хто як судить.

  Член ради директорів ЗАТ » Далгакиран-м»

  Віце-президент «ОПОРИ РОСІЇ» Засновник і віце-президент «Далекосхідного центру вивчення проблем безпеки»

  Карен Агаміров: що ви думаєте про виборність сенаторів?

  Дунаєв Микола Ильгизарович.

  Президент Євразійського Союзу продавців і виробників насіння.

  Генеральний директор ТОВ «Інвест-700»

  Співвласник ТОВ охоронне підприємство » Зорро»

  Володимир Германенко: Справа в тому, що житлово-комунальне господарство – це така система, яка пов’язана з людиною від її народження до самої смерті, дуже багатогранна, багатолика і багатогалузева. Вона пов’язана з життям людини дуже сильно, але чомусь завжди, в тому числі і в часи Радянського Союзу, і вже в постперебудовний період до неї не доходили руки у можновладців. І ось тільки останні 8 років, я б сказав, дуже активно почала федеральна влада приділяти цьому питанню увагу.

  Гурєєв Олександр Вікторович.

  Юлій Семенов: знаєте, населення відчуває, що з нього беруть все більше і більше, це якраз відчувається, а інше-поки немає.

  Карен Агамиров: У нас в гостях член Ради Федерації, представник від Алтайського законодавчого зібрання, перший заступник голови комісії Ради Федерації з житлової політики і житлово-комунальному господарству, заступник голови Комітету з бюджету, член комісії з природним монополіям Володимир Германенко.

  Я б сказав, що питання, пов’язані з житлово-комунальним обслуговуванням, є повноваженнями муніципальних органів влади. І склалася така система, що коли був Радянський Союз, основні фонди житлово-комунального господарства були у віданні союзних міністерств і відомств. Майже 75 відсотків житла і супутніх йому галузей житлово-комунального господарства перебувало у віданні федеральних органів. А потім було прийнято рішення у зв’язку з тим, що союзні підприємства акціонувалися, приватизувалися, змінювали форму власності, це все було передано муніципалітетам без належного фінансування. Ми порахували, що для того, щоб привести житлово-комунальне господарство в належний порядок, потрібно 3 трильйони рублів. А ось за даними Бориса Гризлова, він заявив, що навіть 15 трильйонів потрібно. А насправді це все передали, прийняли закон, в тому числі і ми за нього голосували, на жаль, про те, щоб передати практично без будь-якої фінансової підтримки. І тепер це стало повноваженнями муніципалітетів, а у муніципалітетів, звичайно, таких ресурсів немає.

  Володимир Сергійович народився 22 лютого 1944 року в Харківській області, на Україні. Закінчив Омський інститут інженерів залізничного транспорту за спеціальністю «інженер шляхів сполучення, електрик» і Академію суспільних наук при ЦК КПРС. З 1968 по 1969 роки головний інженер, начальник Барнаульского експлуатаційно-технічного вузла зв’язку. У 1969-77 – заступник начальника Алтайського крайового виробничо-технічного управління зв’язку. У 1977-80 – керуючий трестом Алтайсельэлектросетьстрой. У 1988-84 – начальник управління житлово-комунального господарства, перший заступник голови виконкому Алтайського крайового ради народних депутатів. 1991-96-заступник, а потім перший заступник глави Алтайського краю. 1996-голова Комітету з промисловості, економічної політики та власного Алтайського крайового Законодавчих зборів. 1997-2001-перший заступник глави адміністрації Алтайського краю. З грудня 2001 року – представник адміністрації Алтайського краю в Раді Федерації. З травня 2004 року Володимир Сергійович Германенко представник Алтайського крайового ради народних депутатів у Раді Федерації, термін закінчення повноважень – у цьому році. Член регіональної політради партії «Єдина Росія».

  Володимир Германенко: Тому я думаю, що тут буде нормально.

  Водянов Роман Михайлович.

  Володимир Германенко: справа в тому, що, звичайно, якщо беруть, то відповідні муніципалітети повинні здійснювати заходи щодо захисту населення з невеликими доходами, тобто незаможних верств населення. Для цього існують субсидії. І ось цей механізм повинен дуже чітко працювати, без всякої тяганини повинні ці субсидії оформлятися. І за стандартом, який існує на федеральному рівні, не більше 22 відсотків сім’я повинна витрачати на витрати по ЖКГ. А багато регіонів зробили нижче, ніж 22 відсотки, деякі зробили 15, деякі навіть 12 відсотків. Тобто ця задача – проблема суб’єкта, щоб не зробили нижче, якщо у них заробітна плата низька, а прожитковий рівень більш-менш високий, вони повинні знизити цю планку. Але зовсім не підвищувати тарифи і не закладати в них інвестиційну складову – це не дасть нам можливості залучати приватний сектор в інвестиції в житлово-комунальну сферу. Тому що я сказав вже, які суми потрібні. І тільки держава, муніципалітети і суб’єкти Федерації без приватного капіталу не зможуть підняти житлово-комунальне господарство. А в Москві навіть Юрій Михайлович пішов на те, що він досі 40 відсотків дотують тарифи на послуги житлово-комунального господарства. Хоча в інших регіонах перейшли на 100-відсоткову оплату.

  Юлій Семенов: Я хотів би почати з теми ЖХГ. На це, напевно, слухачі, перш за все російські слухачі звернули і звернуть увагу. Я змушений сформулювати питання так: чому так повільно і малоефективно йде реформа ЖКГ? І чи можна всерйоз говорити про те, що вона йде? У чому тут справа? Розмов багато, а результатів-поки не дуже.

  Карен Агаміров: я б додав ще захоплення: шахи, футбол і плавання. Будь Ласка, Юлій.

  Карен Агаміров: зрушення є, так?

  З 2014 року – постійний учасник щоквартального рейтингу кращих лобістів Росії за версією Агентства економічних новин і «Незалежної газети».

  Юлій Семенов: Я хочу сказати, що ми журналісти, і у нас рильце в пушку і там, і тут. Але, наприклад, мені незрозуміло, чому не показали на багатьох телеканалах мітинг, який був у Тбілісі, коли там фактично намагалися сформувати новий кордон по західних кордонів Росії глави країн, які з’їхалися туди. Ось точно так само я добре знаю багатьох друзів, які живуть на Заході, і багато речей, які показують російському телеглядачеві, розповідають про це, для Заходу були невідомі до останнього часу, поки Кушнер не потрапив у табір біженців і поки французам не довелося про це говорити. А тепер вже почали говорити і писати про це.

  Володимир Германенко: Я думаю, звичайно. Справа в тому, що народ же повинен за цю людину проголосувати, і якщо вони запропонують того, хто не має зв’язку з регіоном, хто навіть на карті не може знайти цей регіон, який він представляє, то населення за такого не проголосує, і він просто не пройде.

  Карен Агаміров: приватний капітал … ось пан Медведєв постійно про це говорить: «не кошмарьте бізнес, не кошмарьте приватний капітал»» але от чи вдасться переламати цю ситуацію в плані ЖКГ?

  Юлій Семенов: Карен, а потім у нинішніх президентів є багато важелів впливу, для того щоб обирали кого треба, не обов’язково призначати.

  — ВАТ «Системний оператор Єдиної енергетичної системи»; — ПАТ «Російські мережі»; — АТ «Федеральна корпорація з розвитку малого та середнього підприємництва».

  Друге, що я хотів сказати, щодо того, що підвищуються тарифи і не підвищується заробітна плата. Останнім часом ви, напевно, знаєте, ми нещодавно прийняли закон про те, щоб індексувати пенсії та в цьому році вже три рази проіндексовані пенсії в нашій країні в бік збільшення, навіть вище, ніж інфляція. Далі, ми прийняли закон про мінімальний розмір оплати праці, так званий МРОТ підвищили до 4300 рублів, тобто до величини прожиткового мінімуму середнього в нашій країні. І з 1 січня всі зарплати будуть підвищені. Крім того, президент сказав, що на 30 відсотків будуть підвищені всі зарплати бюджетникам. Якщо вони будуть підвищені бюджетникам, значить, корпорації теж будуть підтягувати свою заробітну плату до заробітної плати бюджетників, тобто такі заходи вживаються. Але, з іншого боку, звичайно, треба приборкати інфляцію, і теж ви знаєте, які вживаються заходи до того, щоб стримувати інфляцію. Але я вважаю, що, крім заходів стискання грошової маси, нам треба збільшувати виробництво власних товарів, товарів і дешевих, якісних, і випускати їх на ринок, більш активно підтримувати своє сільське господарство і тим самим збільшувати кількість товарів на ринку. І виробники змушені будуть знижувати ціни. Тобто двома шляхами: стискання грошової маси, яке проводить Кудрін, міністр фінансів, і підвищення насиченості нашого ринку.

  Юлій Семенов: Якщо ця перспектива реальна, то як буде з підбором людей? Невипадково серед ваших колег досить багато людей, які ніякого відношення перш до регіону не мали. Вибачте, це було працевлаштування або федеральних діячів, або спортсмени були, кого там тільки не було. Хоча персонально вони, може, Всі шановні люди. Чи означає це, що все-таки регіони будуть обирати представників з-поміж своїх людей, тобто людей, які популярні в краї чи області?

  Володимир Германенко: В деяких країнах є таке, в Білорусії, скажімо, в Казахстані приблизно така схема існує: частина президент призначає, частина вибирають. Але мені здається, все-таки та схема, про яку я сказав, вона більш демократична і більше пов’язана з народом, і представники будуть більше пов’язані з регіоном.

  Володимир Германенко: Ну, порівняно з тим, що було, звичайно, ми сильно просунулися.

  Член Ради Федерації-представник від Алтайського законодавчих зборів Володимир Германенко.

  Карен Агаміров: напевно, занадто багато.

  Володимир Германенко: перше, що я скажу, чому Москва, на мою думку, найдорожче місто. Тому що в Москві найвища зарплата в Російській Федерації. І 80 відсотків усіх фінансів Росії зосереджено в Москві. Зараз середня зарплата у Москві, ось по першому півріччю інформація з Статистичного управління – 31 тисяча рублів, а в середньому по Росії вона досягає тільки 12 тисяч рублів. Тому, відповідно, звичайно, і ціни як би кореспондуються із заробітною платою. Але це, звичайно, не виправдання, але погодьтеся, що в Москві люди живуть краще, ніж вони живуть в провінції, на периферії. Тому, звичайно, потрібно прагнути до того, щоб місто було менш дорогий, і про це багато можна говорити, можна присвятити цілу передачу, що для цього треба робити. І перш за все треба допустити на колгоспні ринки безпосередніх товаровиробників, і якомога більше товарів випускати у вільну торгівлю, тоді будуть знижуватися ціни.

  Юлій Семенов: Вибачте, Володимир Сергійович, я хочу підтримати Фарука в його питанні ось ще з якого боку. Ви є заступником Голови Комітету з природних монополій. Ось у нас антимонопольна діяльність на найнижчому рівні. Коли ми бачимо або чуємо лепет Артем’єва, який очолює антимонопольну службу в Росії, навіть смішно. Взяти ситуацію хоча б на бензоколонках, з чим стикається вся Росія, — машина стало набагато більше, а ціни підвищують і всі, і всі розмови, заклинання – все це порожній звук. Чому у нас так погано борються із засиллям монополій та не вживаються заходи для того, щоб підвищити конкуренцію, щоб ринок був ринком?

  Володимир Германенко: Так, це правильно.

  Володимир Германенко: Я думаю, що це дуже правильний напрямок подальшого розвитку парламентаризму в нашій країні. І я вважаю, що формула, яка зараз пропонується головою Ради Федерації виборності сенаторів, напевно, буде мати під собою грунт, яку підтримає населення нашої країни і політичне керівництво країни. Суть її полягає в тому, що голова Ради Федерації Сергій Михайлович Миронов пропонує, щоб в кожному регіоні дві гілки влади – виконавча і законодавча – пропонували кілька кандидатур для голосування по членам Ради Федерації. Тобто, скажімо, від адміністрації дві, три, чотири людини, необмежено, але не менше двох, і про законодавчий орган, і вони виносяться на загальне голосування в регіоні. Разом з виборами представницьких органів влади та законодавчих органів влади. І після цього хто набере більшу кількість голосів, той буде представником один – від виконавчої влади, один – від законодавчої влади. І тим самим ми не будемо порушувати Конституцію, тому що в Конституції записано, що делегуються ці представники, а яким чином вони будуть делегуватися – шляхом голосування населення. І не буде порушена Конституція, і буде демократичний вибір населення. Мені здається, що в цьому є велика перспектива, і якщо буде підтримана така ідея, то, напевно, в найближчі роки вона буде втілена в життя.

  Карен Агаміров: Вам не близька ідея Сенату Риму часів Цезаря? Половину призначав, половину обирали…

  Фарук Фарда: Володимир Сергійович, у мене питання таке. Чому Москва найдорожче місто в світі? По-друге, в російських ціни між державою та вільним ринком йде змагання: як підвищуються ціни на ринку, так держава теж свої послуги підвищує в ціні. Якщо, наприклад, кілограм картоплі буде коштувати 30 рублів, то комунальні послуги держави теж ростуть. І про ціни квартир ви ще можете сказати. І ще питання. Ось мені здається, що вплив в державі Держдуми дуже мало. Ось Державна Дума повинна народ обслуговувати, а держава її не слухає. Ціни ростуть латки маленькі, і народ не зможе платити за комунальні послуги і так далі.

  Володимир Германенко: Зрушення є, значний, я вважаю. Молода демократія у нас, можна вже впевнено сказати, що вона міцніє з кожним роком.

  Карен Агаміров: але Володимир Сергійович не відповідає за ЗМІ.

  Володимир Германенко: Так, не перехреститься. Тому після цього зауваження, мені здається, дуже активізувалася робота антимонопольного комітету. Пред’явлені штрафи дуже багатьом суб’єктам природних монополій, у тому числі трошки знизилися ціни і на заправках, приблизно в середньому на 5 відсотків вартість пального знизилася. Зараз дуже активізувалася робота цієї структури, коли прем’єр сказав, що це може загрожувати їм дуже серйозними наслідками, аж до звільнення з займаних посад.

  Карен Агаміров: це останній ресурс, на який посилається політик — «навіть якщо ми з вами про це вільно говоримо»? Ми про це вільно говорити повинні скрізь і всюди, і на ОРТ, і на РТР, і на всіх інших каналах.

  Карен Агаміров: Е5.

  Карен Агаміров: а в чому зміцнення?

  Карен Агаміров: … саме до такої розмови, щоб люди нас зрозуміли, так.

  Карен Агаміров: Напевно, ви добре знаєте історію, ви людина, навченим досвідом, і Юлій теж. Ось зараз, якщо по Платону, на якій стадії ми знаходимося-охлократія, олігархія? Про демократію можна сьогодні говорити? Напевно, будь-яка людина вам скаже, що ні. Хоча деяка молодь каже, що є демократія.

  Карен Агаміров: ви впевнені, що вона буде розпочата серйозно зверху, системно?

  Карен Агаміров: ми говоримо про серйозні речі, але ми спілкуємося з самими звичайними, простими людьми, і ціни серйозно дуже виросли. Природні монополії, ціни, ЖКГ-це, насправді, центральне питання. Коли людина ідеї з гаманцем в магазин, а виходить звідти з порожнім гаманцем, або він змушений… От я вчора бачив дідуся, він вибирає: «Синок, яке масло з соняшникових олій найдешевше?»Він погано бачить. Я підказую йому: «Ось це». – «А на скільки воно дешевше?» — «На 3 рубля». – «Ось, я візьму». Я намагаюся в магазині допомагати старим людям. Ви знаєте, це жахливо, коли людина на 2 рубля, на 3 рубля вибирає менше, виходячи з цих цін. «А раніше воно коштувало на 10 рублів дешевше», — говорить він. І він говорить правду. Ми говоримо про те, що МРОТ збільшений. Скільки він сьогодні?

  Карен Агаміров: це прямо ваша тема.

  Володимир Германенко: Ви знаєте, треба просто, звичайно, допомагати суб’єкту, і ми всі є палатою регіонів, і наше завдання – поєднувати інтереси Російської Федерації з інтересами регіонів. Якщо буде добре регіонам, то буде в цілому Російської Федерації добре, буде в цілому нормально в нашій країні. Тому тут такі підходи. Бачите, є такі регіони, які традиційно завжди були дисципліновані перед Москвою, і у свій час, коли був поділ праці, при Радянському Союзі, розподіл продуктивних сил, то регіони опинилися в такому становищі, як, скажімо, Алтайський край, в якому не злачних галузей, таких як нафта, газ, вугілля, а вони 17 областей годували своєю продукцією сільського господарства, хоча самі по талонах отримував місцеві продукти. А коли трапилася перебудова, то вся ця продукція стала країні не потрібна. Крім того, там було сільгоспмашинобудування розвинене, оборонна промисловість. І такі території опинилися в дуже складному становищі, і їм, звичайно, треба допомагати. Допомагати яким чином? Не ходити і купувати якісь преференції для цього регіону, а ходити і доводити, допомагати, доводити в Мінекономрозвитку, в Мінфіні і в інших федеральних відомствах про те, що доцільно цей край… Скажімо, бюджетна забезпеченість Алтайського краю в два рази нижче, ніж в середньому по Російській Федерації. Звичайно, треба доводити і допомагати, треба підтягувати бюджетне забезпечення. Тому тут мова йде, звичайно, про те, що повинні бути чесні люди, які займаються лобізмом, совісні, і звичайно, повинна працювати правоохоронна система.

  Юлій Семенов: І в ЖКГ та ж ситуація, тому що в ЖКГ багато тарифи зростають від монопольного становища тих, хто це робить.

  Юлій Семенов: Я хочу сказати, що у Медведєва, звичайно, є політичні супротивники, є опоненти, але в цьому відношенні поки ніхто не спробував кинути на нього тінь.

  Карен Агаміров: для Людина, повірте мені, це…

  Володимир Германенко: Так.

  Карен Агамиров: Володимир Сергійович не може сьогодні відбиватися за всіх, за президента, за Кремль, за адміністрацію, за весь ЖКГ, але так як він представник влади, і так як він грає в шахи, а я теж грають в шахи, то я роблю перший хід Е2-Е4, по-перше, хочу почути вашу відповідь і ваш стиль відчути.

  Володимир Германенко: Ви справедливо зауважили, і треба сказати, що на передостанньому засіданні уряду прем’єр-міністр зробив дуже серйозні зауваження на адресу Антимонопольного комітету. І так у нас в країні, на жаль, йде ще з часів Петра Першого, що поки зверху не гримне, деякі государеві люди, що знаходяться…

  Володимир Германенко: відкрито абсолютно.

  Володимир Германенко: 4300.

  Володимир Германенко: я б відповів теж королівським пішаком.

  Карен Агаміров: якщо б ви зіграли c 6 або D6… але ви відкриті…

  Володимир Германенко: Навіть в тому, що ми зараз вільно з вами про це говоримо, що Радіо Свобода доступна для нашої країни, яку ми слухали тільки під подушкою раніше, тепер ми її чуємо. І будь-яке ЗМІ може…

  Юлій Семенов: якщо ви відкритий, то у мене є питання серйозне для відкритого співрозмовника.

  Володимир Германенко: Так, звичайно. Тут треба, я ще раз повторюю, повинні муніципалітети наші дуже активно застосовувати систему субсидій житлових і підтримувати незаможні верстви населення.

  Юлій Семенов: Там, де у мене дача, це Сергієво-Посадський район, там мужики, особливо роботяги так звані, вони полюють за так званою » дешевою горілкою. Це жах! Вона на вітринах не стоїть, а під прилавками вона скрізь є. І люди труяться. Чому? Тому що у них не вистачає грошей на горілку якісну.

  Карен Агаміров: тобто відкритий початок.

  Юлій Семенов: А у мене таке питання. Ваша інтуїція досвідченого політика, державного діяча підказувати вам, будуть гучні показові процеси, пов’язані з корупцією, як вам здається? Показові, щоб усі зрозуміли, що їх чекає і що «святих» немає.

  Володимир Германенко: але в хвалених демократіях не скрізь сьогодні говорять. Все-таки в багатьох демократіях, в тому числі і в Штатах, Преса, ЗМІ відображають думку правлячої влади.

  Карен Агаміров: а Кудрін ким став.

  Карен Агаміров: чесні люди можуть займатися лобізмом?

  Карен Агаміров: яке довести неможливо.

  Володимир Германенко: Там є елементи корупції, і дуже серйозні.

  Юлій Семенов: Мужик не перехреститься.

  Володимир Германенко: Так, я відкритий.

  Володимир Германенко: Мені здається, якщо є рішучість на найвищому рівні, на рівні президента, то…

  Володимир Германенко: Я не відповідаю за ЗМІ, але мені здається, що все-таки… От я читаю «КоммерсантЪ», і там далеко не точка зору влади відображається, подивіться уважно, це дуже ліберальна газета, вона вільно розмовляє. Зараз ось я читав у вас «Нову газету», сидів поки.

  Карен Агаміров: я юрист, звинувачувати не можна, поки не доведено, але…

  Карен Агаміров: пенсії до 5 тисяч він підняв.

  Карен Агаміров: тобто Ви розмовляєте з людьми відкрито.

  Володимир Германенко: Мені, наприклад, неважко, тому що я простим монтером приїхав на Алтай і пройшов, як кажуть…

  Карен Агаміров: але вони ж у зв’язці працюють.

  Володимир Германенко: Я думаю, що так.

  Володимир Германенко: Я думаю, що ні. Ні, звичайно. Ми бачимо, що людина пряма, відкрита, молода, напевно, вперше в історії нашої країни Така у нас президент. І мені здається, що у нього є дуже серйозні наміри в цьому плані. І наше завдання – насамперед законодавчо підтримати його зусилля. Звичайно, виконавча влада і влада суб’єктів Федерації на всіх рівнях, і народ його повинні підтримати в цьому.

  Володимир Германенко: Нормальним, здоровим лобізмом можуть займатися чесні люди. А звичайно, якщо у людей прилипає щось, то це вже не лобізм, а просто державний злочин.

  Володимир Германенко: Поки цього не відбувається. По всіх позиціях зараз засідала бюджетна комісія під головуванням прем’єр-міністра Путіна, і всі витрати на соціальну сферу значно збільшуються, в цілому підтримка регіонів збільшується на 15 відсотків, на охорону здоров’я – до 30 відсотків. І на рівні, як збільшуються оборонні витрати, так само збільшуються всі витрати на соціальну сферу. Хоча є небезпека, що може зростати інфляція, але мені здається, що, якщо порівнювати зростання інфляції і зростання нашої економіки… Перш за все нам треба розвивати обробляє галузі промисловості, нам треба злазити з цієї вуглеводневої голки, на якій ми сидимо. Тому що така держава не зможе розвиватися, якщо не буде розвинене своє машинобудування на високому технологічному рівні, інноваційному рівні, і ці галузі нам треба підтримувати. Але разом з тим не можна забувати про оборону. Ми тепер переконалися, що ми практично одні, немає у нас таких справжніх друзів, які б нас підтримали по Південній Осетії, навіть в державах СНД.

  Володимир Германенко: Знаєте, якщо ми візьмемо історію, навіть з найдавніших часів, коли тільки з’явилися слов’яни, ніколи, ні в одній державі не потрібні були сильні слов’янські держави не потрібна була сильна Росія. Після 1991 року, я так примітивно скажу, вже як ми перед Заходом, як кажуть, ні прихиляли коліна, що ми тільки не робили, все одно ми залишаємося неприйнятними для Заходу, для США. І останнє, звичайно, ми дуже сильно поступилися з усіх проблем, і тепер НАТО майже біля наших кордонів, і якщо Україна увійде в НАТО, то танки опиняться під Бєлгородом, натовські танки. Системи ПРО розгортаються біля наших кордонів НАТО просувається до кордонів, Грузія – ви бачите, що там діється, фактично це вже придаток НАТО. І ось в такій ситуації не зміцнювати нашу обороноздатність – це було б дуже недалекоглядним рішенням. Притому що наші військові витрати в 25 разів нижче, ніж витрати США на оборону. У нас найдовша в світі межа, у нас східний сусід – Китай – дуже сильно прогресує і розвивається, і у цієї держави є вже сучасні види озброєнь, і не секрет, що у нас на Сході теж можуть бути проблеми. І з Японією у нас не укладено договір про дружбу і співпрацю фактично після Другої світової війни. Тому в цих умовах не зміцнювати свою обороноздатність, я вважаю, не можна. Її треба зміцнювати більш високими темпами, ніж ми сьогодні це робимо.

  Карен Агаміров: а не так, що посиділи хлопці, ось давайте сьогодні з цього, завтра з того, галочку зробимо … ось давайте з нього, тому що він і не дуже це… і все нормально буде…

  Володимир Германенко: Ви знаєте, по Зурабову я б сказав…

  Юлій Семенов: Це не корупційна справа.

  Карен Агаміров: Я не безнадійно, але ви маєте на увазі кризу з Грузією…

  Володимир Германенко: Я думаю, що, напевно, будуть. Вони вже і були. Той же ЮКОС-це ж теж…

  Юлій Семенов: Так, тому що не всі люди розуміють шахові комбінації, хоча я обожнюю шахи. Питання таке. Наскільки я розумію функції представника регіону в Раді Федерації, значною мірою це і лобістська робота. Лобізм – це річ нормальна, у світі ця практика є, але зараз все це набуває особливого відтінку. Адже у лобіста є різні важелі впливу і досягнення своєї мети. Зараз у країні оголошено похід проти корупції, а корупція – одна із сторін непристойній лобістської діяльності: де-то купують потрібні рішення, десь людини підмазують… Як дотримати межу між нормальним лобізмом і корупцією? Ось моє запитання, якщо дозволите.

  Інструкції з вправ.

  Володимир Германенко: Абсолютно вірно. Ви знаєте, він не зовсім поганий міністр був. Багато, звичайно, він зробив помилок, але це така системна людина, і деякі позитивні справи у нього є. Дійсно, ви правильно кажете, що не доведено ж.

  Карен Агаміров: а президент сам не корумпований?

  Карен Агаміров: важко бути в законодавчих зборах, в Раді Федерації, в Державній Думі, у федеральних зборах взагалі чесною людиною, я так розумію. Важко?

  Карен Агаміров: Просто переступили межу певну.

  Карен Агаміров: Ну, Зурабов став радником нинішнього президента. Люди сміються в метро, в транспорті громадському…

  Карен Агаміров: так, ваша біографія-це Омський інститут, звичайний, це вчений ступінь-кандидат технічних наук, це держнагороди, ювілейна медаль»За доблесну працю». І ви, напевно, не соромитеся цих нагород.

  Володимир Германенко: Раніше даром нагороди не давали.

  Карен Агаміров: ви бачите їх майбутнє тут, в цій країні? Давайте абстрагуємося вже в кінці нашої передачі від цифр, від цих сухих цифр і поговоримо про дусі. Ви бачите, коли зламається дух, що скажуть: так, все-таки це наша країн, це наші обличчя! Це не криві обличчя, якісь злі обличчя, які в метро хочуть тебе пхнути, відштовхнути, а це наші нормальні, людські обличчя. Хоча б ті подивіться особи, які були в кінофільмах, які ми дивимося, 30-40-х років.

  Юлій Семенов: Сперечатися з вами важко, але мова йде про почуття міри. Чи немає небезпеки, що ми звернемо якісь програми соціальні наші, економічні?

  Юлій Семенов: для цього має бути звітність, має бути контроль.

  Юлій Семенов: Раз ми перейшли на тему фінансів, то у мене питання. Останнім часом ми спостерігаємо серйозне загострення відносин Росії із Заходом, це є, і ми бачимо, що зростають витрати на оборону. З одного боку, це виправдано, з іншого боку, мене починає турбувати така думка: не повторимо ми помилки приблизно 30-літньої давнини, коли ми втягнулися в цю сильну для нас гонку озброєнь, і це згубно позначилося на російській і радянській економіці? Яке ваше відчуття, немає такої небезпеки?

  Володимир Германенко: на жаль, бачите, не він вирішує розмір пенсії, все-таки всі нитки сходяться до Міністерства фінансів. Поки, на жаль, у нас рулить Міністерство фінансів.

  Карен Агаміров: Орден » Знак Пошани»…

  Юлій Семенов: Зараз Голікова відповідає.

  Володимир Германенко: В якійсь мірі з цього питання, може бути, так.

  Карен Агаміров: може бути, це невикорінно? Ось я думаю про людську психологію, подивіться, ось ми сидимо, три чиновника… Ось, може бути, це невикорінно в принципі?

  Володимир Германенко: Динаміка нашого життя. Скажімо, з 1991 року по 2000 рік у нас дійсно була ейфорія свободи. Ми тепер вже зрозуміли, що дуже багато ми наробили помилок, в тому числі і у вихованні молоді. Але все-таки ви відчуваєте, є ж поліпшення.

  Карен Агаміров: Білл Гейтс теж був один час дармоїдцем, він сидів і думав. Мама каже: «Що ти сидиш, нічого не робиш?»Він каже: «Я думаю». Білл Гейтс.

  Володимир Германенко: Ні, Карен, все-таки я згоден, що йде поліпшення.

  Карен Агаміров: нас прикриють там ці люди. Може бути, це все-таки в природі людини?

  Юлій Семенов: Бродський був засуджений за дармоїдство.

  Володимир Германенко: Так, абсолютно вірно.

  Володимир Германенко: Так. І треба, щоб в кожній родині, в кожному колективі, у кожної людини стався перелом.

  Карен Агамиров: Працювали.

  Володимир Германенко: працював усе життя.

  Збільшення члена за допомогою різних пристосувань. Мова в даному випадку йде про такі пристрої, як помпи і екстендери. Помпа для збільшення члена застосовується безпосередньо перед статевим актом. За рахунок вакууму, який утворюється всередині помпи, судини пеніса розширюються і заповнюються кров’ю. Це дозволяє не тільки збільшити розмір члена, але і посилити ерекцію. З мінусів можна відзначити короткочасність ефекту. Його тривалість становить близько півгодини. Однак методика дуже проста і доступна кожному.

  Юлій Семенов: І, в принципі, досить щедро ці гроші роздають: гранти, асигнування, спецпроекти і так далі. Але враження, що значна частина грошей до кінця не доходить або використовується неефективно. Не знаю, розділіть ви мою точку зору, що головна проблема Росії – це навіть не те, про що Карен говорив, на мій погляд, а це ось ця бетонна плита чиновників, яка знаходиться між найвищою владою, яка виступає іноді і з хорошими ініціативами, і передовими людьми. Що робити з чиновниками? Їх більше, ніж в Радянському Союзі, зараз, і вони плодяться. Є дуже гідні люди, і я не хочу…

  Володимир Германенко: двоє дітей і три онуки.

  Ви, як людина, як батько… У вас скільки дітей, онуків?

  Юлій Семенов: зараз при владі величезна кількість грошей, стільки ніколи не було у федеральної влади.

  Володимир Германенко: Ось з приходом Володимира Володимировича, мені здається, все-таки центр прийняття рішень в області фінансових відносин переходить до прем’єр-міністра. Раніше Міністерство фінансів з деяких питань було вище уряду, зараз ми спостерігаємо, що Володимиру Володимировичу вдається вирішувати державні питання, а всі вони пов’язані з фінансами, дуже сильно залежать від позиції Міністерства фінансів.

  Володимир Германенко: і з тим, що повернулася і центральна влада…

  Вижив. Як склалася доля десятого члена групи Дятлова?

  Карен Агаміров: Ось «місто сонця», писав Ніцше, мріяв Кампанелла…

  Карен Агамиров: Так. У поліклініках як і раніше бардак бардаком. Мало того, що тебе тримаючи весь день, тобі ще грублять і грубіянять. Це притому, що їм підвищили на якусь частину заробітну плату. Це я кажу про Москву. А люди тут приїжджали з села, вони приїжджали не по цій частині, а приїжджали на зустріч з президентом Медведєвим, фермери, працівники села, вони взяли квитки, знайшли час. Звичайно, в Кремль їх не пустили, Дмитра Анатолійовича на роботі немає. Вони кажуть: «Розкажіть йому». Природно, жоден канал не передав це, передала Радіо Свобода. Нічого у нас не відбувається. Гірко і прикро, як писав Єсенін. Гірко і прикро, і нічого не видно. Але спілкуючись з такими людьми, як ви, хочеться все-таки якийсь голос надії почути. Ну, ось місяць пройде – він у влади, два, три, чотири роки пройде – і так все… Ну, 4 тисячі цей МРОТ, потім буде 5, люди будуть зубожіти. Подивіться на молодь, це ж, ви розумієте… Вийдіть біля метро «Третьяковська» в 6 годин, ви вийдіть біля метро «Третьяковська» в 6 годин – і ви побачите там нашу молодь з пивом, з піснями, з горілкою… Міліція нічого не робить, хоча є спеціальний закон. Дуже гірко.

  Володимир Германенко: ось давайте подивимося…

  Карен Агаміров: Ну, ось я зайшов тут в наше відділення міліції. Ми говоримо про соціальну спрямованість нашої держави. Вкрали мопед, і я змушений був писати заяву про крадіжку мопеда. Хоча він без номерів, але щоб на ньому не скоювалися якісь злочини. Місцеве відділення міліції, там повинен бути вже давно зроблений ремонт, і ви б бачили, що там діється. Бардак такий, просто ніби потрапив я в якесь підземелля. Вони там всі носяться взад-вперед, кабінети відкриті, справи все перевернуті, бери яке хочеш справу. Ну, мене знайшли: «Що у тебе? А, давай…» підходить людина: «так, значить, з вулиці такий-то пограбування. Туди біжи … Ну, почекай, не біжи, хвилин 20 можна почекати. А ось наркота на 25-ій вулиці, там клофелінщики, давай туди. Але теж особливо не поспішай» » І ось ці розмови … здається, що ти знаходишся в якійсь іншій країні, немає зв’язку, нормального зв’язку немає. Немає нормальних людських відносин навіть між людьми. Зайшов я в поліклініку, я маю право на безкоштовне медичне обслуговування. Ви знаєте, що коїться в поліклініках? Відповідає за ці проекти хто, за національні проекти – «охорона Здоров’я», «Сільське господарство»? Відповідав президент Дмитро Медведєв. Що змінилося?

  25 лютого 1959 на північно-східному схилі висоти 1079 в витоках річки Ауспії була знайдена намет з речами зниклих туристів. Наступного дня за півтора кілометри від намету були знайдені перші тіла загиблих. Остаточно пошукові роботи були завершені тільки в травні.

  Небезпечне захоплення: про що не говорять фанати «таємниці перевалу дятла»?

  Карен Агаміров: я думаю, що це перебір ейфорії був, і треба вже цей перебір зараз так, так, так…

  Володимир Германенко: Розумієте, я теж над цим часто замислювався, і я теж зранку бачу, у нас гастроном, поруч студенти, навпаки інститут, і перш ніж йти на заняття, вони всі з пивом по життю, як говориться. Розумієте, у нас в країні споконвіку, по-моєму, таке, що ми всі чекаємо, що приїде президент, приїде цар і наведе у нас на місцях порядок. Але я от не розумію, наприклад, ви говорите про це відділення міліції, ресурси є в МВС, і все залежить від керівника, який там не навів порядок. Невже скрізь повинен президент все робити? І мені здається, що ось тут треба якось нам, після того, як ми отримали цю свободу… Раніше з тими ж дармоїдами боролися всі, боролася партія, боролися профспілки, боролася влада, боровся комсомол, з піонерів цим займалися. Зараз цього немає. Дали свободу людям, про яку ви говорили. Чи є у нас свобода, чи є у нас демократія, про яку ви говорили? Ми її дали людям, але ж нею правильно скористайтеся. Чому ж ви так себе ведете? Чому сім’я не займається цими дітьми? Невже всім повинен займатися президент? Ось це ось перша частина.

  Володимир Германенко: Ні, з цим не можна погодитися. Чому? Давайте подивимося наші…

  Володимир Германенко: Тому тут повинні бути зусилля сім’ї, місцевої влади, влади суб’єктів Федерації. А президент, ви ж знаєте, як він гостро ставить питання по чиновниках. Поставлено завдання-цього року на 20 відсотків скоротити чиновництво. Зараз вводиться нова тарифна сітка в країні, нова система оплати бюджетником, при якій не зменшується фонд заробітної плати, але якщо раніше регламентувалася кількість чиновників, то тепер кажуть: ви можете наполовину зменшити, але підвищіть іншим зарплату, щоб вони працювали більш ефективно. Вводяться показники ефективності роботи чиновницького апарату. Тобто такі заходи вживаються. Щодо фінансів ви правильно говорите, що в нас грошей, як у дурня махорки зараз, розумієте, у нас 600 мільярдів доларів золотовалютні резерви, у нас величезний – понад 5 трильйонів рублів – резервний фонд. Звичайно, ми знаходимося між молотом і ковадлом, і з одного боку, треба більше витрачати і підвищувати зарплати.

  Серед усього різноманіття способів збільшення члена для чоловіка може стати питання у виборі найкращого методу. Відповідь в даному випадку дуже проста-кожен для себе вибирає оптимальну методику. Якщо немає бажання витрачати гроші, і є досить терпіння і вільного часу, то вправи для збільшення члена підійдуть якнайкраще. Якщо хочеться більш помітного результату, але немає готовності лягти під скальпель хірурга, то виходом стане використання помпи і екстендера. А для тих, хто хоче максимально швидкого і ефективного результату ідеальний вибір хірургічне збільшення статевого члена. У Мінську існує кілька клінік, де кваліфіковані хірурги зможуть провести дане втручання.

  Лише введення нових нормативів, перегляд принципів організації туризму, створення Центральної та місцевих рад з туризму та екскурсій і системи туристських клубів, поява маршрутно-кваліфікаційної комісії (МКК) і контрольно-рятувальної служби, дозволило скоротити кількість трагічних випадків.

  Карен Агаміров: важко бути в Росії чесною людиною, особливо у владі. Володимиру Сергійовичу Германенко це вдається, і тому ми його продовжуємо запрошувати в ефір Радіо Свобода.

  Дев’ять загиблих.

  Володимир Германенко: Ні, не соромлюся.

  Методики, за допомогою яких можна збільшити член, мають різну ефективність, вартість і спосіб виконання.

  Карен Агаміров: і на телебаченні в тому числі, і у владі в тому числі.

  Що вибрати.

  Юлій Семенов: Карен, я не зовсім з тобою згоден. Ось ми зараз приймаємо по радіо дзвінки людей у зв’язку з кризою на Кавказі, і дуже багато дзвінків патріотичного характеру. Люди пропонують квартири для біженців, у себе, не де-небудь, люди пропонують речі, люди пропонують послати туди, вже не воювати, а працювати, допомагати. Я б не так безнадійно оцінював державну самосвідомість.

  У групі Дятлова був десятий учасник — єдиний, що залишився в живих. Студент 4-го курсу інженерно-економічного факультету Юрій Юдін розлучився з товаришами за чотири дні до трагедії.

  Операція по збільшенню члена є на сьогоднішній день найефективнішим, але і найдорожчим варіантом. При цьому можна збільшити як довжину, так і товщину пеніса. У першому випадку виконується операція, яка носить назву лигаментотомия. В ході даного втручання хірург перетинає зв’язки, які утримують частину члена в черевній порожнині. Далі потрібно носити екстендер, поки пеніс не зафіксується в новому положенні. Таким способом можна додати до довжини члена до 5 см. друга методика має на увазі пересадку власних тканин пацієнта під шкіру статевого члена. В якості трансплантата можуть використовуватися жирова тканина, м’язи, або синтетичні наповнювачі. Необхідно розуміти, що операція по збільшенню члена вимагає періоду відновлення і може давати різні ускладнення , тому необхідно суворо виконувати всі вказівки хірурга як до, так і після втручання. Вправи для захоплення члена. Є найбільш тривалим шляхом до заповітних сантиметрам. Для того щоб збільшити член даними способом потрібні місяці щоденних тренувань, тому для нетерплячих цей метод не підходить. Єдиним вагомим плюсом вправ для збільшення члена є те, що вони абсолютно не потребують фінансових витрат.

  Володимир Германенко: Буває складно, але у нас дуже численна правоохоронна система, ми на неї витрачаємо бюджету стільки ж, скільки на оборону, і ми маємо право спитати з неї, щоб вона приймала необхідні заходи, для того щоб боротися з корупцією. І ви знаєте, що президент зараз доручив, і підготовлена програма, яка, напевно, отримає в осінню сесію вже і законодавче забезпечення. Підготовлена велика програма, що така багатогранна, і президент виступав у Раді Федерації на цю тему, і вперше, мабуть, в нашій історії буде ефективно розпочата боротьба з цим злом.

  Збільшення статевого члена не є життєво важливою потребою, але може значно позначитися на інтимному житті, як самого чоловіка, так і його партнерки . Тому слід свідомо підходити до вибору методики і зважувати кожне своє рішення.

  Карен Агаміров: треба, щоб всі усвідомили цей перебір і ейфорію. Ось ця красива фраза мені дуже сподобалася. За традицією передачі, дуже коротко підсумки бесіди підводять журналісти. Юлій Семенов…

  Слідство встановило, що всі дев’ять учасників групи загинули в ніч з 1 на 2 лютого 1959 року.

  Любителі теорії змови могли б припустити, що після загибелі групи Дятлова єдиний вижив опинився «під ковпаком» у спецслужб. Насправді нічого подібного не було.

  Тут є деякі різночитання: за іншими даними, як вже говорилося на попутці, що представляла з себе вантажівку з відкритим верхом, туристи їхали з Віжая в селище заготівельників. Але принципового значення це не має. Головне, що загострення хвороби позбавило Юдіна можливості брати участь в активній частині походу.

  Кандидатура 21-річного Юдіна як учасника походу сумнівів у керівника групи Ігоря Дятлова не викликала.

  Збільшення члена в Мінську з кожним роком стає все популярнішим. Даний факт навряд чи когось здивує, адже кожен чоловік впевнений, що маючи великий член буде користуватися популярністю у жінок і зможе значно підняти свою самооцінку. Тому для збільшення члена сьогодні розроблено безліч методик, як хірургічних, так і безопераційних.

  Збільшити член за допомогою екстендера також під силу кожному чоловікові. Даний пристрій дозволяє розтягнути член в діну на 3см. Для досягнення такого результат буде потрібно носити екстендер щодня, протягом 5-6 місяців. Сучасні конструкції безпечні і практично непомітні, тому використовувати їх можна в деяких випадках навіть у робочий час. Перед тим, як використовувати екстендер або помпу для збільшення члена, необхідно проконсультуватися з фахівцем, щоб уникнути отримання травм.

  Багато років по тому, коли Юдіна запитували про те, що йому запам’яталося про момент розставання, він чесно зізнавався, що нічого особливого не пам’ятає. Була лише досада від того, що участь у поході зривається. Про те, що друзі йдуть назавжди, навіть не думалося — похід вважався важким, але зі словом «смерть» ніяк не асоціювався.

  Кінцевої точки маршруту — селища Віжай — група повинна була досягти 12 лютого, звідки керівник походу Ігор Дятлов повинен був дати телеграму в спортклуб інституту.

  — Рустем Адагамов (@adagamov) 27 квітня 2013 р.

  Карен Агаміров: Нам дали ось 50 мільярдів рублів, кажуть: «Вам треба освоїти 40, а 10, хлопці»» поділимо ці 10 мільярдів? Ось як, от чесно.

  Скоротити — але не виключити. Бо навіть добре підготовлений учасник походів не застрахований від непередбачених обставин, які бувають сильніше його.

  На початку 1959 року група туристів-лижників туристського клубу Уральського політехнічного інституту планувала здійснити похід по Північному Уралу, що учасники мали намір присвятити XXI з’їзду КПРС.

  Були знайдені тіла дев’яти учасників групи: студенти 5-го курсу радіотехнічного факультету Ігоря Дятлова , студентки 5-го курсу радіотехнічного факультету Зінаїди Колмогоровой , випускника УПІ, а на той момент інженера секретного підприємства Рустема Слободіна , студента 4-го курсу радіотехнічного факультету Юрія Дорошенка , випускника будівельного факультету УПІ Георгія Кривоніщенко , випускника будівельного факультету Миколи Тібо-Бриньоля , студентки 4-го курсу будівельного факультету Людмили Дубініної , інструктора Коуровської турбази Насіння Золотарьова і студента 4-го курсу фізико-технічного факультету Олександра Колеватова .

  Сьогодні «перевал Дятлова» перетворився на своєрідний російський «Бермудський трикутник», що залучає величезну кількість любителів містики і конспірології. Історія загибелі групи Дятлова оголошується загадкою, що не має аналогів.

  Трохи більше ніж за два тижні учасники походу повинні були подолати на лижах не менше 300 км на північ Свердловської області і здійснити сходження на дві вершини Північного Уралу: Отортен і Ойка-Чакур.

  День 26 січня і вирішив долю Юдіна. «До Віжая ми їхали у відкритій вантажівці. Продуло наскрізь. Ось і прихопило у мене, як писала Зіна Колмогорова в щоденнику, сідничний нерв», — розповідав він журналістам «Комсомольської правди».

  Способи збільшення члена.

  Тим часом, для свого часу загибель туристів не була подією винятковою. У тому ж 1959 році в СРСР в цілому загинули, з різних причин, загинуло більше 50 учасників туристичних груп. У 1960 році цей показник досяг 100 осіб, і змусив владу приступити до введення заборонних заходів.

  Незважаючи на це, під час навчання в УПІ він вступив в члени турклубу, і до початку 1959 року вважався людиною досвідченою і підготовленою.

  Екстремал зі слабким здоров’ям.

  Юрій залишив товаришам частину своїх речей, які могли стати в нагоді їм на маршруті. Після цього Юдін на підводі відправився назад в селище лісозаготівельників, а інші члени групи дятла вийшли на намічений маршрут.

  Юлій Семенов: Ви знаєте, я боюся завжди з боку представників влади, в тому числі парламентської влади, самовдоволення, що зроблено те-то, те-то і те-то. Сьогодні я у Володимирі Сергійовича відчув таку, скажімо, здорову незадоволеність, спортивну. Тобто він оцінює ситуацію тверезо, стурбований багатьма речами. Будемо сподіватися, що ці настрої притаманні всьому Раді Федерації, і це обнадіює в якійсь мірі.

  А телеграми не було, а туристи не повернулися в Свердловськ. Родичі забили тривогу, після чого була розпочата масштабна пошукова операція, в якій були задіяні не тільки сили інших туристичних груп, а й підрозділи міліції, а також військові.

  Спрацював з точністю до навпаки — в 1961 році, в умовах відсутності будь-якої реєстрації туристичних груп кількість загиблих перевищила 200.

  Юрій Юдін з дитинства не відрізнявся міцним здоров’ям. В інтерв’ю «Комсомольській правді» він розповідав: «Ще в школі я заробив ревмокардит при збиранні картоплі в колгоспі. А поки лікувався, підхопив дизентерію. Кілька місяців був у лікарні. Але до кінця це не лікується».

  Після того, як в 2000-х про історію групи Дятлова стали писати не просто багато, а дуже багато, Юдин, до цього вкрай неохоче говорив на цю тему, дав чимало інтерв’ю. Загальний зміст його висловлювань зводився до того, що туристи були досвідченими і не могли загинути від якихось природних явищ, а стали жертвами вбивства.

  Гідравлічна сила цього насоса рівномірніше і стабільніше збільшує пеніс, ніж будь-яка звичайна вакуумна помпа.

  Як не страшно це звучить, але «дятловцам», певною мірою пощастило — їх знайшли досить швидко і поховали гідно. Місця останнього спочинку інших зниклих часом залишаються невідомими цілі десятиліття.

  23 січня 1959 всі десять членів групи виїхали на поїзді зі Свердловська в Сєров. Увечері 24 січня група виїхала на поїзді з Сєрова в Ивдель і близько опівночі прибула на станцію призначення.

  Юрій Юдін помер, десятий учасник групи Дятлова, який випадково уникнув долі інших http://t.co/HI8xwu4Mfn.

  Спасибі, що живий.

  Нічого оригінального в подібній версії не було, і вона багато разів спростовувалася. Але Юрію Юхимовичу, через все життя пронесло почуття провини, здається, легше було жити зі свідомістю, що друзі загинули не через власні помилки, а з чиєїсь злої волі.

  На цьому місці ми остаточно попрощаємося з любителями містики, і розповімо про єдиного члена групи Дятлова, що залишився в живих.

  Чи може збільшення статевого члена перетворитися в життєву необхідність? Як збільшити член? Довгий час ця тема вважалася забороненою. А сьогодні про це можна поговорити не тільки на прийомі у лікаря, але і в телевізійних передачах, на форумах і блогах, та навіть в розмові зі знайомими.

  До останніх днів він зберігав як талісман плюшевого ведмедика, врученого йому Людою Дубініної, учасницею групи Дятлова. Журналісти допитувалися, чи не було у Юдіна з Людмилою романа, але він категорично це заперечував.

  Юрій до останнього сподівався, що «відпустить». У другій половині 27 січня група Дятлова отримала від начальника лесоучастка підводу, з допомогою якої дісталися до покинутого селища 2-го Північного рудника. Тут група заночувала в порожньому будинку.

  Любителі теорії змови могли б припустити, що Юдін після загибелі групи Дятлова опинився «під ковпаком» у спецслужб. Насправді нічого подібного не було.

  26 січня близько години дня група виїхала на попутці в селище лісозаготівельників. Туристи дісталися до нього о пів на п’яту. «Дятловцы» заночували в кімнаті робочого гуртожитку.

  Ніяких претензій учаснику групи, що вижив, не пред’являлося. Навпаки, слідчий переконував Юрія, що своїм товаришам він нічим допомогти не зміг: «Було б не дев’ять, а десять загиблих».

  У Свердловськ він приїхав в той момент, коли пошуки не повернулася вчасно групи були вже розпочато.

  Вранці 28 січня стало зрозуміло, що надії Юрія не виправдалися — нога не дозволяла йому нормально рухатися на лижах.

  Не забував він і про головне захоплення молодості — в Соликамске Юдін створив турклуб «Полюс».

  Мануальне збільшення статевого члена може проводитися з використанням вакуумної помпи. Цей пристрій слід використовувати в разі, коли природним шляхом неможливо досягти достатньої пружності у порушеної пеніса. Вакуумна помпа використовується в якості альтернативного способу збільшення члена. Як збільшити член вакуумної помпою читайте тут. Ми розглянемо помпи докладніше.

  У знайдених щоденниках групи Дятлова є такий запис, датований 28 січня: «Поснідавши, частина хлопців на чолі з Юрою Юдіним, нашим відомим геологом, пішла в керносховище, сподіваючись зібрати якісь матеріали для колекції. Нічого крім піриту та прожилок кварцу в породі там не виявилося. Збиралися довго: мазали лижі, підганяли кріплення. Юрка Юдін сьогодні їде назад додому. Шкода, звичайно, з ним розлучатися, особливо нам з Зіною, але нічого не поробиш».

  Нydromах x30 аqua bluе НОВІ. Hydrоmaх — це назва помпи після редизайну пакувальної коробки. Сам товар залишився тим самим. Тобто помпи вathmate і Hydro7 відрізняються тільки дизайном коробки і більш нічим. Найбезпечніший і природний метод збільшення статевого члена на сьогоднішній день. Нydrо7 ідеально підходить, якщо ви вперше користуєтеся насосом для пеніса. Серія Ваthmаtе Нydrо (найперша колекція гідронасосів) пропонує реальне співвідношення ціни і якості. Створюючи відносно помірний рівень тиску, дозволяє вам акуратно почати тренування по збільшенню статевого члена. Після застосування гідронасоса на пенісі не залишається синців, синців та інших неприємних утворень.

  Остання воля.

  Вранці 25 січня «дятлівці» на автобусі виїхали в селище Віжай, куди прибули близько 14:00 і зупинилися в місцевому готелі.

  Операція по збільшенню члена.

  Через рік після трагедії він закінчив УПІ і за розподілом був відправлений на роботу на магнієвий завод в Соликамск.

  Серед членів пошукових груп Юдіна не було. Він мало чим міг допомогти пошуковикам, оскільки розлучився з товаришами на старті основного маршруту. Незважаючи на напружену атмосферу в УПІ, віра в те, що «дятловцев» знайдуть живими, зберігалася. У туристичному клубі постійно перебував черговий, який приймав останні новини. Повідомлення про загибель групи стало для Юдіна справжнім потрясінням. Ще одним випробуванням стала участь в упізнанні речей і тіл загиблих, на яке Юдіна спеціально привозили в Івдель.

  Гідронасос можна використовувати в теплій або гарячій воді. При цьому відпадає необхідність зігрівати його в руках.

  Майданчик біля основи гідронасоса делікатно охоплює пеніс, не залишаючи після себе на ньому слідів, на відміну від звичайної вакуумної помпи. Це досягається за рахунок широкої дотичної з тілом площі, що має пінне гумове покриття. Тиск підстави колби рівномірно розподіляється по всій поверхні, завдяки чому використання іграшки стає більш комфортним і можна застосовувати довше.

  Помпу можна використовувати безпосередньо перед статевим контактом.

  Серед знайдених речей групи були фотоапарати з плівками. Серед відзнятих кадрів була і сцена прощання з Юдіним. Тоді здавалося, що друзі розлучаються на кілька днів, тому з осіб туристів не сходили посмішки.

  Найдавнішим методом збільшення члена можна вважати підвішування. Ще стародавні африканські чоловіки використовували цю методику для подовження пеніса. Ці вправи починали робити ще в юнацькому віці, коли підтримують зв’язки ще не зміцніли. Завдяки систематичному впливу ваги на запалі тіла і зв’язки відбувається витягування члена. Таким чином, можна збільшити довжину пеніса, причому його товщина залишиться колишньою.

  Так як гідронасос Ваthmаtе Неrсules розрахований на використання у воді, відпадає необхідність використання спеціального мастила або крему. Загальна довжина: 29 см Довжина колби: 25 см діаметр: 5,5 см. Підходить для пеніса (в стані ерекції): довжина-до 18 см. діаметр-до 5 см. Колір: Синій. Виробництво: Великобританія.

  Майже кожен чоловік рано чи пізно ставив собі питання, чи достатньо великий у нього пеніс. Якщо розмір здавався меленьким, то вставав питання про те, як швидко збільшити член? Ми постараємося внести ясність з цього питання. Читай статтю і зроби свій член побільше!

  Таблетки для збільшення члена.

  Незважаючи на те, що Юрій Юхимович досяг досить високого становища, жив він скромно, по-спартанськи, розкоші не любив. Не склалося і особисте життя-єдиними супутницями Юдіна були кішки.

  Як збільшити статевий член?

  Успішний в кар’єрі, самотній в особистому житті.

  Помпа захоплення члена hydromax X30 aqua blue.

  «Юрка Юдін їде назад додому. Шкода з ним розлучатися, але нічого не поробиш»

  Юрій Юдін помер після важкої хвороби навесні 2013 року, на 76-му році життя. 4 травня 2013 року була виконана остання воля десятого члена групи Дятлова — урна з прахом Юрія Юдіна була закладена в братську могилу на Михайлівському кладовищі, де покояться останки його товаришів.

  Екстендери для збільшення члена.

  І одним з найдавніших методів збільшення члена вважається власноручний масаж пеніса. Сьогодні відомі десятки різноманітних технік, за допомогою яких можна дійсно збільшити його довжину і об’єм. У порівнянні з іншими способами подовження члена він володіє одночасно декількома перевагами. Отже, розглянемо як власноруч збільшити член.

  Крем для збільшення члена.

  Використовувати Ваthmаtе Неrсules гранично легко і неймовірно зручно. Немає необхідності весь час підкачувати помпу, створюючи шум, — Ваша партнерка не здогадається, чим зайнятий її чоловік.

  Досить велике число чоловіків хотіло б збільшити свого «друга». Все ж дівчині приємніше і відчуття сильніше з «великим». Є різні способи, це зробити:

  Варто виділити два типи нарощування:

  Підвішування.

  Спеціальна шкала на колбі дозволяє самостійно контролювати, наскільки більше стає статевий член.

  На ринку подібних препаратів існує ще більша кількість, ніж таблеток і біодобавок. Представлено велику різноманітність кремів, гелів і безліч мазей, які необхідно наносити і втирати безпосередньо в статевий член. Чоловіки, які зацікавлені в цьому делікатному питанні, напевно, вже чули або відчували на собі препарати таких виробників як: Magnaphall, Maxi Male, XXL та інших.

  Багато чоловіків знають про існування спеціальних екстендерів, призначених для збільшення пеніса. Попит на них досить великий, тому на сучасному ринку існує їх величезна різноманітність. Спробуємо розібратися в них. Для початку варто зрозуміти, як працюють всі ці пристосування. Екстендери для збільшення члена використовуються з наступними цілями.

  Ми постараємося, щоб на нашому ресурсі кожен чоловік міг отримати відповідь на питання: як збільшити статевий член і як це робити правильно. Зроби свій пеніс побільше!

  Лубриканти для мастурбації.

  Власноручний масаж члена.

  Вакуумні помпи для члена.

  Швидке збільшення члена.

  Лубриканти для чоловічої мастурбації здобули популярність зовсім недавно. На відміну від класичних мастил ці спеціалізовані чоловічі мастила мають не жирну формулу, не залишають слідів, а так само у міру інтенсивності змінюють свою консистенцію. Такі відмінності від стандартних мастил гарантують користувачеві незвичайні і нові відчуття, що останнім часом дуже сильно цінується в секс-індустрії. Не дивлячись, що в складі відсутні жири і масла, ці лубриканти не висихають так само швидко, як вироби на водній основі. Це дозволяє отримати задоволення не відволікаючись від процесу.

  По-перше, варто розібратися: чи можна вважати невеликий пеніс фізичним дефектом, або це особистий психологічний комплекс багатьох чоловіків, який ускладнює їх інтимне життя? Друге велике питання: якщо існують ефективні і безпечні методики, то чому б ними не скористатися?

  Вакуумна і гідропомпа-це тренажер і одночасно масажер, який використовуються для збільшення розміру статевого члена.

  Крему для збільшення члена.

  Даний розділ містить різні креми для догляду за чоловічим членом і занять по його збільшенню, а так само персональні чоловічі лубриканти для мастурбації. Ці товари розроблені для зміцнення чоловічого здоров’я і підтримки чоловічого лібідо. Всі представлені креми та лубриканти безпечні для використання і не викликають подразнень (можлива індивідуальна чутливість).

  Креми і гелі для збільшення члена.

  Так все таки, за рахунок чого відбувається збільшення? Помпа-це пристрій, що складається з колби і насоса з’єднаних шлангом (зустрічаються моделі і без нього). Відкачуючи повітря, ви створюєте вакуум, внаслідок чого внутрішньо тиск крові починає розтягувати запалі тіла і фалос збільшується.

  Даний масажер є відмінним допоміжним засобом по відновленню ерекції. Вакуумні і гідропомпи дозволяють активно розтягувати фасції статевого члена. Результат не змусить себе довго чекати. Ви зможете побачити різницю протягом пару місяців. Зазвичай у разі регулярних занять, статевий член може збільшиться на 3-4 см в довжину і на кілька см в діаметрі. Цей тренажер дозволить вам відмовитися від прийняття будь-яких таблеток для підвищення потенції.

  Спочатку він працював інженером, потім економістом, а вже в 1990-х роках кар’єра вознесла Юдіна на пост заступника голови Солікамська з економіки.

  Лобок слід виголити. В іншому випадку, волосся будуть потрапляти в горловину і герметичності не буде. Спочатку підготовка. Ситуація схожа з розминкою в тренажерному залі. Спочатку розминаєте член, щоб підготувати плоть до навантаження. Подальше створення вакууму повинно проходити поступово. При виникненні болю зупиніться. Тренінг повинен складатися з 4-5ти підходів. Неквапливо накачуємо до максимально терпимого тиску і в такому стані витримуємо хвилину. Потім скидаємо його і не невеликий відпочинок.

  Турбота про стан і розмір члена — невід’ємна частина інтимного життя чоловіка. Існує безліч різних кремів для чоловіків, що дозволяють доглядати за станом члена. Цілий ряд кремів дозволяють займатися тренуваннями для збільшення свого розміру. Основна складова кожного гелю – це спеціальний компонент, саме він викликає прилив крові до різноманітних частин статевого члена. Завдяки цьому збільшується обсяг члена, і в той же час не виникає відчуття дискомфорту. Якщо ви хочете здивувати свого партнера, то така мастило вже точно зможе допомогти вам у цьому. І плюс до всього, ви почнете відчувати себе набагато краще, і до вас прийде довгоочікувана впевненість. Крім основної ролі, подібні креми і гелі можуть виступати в якості допоміжного засобу до вакуумної помпи або екстендера, а так само в якості інтимної мастила.

  Як працює помпа?

  Носов Сергій Костянтинович.

  9 вересня 2018 року здобув перемогу на виборах губернатора Магаданської області, набравши 81,59 % голосів. 13 вересня вступив на посаду губернатора.

  Нагорода. Орден Пошани», медаль ордена «За заслуги перед Вітчизною» II ступеня. Державна премія РФ 1995 року за досягнення в області науки і техніки, премія Уряду Російської Федерації в галузі науки і техніки. Орден Російської православної церкви святого Даниїла, премія імені Черепановых, почесні знаки Демидівського фонду і Міністерства промисловості, науки і технологій Російської Федерації «300 років уральської металургії» (2001).

  Останнім часом все більше чоловіків цікавляться принципом збільшення чоловічого статевого члена за допомогою хірургічного втручання. Вони хочуть знати переваги і недоліки цього методу, ризики, види операцій і їх вартість. Саме на ці питання ми і спробуємо дати відповіді. Операція по збільшенню статевого члена може переслідувати кілька цілей.

  При помпірованіі плоть розтягується, і якщо це робити щодня, включаються природні механізми росту на клітинному рівні. У приклад можна привести апарат академіка Єлізарова, яким вже не одне десятиліття витягають/нарощують кінцівки (можете самі знайти обширну кількість інформації в інтернеті на цю тематику). Але підводний камінь криється в сталості. Щоб наростити сантиметр кістки, пацієнту доводиться проводити в ліжку з цим пристосуванням 1,5-2 місяці. Тому, і з помпою доведеться запастися величезним терпінням.

  Для того, щоб збільшити статевий член, багато чоловіків використовують різні біодобавки, таблетки, мазі та інші засоби. Насправді, навіщо вдаватися до втручання хірургії, якщо можна досягти мети безболісно? В даному розділі ми розповімо про те, як збільшити член біодобавками. Існує дуже велика кількість препаратів для збільшення статевого члена.

  Операційним шляхом. Швидко, але дорого і є небезпека небажаних наслідків (як би потім взагалі без дітородного органу не залишитися) Медикаментозно. Так, бувають і такі таблетки, але це має на увазі вплив на гормональну систему, що також дуже небезпечно для здоров’я в цілому. НУП. Абревіатура перекладається-натуральне збільшення пеніса. Це різні вправи за допомогою маніпуляцій руками, екстенедеров і помп. Цей метод м’яко кажучи, не блищить швидкістю, але не містить таких ризиків, як попередні варіанти. Тому, якщо нікуди не спишіть, то краще купити помпу і не ризикувати.

  Короткостроковий. Накачування здійснюється безпосередньо перед статевим актом. Досягнутий результат фіксується ерекційним кільцем і тримається хвилин 20-30. Постійний. Щоб тканини почали, дійсно рости, необхідно регулярне їх розтягнення. За відгуками, що досягли якихось значущих показників, процедура вимагає щоденного повторення по 15-20 хвилин.

  Без пригод Юдін повернувся в Свердловськ, звідки поїхав додому в село. Ніяких нехороших передчуттів у нього не було.

  14 жовтня 2012 обраний главою міста Нижній Тагіл.

  Методика використання вакуумної помпи.

  Можливо і лікування недостатньої ерекції. Капіляри, кровоносні судини з віком зашлаковуються і втрачають еластичність, особливо при наявності шкідливих звичок, вживання жирної їжі багатої канцерогенами. Дана обставина ускладнює кровопостачання і, отже, потенція знижується. Вакуумний масаж виступить своєрідним вантузом, що прочищає засмічення, а також інструментом повернення еластичності.

  Ефект від тренування з вакуумної та гидропомпой.

  З липня по жовтень 2012 р. – віце-губернатор Свердловської області.

  Сучасні товари, що продаються в мережі під барвистими оголошеннями » купити помпу для збільшення члена можна тут!» і «Ви хочете купити помпу для пеніса? Запитайте нас, як!», виглядають вкрай привабливо. Виконані з різнобарвного напівпрозорого пластика, такі творіння виглядають забавно і еротично, викликаючи інтерес жінок і не змушуючи власника помпи соромитися свого захоплення! Навіть груша, яку необхідно стискати і розтискати в кулаці, відкачуючи повітря з-під колби, зручно лежить в руці, здається добре продуманою, гладкою на дотик, створеної точно під чоловічу долоню. Така увага виробника до дрібниць не може не радувати!

  1983 – 1998 рр. – Магнітогорський металургійний комбінат: підручний сталевара, виробничий майстер, заступник начальника цеху, начальник киснево-конвертерного цеху, заступник генерального директора ММК з виробництва та інвестицій. Член ради директорів ММК.

  2007-2009 рр.-генеральний директор ЗАТ «РусСпецСталь», М. Москва.

  Другий спосіб збільшити член будинку без операції і мук реабілітації – це підвішування вантажів.

  Щоб практика була ефективною, потрібно дотримуватися наступних простих рекомендацій.

  Володимир Володимирович Путін — радянський і російський державний діяч, чинний президент Росії. З 2000 по 2008 роки — другий президент Російської Федерації, в 1999 — 2000 роках і з 2008 по 2012 роки — голова Уряду Російської Федерації. У 2012 році Путін був обраний президентом Росії втретє, навесні 2018 Володимир Путін успішно обрався і на четвертий президентський термін.

  Озброюємося вимірювальною стрічкою!

  За один сеанс, реалістично наростити довжину і діаметр на 30-40%, що цілком відчутно. Не будемо лукавити, за один – два години весь цей новий приголомшливий обсяг зникне, але на найближчий секс його вистачить. Партнерка буде вражена, Тим більше, що для жіночої втіхи «як у коня» не обов’язковий. Принадність у тому, що набухає не тільки пеніс цілком, але і вени в окремо, даючи виділяється яскравий рельєф і, як наслідок, насичену стимуляцію чутливих областей піхви.

  Після війни сім’я Путіних оселилася в кімнаті в комуналці, в звичайному пітерському будинку в Басковом провулку.

  Помпи для члена – служать не тільки для збільшення, але також, лікар може призначити її для якнайшвидшого відновлення після операції або для поліпшення еректильної функції. Наскільки це все реально, ми розповідаємо в відео огляді вище. І як там сказано, ще можна її використовувати в сукупності з ерекційним кільцем .

  Володимир Путін спочатку навчався в школі-восьмирічці № 193, а після вступив до середньої школи № 281. Це була спецшкола з хімічним ухилом на базі Ленінградського Технологічного інституту. У навчанні Володимир був старанним школярем, хоча і непосидою. У біографії на президентському сайті йдеться, що майбутній лідер держави «був хуліганом, а не піонером».

  2002 — 2005 рр. — керуючий директор ВАТ «Нижньотагільський металургійний комбінат», керуючий директор Західно-Сибірського металургійного комбінату (р. Новокузнецьк), керівник Дирекції промислової площадки НТМК, віце-президент з технічної політики ТОВ «Євразхолдинг». Приймав участь в управлінні іншими підприємствами: був головою рад директорів ВАТ «Тагилбанк», членом, головою ради директорів ВАТ «Високогористий ГЗК», членом ради директорів ВАТ «Сіверський трубний завод».

  Народився 17 лютого 1961 року в місті Магнітогорськ Челябінської області.

  Вакуумні і гідро помпи.

  2006-2007 рр.-радник заступника генерального директора ФГУП «Рособоронекспорт», М. Москва.

  Доктор технічних наук.

  Для того щоб ваш фалос на якийсь час збільшився в довжину і ширину, зберігаючи підвищену чутливість при порушенні, ми рекомендуємо вам випробувати на собі дію вакуумної помпи для пеніса – винаходи, здатного багаторазово підсилити вашу сексуальну активність! Просто одягнувши пластиковий ковпачок на член і відкачавши з-під нього повітря, ви забезпечите інтенсивний приплив крові до статевого органу, що дозволить йому перебувати в стані ерекції значно довше, ніж в минулому. Ви здивуєте дівчину своєю витривалістю і невтомністю в ліжку і відчуєте екстаз неймовірної сили після тривалого секс-марафону.

  У 1994 р. закінчив Академію народного господарства РФ при Уряді РФ.

  Помпи для члена: незвично і трохи непристойно!

  Помпи для члена.

  1998 – 2002 рр. — заступник генерального директора, генеральний директор ВАТ «Нижньотагільський металургійний комбінат».

  ОСВІТА.

  У 1983 р. з відзнакою закінчив Магнітогорський Гірничо-металургійний інститут імені Г. І. Носова.

  28 травня 2018 року призначений тимчасово виконуючим обов’язки губернатора Магаданської області.

  Одружений, виховав трьох дочок.

  У 2000 і 2004 роках обирався депутатом Палати Представників Законодавчих Зборів Свердловської області від Нижнього Тагілу.

  Помпи для члена зорово збільшують чоловіче достоїнство в розмірах, тому, якщо ви хочете вразити кохану не лише своєю майстерністю, але і габаритами «знаряддя» — не забудьте злегка потренувати пеніс перед зустріччю з партнеркою! Не варто хвилюватися, що на поверхні шкіри з’являться сліди, які вас видадуть: вакуумна помпа не залишає після себе ні синців, ні подряпин. Кожен виріб має якусь межу потужності, після якого помпа перестане працювати. Це зроблено для того, щоб, захопившись процесом, чоловік не завдав собі ніяких пошкоджень. Таким чином, ви можете купити вакуумну помпу для члена і приступити до справи, не піклуючись про безпеку такого масажу, оскільки виробник передбачив всі питання щодо нешкідливості пристрою.

  У 2008 році Путін у зв’язку із закінченням терміну президентських повноважень покинув цей пост. У цьому ж році Володимира Путіна призначили головою ради міністрів РФ. Передаючи пост Дмитру Медведєву , який виграв чергові вибори, Путін займав 2 місце в списку Time «100 найвпливовіших людей світу».

  У 1996 році Володимир Путін став заступником керуючого справами президента РФ. Його кар’єра розвивалася успішно. Вже в 1997 році Володимир Володимирович Путін працював заступником керівника адміністрації президента, потім начальником Головного управління президента. Напружена робота не заважала Володимиру Путіну займатися наукою, і в тому ж 1997 році Володимир Володимирович захистив кандидатську дисертацію з економіки в Санкт-Петербурзькому державному гірничому інституті.

  Володимир Путін народився 7 жовтня 1952 року в Ленінграді. Рідня Володимира Володимировича походить з села Поміново Тверської губернії. Перші згадки про Путіних з’явилися ще в XVI столітті. Родоначальником був селянин-орач Фадей Якимович Путін .

  Мати Володимира Путіна — Марія Іванівна Шеломова (1911-1998) — працювала на ленінградському заводі, пережила блокаду Ленінграда. Штабом КБФ нагороджена медаллю «За оборону Ленінграда». Фото батьків Путіна з маленьким Володимиром можна побачити на сайті президента.

  Зважившись на те, щоб купити помпу для збільшення пеніса, переконайтеся, що виріб підійде вам за розміром. Колба не повинна бути надто малою, бо кожен раз, встановлюючи її на член, ви будете довго мучитися, протискивая чутливий орган тіла всередину отвору. Разом з тим, помпі не варто бути і занадто широкою: інакше герметичність простору всередині Ковпака порушиться, і повітря увійде в колбу. Тому, збираючись купити вакуумну помпу для чоловіків, не забудьте проконсультуватися з продавцем щодо параметрів товару. Хоча, в цілому, пропоновані помпи стандартизовані – і в більшості своїй чудово «сідають» на фалоси будь-яких розмірів і форм!

  Політичний діяч, президент Росії.

  На своїй посаді Володимир Володимирович Путін доклав багато сил, щоб поліпшити ситуацію в країні, що розвалюється. Він виграв президентські вибори в 2004 році, на цей раз отримавши 71,31% голосів.

  Якщо у 2000 році за межею бідності жили 30% громадян Росії, то до 2013 року їх число скоротилося до 11,2%.

  В юнацтві Володимир був небайдужий до пригодницької літератури. Зокрема, Путіну подобалися книги і фільми про розвідників. Він захоплювався Донатосом Банионисом в ролі Лодейникова (х/ф «Мертвий сезон»), із задоволенням дивився фільм «Щит і меч» з його героєм Вайсом, ну, і, звичайно, був у захваті від Штірліца. Крім того, у Володимира Путіна був ідеал розвідника — це Ян Карлович Берзін, начальник радянської військової розвідки в 1924-1938 рр ..

  Потім Путін знову поїхав до Москви на навчання в Червонопрапорний інститут імені Андропова, де його підготували для поїздки до Німеччини.

  Володимир Путін закінчив школу в 1970 році і став студентом Ленінградського державного університету на міжнародному відділенні юридичного факультету. В університеті Володимир Путін вперше познайомився з доцентом ЛДУ Анатолієм Собчаком . Навчаючись в університеті, Володимир вступив до КПРС. ДО РЕЧІ, Путін не виходив з цієї партії. У 1975 році Володимир Володимирович закінчив університет, і його направили на роботу в управління КДБ СРСР по Ленінграду і Ленінградської області.

  У 1990 році після повернення з Дрездена в Ленінград Володимир Путін заступив на посаду помічника ректора Ленінградського державного університету з міжнародних питань. Через деякий час, Володимир Володимирович став радником голови Ленінградської ради. А з червня 1991 року Володимир Путін став працювати головою Комітету із зовнішніх зв’язків мерії Санкт-Петербурга і одночасно, з 1994 року, першим заступником голови уряду Санкт-Петербурга.

  Як зазначали вчителі Володимира Путіна, він володів прекрасною пам’яттю. У Путіна була схильність до гуманітарних предметів, він любив німецьку мову, відвідував факультатив, організований вчителькою німецької мови. Володимир Володимирович Путін також захоплювався історією, любив робити політінформації. У Путіна була добре поставлена мова і його доповіді вже тоді з цікавістю слухали товариші.

  Дід Володимира Володимировича Путіна по батьківській лінії-Спиридон Іванович-в 15 років поїхав до Петербурга вчитися професії кухаря і став прекрасним кулінаром. За радянської влади Спиридон Іванович Путін працював у Гірках, де був особистим кухарем Володимира Леніна, а після смерті вождя працював на одній зі сталінських дач. Про це розповідав сам Володимир Путін у книзі «Від першої особи».

  Діяльність Володимира Путіна не тільки прямим чином позначилася на його рейтингу в Росії, але і отримала багато позитивних оцінок від зарубіжних експертів, які відзначали, що Путіну «вдалося вирвати україну з історичної тенденції, яка при її продовженні могла призвести до розпаду Росії, як держави» (Норман Стоун), «відродити державу і російську міць» (Марк Сімпсон). І навіть від майбутнього прем’єра України Арсенія Яценюка в 2009 році прозвучала характеристика, що «Путін врятував країну».

  За вислугою років Володимир Путін був підвищений у званні до підполковника і у посаді до старшого помічника начальника відділу, в 1989 році Володимир Володимирович був нагороджений бронзовою медаллю «За видатні заслуги перед Національної народної армії НДР».

  Володимир Путін.

  Щоб дізнатися, як стати розвідником, йдеться в біографії президента на його сайті, Володимир Путін прийшов в приймальню управління КДБ. Там йому сказали, що для початку потрібно або відслужити в армії, або закінчити вуз, переважно юридичний факультет.

  Член партії «Єдина Росія».

  Сім’я, дитинство і освіта Володимира Путіна.

  Гойдатися ще ніколи не було так приємно!

  Володимир Путін на посаді президента і прем’єр-міністра.

  Батько Путіна — Володимир Спиридонович Путін (1911-1999) — учасник Великої вітчизняної війни і, зокрема, оборони Ленінграда, де він воював на Невському п’ятачку. Отримавши важке поранення, батько Путіна в 50-ті роки служив в охороні вагонобудівного заводу, пізніше працював майстром, йдеться в біографії Володимира Володимировича на сайті президента Росії.

  Служба у зовнішній розвідці і робота Володимира Путіна.

  У 1985 році Володимир Путін поїхав до НДР, в Дрезден, де пропрацював до 1990 року. Цікавий факт, у період перебування Путіна в столиці Саксонії в Німеччині піднялися «нові демократи», які виступали проти присутності радянських військ в країні, хоча вже була домовленість про їх виведення і залишалося тільки розібратися з майном і документацією. Однак нетерплячі демократи мітингували, погрожували штурмувати будівлю радянських «штазі» (КДБ). Вони стояли біля воріт і агресивно вимагали впустити їх на територію. Черговий змушений був повідомити сигналом мешканців будинку. Вийшов Путін. Спокійно оглянувши натовп, він тихо сказав бездоганною німецькою мовою: «Я прошу вас не намагатися увійти на цю територію. Мої співробітники озброєні і мають наказ стріляти в разі вторгнення сторонніх». Агресивний натовп, тихо порадившись, ретирувався.

  Новину прокоментували конкуренти. Коментуючи висунення Путіна, лідер російських комуністів Геннадій Зюганов заявив, що конкуренцію президенту може скласти тільки команда КПРФ.

  У липні 1998 року Володимир Володимирович Путін став директором Федеральної служби безпеки РФ, з березня 1999 року також був призначений секретарем Ради Безпеки РФ.

  «Розумію свою колосальну відповідальність перед громадянами Росії, перед країною. Все, про що говорив в ході виборчої кампанії, має бути зроблено», — цитували новини російського лідера. Володимир Путін додав, що планом його дії є послання Федеральним зборам. Глава держави підкреслив, що даний план чіткий, конкретний, реалістичний, правильний і обгрунтований.

  7 травня 2018 року Володимир Володимирович Путін вступив на посаду президента Росії після складання присяги у Великому Кремлівському палаці. Виступаючи з промовою, глава держави пообіцяв зробити все, щоб примножити силу, процвітання і славу Росії. Також він назвав ключовий орієнтир російської політики.

  Через п’ять років, у травні 2017 року Кабмін відзвітував про досить успішне виконання Указів, водночас у листопаді 2016 року експерти «Народного фронту» визнали виконаними всього 16% (28 доручень). 53% (90 доручень) вимагали доопрацювання, 31% (53 доручення — — не були виконані.

  Перед новим 2000 роком президент Єльцин запропонував Путіну стати виконуючим обов’язки президента. За словами Путіна, йому було складно прийняти рішення, оскільки це «досить важка доля». Але Володимир Путін сміливо взяв на себе відповідальність за країну. 26 березня 2000 року Путін був обраний другим президентом Російської Федерації, вигравши в першому турі з 52,94% голосів. 7 травня пройшла інавгурація нового керівника країни. У своїй інавгураційній промові Володимир Путін, зокрема, сказав: «Вважаю своїм святим обов’язком згуртувати народ Росії, зібрати громадян навколо ясних цілей і завдань, і кожен день і кожну хвилину пам’ятати, що у нас одна Батьківщина, один народ, у нас з вами одне спільне майбутнє». ЗМІ демонстрували фото урочистого засідання з нагоди обрання нового президента.

  Однак зі зміцненням Росії її відносини з США почали погіршуватися. У 2007 році Володимир Путін чітко сформулював претензії до США і НАТО у своїй промові на Мюнхенській конференції з питань політики безпеки. Путін заявив, що «однополярна модель не тільки неприйнятна, але і взагалі неможлива», звинуватив НАТО «у висуненні до наших державних кордонів», всупереч гарантіям не розширення Альянсу на схід.

  У травні 2012 року Володимир Путін підписав 11 документів з дорученнями уряду, які зазвичай називаються в новинах «травневими указами». У них були визначені необхідні заходи у сфері соціально-економічної політики, освіти, науки і демографії, покликані підвищити якість життя росіян. З урахуванням кризи ще в 2013 році глава Мінекономрозвитку Олексій Улюкаєв говорив про неможливість виконання «травневих указів президента через недостатнє приросту ВВП. Але Володимир Путін наполягав, що травневі укази 2012 року можна реалізувати, незважаючи на рецесію і недостатні темпи економічного зростання.

  Основними цілями зовнішньої політики Росії, відповідно до затвердженої у 2000 році концепції, Володимир Володимирович Путін вважає забезпечення надійної безпеки країни, вплив на загальносвітові процеси з метою формування стабільного, справедливого і демократичного світопорядку, створення сприятливих зовнішніх умов для поступального розвитку Росії, формування добросусідського оточення по периметру російських кордонів.

  Через рік після Мюнхенської промови стався конфлікт у Грузії, коли грузинські війська провели масований артилерійський обстріл столиці Південної Осетії. 7 і 8 серпня 2008 року Володимир Путін і президент Дмитро Медведєв прийняли спільне рішення про початок військової операції з примусу Грузії до миру».

  «Я іноді і сам думаю, може мишка треба посидіти спокійно в тайзі, харчуватися ягідками і медком, і все заспокоїться. Не заспокоїться, тому що ведмедика будуть намагатися посадити на ланцюг, вирвати зуби і кігті. Тобто сили ядерного стримування. Адже ми не раз чули, що це несправедливо, що Сибір з її багатствами належить Росії. Вирвати у Мексики Техас — це справедливо. А те, що ми на власній землі — несправедливо. А коли вирвуть кігті і зуби, тоді ведмедик взагалі не потрібен. Опудало з нього зроблять. Справа не в Крим, а в тому, що ми захищаємо свій суверенітет і право на існування», — заявив президент Росії на підсумковій прес-конференції 2014 року.

  Телеведуча Ксенія Собчак зазначила, що впевнена в тому, що чинний глава держави виграє на прийдешніх виборах, але все одно має намір взяти участь в майбутній кампанії.

  У 2012 році Путіну Володимиру Володимировичу народ Росії знову надав довіру, він набрав 63,60% голосів. Путін знову став президентом РФ.

  Один із засновників партії «Яблуко» Григорій Явлінський підкреслив, що висунення Путіна було для нього очікуваним, у зв’язку з цим нічого змінювати у своїй виборчій кампанії він не буде.

  6 грудня президент РФ Володимир Путін заявив, що прийняв рішення про висунення своєї кандидатури на черговий термін. Заяву про рішення йти на вибори Путін зробив у Нижньому Новгороді на мітингу-концерті, присвяченому 85-річчю Горьковського автомобільного заводу.

  Цитати Володимира Путіна.

  Зовнішня політика.

  Зростання розбіжностей з США тривало після приходу до влади Барака Обами . У 2013 році візит Обами в Москву і його переговори з Володимиром Путіним були скасовані через надання тимчасового притулку в Росії колишнього співробітника ЦРУ Едварду Сноудену і розбіжностей щодо ситуації в Сирії.

  16 березня 2014 року відбувся референдум про статус Криму і 96,77% населення проголосувало за повернення до складу Росії. На підставі результатів референдуму була в односторонньому порядку проголошена незалежна Республіка Крим, підписала з Росією договір про входження до складу РФ.

  Путін з дитинства любить твори Кіплінга. Одна з улюблених пісень — «З чого починається Батьківщина?»В. Баснера і М. Матусовського, цю мелодію Путін сам співає і награє на фортепіано. Так було у 2010 році на благодійному концерті в підтримку діяльності Росії по боротьбі з дитячими онкологічними та офтальмологічними захворюваннями в Санкт-Петербурзі. У 2017 році в інтернеті потрапило відео, на якому Володимир Путін в очікуванні зустрічі з Сі Цзіньпіном в урядовій резиденції Чжуннаньхай награв на роялі мелодії пісень «Московські вікна» і «Місто над вільною Невою».

  23 березня Центральна виборча комісія озвучила остаточні результати виборів президента Російської Федерації. З результатом 76,69% голосів перше місце посів чинний глава держави Володимир Путін. Друге місце з результатом 11,77% відсотка голосів зайняв кандидат від КПРФ і НПСР Павло Грудінін.

  За результатами 2013, 2014, 2015 і 2016 років Президент Росії Володимир Путін займав перші місця в рейтингу найвпливовіших людей світу за версією американського журналу Forbes, залишивши позаду багатьох світових лідерів, зокрема, Барака Обаму . «Найвпливовіша людина світу четвертий рік поспіль — президент Росії — поширює вплив своєї країни майже на кожен куточок Земної кулі. І у себе на батьківщині, і в Сирії, і на президентських виборах в США російський лідер продовжує домагатися всього, що він хоче», коментував Forbes.

  У 1999 році Борис Єльцин призначив Володимира Путіна на посаду голови уряду РФ. «Думав, ну попрацюю рік, і то добре. Якщо допоможу врятувати Росію від розвалу, то цим можна пишатися», — йдеться в коментарі Путіна про цей період роботи в біографії на його сайті.

  Так було, починаючи зі знаменитої фрази Путіна про переслідування терористів скрізь. «В аеропорту — в аеропорту, значить, ви вже мене вибачте, в туалеті зловимо, ми і в сортирі їх замочимо, врешті-решт».

  Восени 2013 року на Україні був спровокований протестний «Євромайдан», що призвів до державного перевороту. У документальному фільмі «Крим. Шлях на Батьківщину», в ніч з 22 на 23 лютого 2014 року за розпорядженням Володимира Путіна була проведена спецоперація по евакуації президента України Віктора Януковича і членів його сім’ї в безпечне місце на території Криму. 1 березня Рада Федерації РФ задовольнив офіційне звернення президента Володимира Путіна про дозвіл на використання російських військ на території України.

  Вибори президента 2018 року.

  У 2015 році Росії на прохання уряду Сирії довелося втрутитися в протистояння з терористичними угрупованнями, які захопили частину території цієї близькосхідної країни. Військова операція Росії в Сирії проводиться Повітряно-космічними силами Російської Федерації з 30 вересня 2015 року. За рік російські військові знищили близько 35 тисяч бойовиків, урядовим військам і загонів ополчення це дозволило звільнити 586 населених пунктів. Дмитро Пєсков зазначав, що головним позитивним підсумком першого року операції ВКС РФ в Сирії можна вважати відсутність терористів в Дамаску.

  Голова Державної Думи В’ячеслав Володін заявив, що зі вступом на посаду президента Росії Путіна в країні починається новий етап її розвитку, який потребуватиме від усіх депутатів напруженої роботи.

  Мріючи стати розвідником, Володимир став посилено займатися спортом. Він з приятелем пішов у спортивну секцію Анатолія Рахліна, тренера з самбо. Але, займаючись бойовими мистецтвами, юнак завжди захищав тих, хто слабший. Перше, що помітив у хлопця тренер — це відсутність страху. При зрості 170 см і вазі 62 кг він спокійно виходив на килим і боровся з хлопцями вагою під 100 кг Анатолій Рахлін характеризував Володимира Путіна, як інтелектуального бійця, який ніколи не боявся програти. Юнак міг кидати суперника в обидві сторони і однаково успішно, що в спорті зустрічається рідко. Завдяки тренеру Рахлину, і звичайно, своїй наполегливості, Володимир Путін двічі ставав майстром спорту: в 1973 році з самбо, а в 1975 році — з дзюдо. У 1976 році Путін виграв чемпіонський титул Ленінграда.

  Висловлювання Володимира Путіна відрізняються яскравою образністю, почуттям гумору, багато його цитати потрапляють не тільки в заголовки новин, але і залишаються в історії, багаторазово використовуються.

  Володимир Володимирович Путін колекціонує географічні карти і поштові марки із зображеннями видатних людей. Любить риболовлю, в липні 2013 року на блешню зловив 21-кілограмову щуку на озері в Туві. Характерний прийом — ужение риби нахлистом.

  Володимир Путін вільно володіє німецькою та англійською мовами.

  Українська криза тим часом тривав, протести в інших регіонах з великою кількістю російського населення київська влада вирішила придушити силою. Це призвело до військового конфлікту в Донбасі з великою кількістю жертв серед мирного населення. За ініціативою президента Росії у вересні 2014 року в Мінську було підписано угоду про припинення бойових дій. Володимир Путін входить до складу нормандської четвірки, високопоставлених представників чотирьох країн (Німеччини, Росії, України та Франції) з врегулювання ситуації на Сході України. В ході багатогодинних переговорів лідерів Франції, Німеччини, України та Росії у лютому 2015 року був вироблений комплекс заходів щодо виконання Мінських угод з 13 пунктів, однак, за минулий з тих пір час Україна не просунулася по шляху реалізації цього документа.

  За словами прем’єр-міністра Дмитра Медведєва, російський уряд повинен максимально уважно і злагоджено працювати в цей відповідальний період. «Вчора Володимир Володимирович оголосив, що він буде балотуватися на пост президента Росії. Офіційно передвиборча кампанія, звичайно, починається після того, як Рада Федерації призначає дату виборів, і ця інформація публікується в ЗМІ, але це все вже події досить швидкі», — цитували Медведєва новини.

  У 2005 року у посланні Федеральним Зборам Путін назвав крах СРСР найбільшою геополітичною катастрофою XX століття: «Перш за все слід визнати, що крах Радянського Союзу був найбільшою геополітичною катастрофою століття. Для російського ж народу воно стало справжньою драмою. Десятки мільйонів наших співгромадян і співвітчизників опинилися за межами російської території».

  У 2018 році американський дослідницький центр Pew Research Center провів опитування, яке показало, як у світі ставляться до різних політиків. Лідерами рейтингу стали канцлер Німеччини Ангела Меркель і китайський лідер Сі Цзіньпін, до російського президента Володимира Путіна з довірою ставляться 30 відсотків респондентів. Американському ж лідеру Дональду Трампу довіряє менше число людей — 27 відсотків опитаних.

  Доктор наук Поллі Хейст підтвердила, що нинішній стан речей зовсім нездорово: необмежений доступ до секс-відео спотворив погляди молоді на реальний світ. Спеціальні уроки допоможуть підліткам провести чітку межу між вигадкою і власною сексуальністю. Крім цього, нововведення зніме громадське табу з теми секс-відео. «Те, що ми маємо на даний момент, і це саме марне для молодих людей, — це порно скрізь, і ніхто не говорить про це», — обурюється Хейст.

  У шлюбі народилися дві дочки: Марія (1985) і Катерина (1986). Обидві дочки Путіна здобули вищу освіту в СПбГУ. Марія навчалася на біолого-грунтовому факультеті, а Катерина — на східному факультеті.

  У свою чергу лідер ЛДПР Володимир Жириновський назвав двох реальних кандидатів на пост президента в 2018 році. На його думку, це він і Путін.

  «Ну надішлемо ми цих розвідників, приїдуть Інші, може бути, розумних надішлють, намучаємося потім шукати їх», — коментував Путін скандал з викритими британськими шпигунами.

  Криза, спровокована активним поширенням порнографії в мережі, визнають в безлічі країн. Однак не всі уряди готові працювати з цією проблемою. На початку лютого 2018 року законодавці американського штату Арізона вирішили оголосити кризу громадської охорони здоров’я. Резолюцію, що визнає його, майже цілком повторює текст, складений кілька років тому співробітники Національного центру з питань сексуальної експлуатації.

  «Всі повинні раз і назавжди для себе зрозуміти: треба виконувати закон завжди, а не тільки тоді, коли схопили за одне місце», — коментував Володимир Путін «справа ЮКОСа» в 2003 році.

  Недоторканність приватного життя дочок Володимира Путіна ретельно дотримується.

  Володимир Путін довго не заявляв про бажання брати участь у виборах, інтрига участі президента в кампанії була трендом новин 2017 року.

  Крім боротьби, Володимир Путін захоплюється гірськими лижами, а в 2011 році освоїв ковзани і почав грати в хокей. З тих пір в новинах регулярно з’являються фото Путіна в складі команди «Легенди хокею», в 2017 році президент закинув кілька шайб в гала-матчі в Сочі.

  В Асоціації персональної, соціальної, медичної та економічної освіти (PSHE), що регулює шкільні навчальні плани, підтримали ініціативу вчених. Там порнографію назвали переважною молодь фактором. Такі ролики змушують підлітків імітувати побачене і соромитися свого або чужого тіла. Передбачається, що спеціалізовані заняття, присвячені проблемам взаємин, сексу і здоров’я, запустяться з Вересня 2020 року.

  Сучасні діти вперше зустрічають порноконтент в мережі вже у віці трьох років, стверджують дослідники. Як правило, це відбувається через неуважного ставлення батьків: в надії розважити малюків, вони дарують їм нові гаджети або віддають свої. Без нагляду діти не обмежуються мультфільмами і починають досліджувати інтернет. Часто діти потрапляють на сайти з сумнівним контентом випадково, зіткнувшись з рекламою в мережі. У рідкісних випадках Дошкільнята стають жертвами розбещувачів, що діють через чати або соцмережі.

  Захоплення Володимира Путіна.

  Увійшов в історію і відповідь Володимира Путіна американському телеведучому Ларрі Кінгу на питання про те, що сталося з підводним човном «Курськ» — «Вона потонула».

  Матеріали по темі.

  Неодноразово зазначалося, що улюблений музичний колектив Путіна-гурт «Любе».

  Хотіли жорсткіше.

  «Агресор повинен знати, що ми як мученики потрапимо в рай, а агресор просто здохне, не встигнувши покаятися», — заявив Володимир Путін в жовтні 2018 року під час виступу на пленарній сесії Міжнародного дискусійного клубу «Валдай». Тоді ж Путін назвав себе «найправильнішим націоналістом». За словами президента, найправильніший націоналіст-не печерний, а той, хто виступає за збереження багатонаціональної Росії.

  Однак деякі учні сперечаються з ним. Особливо активні ті, хто дивиться порно з початкової школи, — і серед них чимало дівчат. Згідно зі статистикою, вік знайомства з відвертим контентом в Іспанії впав до дев’яти років. Вчителі підтверджують, що інтерес до «дорослим» відео в останні роки поширився і на младшеклассников: в цей період багато школярів отримують свій перший телефон. До 12-14 років практично всі діти нерозлучні зі смартфонами. Майданчиками для поширення «дорослого» контенту для них стають соціальні мережі.

  Цікавий спосіб приструнити громадян вибрали кілька років тому влада Уганди: вони придбали за 88 тисяч доларів машину для боротьби з порно. Влада запевняла, що спеціальний прилад може сканувати гаджети користувачів, виявляючи заборонений контент. Крім цього, уряд всіляко порицало тих, хто в теорії може дивитися порно, що в результаті призвело до вкрай сумних наслідків — різкого зростання вуличних злочинів. «Активісти» почали переслідувати жінок, чий зовнішній вигляд здавався їм занадто відвертим.

  В цілому уряди більшості країн світу до подібного контенту відноситься лояльно. Навіть там, де формально порносайти або певні види роликів знаходяться під забороною, — наприклад, в Індонезії та Сінгапурі, — влада дивиться на цю проблему крізь пальці, блокуючи символічне кількість порталів і сторінок. Безумовним злом практично у всіх країнах визнані тільки ролики і фотографії за участю дітей — за їх поширення і виробництво передбачені серйозні тюремні терміни і штрафи.

  Демократи, хоч і визнали проблему, зажадали доказів існуючої загрози: «тут даються заяви, які здаються гіперболізованими і бездоказовими. Я просто не думаю, що існує наукове знання, що підтверджує ці заяви», — оскаржила рішення член палати представників Келлі Батлер. Вона уточнила, що стурбованим сексуальною експлуатацією і дитячим здоров’ям сенаторам краще зайнятися статевим вихованням в школах.

  Вихід через ролик.

  Керівник групи Кейт Доусон впевнена, що у школярів, самостійно знайомляться з порно, можуть сформуватися помилкові установки про взаємини між людьми, отриманні задоволення і особливості людського тіла. На її думку, такі заняття необхідні дітям ще до початку статевого життя.

  «Мені не соромно перед громадянами, які голосували за мене двічі на президентських виборах. Всі ці вісім років я орав, як раб на галерах, з ранку до ночі. Я задоволений результатами своєї роботи», — заявив Володимир Володимирович Путін у 2008 році.

  Дружина перебуває під арештом футболіста Павла Мамаєва, якому ставиться участь у бійці, варить свічки в очікуванні чоловіка з СІЗО.

  Додамо, що напередодні ввечері «Краснодар» пробився в 1/8 фіналу Ліги Європи. Забивши гол у ворота леверкузенського «Байєра» на виїзді, «бики» завершили поєдинок внічию — 1:1. За підсумками двох зустрічей (матч в Краснодарі закінчився з рахунком 0:0 — Ред. ) в наступну стадію турніру вийшла російська команда. Павло Мамаєв в заявку на плей-офф Ліги Європи не потрапив.

  На думку авторів документа, за своїм токсичного впливу еротичні фото і відео схожі на вживання тютюну. Вони впевнені, що відвертий контент викликає звикання і може призвести до ментальних і фізичних захворювань. Серед побічних ефектів також називають пристрасть до насильства і захоплення дитячим порно.

  Спочатку Путін працював в Секретаріаті управління, а потім потрапив в контррозвідку, де Володимир Володимирович пропрацював близько п’яти місяців. Потім молодого, що подає надії співробітника направили на курси перепідготовки оперативного складу. Після курсів Володимир Путін знову працював у контррозвідувальних органах. На нього звернули увагу співробітники зовнішньої розвідки. Володимир Володимирович згадував: «Досить швидко поїхав на спецпідготовку в Москву, де пробув рік. Потім повернувся знову в Ленінград, пропрацював там, як раніше говорили, в першому відділі. Перше головне управління — це розвідка. В цьому управлінні були підрозділи у великих містах Союзу, в тому числі і в Ленінграді. Там я пропрацював десь чотири з половиною роки».

  Перегляд порнографії радять включити в шкільну програму. Фахівці впевнені: дітям потрібно пояснювати, що відбувається на екрані ніяк не пов’язано з реальним життям. З таким прогресивним підходом до навчання не згодні уряди багатьох країн: захоплення еротичним вмістом називають згубним і шкодить всій системі охорони здоров’я. Про те, чим вивчення дорослого контенту може допомогти дітям і чому з цим не згодні законодавці, — в матеріалі «Стрічки.РП.»

  Глибоке занурення.

  Група вчених з Ірландського національного університету запропонувала ввести вивчення порнографії в шкільну програму. На їхню думку, це допоможе дітям не тільки простіше ставитися до цього явища, але і підготуватися до реального сексуального життя. Дослідники переконані: Підлітки не здатні критично спостерігати те, що відбувається на екрані і приймають все за чисту монету. Пізніше це може погано позначитися на їхньому здоров’ї і самооцінці.

  «Там актори і спецефекти. Вони несправжні»

  28 липня 1983 30-річний Путін одружився на 25-річній Людмилі Олександрівні Шкребневій . 6 липня 2013 року в інтерв’ю телеканалу «Росія-24» Володимир і Людмила Путини оголосили, що їхній шлюб фактично завершено за обопільною згодою.

  Головними жертвами порно вчені вважають покоління миллениалов. Для їх опису дослідники Марта Зейн і Аналія Іглесіас використовують термін «порно-тубільці»: ті, хто знайшов смартфон раніше, ніж вміння ходити, але не вміють поводитися з отриманою інформацією. «Багато дівчат говорили мені, що партнери намагалися задушити під час першої ж зустрічі», — підтверджує сумну статистику режисер Еріка Люст, популяризатор жанру феміністської порнографії.

  Заборони це.

  Особисте життя Володимира Путіна.

  Голка в купі порно.

  У деяких європейських країнах такі уроки стали звичною практикою. Наприклад, в іспанському місті Авілесі курс статевого виховання веде фахівець в області сексології Іван Ротелла. «Порнофільми — це наукова фантастика. Як Людина-Павук або Зоряні війни», — повідомляє він 14 — і 15-річним підліткам, учням державної середньої школи. «Там актори і спецефекти. Вони несправжні. Розумієте?» — уточнює він.

  22.02.2019 о 09:34, переглядів: 7147.

  Уряди азіатських країн відрізняються більшою жорсткістю в подібних питаннях. Наприклад, в Китаї можна отримати тюремний термін не тільки за публікацію порнороликів, але і за їх перегляд. Місцеві правоохоронці активно заохочують доноси про подібний незаконний контент-пильних громадян очікує премія до 86 тисяч доларів.

  На своїх заняттях Ротелла розвінчує міфи, які культивуються в порно. Вести уроки допомагає лікарська практика: до нього нерідко звертаються пацієнти, чиє сприйняття спотворив «дорослий» контент. Як приклад він наводить чоловіків, впевнених, що статевий акт повинен тривати близько години, або дівчат, які вважають себе фригідними через те, що їх реакції розходяться з поведінкою зірок на екрані. Нерідко підлітки використовують побачене як зразок для початку статевого життя, і це закінчується не лише розчаруванням, але і психічними розладами.

  Деякі уряди вирішують проблему поширення порно за допомогою прямих обмежень в мережі. Приміром, у Великобританії в найближчі місяці еротика стане привілеєм повнолітніх: для доступу до мережі доведеться завести аккаунт, оформлений на певний посвідчення особи. Це нововведення обійдеться британському бюджету в мільйони фунтів стерлінгів. Проте дослідники вважають, що дорога система дасть свої плоди: вікові обмеження на відвідування таких сайтів допоможуть подолати порнонаркоманию і неадекватне сприйняття сексу підлітками. Ймовірно, цей крок не вирішить проблему повністю, але знизить темпи її розвитку.

  При цьому поширення статевих захворювань в Арізоні, судячи з усього, не є гострою проблемою — згідно зі звітом Центру з контролю і профілактики захворювань від 2016 року, штат займає четверте місце в США за рівнем комплексного сексуальної освіти у середніх школах. Комітет Палати представників штату з охорони здоров’я та соціального забезпечення вже підтримав документ про кризу охорони здоров’я — в основному за нього голосували республіканці.

  © ЗАТ «Редакція газети «Московський Комсомолець» Електронне періодичне видання «MK.ru»

  У січні 2019 року законодавець з Арізони Гейл Гріффін прославився на весь світ, запропонувавши ввести «податок» на порно. За задумом республіканця, уряд повинен обладнати смартфони громадян програмою, автоматично блокує будь відвертий контент. Зняття індивідуальної заборони він оцінив в 20 доларів для кожного американця. Всі кошти, отримані від громадян, планувалося направити на оплату «стіни» на кордоні з Мексикою і на медичні держпроектів.

  Зареєстровано Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор). Свідоцтво Ел № ФС77-45245 Редакція — ЗАТ «Редакція газети «Московський Комсомолець». Адреса редакції: 125993, М. Москва, вул. 1905 року, д. 7, стр. 1. Телефон: +7(495)609-44-44, +7(495)609-44-33 , e-mail [email protected] Головний редактор і засновник — П. Н. Гусєв. Реклама третіх сторін.

  В очікуванні чоловіка з СІЗО його дружина варить і продає свічки.

  Ricardo’s dance enjoyed a resurgence in 2018 when it was posted to compete against TikTok dances, firstly in Russian websites.

  Ricardo’s website, ricardomilos.net, has been since turned into a website selling Japanese health care products. You can find an archived version of it here.

  Залиште ваш коментар.

  Популярно в соцмережах.

  Як передає Life, спочатку Алана Мамаєва захопилася цим заняттям в якості хобі. Вона робила свічки і дарувала їх друзям і знайомим. Потім її передплатники попросили відкрити продаж, і Алана стала на цьому заробляти.

  Biography Edit.

  Найцікавіше Коментарі.

  Ricardo’s hobbies are taking pictures, body building, jet skiing, rock climbing, dining out, bowling, collecting DVDs and mp3s, and collecting magnets. His favorite colors are red, green, and gold. He also likes Snoopy from The Peanuts.

  Павло Мамаєв підтримав це починання дружини. Нагадаємо, під вартою він перебуватиме, як мінімум, до 8 квітня.

  Поки сам гравець «Краснодара» не забуває про футбол і проводить матчі з іншими ув’язненими, Алана Мамаєва почала заробляти на виготовленні свічок. Їх вартість варіюється від двох до десяти тисяч рублів, в залежності від обраного клієнтом прикраси.

  Ricardo Milos.

  Всі права на матеріали, опубліковані на сайті належать редакції та охороняються відповідно до законодавства РФ. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки з письмового дозволу правовласника і з обов’язковою прямою гіперпосиланням на сторінку, з якою матеріал запозичений. Гіперпосилання повинна розміщуватися безпосередньо в тексті, що відтворює оригінальний матеріал mk.ru, до або після цитованого блоку.

  Вартість свічок варіюється від двох до десяти тисяч рублів. На виготовлення однієї свічки у Мамаєвої йде, в середньому, близько п’яти годин. Процес залежить від температури на вулиці і від того, як саме буде прикрашена свічка.

  Для читачів: у Росії визнані екстремістськими і заборонені організації «Націонал-більшовицька партія», «Свідки Єгови», «Армія волі народу», «Російський загальнонаціональний союз», «Рух проти нелегальної імміграції», «Правий сектор», УНА-УНСО, УПА, «Тризуб ім. Степана Бандери», «Мізантропік Дівіжн», «Меджліс кримськотатарського народу», рух «Артпідготовка», загальноросійська політична партія «Воля». Визнані терористичними і заборонені: «Рух Талібан», «Імарат Кавказ», «Ісламська держава» (ІГ, ИГИЛ), Джебхад-ан-Нусра, «АУМ Сінрікьо», «Брати-мусульмани», «Аль-Каїда в країнах ісламського Магріба».

  Ricardo Milos (ロナウ自慰ニョ, Ro nau jii nyo ) a Brazilian pornstar, who became famous from a video of him due to a video where he shakes his coconut that was hosted on Mark Wolff’s website. His name is a play on Ronaldo de Assis Moreira’s nickname (Ronaldinho, especially in Brazilian pronunciation reducing » l «to a» w » sound) ,い (naui) which means «naughty», and the Japanese word (Jii) which means «masturbation». :V.

  Наприкінці 2018 року досвід перейняла Індія: уряд доручив заблокувати майже тисячу порносайтів. Боротьба з ними велася протягом декількох років, проте санкціонувати такий крок вдалося лише недавно. Просуванню ініціативи сприяв ряд видатних державних діячів, в тому числі міністр штату Мадхья-Прадеш на ім’я Бхупендра Сінгх: на його думку, засилля порно призводить до зростання згвалтувань. Роком раніше місцеві медики розробили спеціальну програму по боротьбі з порнозалежністю-в Індії ця проблема стоїть особливо гостро.

  Коментарі користувачів.

  У посланні Федеральним Зборам від 16 травня 2003 Володимир Володимирович Путін поставив завдання подвоїти ВВП за 10 років. За словами екс-міністра фінансів Олексія Кудріна, «нехай не за 10, а за 15 років, з 2000 по 2014 рік «ми отримали приблизно 94%».

  У дружини Павла Мамаєва з’явилося нове захоплення.

  s and his father is a professional photographer who taught him how to take good photos as well as how to pose in photos.

  Якщо ви плануєте операцію зараз або пізніше, вибирайте набір з стретчером — наприклад, PeniMaster Pro Complete Set. Цей комплект отримав вищі оцінки від лікарів, застосовується професійно в клініках і може успішно застосовуватися самостійно. Тут знаходяться відгуки лікарів про PeniMaster Pro.

  Дата народження: 5 грудня 1924 р.

  На слуханнях в Арізоні ряд законодавців засумнівалися в доцільності таких заходів: введення кризового становища на ділі не вводить ніяких правил і не має потужної юридичної сили. Прихильники резолюції пояснили, що це лише сигналізує про серйозність проблеми. Найближчим часом постанова пройде голосування, а в разі успіху — процедуру схвалення в Сенаті. Аналогічні заходи по оголошенню кризи були зроблені щонайменше в 11 штатах.